Jump to content

Teniska kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

Zašto je večeras ovolika kvota na ovu Brejdi. Koliko sam ja ispratio cura je delovala kao kaznena ekspedicija na terenu, niko nije bio ni blizu da joj uzme set. Jel to samo zbog imena Osake ili postoji neki objektivni razlog?  U svakom slučaju  Brejdi uzima bar jedan set na kvotu 1.70 u Balkan Betu ću da probam, možda u singlu možda povežem sa predlogom koji sam dao na NFL temi.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Ser Jaime! Rickon! Dickon. said:

Zašto je večeras ovolika kvota na ovu Brejdi. Koliko sam ja ispratio cura je delovala kao kaznena ekspedicija na terenu, niko nije bio ni blizu da joj uzme set. Jel to samo zbog imena Osake ili postoji neki objektivni razlog?  U svakom slučaju  Brejdi uzima bar jedan set na kvotu 1.70 u Balkan Betu ću da probam, možda u singlu možda povežem sa predlogom koji sam dao na NFL temi.

Pretpostavljam da si vec uplatio,pa nije potrebno da pokusam da dam neko obrazlozenje..

Link to comment
Share on other sites

Amerikanka mozda igra bolji tenis na turniru u smislu prezentacije od Osake,ali pretpostavljam da kladionice racunaju na cinjenicu da je Osaka sa svojim najboljim tenisom > Brady sa najboljim tenisom i sto je bitnije - racunaju da ce Osaka podizati nivo igre u samoj zavrsnici turnira. Koliko god Brady bude dobra,Japanka ce naci dodatne municije koju ce svaliti na nju.

Takodje,veliki procenat te pretpostavke se tice i procene sa koliko ce poverenja u sebe igrati Brady i sa koliko slobode u igri koja ju je dovela dovde. 

Obe su teniserke slicnog stila - dobar servis,napadaju lopticu dosta agresivno i vecinu poena osvajaju brzo nakon servisa. Tu je Brady dobra,ima jacinu i sa fh i bh strane. Sigurno su joj sanse vece nego sto kvota sugerise. To automatski znaci da je kvota na Osaku premala,osim ako se ne dogodi scenario u kojem Brady puca pod nekom tremom uzrokovanoj vaznoscu meca. Ja nesto ne verujem u to..

Sve u svemu - ima logike pokusati sa nekim kontra-hendikepom na Dzenifer..da li set ili gem,uvek je pitanje..ja sam prizeljkivao granicu od 5.5 gemova,ali je kladionice nisu ponudile,pa dizem ruke od ovog para.

(ps.ja sam ponudio vise laicko objasnjenje. posto je forumas iks-oks trajno banovan,kladionicar D ne pise vise,jedino mozda @L' Imperatoremoze da ponudi potpuniji odgovor) edit:mozda i @Romantik

Edit2:iksoks i kladionicar d su se svojevremeno outovali da su bili profi tipsteri,pa ih zato posebno pominjem. Mi ostali smo vise entuzijasti :classic_biggrin:

Edited by Crni Bombarder
Link to comment
Share on other sites

Brojim si u čast što sam spomenut kao neko ko bi mogao da poda još detaljniju analizu, ali nažalost ništa od toga. 😄 Ja dosta menjam fokus sa sporta na sport, u zavistnosti od doba godine, a ženski tenis sam batalio več pre neko vreme. No, ono što sam ja primetio od Brady još dok je bila nebitna, je da ima dosta atipičnu igru za ženski tenis/američku školu tenisa, sa dosta topspina na forehand strani, kao recimo Dolehide, Kuznetsova, Kasatkina, Martić, Hercog... Čini mi se da u ovakvim brzima uslovima kakve imamo na ovogodišnjem US openu, sigurno bolje pali direktniji tenis sa ravnom loptom, kakvog igra Osaka. Tu si odlično spomenuo i mentalni faktor, jer igrač sam sebi stvori dosta veliki pritisak kad je prvi put u ovakvoj dobroj situaciji na grand slamu. Isto sam čitao negde da je Brady u jednom od prošlih mečeva rekla da je morala završiti u dva seta, jer nebi izdržala u trečem (neka povreda vajda).

 

Link to comment
Share on other sites

Zao mi je sto nisam odigrao nista u zenskom finalu jer sam i ocekivao neki neizvestan,dugacak mec,ali i pobedu Osake na kraju.

