Jump to content

Teniska kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

Ajmo za kraj turnira..

N.Djokovic - D.Medvedev 2  1.95 @Mozzart
Nakon duzeg razmisljanja i dalje ne vidim zasto je Medvedev blagi autsajder u finalu. Naravno,Novak ima iskustvo sa svojoj strani. Novak nikada nije izgubio finale u Melburnu. Novak ima 8 titula u Melburnu. Sve stoji,kapa dole za to. Svi drugi faktori nisu na njegovoj strani. Nisam siguran da je Medvedev u poziciji u kojoj je Brady bila danas. On vec sada ima dosta iskustva protiv top tenisera,ima skor 3-4 protiv Novaka koji ukljucuje tri pobede u poslednja cetiri meca i igrao je bolji tenis na turniru do sada. Tu je i faktor povrede. To je Novak verovatno resio,ali stoji da je zadobio povredu protiv Fritza. Trebalo bi biti odlicno finale,za pamcenje i ovo jeste najbolje finale koje smo mogli dobiti na ovom izdanju AO. Po meni je blagi favorti Danil,a ne Djokovic.
Isto mislim, onako objektivno ono sto sam ja gledao na ovom turniru, Medvedev je igrao bolje, ali finale GS je djavolja rabota, koliko god forma da je bitna, tu je i glava. Zestok je to pritisak, Medvedev nema ni jedan GS i sam je svestan da mu je ovo zivotna sansa. E sada koliko mu to pomaze, ja mislim da mu ne pomaze, verovatno je i sam svestan da je u boljoj formi i da je blagi favorit. Samo je pitanje koliko je Medvedev u mogucnosti da igra ono sto jw do sada,tj koliko je psihicki stabilan.

Po meni najsigurniji tip ovde je 4-5 setova, posle toga Medvedev 2.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja zelim svakako da napisem da nisam ovo odigrao iz nekog teranja baksuzluka. Ja strogo odvajam kladjenje i navijanje/pracenje sporta. 
Kada pisem na ovom topiku,prevashodno pisem kao "kladionicar",kao neko ko ce nesto da uplati..to se razlikuje od onoga sto pisem na PDF Tenis,jer ovde postoje mnogi faktori koji u obicnom pracenju meceva ili turnira ne postoje.

Zao mi je sto poslednji predlog nije bio pogodak,ali istovremeno mi je drago sto je Novak dobio. Uvek sam govorio da onaj ko nije u stanju da odvoji kladjenje od navijackih emocija,treba da se batali jednog od to dvoje. Verovatnije kladjenja.

Ipak,ceo AO je za mene bio uspesan. Naravno,uvek mislim da je moglo bolje/vise,ali ok sam prosao. I valjda se vidimo i citamo i na RG.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Crni Bombarder said:

 Uvek sam govorio da onaj ko nije u stanju da odvoji kladjenje od navijackih emocija,treba da se batali jednog od to dvoje. Verovatnije kladjenja.

 

 

Ili jednostavno da se ne kladi na mečeve u kojima igraju timovi ili igrači za koje navija, ili imaju značajan uticaj na plasman/rezultat timova i igrača za koje navija. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Green23 said:

Kog? 😄 

Htedoh da odigram minus gemove na mecu Al Naimi - Shibihara,kao sto vec godinama igram na ove "domace" igracice sto u Dohi sto u Dubaiu. Dobi ju Japanka 60 61
Meridian je posle ubacio u ponudu,ali se mogao igrati samo konacni ishod. :classic_biggrin:

Edit:nespretno se izrazih. Mislim na to da igram meceve u kojima one igraju,ali uvek protiv njih,naravno. Ili minus gemove ili neki hendikep. 

