Jump to content

Teniska kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

Ja sam se peznionisao definitivno sto se kladjenja tice pre izvesnog vremena, a i tenis pratim dosta manje, a sa svom ovom politikom ce biti jos i manje u buducnosti tako da zelim vam svu srecu i da opeljesite kladionice, ali od mene vise nece biti predloga.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ja cu i danas pokusati sa jednim set-hendikepom.

Igram na RBA,da ce dobiti 3:0 u setovima Stefana Travalju. Kvota nije posebno izdasna (1.60) ali trebalo bi da dodje,cak rutinski. Travalja je zemljas,karijerno nema nekih zapazenih rezultata na betonu,a i na startu sezone je lagano gubio meceve..Bautista je imao fine nastupe na ATP Kupu gde je sa svojom repkom dosao do finala,pa deluje da je i formu uhvatio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sinoc dodjose one sigurice a ono 4-5 me zadnje dve zeznuse neverovatno kako Fognini i Norri ne osvoji ni set.

Opet danas ista taktika, prvo par fikseva:

 

Van de Zandsulup-Struf          1

Bautista-Travaglia               H1 (-2.5)

Medvedev-Laksonen          H1 (-2.5)

Machac-Cerundulo            H1  (-1.5)

Auger-Rusovori                       1

Fritz-Marterer                         1

De Minaur-Musseti                 1

Tauson-Sharma                      1

Sanders-Sabalenka             18.5+

Doi-Kucova                          Da Doi osvoji makar jedan set

Swiatek-DArt                       H1 (1.5) setova

 

 

Ajde da probamo i 4-5:

 

O Conel-Gaston         4-5

Johnson-Thompson

Popyrin-Rinderkneh

Sepi-Majchazak

 

 

Edited by Helmet
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nesto mi proslo, Sepi me zaklao na onom 4-5, neki mali plus sinoc...

 

Ajmo nesto za veceras, za jacu uplatu:

 

Shapovalov-Kwon            1

Alcaraz-Lajovic               H1 (-1.5)

Azarenka-Teichman         1

Badosa-Trevisan              H1 (-1.5)

Barty-Bronzeti                  H1 (-1.5)

Keys-Cristian                     1

 

 

Na setove:

 

Otte-Sonego      4-5

Kecmanovic-Paul

Martinez-Garin

Mcdonald-Karatsev

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja cu probati sa opkladom da najveci Srbin na turniru uzima set Danilu Medvedevu. Da,igram na Kirjosa..:smiley53: Valjda moras biti pomalo lud da mu ukazes poverenje,ali eto.. Kirjos je bio iznenadjujuce dobar protiv Brodija (obzirom na pauzu),servis mu je jako oruzje protiv svakoga,a Medvedev nekada ume da ima problema sa protivnicima koji ne igraju konvencionalan tenis.
Kvota me privukla..krece se trenutno oko 1.85,sto je po meni previse...ja ne bih dao vecu od 1.55..pa cu da probam..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kirjose Niche,Crni tebi klice..:Hail:(znam..trula je fora ,ali nemam bolju)

Idem odmah sa jednim parom za narednu noc.
Igram na Azarenku protiv Svitoline..i to hendikep gemove (-3,5) i kvotu 1.80. Svitolina je bila jako losa protiv Tan..cak cu se usuditi da napisem kako je prosla jer joj se protivnica fizicki raspala..a to je tip rivalke kakvu bi Svitolina inace trebala laganeze proci..Ukrajinki nikada nisu prijale udaracice sa druge strane mreze,a to potvrdjuje i njihov medjusobni skor do sada..samo da Vika bude "zagrejana" kako treba..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sinoc bio bas blizu, ali Kontavelt vise gemova i poraz raducanu me sasekose.

