Jump to content

Teniska kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

Odigrao bi i na Feda jer je mnogo bolji utisak ostavio protiv Koepfera nego Beretini protiv Kwona odnosno sam mišljenja da bi Koepfer dobio Beretinija da su kojim slučajem igrali. Nemac baš ostavio dobar utisak a samim tim i Fed za koga sam pre RG mislio da je spreman za muzej voštanih figura... 

 

 

Ako bude odlučio da izađe Beretiniju na Megdan podržaću Fedexa skromno sa dve crvene.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Ciomi said:

Odigrao u singlu:  Zverev : Nishi  1 i g 33.5+   2.4 

                 

                               Cici   :   Busta 1 i g 34.5 +  2.65

 

Tiket:        Delbonis dobija 1.75

 

                  Meda -3.5 HG   1.65

 

                 Vondrousova uzima set 1.45

 

Sve u Socceru

Ako je Đere mogao odnosno zamalo da otkine set Zverku zašto to ne bi mogao da učini Niši. Đere je u 2. setu vodio 5:2. Zver smanjuje na 5:3 i Đere na svoj servis za set ispušta 40:0 te gubi isti sa 7:5. Nišiju se može desiti raspad u čitavom meču ukoliko ne bude zagrizao u suprotnom uzimajući u obzir vlažnije noćne uslove može namučiti Zverka.

Stakleni se još pride odmorio. Protiv Švajcarca odigrao samo 1. set i dobio  7:5.

 

 

Cicija vs Karenjo hteo da odigram 4/5 setova ali mi se 1.8 učini baš malo.

Uzdam se u Bustu da će koliko toliko zakomplikovati dvoboj.

 

 

Delbonis skočio na 1.85. Više nego dobra sezona na šljaci i osećaja sam da će gristi. Svaka čast Fokini ali iskustvo argentinca me nagnalo na ovaj tip. 

 

 

Meda sve kao se nećka i sve kao mu je cilj da dođe do 2. runde. Ovih -3.5 gemova za 1.65 sasvim protiv dovoljno protiv Garina.

 

 

Vondrousovu sam prepisao pošto retko pratim ž. tenis. Nagovorili mangupi. Navodno Badosa zamalo da izgubi prošli meč od Bogdan u 2 seta, nedostatak snage, čehinja stabilna, truć truć...

Videćemo.

 

 

 

 

 

 

Edited by Ciomi
Link to comment
Share on other sites

T.Zidansek - P.Badosa 1 @ 3,75

U principu ovo uplacujem da bih branio ovo:
 

On 5/29/2021 at 5:35 PM, Crni Bombarder said:


Paola Badosa osvaja cetvrtu cetvrtinu zreba - DA @6.68 Meridian
 


Dakle,ako Badosa pobedi Slovenku ja naplacujem igru i kvotu 6.68. Ako izgubi prolazim na kvotu 3.75 sto je vredno pokrivanja. Kladionice vide Zidansek kao autsajderku,i ja se slazem sa tom procenom,ali ona je zilava autsajderka i ne bih u potpunosti iskljucio iznenadjenje. Medjutim - ovaj tip preporucujem samo onima koji su igrali da ce Badosa uci u polufinale. To je vazno da napomenem;inace nemojte da uplacujete ovo. 

Edit:nemojte da se zalecete na Svarcmana danas. Potencijalna 'kora od banane' mec za njega.

Edited by Crni Bombarder
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovako...

 

Ja ću, za sitniji ulog probati, Nadal-Sinner 4-5 setova  ( možda čak i tačan rezultat 3:1 Nadal ). Dva puta su igrali na šljaci i dva puta je Nadal dobio bez izgubljenog seta, ali oba puta je bila velika borba. Mislim da je Janik zreo da uzme prvi set Rafi na šljaci, pogotovo što Rafa nije nešto impresionirao  Bio je na promašen zicer smeč od gubitka jednog seta protiv Popirina na primer, a i ovaj Norrie koji je apsolutno igrač bez ikakvog oružja u arsenalu, je pružio sasvim pristojan otpor mestimično. 

 

Sutra će malo jače odigrati 4-5 setova  Cicipas-Medvedev. Ono što sam video od Medvedeva je sjajno. Kao da nije neko ko je sveže skinuo mrak na Roland Garrosu. Kad to uzmem u obzir + njegov standardno sjajan mečap protiv Grka, ne vidim da tu može biti 3-0 za Stefanosa. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tsitsipas - Medvedev 2 @2.85

Isti slucaj kao sa Badosom. Ako Tsitsipas pobedi imam pogodjenu opkladu da Grk osvaja svoju cetvrtinu zreba. Ni ovde nisam posve siguran da ce Stefanos pobediti. Bolji je igrac na sljaci,ali nisam siguran da ce mu faktor podloge sam doneti pobedu. Rus ima izvanredan skor protiv njega. Jeste Tsitsipas opravdani favorit,ali mislim da ne bi trebao biti ovoliki. Na 2.50 ne bih branio ovo,na 2.85 hocu.

