Jump to content

Teniska kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

1 hour ago, Yi Sun Shin said:

Ajd to više manje, ali Riske igra stvarno dobro na travi. U stvari ona jedino i igra na travi a onda je jedanaest meseci nema nigde. Na 2,45 se sigurno isplati probati. 

 

meni nije jasno kako riske nije ispala od bencic, bukvalno je bila na konopcima u drugom setu ali jbg to su ti zene... barti igra nestvarno, ja bih to preskocio...

Link to comment
Share on other sites

Možda probat na Zahlavovu Stricovu. Ona isto igra jako dobro na travi. Mertens mi nit smrdi nit miriše. To je imo. egal meč pod ovim uslovima pa se eventualno na 2.15 može probat.

 

...i to je to što se tiče mene i predloga za klađenje na ženski tenis. Neću više 😄

Link to comment
Share on other sites

Nisam neko ko mnogo obraca paznju na H2H u bilo kom sportu, svaki novi mec je nova prica ali cinjenica je da Agut vrlo cesto fino isprarira Djokovicu a tu je i nekoliko pobeda. Zapravo 2 jedina njihova duela (na betonu) ove godine je dobio Agut.

 

Link to comment
Share on other sites

Jedino sto sam uplatio tokom ovog Vimbldona je finale Djokovic - Federer jos pre samog pocetka turnira.
No,turnir je ziva stvar i kad se gledaju mecevi vidi se mnogo toga zanimljivog..moram priznati da je Nadal odigrao turnir iznad mojih prvobitnih ocekivanja i legitimni je kandidat za finale. Posto ocekujem da Novak opravda svoju ulogu favorita protiv RBA,odlucio sam se da "branim" opkladu..

U drugom polufinalu ocekujem neku reprizu njihovog nedavnog meca sa RG. 
Federer ce dobiti mnogo vise besplatnih poena na servisu nego sto je dobio Kveri,zahvaljujuci preciznijem servisu,ali teren je spor i zaista mislim da je Nadal kapacitetan da ga brejkne i dva puta po setu. Rodzerova sansa je da dobije nekako prvi set;u suprotnom mu se ne pise dobro. 
Verujem da Rafa dobija 3-1 sutra.

Nadal @1.75 2/10

Link to comment
Share on other sites

Juče sam bukvalno svu pozitivu koju sam imao tokom W  stavio na 4-5 setova Fed-Rafa, tako da sad mogu malo slobodnije da odigram na dubl  Halep bar jedan set+4-5 setova muško finale. Došlo ili ne došlo....u svakom slučaju sjajan turnir za moju malenkost. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...