Edited by Crni Bombarder
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja ću danas probati u nekoj varijanti nešto na Evansa protiv Federera. Dal hendikep setove, ili hendikep gemove, ili da dobija prvi set....još uvek treba da odlučim Jeste to Federer, skidam kapu, svaka čast, ali nije igrao tenis od kada ga je Novak pospremio u tri seta u polufinalu AO 2020, a Evans, koliko god bio antipatičan lik, ima džebane da pokvari povratničku žurku, ukoliko mu jedini cilj nije samo da istu ulepša. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, We lose every week said:

Ja ću danas probati u nekoj varijanti nešto na Evansa protiv Federera. Dal hendikep setove, ili hendikep gemove, ili da dobija prvi set....još uvek treba da odlučim Jeste to Federer, skidam kapu, svaka čast, ali nije igrao tenis od kada ga je Novak pospremio u tri seta u polufinalu AO 2020, a Evans, koliko god bio antipatičan lik, ima džebane da pokvari povratničku žurku, ukoliko mu jedini cilj nije samo da istu ulepša. 

 

giphy.gif

Link to comment
Share on other sites

Moram da probam na Davidovich-Fokinu protiv Filipa @1.75
Jednostavno,situacioni faktori isuvise govore protiv Krajinovica. Sad,da li Spanac ima know-how da to iskoristi,drugo je pitanje,ali Filip mi ne deluje kao neko kod koga ce sad da proradi neki inat..pre ocekujem neku malodusnost..
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Crni Bombarder said:

Moram da probam na Davidovich-Fokinu protiv Filipa @1.75
Jednostavno,situacioni faktori isuvise govore protiv Krajinovica. Sad,da li Spanac ima know-how da to iskoristi,drugo je pitanje,ali Filip mi ne deluje kao neko kod koga ce sad da proradi neki inat..pre ocekujem neku malodusnost..
 

Naravno,desi se sve suprotno.
Filip se direktno iz hotelske sobe pretvorio u servis-masinu,a ovaj Fokina je toliko patetican igrac..reci nemam..memorisace se ova njegova partija na betonu,pa ce se vec naplatiti drugi put..

Izvinjavam se svima..najgore sto sam hteo da odigram Karatseva protiv Evansa..

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Andrej said:

Odigrao sam  singl na Liojda @4.00 za par stotina kinti - čisto zajebancije radi...

Sviđa mi se kako igra a izbacio je Vavrinku prošle nedelje - pa da vidimo.

 

tenor.gif

 

A sad all-in na Filipa sutra :classic_smile:

Edited by Andrej
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

7 hours ago, Andrej said:

Igram danas na lojda i Karaseva - @12,0 kvota - opet par stotina ,opet zajebancije radi...

Znam zašto je kvota tako visoka - ali ako me osećaj ne vara obojica mogu da pobede na čistu inspiraciju a to je ono što najviše volim u sportu :classic_smile:

 

11132072.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Stefanos Tsitsipas osvaja cetvrtu cetvrtinu zreba - DA @1.70 Meridian

Prva opklada za predstojeci RG.
Grcki bogtm ima jako dobar zreb. U prvom kolu igra protiv Sardija,a onda ide na P.Martineza ili Kordu. Izner je najopasniji igrac koji moze da mu dodje u trecem. Raonic,Tiafoe ili Busta u cetvrtom. U cetvrtfinalu su to Dimitrov,Garin,Opelka ili Medvedev. Medvedev verovatno nece ni doci do ove faze. Ako Stefanos odigra na svom uobicajenom nivou,mislim da sigurno ulazi u polufinale i donosi pogodak.

Link to comment
Share on other sites

Jos dve 'outright' opklade za mene.

Aryna Sabalenka da ode dalje na turniru od Naomi Osake @1.80 Meridian
Paola Badosa osvaja cetvrtu cetvrtinu zreba - DA @6.68 Meridian

Na naeki nacin,ova dva predloga su povezana. Hocu da idem protiv Osake na ovom turniru. Kapa dole za izdanja na betonu,ali je na sljaci itekako ranjiva. U poslednje vreme je na ovoj podlozi gubila od stvarno prosecnih teniserki i ne vidim je dugo na turniru. U tom delu kostura Badosa je u dobroj formi i mogla bi to da iskoristi u objektivno najslabijem delu kostura.

@Romantiketo ti mozda ideje za tvoj Fantasy. Uzmi Badosu na moju odgovornost 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...