Jump to content

Teniska kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

Ma ja sam vec bio odigrao kralju, a i da si me zeznuo sve je to igra, ja kacim ono sto sam odigrao, ali evo zaznu me Shapobalov, ja sam mislio da ce Bautista mozda do pobede, ali eto lagana pobeda Shapovalova i izgleda samo ta ce da me zezne. Opet ogroman procenat pogodjenih parova, ali.....

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Juce pomracenje uma Federera i jbg, propade opet dobar tiket.

Sto se tice zenskih polufinala, ja stbarno nisam imao ideju sta da igram, odigrao sam oba para po 19.5+. Mozda JCN-ova Sabalenka cist kec, ali iskreno i to mi je klimavo, lupio sam dva overa pa sta bude
Od muskaraca sutra odigrao sam samo Berentinija cist kec,Djokovica sam hteo vise, ali su mi dali granicu preko 30 gemova, i to bih uzeo, ali posle jucerasnjeg maratona ne znam koliko je Shapovalov fizicki fit.

Od manjih turnira danas:


Colins-Kucova 18.5+
Pera-Boneventure H1 setova
Niemeier-Korpach 1
Paterson- Zodionov 1


Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

nerealno kako me je sabalenka oborila na 2 tiketa za ozb pare... jos posle prvog seta hteo da branim i kao necu fazon i ova obrne... 5kvota bila na lajvu...
Uuuuu bas si naivno odreagovao, znam da si forsirao Sabalenku da osvoji W, moj moto je da sve treba braniti ako imas kvotu 2 i vise.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Berankis -Schwarcman   H2 1.5 set

Mislim da ce ovo Argentinac rutinski da odradi, uvek mi je bio simpatican igrac... mislim da je razlika u kvalitetu ogromna.

 

 

Lajovic-B. Peer                 4-5

Dva izjednacena igraca koji su par puta igrali tesne meceve. Obojica imaju zute minute i generalno su jako zahvalni za ovu igru. 

 

Tringuleti-Fokina             H2 1.5  

Tringuleti klasican sljakas, Fokina bi ovo trebalo rutinski da odradi.

 

Giron-Hoang                       1

Ovde igram cist kec cisto da malo podignem kvotu, Giron je u boljoj formi i volim iskreno da igram na Amerikance na ovakvim turnirima, ne bih da se zezam sa hendikepima, ne verujem mu previse.

 

Popirin-Albot                     1

Ista prica kao i za Giron-a

 

Kecmanovic-Rinderchin   4-5

Ovaj par mi je isto zapao za oko, sto sam pogledao parove ovaj par sam odabrao za 4-5. Dosta izjednaceni igraci, verujem da ce tesko neko da dobije 3:0.

 

Norrie-Alcaraz                4-5

I ovaj par sam izabrao za 4-5, verujem da je Alcaraz u dobroj formi i da moze da cak i dobije Norrei-a   iako je ovaj favorit. Mladi Spanac brzo napreduje i pokazuje da ce biti mozda i broj 1 u buducnosti, ne igra lose na betonu, ocekujem ovde tvrd mec

 

Danilovic-PArks

Ovde malo navijacki, Olga u dobroj formi, igracki napreduje, sto se bas ne moze reci za njenu vrsnjakinju koja dosta luta sa formom. Olga je iskusnija igracica koja je imala vise teskih meceva sa jakim igracicama, i sada joj je ogromna prilika da ode u 2. kolo GS-a.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odigrao sam jos Hurkaza 1.5 H1 setova na ovom tiketu. Razmisljao sam da uplatim malo jace, ali sam odustao jer na osnovu jucerasnjeg dana vidim da cw biti neocekivanih rezultata.

Juce Alcaraz ladno pobedi 3:0 i obori me uz Davidovich Fokinu koji je ladno izgubio od Tringuletija. Mrzi me da pisem, danas sam malo vise parova odigrao.6e9576fb63bed1172a9047257fbfac59.jpg216945c85f6f8b4ab2f6a74b14492a8a.jpg

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ne stigoh danas nista da napisem. Gde bre nestadose svi ljudi sa ove teme.

Sinoc me unisti Sonego, kakav kreten majko moja, igrao ga hendikep pobeda, on povede 1:0 u setovima, u drugom ima 5:2. Lik gubi narednih 5 gemova i na kraju izgubi 3:1 u setovima. Neverovatan raspad...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ko bre batalio forum? Obradovic, zasto nisam u toku?

Ja konstantno, jako blizu ali vecito neki splet okolnosti, neka budala se raspadne i zezne me [emoji1].

Evo za danas sta sam odigrao.

Ma nema veze sto je osakacen, iigra se dobar tenis, meni su GS omiljeni za kladjenje.
Ajde da se malo aktiviramo, da ako nesto i dobijemo [emoji1]. faf562af385c9e9bf42258d708a1e3e7.jpg

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Mislim da danas treba juriti neku varijantu overa na Đoković vs  Norrie. Nikad ranije nisu igrali, što znači da će Đokoviću trebati neko vreme da vidi šta se tu dešava, a on  na zvaršnom mastersu i inače ima istoriju traljavo odigranih trećih mečeva u grupi, nakon što je obezbedio prvo mesto u istoj

Edited by der Gabelschwanz Teufel
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Evo nesto od mene:

 

Tabilo-Leistenin           1

Rodionov-Horanski      1

Halys-Giustino             1

 

Birrel-Gorgodze           1

Bronzeti-Savinykh       1

 

Ovo za malo jacu uplatu, izbegavam ove pripremne turnire, vise volim kvalifikacije.

Link to comment
Share on other sites

Zbog citavog skandala sa Novakom,nemam narocitog entuzijazma ni za turnir,pa ni za kladjenje..posto je neizvesno hoce li mu uopste dozvoliti nastup nisam se udubljivao ni u one moje outright igre,sa kojima sam fino prolazio u poslednjih nekoliko sezona...

Od onoga sto sam video,jedino mi je zapao za oko mec Berrettini - Nakashima. Tu bih gadjao pobedu Italijana sa najmanje dva seta razlike (-1,5 granica) na kvotu 1.70. Beretini nije bio los protiv Medvedeva uprkos porazu,a pobede Nakashime protiv Fonjinjija i Veselog ne bih uzimao kao neki reper..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I mene su iznervirali, ali sta ces, neka se dobro spremi za RG, sta drugo reci, i sam je povukao par losih poteza.

Ajde Crni, daj neku analizu, mene je Berentini par puta prodao, ja njega izbegavam iskreno, mislim da ce on malo da se pomuci sa ovim...

 

Ajmo mi da malo razbistrimo sta veceras raditi, prvo bih predlozio moju omiljenu igru 4-5 setova.

 

Albot-Nishioka   4-5

Bagnis-Garin

Runne-Kwon

Berrentini-Nakasjima

Duckwort-Mannarino

Norie-Korda

Grielspor-Fognini

 

 

 

 

Ajde da odigram i nekoliko tkz sigurica na malo jacu uplatu:

 

Martinez-Delbonis       1

Alcaraz-Tabilo             1

Shapovalov-Djere       1

Anisimova-Hortono     1

Kostyuk- Parry            1

Jabeur-Parrizas Dias  1

Keys-Kenin                  H1(setova) -Keys da uzme min 1 set

Klejcikova-Petkovic    1

 

Sta je sa JCN i Romantikom, nema ih 😄

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...