Sto se tice muskog finala. 
Kvote su mi blah...a Thiem je mentalno dosta stabilniji od Zvereva. Imam osecaj da ce se Sasina igra raspasti bar u jednom setu i da ce tada kola da mu krenu nizbrdo (ovaj put bez povratka).

Najvise mi je krivo sto nikako nisam uspeo da proguram prvi outright pik,onaj da Serena ne osvaja turnir,eto cak ni kroz slobodnu igru. I sem toga sasvim fin turnir za mene. Slede Rim,pa Garros - bice jos kladjenja na tenis uskoro.

Link to comment
Share on other sites

Posto ne znam hocu li sutra imati vremena za forum,napisacu sad jedan predlog za prvo kolo Rima.
WTA je u pitanju. Vidim da raspored jos nije objavljen,pa je moguce da ce se mec igrati u utorak,ali moze se vec odigrati,a to je najbitnije.

Kerber A. - Sinaikova K. hg1(-3.5) kvota je svuda 1.70-1.75
Sinaikova je bas u losoj formi sto u off-sezoni,sto nakon njenog nastavka,dok je Kerber pokazala solidan tenis na US Openu i generalno je jos uvek bolja igracica. Njen poraz od Brady u Njujorku nije los pokazatelj obzirom na formu sa kojom je Amerikanka igrala. Sad ce imati laksu protivnicu pa ocekujem i laksi posao za Kerber. 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Crni Bombarder said:

Zao mi je sto nisam odigrao nista u zenskom finalu jer sam i ocekivao neki neizvestan,dugacak mec,ali i pobedu Osake na kraju.

Sto se tice muskog finala. 
Kvote su mi blah...a Thiem je mentalno dosta stabilniji od Zvereva. Imam osecaj da ce se Sasina igra raspasti bar u jednom setu i da ce tada kola da mu krenu nizbrdo (ovaj put bez povratka).

Najvise mi je krivo sto nikako nisam uspeo da proguram prvi outright pik,onaj da Serena ne osvaja turnir,eto cak ni kroz slobodnu igru. I sem toga sasvim fin turnir za mene. Slede Rim,pa Garros - bice jos kladjenja na tenis uskoro.

Ne znam koju si kvotu ocekivao za ovakvu ponudu, ali ako ce ti biti lakse nisi mogao da dobijes vise od 1.10-1.15 posto je kvota bila da Serena osvaja oko 5.50. Tako da po toj kvoti ne bi imao nikakav value.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, MrTripleDouble said:

Ne znam koju si kvotu ocekivao za ovakvu ponudu, ali ako ce ti biti lakse nisi mogao da dobijes vise od 1.10-1.15 posto je kvota bila da Serena osvaja oko 5.50. Tako da po toj kvoti ne bi imao nikakav value.

Na pocetku je kvota da Serena osvaja bila i 7.50,samo je na Osaku bila manja.

Ocekivao sam kvotu oko 2. No,sad je nebitno..

Link to comment
Share on other sites

Kojom logikom si ocekivao 2 gde je kontra 7.5!? Kad postavis igru tako, to je dogadjaj sa samo 2 ishoda, i samim tim ako je kvota da ona osvaja veca od 2.00, onda ova druga mora biti manja i kako prva raste druga u istom procentu pada.

 

Ja sam citao ovde tvoje upise kako juris kontra opkladu, ali nisam imao pojma da je kvota da Serena osvaja tako visoka, mislio sam da su je stavili kao prvog favorita sa 2 i nesto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tek sad vidim ovaj post @Romantik
Mozda sam vise racunao na neki previd nasih kladionica (iako svestan da one prate strane,ali opet..)

Mislim da ime rezona da se proba Nishikori sutra protiv Garina u Hamburgu @1.75
Garin bas los u nastavku sezone. Gledao sam ga protiv Kukuskina na US Openu,a ni prelazak na sljaku nije bio bajan,pa mi se ne dopadaju ni njegovi izgledi na ovom turniru. Nish se vraca nakon prelezanog virusa (zato ga nije bilo u Njujorku) i bio je solidan protiv Musetija u Rimu uprkos porazu. Hamburg je malo brzi pa mislim da ce mu i to prijati vise nego Garinu.

Edited by Crni Bombarder
Link to comment
Share on other sites

Bodu oci ova dva promasena predloga sa moje strane,ali evo nama RG pa da probam kako ce me ovde ici..