 

Veceras ovako razmisljam:

 

Kecmanovic-Sonego        4-5

Alcaraz-Berrentini              1

Opelka-Shapovalov          4-5

Korda-Busta                      4-5

Manarino-Karatsev           4-5

Azarenka-Svitolina             1

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Botic Van De..nesto da nece izgubiti od Danila Medvedeva sa vise od 8,5 gemova na kvotu 1.80..to sam odigrao za naredno vece.

Ocigledno je da Medvedev ovde nece pasti,ali Botic je korektan protivnik,a hendikep deluje ogroman uzimajuci u obzir kako Nizozemac ume dobro da odservira..Kazem,nisam siguran da ce bas zakomplikovati zivot prvom favoritu turnira,ali jedan tb ne bih iskljucio,a prolazi se i sa nekim 6-3 6-4 6-3 porazom,sto mislim da je realan scenario.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A  šta misliš isto to samo jedan gem manji hendikep na Paire-Tzipriripicipas.  Mada je tu verovatno bolji bet da Paire uzima bar jedan set, jer će on pustit stvari niz vodu ako mu ne bude nešto po volji i može ladno da bude neki rezult tipa 

 

7-6 4-6 3-6 1-6

 

samo "naglas" razmišljam....elem

od mene za danas dva puta 4-5 setova na mečevima Evans vs. FAA i Fritz vs. RBA

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, der Gabelschwanz Teufel said:

Mada je tu verovatno bolji bet da Paire uzima bar jedan set, jer će on pustit stvari niz vodu ako mu ne bude nešto po volji

Da,upravo u ovome lezi opasnost..mada deluje da je sada glavom "unutra",ali opet..to je Per. U svakom slucaju,ima osnova za probati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam vas poslusao sinoc, i samo me Alcaraz baci za pare, jbg.

Za veceras igram sledece:

Medvedev- VDZ H2 (-9.5 )
Tsitsipas-Peer H2 (-8.5)
Ja ovde dodajem po jedan gem, odigracu malo jace, pa da ne me zezne neki dupli brejk. Inacw danas sto sam pogledao parove i meni su oba ova para zapala za oci.

Bautista-fritz 4-5
O Connell- Cressy 4-5
Evans-Auger 4-5
Tauson-Colins 1
Swiatek-Kasatkina 1
Halep-Kovinic 15.5+

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Za narednu noc cu sigurno igrati na Mariu Sakari protiv Dzesike Pegule.

Sakari mi se vise dojmi od Pegule. Pegula kao da jos uvek nema mentalnu snagu i nerve za veci rezultat na GS..prosla je tri kola,ali sa dosta neuverljivom igrom,dok je Sakari lako prosla Kudermertovu..mislim da joj uslovi odgovaraju,ima snazne udarce i finu podrsku na tribinama takodje.

Sad samo da vidim da li da uzmem singl na nju (hendikep gemove..cak se 2,5 granica pristojno placa..a moze se probati i veca od 3,5 gema),ili cu je upariti sa necim,posto se i obicna pobeda kotira oko 1.45

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sinoc dosta los, ni blizu. Ono u sta sam bio najsigurniji promasio.... idemo dalje...

 

Bravo za Sakkari, ja sam isto uveren da ce da dobije Pegulu, odigracu cistog keca jer me je Sakkari na te hendikepe cesto znala da izbaci.

Meni je zanimljiv i duel Shapovalov-Zverev, mislim da je dosta potcenjen Shapovalov, odigracu H2 na Gemove -6.5 ili 4-5 setova. Mislim da nije uopste uverljiv toliko bio Zverev da mu se da kvota 1.2 na pobedu.

 

Sto se tice zena, mislim da prolaze Badosa, Azarenka i Sakari, najsigurniji sam u Sakkari jer uopste nisam impresioniran Pegulom koju sam gledao dva puta. Posle nje sam u najvecoj dilemi da li Badosu da odigram na cistu pobedu i tu cu razmisliti, mislim da je trenutno u boljoj formi od Keys.

