Jump to content

Teniska kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

Povredio se Pospisil pa je ostao za dlaku (dobro ajde ne bas za dlaku) bez 4. seta...Steta...

 

Probacu jos jedan slican live:

 

Cicipas - Fabiano tacan broj setova 5 @2.91

 

 

Fabiano osvaja 4. set @4.00

 

Trenutno 1:1 u setovima, upravo se zavrsio drugi. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jedan savet - cekam Svarcmana 2 i 37-G za 16 hiljada.

 

Kako braniti, uzivo? Posto ako pokrijem pre meca igram keca i igram 2 i + gemove, sto su kvote oko 2.60, treba dosta jako da se odigra da budem u malom plusu u svakom slucaju.

 

Ili to dolazi? 😄

Link to comment
Share on other sites

Ovde svi znaju da obožavam da igram 4-5 setova. E sad malo mi glupo da ovde predlažem 4-5 setova na mečevima na kojima i moja keva zna da će teško neko dobiti 3-0...zato evo jednog koji nije takav.

 

F.A.A-Humbert  4-5 setova @1.83 soccer kladionica 

 

Gledao sam mladog Francuza  protiv matorog Granoljersa i mnogo mi se dopalo kako igra. Felix je na papiru veliki favorit, ali mislim da je igrački to mnogo neizvesnije nego što kvote govore. Kao prvo F.A.A nema još uvek to iskustvo da rutinira mečeve na slemovima po 3-0. Gubio je po set u oba meča u prva dva kola.

 Kao drugo, Humbert ima odličan servis i razoran fh kojima može prilično štete da napravi. Mislim da će jako teško neko ovo dobiti sa 3-0

 

Mogu se probati i neke varijante sa over gemovima ( osnovna granica 36.5 ), postoji mogućnost i da se pomeri na gore ili dole sa odgovarajućom promenom kvote, hendikep setovi na Humberta ( da će uzeti bar dva seta @3,15 ) a i čista njegova pobeda  na kvotu 5.10

Link to comment
Share on other sites

Meni je danas 1 i 35-G na 2.10 u Maxbetu neverovatan poklon na Andersona protiv Pelje. Nejasno mi je kako je ovolika granica, Anderson za sada igra jako dobro, a imao je dva prilicno teska protivnika u prva dva kola. Pelja je dobio Kopila i Sepija, uz prosuta tri seta.

Link to comment
Share on other sites

On 7/4/2019 at 5:28 PM, Yi Sun Shin said:

Ovde svi znaju da obožavam da igram 4-5 setova. E sad malo mi glupo da ovde predlažem 4-5 setova na mečevima na kojima i moja keva zna da će teško neko dobiti 3-0...zato evo jednog koji nije takav.

 

F.A.A-Humbert  4-5 setova @1.83 soccer kladionica 

 

Gledao sam mladog Francuza  protiv matorog Granoljersa i mnogo mi se dopalo kako igra. Felix je na papiru veliki favorit, ali mislim da je igrački to mnogo neizvesnije nego što kvote govore. Kao prvo F.A.A nema još uvek to iskustvo da rutinira mečeve na slemovima po 3-0. Gubio je po set u oba meča u prva dva kola.

 Kao drugo, Humbert ima odličan servis i razoran fh kojima može prilično štete da napravi. Mislim da će jako teško neko ovo dobiti sa 3-0

 

Mogu se probati i neke varijante sa over gemovima ( osnovna granica 36.5 ), postoji mogućnost i da se pomeri na gore ili dole sa odgovarajućom promenom kvote, hendikep setovi na Humberta ( da će uzeti bar dva seta @3,15 ) a i čista njegova pobeda  na kvotu 5.10

 

Jebiga...ideja dobra, implementacija sucks...

Link to comment
Share on other sites

Kvote za osvajanje turnira:

 

Djokovic 1.66

Federer   4.33

Nadal.     4.5

Raonic    21.00

_______________

Barty          3.5

Pliskova    4.33

Williams    7.00

Kvitova      8.00      

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja bih probao sa Agutom 1 i manje gemova.

 

Sto se tice Barti, iako sam licno igrao da ce osvojiti turnir, stvarno je vreme da konacno izgubi set jer se nalazi u seriji od 20 uzastopnih dobijenih. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...