 

Link to comment
Share on other sites

On 6/7/2021 at 11:17 AM, Crni Bombarder said:

T.Zidansek - P.Badosa 1 @ 3,75
..........
 nemojte da uplacujete ovo. 

 

 

NOV19-Gervais-Laughing.gif

 

P.S.... Ne zameri...rezon je apsolutno ispravan. Samo mi ono kvotovano u kombinaciji sa onim šta se dešava na terenu deluje urnebesno...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Zverev 3 : 0   1.85  Soccer

Fokina neposredno posle meča sa Delb. prilikom davanja izjave je jedva dolazio do daha i klatio se levo desno prebacujući težinu tela čas na jednu pa na drugu nogu. Pre toga odigrao 2 meča po 5 setova te proveo duže na terenu nego AZ. Skoro  5h...
Na USO slična situacija te je uzeo Saši samo pet gemova u R16.

 

Mnim da će ono što Fokina uradi u 1. setu  biti sve od njega. 

 

Hteo da odigram HG1 - 7.5 za istih 1.85 ali mi nekako 3 : 0  milije.

 

Oborio me F protiv Bonisa i gledao taj meč gde je pružio maksimalnih 100%.

 

Mrzi me da pišem o Zvekiju ali mu uslovi osetno više odgovaraju što se tiče servisa...

 

https://www.eurosport.co.uk/tennis/roland-garros/2021/french-open-tennis-i-give-everything-for-this-moment-alejandro-davidovich-fokina-emotional-at-reaching-quarters_vid1487410/video.shtml

 

 

odigrao i ...

 

Cici vs Medo 35.5 G+      1.65

Nolo vs Berrett HS -1.5   1.45

Nadal vs SchWar. TR 3:0   1,5

 

 

Možda uplatim na Nola TR 3:0 na 2.2

Gledao Berr. protiv Kwona i onoliko neiznuđenih greški protiv antišljakaša  je nedopustivo.

Mada i jučerašnja 2 prva seta Nole Piramidaša su za peglu.

 

Još mi nije jasno zašto je onako igrao po sredini. Tek u 3. setu krenuo da gađa uglove i linije.

  
 

 

Edited by Ciomi
Link to comment
Share on other sites

Odigrao  NĐ dobija 3:0 2.25 posle Nadalovog meča. Imao NĐ HS -1.5 i Nadala 3:0. 

Beretini mlako igrao do sada pogotovo protiv Kwona koga je čekao na greške.

Nadam se da Nole ulazi spreman psihofizički i da će igrati agresivno od početka.

 

Jutros odigrao i da Cici uzima RG  što se plaća okruglo 5.
  
 

Edited by Ciomi
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, de Havilland Mosquito said:

jebiga....tačno sam znao da padam kad je Grka onako prokenjalo na set lopti za Medvedeva u drugom setu :ajme:

Imao je Meda prilike, iskoristio samo dve od 8 brejk lopti u 2. i 3. setu dok je Cici od sedam prilika napravio 4 brejka.
Ušao je furiozno u 1. set i preslišao Medu u istom  davši mu samo 2 poena u 1. servis gemu. 
Ostale servis gemove je dominantno dobijao prepuštajući maksimalno 1 poen Medi.
Fascinantno kako je dobio 1. set.
Onda to što si naveo za 2. set kako je spasio 2 set poena.

Msm da Zverko nema šta da traži protiv Cicka. Dosta je brljao u 1. setu u kom je izgubio svoja 3 servis gema.

Sve duple (3) je napravio u 1. setu.

Prvi servis mizernih 43%.

Da ne palamudim, statistika mu je katastrofalna u tom setu protiv Fokine.

Cici oduševio protiv Mede a i stabilnije igrao tokom turnira.

Cici dobija Zvereva sa najmanje 4 gema razlike uplaćeno pre podne u Socc. 1.8

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Crni Bombarder said:

P.S.da ne idem sada na drugi topik. Tenis.
Tsitsipas - Zverev hs1(-1.5) @1,75

Po meni,Grk je i u boljoj formi celog proleca i ovde igra bolje i ima i bolji h2h. Zverev je imao ubedljivo najlaksi zreb od svih polufinalista,tj.neverovatno mu se otvorio i ocistio od svih iole opasnijih rivala. Plus su mu u dve poslednje runde dosla dva poluspremna tenisera koja je sa lakocom resio..Davidovich-Fokina je pricao da je pred mec sa Zverevim (a nakon dva maratona) jedva bio u stanju da zapertla patike. Mislim da grcki bogtm ovo resava u svoju korist uz maksimalno jedan ispusten set. 
 