 

Ovako:

Zverev-Shapovalov           H2 (-6.5) ili 4-5

Kecmanovic-Monfis           H1 (-6.5) ili 4-5

Busta-Berrentini                       4-5

Badosa-Keys                     Badosa da osvoji set

Azarenka-Krejcikova        Azarenka da osvoji set

Sakari-Pegula                             1

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam prvi set meca Sakkari - Pegula.
Sve se okrenulo za 180 stepeni u odnosu na moje predvidjanje: Pegula mentalno jaca,bolje je udarala..manje gresila. U prvom setu je Grkinja imala cak 19 neiznudjenih gresaka naspram 11 Amerikanke..s tim sto je Pegula imala (cini mi se) 12 vinera..U tb ju je Pegula naprosto pokopala sa onih neverovatnih 7:0..dalje nisam zeleo da gledam..bilo mi je jasno na koju stranu ce mec otici..steta,jer sam se dvoumio izmedju tog meca i hendikep seta na Beretinija..evo dok pisem post,Italijan upravo zakljucio prvi set..

Za sledecu noc..opet bih protiv Medvedeva. Ocekivao sam istu granicu kao protiv Botica (8.5),medjutim malo su i kladionice korigovale linije..u Circus Casinu nema onog azijskog hendikepa od ravno 8 gemova..moracu da rizikujem malo vise sa granicom od 7,5 gemova i kvotom 1.90
U sustini - isti rezon kao i u prethodnom mecu Medvedeva. Ne mislim da ce izgubiti,ali Cressy je "vruc" od pocetka sezone i njegovu igru ni Nadal nije smrvio kad su se nedavno sastali u jednom finalu..preveliki mi je ovo hendikep ponovo (iako,taj jedan gem ume da napravi razliku,pa stoga smanjiti ulog)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Auuuuu, kako su zene prodale, ovo me podseti zasto mnogo vise volim muski tenis da igram. Sve tri favoritkinje gube lagano 2:0. Muskarce uhvatio na one hendikepe, doduse Berentini izdao za4-5...

 

Veceras:

Cilic-Auger                        4-5

De Minaur-Sinner             4-5

Fritz-Tsitsipas                   4-5

Cressy-Medvedev        H2 (-8.5)

Sabalenka -Kanepi              1

 

E sada, razmisljam se sta sa parom Mertens-Collins, meni se cini da je jako potcenjena namazana Mertens, jeste on alosije usla u turnir, ali ona je nekoliko puta na ovim velikim turnirima  hvatala zalet i igrala sve bolje kako turnit odmice, ja u najmanju ruku mislim da su ovde podjednake sanse, ne znam da li cu igrati cistu pobedu ili da Mertens uzme set.

 

I druga dva para su mi cudne kvote, jako veliki favoriti Swiatek i Halep, iskreno nisam siguran zbog cega, ali sam uvek oprezan kada kladionice nekog ovako podcene jer uvek postoji razlog

 

 

Link to comment
Share on other sites

Za sledecu noc biram mec Krejcikova - Keys. Igram na Cehinju,kvota na njenu pobedu je 1.80

Evo kako ja vidim mec (ili kako se nadam da ce se odvijati): Krejcikova je do sada na turniru dobro citala i vracala servise i ocekujem da ce drzati Keys pozadi u razmenama,terajuci je stalno na dodatni udarac i tako izvlaciti neiznudjene greske od nje. Krejcikova ima kompletniju igru,vise miksa,dok Keys ima plan A i plan B u svojoj. Plan A joj je da udara jako po loptici,a ako joj to ne ide onda izvlaci plan B:udara jos jace.. Opasan arsenal kad joj sve ulazi,ali i potencijalna bomba samounistenja kad promasuje..ja se tome tacno nadam..

Inace,Krejcikova je aktuelna pobednica RG i imam utisak da joj uvek "jase" na tom talasu,pa je puna samopouzdanja..fino je otvorila i novu sezonu..Keys je prosla Badosu,ali Spankinja je u tom mecu imala i fizickih problema..meni mnogo toga ukazuje da ce Cehinja pobediti pa igram na nju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mene zeznu De Minaur i Sabalenka, premisljao sam se da odigram plus gemove na Halep i Swiatek, na kraju odlucio sve pogresno. OPet nisam poslusao vecinu pa da odigram na Sinner-a pobedu.