Millman J. - Busta P-C  4-5 setova @1.77 Soccer
Dakle,nisam @Ser Jaime! Rickon! Dickon.,ali mogu da probam. Milman ne preferira sljaku,to je jasno,ali u Rimu je dobio Sousu 2:0,pa izgubio od Schwartzmana (4-6,6-7). Schwartzman je bio sjajan u Rimu i nije taj poraz nikakav kiks,a zapravo je Milman izgubio dva seta vrlo tesno. U prvom je npr.odnos poena bio 42-40 za Argentinca,a u drugom je Millman imao i set-loptu. PCB je posle US Opena bio ocekivano deklasiran od Nadala i dobar rezultat u Njujorku ce mu mozda biti i neko opterecenje,a ni njemu sljaka nije omiljena podloga;bolje rezultate je postizao na betonu. Kod ovog predloga mi se dopada sto je Milman mentalno vrlo stabilan igrac,uporan i tvrdoglav. Cak i ako bude gubio 0-2 u setovima ubedjen sam da ce se nastaviti boriti,kao prosle godine na RG kada je od Sashe Zvereva gubio 0-2,pa mec uveo u peti set.

Krajinovic F. - Milojevic N. hs1(-2.5) @1.73 Soccer
Ovde cu biti kraci jer mislim da je jasno zasto se opredeljujem za ovu igru. Jednostavno - Filip je klasa iznad Milojevica u svakom segmentu igre i osim ukoliko glava ne bude problematicna,ocekujem laganu pobedu za Somborca. Filip je nakon pauze zaigrao jako dobar tenis i sem meca protiv Gofana (u kojem nije izdrzao pritisak uloge favorita) je zapravo i mentalno delovao stabilno i snazno. Ponavljam - jedini upitnik je ovde nad Filipovom koncentracijom tokom celog meca,ali mi i protivnik ne deluje kao neko ko bi to sigurno umeo i da iskoristi.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni Bombarder said:

Bodu oci ova dva promasena predloga sa moje strane,ali evo nama RG pa da probam kako ce me ovde ici..

Millman J. - Busta P-C  4-5 setova @1.77 Soccer
Dakle,nisam @Ser Jaime! Rickon! Dickon.,ali mogu da probam. Milman ne preferira sljaku,to je jasno,ali u Rimu je dobio Sousu 2:0,pa izgubio od Schwartzmana (4-6,6-7). Schwartzman je bio sjajan u Rimu i nije taj poraz nikakav kiks,a zapravo je Milman izgubio dva seta vrlo tesno. U prvom je npr.odnos poena bio 42-40 za Argentinca,a u drugom je Millman imao i set-loptu. PCB je posle US Opena bio ocekivano deklasiran od Nadala i dobar rezultat u Njujorku ce mu mozda biti i neko opterecenje,a ni njemu sljaka nije omiljena podloga;bolje rezultate je postizao na betonu. Kod ovog predloga mi se dopada sto je Milman mentalno vrlo stabilan igrac,uporan i tvrdoglav. Cak i ako bude gubio 0-2 u setovima ubedjen sam da ce se nastaviti boriti,kao prosle godine na RG kada je od Sashe Zvereva gubio 0-2,pa mec uveo u peti set.

 

 

HarshMediocreBigmouthbass-size_restricte

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Mislim da cu sutra odigrati prvi tenis u 2021. Zanimljiv mi je mec sa Kemper Celendzera - Puj vs Horanski.
Igracu sigurno na domaceg tenisera koji se vraca posle duge pauze,ali je klasa za Horanskog. Valjda je zdrav i bez povreda,sumnjam da bi rizikovao na ovako malom turniru.

Ostaje mi da vidim da li ce biti za neki tiketic ili singl (ali sa manjim ulogom svakako)..zavisice i od kretanja kvota,jer dosta raste na Puja.