 

Evo ja ću da te prebacim ovde, nije problem  :classic_biggrin:

 

Ja odigrao kombinaciju  Pobeda Grka + Over 37.5 gemova . Kvota 3.00 u Socceru. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odigrao Cicija da dobija 1. set najmanje sa 2 gema razlike u kombinaciji na Dansku (fuca), Barca (basket)

Ovo prvo je obrazloženo u prethodnim postovima i plaća se 2.0

 

A'E CICI...

Edited by Ciomi
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pozdrav svima, pocinje wimbldon u ponedeljak... predlazem da napravimo malo ozbiljnije analize za prvo kolo... da malo aktiviramo temu... nadam se da ima zaintresovanih... izasao je vec zreb a samim tim parovi i kvote...

Edited by jcn
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ssm zainteresovan, posle katastrofe sa Rolan Garosa gde nisam imao ni jedan naplatni [emoji1]. Ajde da izanaliziramo, imamo vrrmrna da se skupi 10 predloga. Ja sam dosta tanak na travi, ovo mi je najteza podloga za pogadjanje, ali mislim da ovde moze dobro da se gadja na + gemova i na 4-5.

 

E da, zaboravio sam, imam privatne iptv liste dobrog kvaliteta slike, vec sam nudio na nekoliko tema gde pisem ne znam da.li ste videli. Evo da ponudim i ovde mojim drugarima iz kladionice [emoji1]. Ako neko nema neku placenu televiziju ili ga smaraju nasi komentatori ( ja licno dobijem napad depresije kada cujem one sa eurosporta i onog sto vice jaooooo 🥱).

Samo mi napisite u PP preko cega bi gledali i svako dobije po 2.

 

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kudla-ADF  1&over 38.5  @3,60   Soccer

 

Mislim da je Kudla dosta bolji na travi ( iako je Fokina osvajao juniorski W, lično ne dajem mnogo na te juniorske pobede ), ali nije toliko bolji da dobije rutinski, tako da mi se ova opklada po ovoj kvoti veoma dopada. Alternativno naravno 4-5 setova. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Evo ovako, ja iskreno nisam neki ljubitelj trave, ali mi se cini da je ova podloga najbolja za gadjanje igara 4-5 i plus gemova.

Fucovic-Siner 4-5
Fokina- Kudla 4-5
Bautista A.- Milman H1
McDonald-Khacanov 4-5
Kuevas-Djere 4-5

Samsonova-Kanepi 1
Jabeur- Peterson H1

Ovo su neki moji sigurniji tipovi, cekam ujutru Obradovica sa njegovom analizom [emoji23] mozda se nesto i promeni u zavisnosti od predloga, ali ovo sa jednom crvenom mozeda se odigra [emoji854].


Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kontam da bi Đoković rutinski mogao da se odigra u over. Kvota između 1.90 i 2.00  ( kako gde )  na granicu 27.5. Novak tradicionalno ume da ima određenih poteškoća protiv onih sa kojima prvi put igra  ( setimo se samo muzetija na RG ). Ovaj dečko je Britanac, igrao je na travi. Dobio je Sinnera i Bublika u Queensu, i to tako što je dobio 4 TB, što nam sasvim dovoljno govori o tome kako igra. Levoruk, velika serva, moćan forhend, mislim da bi to moglo da bude malo komplikovanije od lagane šetnje za Novaka. 

Alternativno probati biće bar 1 TB na meču  ( kvota oko 3.50...kako gde )

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

kisa odlozila meceve i pocetak programa... ja bih pokusao ovako

vekic-potapova 2 2,3... kvota na vekic ovakva posto ima titulu na travi i 2 finala ali to je bilo prilicno davno, dobro se ona snalazi na travi ali nema ritma, pravi dosta gresaka. sa druge strane potapova igra u talasima ali ne gresi puno. ako bude servirala prosecno vidim njenu veliku sansu da dobije ovaj mec... 

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da se neko opario, na moje predloge, a ne ko moja malenkost koja ove sjajne predloge veže sa Vitebskom ili sa Francuzima. 

 

Štruf-Medvedev 4-5.

 

Štruf ima znanja, iskustva i municije da namuči Medu i uzme mu koji set, ali ne i da dobije 3-0 . Kvota 1.92 u Soccerbetu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...