 

Veceras ni ne razmisljam, oba para muskaraca igram 4-5, zaista ne vidim sta ovde pametnije moze da se odigra, po meni bas neizvesni mecevi. Nadala precenili po meni, ako Shapovalovu bude dan tu su sanse 50 50.

 

Pratim Crnog za Krejcikovu, i ja slicno razmisljam, ako uvede u neku nervozu Keys ima da je pocisti bukvalno.

Link to comment
Share on other sites

Iscupa nekako Matteo pobedu..vratio mi ono sto mi je Krejcikova pojela..

Predstojecu noc cu da pauziram.
Zenske meceve necu ni da gledam. Muski..ako je skroz fit (nisam bas siguran da to jeste slucaj) Medvedev bi trebao manje-vise lako da izadje na kraj sa FFA..Sinner - Tsitsipas.. pa,mec ima potencijal ili da bude potpuno jednostran mec ili epski,jer obojica imaju taj 'X' faktor u sebi,ali istovremeno i potencijal da se kompletno raspadnu na terenu..ko zna u kojem pravcu ce se mec razviti?

Iskreno,sacekacu da sve kladionice, u kojima imam nalog,postave kvote i ponudu za mec Nadal - Berrettini jer mislim da Italijan moze nesto da izvuce iz meca,ali otom potom..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li sam u zivotu pogodio ovu Korne hahha. Zena je cudo, onakvi raspadi i vracanja iz mrtvih moze samo ona i to godinama. Elem, zeznu me i Sinner, jos jedno veliko iznenadjenje, ne osvoji covek ni set protiv Tsitsipasa.

Ja veceras igram na Swiatek i Barty. Na osnovu do sada vidjenog ih vidim u finalu, mada sada gledam, nesto raste kvota na Swiatek, zna li neko razlog? Da nije u pitanju povreda neka?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Odustajem od para Nadal - Berrettini.
Ocekivao sam da kladionice Nadala postave kao izrazitijeg favorita,pa da na racun toga uhvatim nesto kontra..medjutim,nista od toga..

Umesto toga cu probati sa pobedom Medvedeva nad Tsitsipasom..i to cu gadjati set hendikep (-1,5) sa kvotom 1.75..dakle Meda treba da dobije minimum 3-1 u setovima.
Tsitsipas je bio impresivan na putu do ovde,ali mislim da ce u polufinalu ostati kratkih rukava. Sinner se jednostavno samo-unistio u proslom mecu - kao sto sam i predvideo kao mogucnost,jer ovi mladju igraci jednostavno to znaju da prirede sebi. Medvedev bi trebao biti mnogo tvrdji orah,posebno sto je okrenuo mec protiv FFA,koji je i sam odigrao izvanredan mec.
Uzimam ovaj hendikep,jer mislim da ako ponovo bude igrao peti set,svakako nece jos jednom proci,zbog umora.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sinoc malo sam sa sobom teram inat, uvek mi je bila simpaticna Poljakinja, razmisljao sam se da li da igram da Collins osvoji set ili na ovu, jbg, navijacki...

 

@Drug CrniIskreno da ti kazem, meni je i ova kvota na Berrentinija prevelika. Na osnovu ono sto sam gledao u cetvrtfinalima, Berrentini je pokazao po meni bolju i stabilniju igru od  Nadala, ako bude ponovio taj nivo u polufinalu mislim da ce lagano da dobije. Jedino tako se uplasi od imena pa mu se zavezu ruke i samoubije se. Sto se tice kvaliteta tenisa mislim da je trenutno bolji od Nadala.

 

Ja idem na ciste pobede Berrentini i Medvedev, pa da vidimo...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...