Edited by Crni Bombarder
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ashleigh Barty osvaja prvu cetvrtinu kostura @2.95

Barty u prvom kolu igra protiv Kovinic. U drugom Sorribes/Gavrilova. U R3 S.Zheng/Krejcikova/Trevisian/Alexandrova. U R4 Kontaveit/Sasnovich/Kr.Pliskova/Watson/Jones/ Rogers/Danilovic/Martic i onda Bencic/Davis/Kuznetsova/Strycova/Zhu/Osuigwe/Leylah/Mertens/Muchova/Ostapenko/Barthel/Cocciaretto/Bogdan/Paolini/Ka.Pliskova u cetvrtfinalu.
Ne vidim ovde puno igracica koje mogu da je dobiju,a ima i jednu prednost:moze da dobije vecinu cak i bez najboljeg tenisa. Alexandrova bi mozda mogla da je namuci u R3,ali ne i da je dobije (bar ja to ne vidim). Onda Kontaveit,Rogers ili Martic u cetvrtom. Gledao sam je protiv Rogers pre nekoliko dana i bez obzira sto je ispustila set,bila je superiorna. Martic nije u nekoj formi (plus mislim da joj podloga bas ne odgovara),Kontaveit nista posebno nije odigrala u poslednje vreme,tako da ni njih ne vidim kao posebnu pretnju. U cetvrtfinalu bi najpre mozda da joj dodje Mertens,jer cak i ne ocekujam previse od Pliskove. Dakle,dobar zreb,ok kvota,idem sa tim.

Naomi Osaka osvaja trecu cetvrtinu kostura @3.10

Druga i poslednja cetvrtina zreba su mi teske za "citanje",ali u prvoj u trecoj vidim jasne favoritkinje. Ovde mi je to Osaka. Solidno je usla u sezonu,ima dobar mentalitet,a rivalke mi ne deluju opasno..da ovde ne duzim post..da je upala u druge dve cetvrtine kostura ne bih je cackao,ali ovde ne vidim previse opasnosti po nju.

Victoria Azarenka da ode dalje na turniru od Biance Andreescu @2.0

Andresku mi je donela najveci 'outright' pogodak ikad..osvajanjem US Opena. Medjutim,Kanadjanka nije odigrala mec preko godinu dana. Znam da je snazna i talentovana,ali daj.. postoji razlog zbog kojeg svako zeli da odigra pripremne turnire;svakom su potrebni mecevi da se udje u formu,osim ako niste Federer. Bianca ima i zeznut zreb i ne bih se zacudio ranoj eliminaciji. Turnir otvara protiv Buzarnescu,pa onda Hsieh i Pironkova koje obe imaju neugodnu igru. 

Matteo Berrettini da ode dalje na turniru od Stana Wawrinke @2.49

Mada je Berrettini izgubio nocas od Medvedeva imao je fine nastupe na ATP Kupu,a i zreb mu ne izgleda pretezak. Vavrinka,sa druge strane,nije imao mnogo meceva u poslednje vreme i nije igrao ni protiv top igraca. Tu je i pitanje njegove spreme,povreda..znam da ume cesto da "poludi" na Slemovima,ali cini mi se da su najbolji dani iza njega i rado uzimam opkladu na top10 igraca protiv bivseg top10.

Sve igre i kvote - kladionica Meridian.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Najveći fiks prvog kola mi je Raonić +gemovi (granica je 27,5), to dolazi u tri regularna seta sa po jednim brejkom, a ako samo jedan ode u tajbrejk onda je praktično nemoguće da ovo padne.

 

Da je Nadal zdrav (a možda i jeste) Đere ne bi mogao uzeti više od 2-3 gema za ceo meč, ovako je mao diskutabilno, ali opet na granicu od 25,5 to je minus imajući u vidu Laslova izdanja u poslednjih 12 meseci. Jedini način da ovo padne je da Nadal zaista ima ozbiljnih problema s leđima što bi mu sigurno značajno oslabilo servis plus ubilo kretanje.

 

Sugita-Tomić 1 (1,75). Tomić je krajnje neozbiljan i po svemu viđenom u karantinu jeste radio na fizičkoj spremi :classic_biggrin: ali ne i na tehnici, te uz njegov stav poslednjih godina mislim da će se ovde pojaviti samo da uzme ček, te da i njegov talenat neće prevagnuti naspram lude glave i da će Sugita na čistu profesionalnost izvući pobedu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ljudi, ocemo li veceras neke fikseve da predlozimo. Ja malopre video da pocinje AO, ovih dana sam iz zajebancijw vise igrao ponesto, ali veceras mora neki ozbiljniji tiket da padne

Ajd3 da malo ozivimo temu, Obradovicu, cekaju se tvoje analize [emoji1][emoji16]



Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...