Jump to content

Recommended Posts

Nece se Beretini uplasiti..ja makar to ne vidim.
Nemoj(te) zaboraviti da je prosle godine Beretinija na slemovima jedino Novak Djokovic pobedjivao..u Australiji se povukao pre meca sa Cicipasom,na RG,W i USO gubio je samo od Novaka. To nesto govori.

Da li je to dovoljno za Spanca?
Ne znam.

Iz ocitih razloga ne bih voleo da Nadal dobije finale i mislim da je Medvedev (igracki gledano) trenutno opravdani favorit i ako se nesto znacajno ne promeni u njihovoj formi tokom finala,mislim da ce Rus odneti i drugi GS kuci..
Sad..mozemo da raspravljamo o tome,ali po meni Medvedev je odigrao najbolji mec na celom turniru,i to onaj protiv Feliksa Oze-Alijasima. Mentalno je napredovao u poslednje vreme,nece se raspasti poput Sapovalova ili Beretinija,ili mi je makar tesko da to zamislim. Kad sam vec kod toga..Nadal je izgledao malo klimavo protiv obojice. Beretini se mentalno iskljucio od starta meca,tj.nije se glavom pojavio na pocetku polufinala..kad se konacno ukljucio IPAK je skoro uspeo da se kompletno vrati u mec i uvede ga u peti set.. To moze prilicno da zabrine Nadala,rekao bih. Nadal nema vise taj ubilacki instinkt kao ranije,a i aura dominantnosti je nestala.

Pa,zasto onda ne odigram na Medvedeva?
Prvo,jer mi je kvota presmesna..1.55 protiv Rafe..cak i na betonu,cak iako Spanac nije na maksimumu mi je smesno malo..mada ce neko reci da ne bi dao vise od 1.30. Tu je onda solidna hendikep set ili gem opcija,ali ne bih vijao te granice,iskreno..

Drugo,glava/mentalitet..jeste Rus napredovao i na tom polju,ali kako da izbijem iz glave njihov mec na ATP finalu pre nekoliko godina kada je Medvedev vodio 5-1 u trecem setu,pa izgubio? I protiv Cicipasa smo svedocili jednom nervnom "slomu" Danila izmedju gemova..za mene je Velika trojka i dalje mentalno za koplje iznad konkurencije..Nadal je svestan da mu je ovo verovatno poslednja prilika za slem na hardu..Novaka su mu sklonili,Federera nema zbog oporavka,Zverev se opet obrukao..dace bukvalno poslednji atom snage,poslednji pretrcani metar..zadnji udarac da ovo uzme..verovatno to na kraju nece biti dovoljno,ali ne mogu da ga otpisem,ne potpuno,nego cak ni u meri da bih uplatio nesto protiv njega..

Tako da..prema tome..bez opklade za finale sto se mene tice.

• Like 1
  • 1 month later...

Samo da prijavim ozbiljan value na mecu Bagnis Haris, kvota na Bagnisa ide 2,30 do 2,50. 

Haris je u tragicnoj formi od pocetka godine, a za vikend u DC bruka protiv izraelaca, prvo tesno dobio 659. pa glat izgubio od 350. Spori beton takodje ide na ruku sljakasu Bagnisu

• WOW 1
  • 4 weeks later...

Ja probao u Socceru pobedu Dimitrova nad Basiashvilijem sa vise od 2,5 gema razlike (mali hendikep) i kvotom 1.70..nije Nikoloz naivan,ali Grisha je imao u proslosti lepih rezultata u MC,sljaka mu nije strana i ocekujem da bude fokusiran..

Ponovicu istu igru,na istu granicu gemova na istog igraca. Dakle,opet na Dimitrova,ovaj put protiv Lajovica. Necu da ponavljam argumentaciju..Lajovicu sljaka jeste najbolja podloga,jeste da je ovde cak dogurao i do finala,jeste da ume da bljesne u sezoni jednom-dvaput,ali mu trenutno ne verujem..forma mu je slaba,samopouzdanje jos gore i jedini razlog (po meni) sto se uopste nalazi u drugom kolu je taj, sto je u prvom naleteo na igraca koji je u istoj/slicnoj poziciji..Grisha bi trebao biti tvrdji orah..

Dimitrov hg1(-2.5) @1,65

Posted (edited)

Idem opet protiv naseg predstavnika jer mislim da trenutno niko,sem Kecmanovica,ne zasluzuje poverenje na kladionici. Upravo obrnuto - pametno je igrati protiv njih. Djere je imao fin nastup u Marrakechu,verovatno je malo podigao i igru i samopouzdanje,ali gledano kroz prizmu nastupa cele sezone,i on je u losoj formi..nije ni Sonego bas blistao,ali ima 3-0 protiv Lasla na zemlji..to nesto govori..

Sonego @1,65 Mozzart

Edited by Drug Crni
  • 3 weeks later...

Mora se odigrati na Isnera protiv Krajinovica u Madridu,jer mnogi faktori ukazuju na pobedu visokog Amerikanca. Kvota je 1.65 u Socceru

Jeste sljaka u pitanju,ali mislim da to u ovom slucaju nece igrati ulogu. Prvo,Isner je u karijeri imao sasvim finih nastupa na njoj;cak je i nedavno igrao finale u Hjustonu. Drugo, zbog nadmorske visine uslovi ce mu vrlo pogodovati..loptice lete brze i ocekujem da lagano nize svoje servis gemove..a u taj brejkovima je vrlo opasan.
Filip potpuno van forme,bez samopouzdanja..sa nekim sitnim zdr.problemom..iskreno - ja mislim da je on ovde dosao da pokupi novac za ucesce u prvom kolu.