Jump to content

Teniska kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

Posto su mi prosli i MIlman i over gemovi kod dr.Ive,opusteno cu plasirati jos jedan predlog

Dubl
Sakkari M. - Tatishvili A. manje od 17.5 gemova (smanjena granica)
Swiatek I. - Janicijevic S. manje od 18.5 gemova (smanjena granica)
Ukupna kvota: 2.17 @Mozzart Ulog:2/10

Sakari igra protiv igracice koja se vraca nakon jako duge pauze i nema nijedan mec od 2017-te. Grkinja ima formu jer je igrala polufinale u Rimu. Svjatek je talentovana igracica iz Poljske koja polako,ali sigurno napreduje kroz listu. Na sljaci je ove sezone vec belezila uverljive pobede protiv poznatih imena,dok Janicijevic cak nema ni renking i ovde je sa pozivnicom kao domaca teniserka.

Moze da se probaju i underi na redovne granice,ali onda smanjiti ulog na 1/10

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni prosao tiket za prvo kolo, danas cekao samo jos Frica, al posto suma nije bila sitna morao sam malo i braniti, fakticki sam se odrekao nekih 7% dobitka, al ne zalim.

 

E sad treba naci nesto za drugo kolo. U prvom nisam igrao nijedan zenski mec, a posto sad nema dovoljno sigurica u muskom delu kao u prvom kolu, izgleda cu morati rizikovati sa damama. Kad izadje raspored za sutra postavicu svoje ideje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Posto je Barere dobio Edmunda,ostao mi je Cilic sutra u dublu.
Obzirom na to dodajem (za sada) samo jedan par sutrasnjeg programa

O.Otte - R.Federer manje od 30.5 gemova @1.65 Soccer Ulog:3/10
Malo jaci ulog jer em verujem u ovo, em sam zadovoljan sa prva dva dana pa imam prostora da idem malo jace. A i kvota zahteva malo pojacanje uloga.
Otte je u principu celendzer igrac. U turnir upao kao LL. U poslednjem kolu kvala je recimo izgubio odlucujuci set od GG Lopeza sa nulom! Ja zaista ocekujem fokusiranog Feda kojem nece biti u interesu da predugo ostane na terenu.

Edited by Crni Bombarder
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

auh kakav pad na simonu halep u mom slucaju, ja budala igram 2:0 da dobija... sta sam sve pogodio na tom tiketu bolje da ne znate 🙂 ... dajte jos neke predloge za sutra ako imate... po meni bi trebalo djere rutinski da dobije ovog australijanca...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za drugo kolo idem s nesto manjim ulogom nego u prvom, ali i dalje jako a moj izbor je sledeci: Cilic (to je borba ko je losiji, ali cenim da ce Grigorove duple presuditi), Stivens, Sevastova, kao i Lajovic i Sakari (Grkinja je u strasnoj formi ove sezone na sljaci, ona mi je realno sad i jedna od glavnih kandidatkinja za samu zavrsnicu turnira) koji igraju sutra.

 

Od meceva za manji ulog za danas biram Pelju, Londera (solidna forma, a cini mi se da Gaskea ovde moze pobediti bilo ko), Beretini i Garin (Vavrinka je neubedlljiv, trazi se ko ce ga izbaciti, a Cileanac je imao sasvim solidno prolece).

Kod zena na manji ulog vredi probati Vekic, Belindu Bencic i Diyas (Kundermertova je izbacila Voznijacki zbog njenih zdravstbvenih problema, a ne zato sto je nadigrala). Martic i Kiki ce skoro sigurno ici u tri seta, tako da je plus gemova idealna igra za taj mec, ali ja ga nisam stavio na tiket, ni na ozbiljni ni na neozbiljni. Takodje gledajuci formu do ovog turnira ne verujem ni da ce Muguruza lako razbiti Svedjanku pa mislim da je i to plus gemova, ali ni to nisam igrao.

 

I za kraj sto se tice kvota, za sve navedene meceve iz prve grupe, kao i skoro sve iz druge Mocart ima ubedljivo najslabije kvote, dok su preostale kladionce koje sam ja razmatrao tu negde, zavisno od para do para, ali generalno mozda Maxbet ima za nijansu bolje ukupno.

 

Srecno svima koji isprate!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hteo sam odigrati na Dzordana Tompsona protiv Ive Karlovica danas. 
Ivo vodi 2-0 u h2h,ima pobedu i na RG'16 3:2,ali to je bilo tad,a ovo je sad..za tri godine Ivo se nije sigurno podmladio koliko god da se jos uvek drzi. U prvom kolu je imao idealnog protivnika u liku Felisijana L. I volsebno je izbegao poraz. Misljenja sam da ce mu ogroman problem napraviti svako ko ima ikakvu defanzivu u rukavu,a Tompson je,za razliku od Lopeza,ima.

Ovih dana sam dosta zauzet privatno i dok sam sinoc nasao vremena da uplatim,kvota je sa 1.75 pala na 1.55. Za mene nema vise potrebnu vrednost i odustao sam. Danas je slobodan dan sto se mene tice.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eto kako nereagovanje na vreme odnese dobitak..sta da se radi.
Da se ide dalje,eto sta.

Tsitsipas S. - Krajinovic F. hg1(-5.5) @1.65 Soccer Ulog:3/10
Pre svega situacioni faktori govore u prilog predlogu,ali i razlika u kvalitetu,da se ne lazemo. Tsitsipas je relativno lako dobio dva meca sa velikom razlikom u gemovima. S druge strane Krajinovic odigrao vec deset setova,a posebno naporan je bio mec protiv Beane. Danas se Filip povukao sa turnira dublova gde je igrao u paru sa Dzumhurom. Predostroznost,ali i velika potrosnja su iza toga. Na sve ovo treba dodati da nasem igracu ne leze teniseri Stefanosovog profila.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Obratio bih paznju i na par Roud-Federer, ja sam tu odigrao da bude vise gemova od 31.5, cisto na osecaj. Federer mi nije bio toliko ubedljiv protiv Nemca u proslom kolu, a ovaj mali je najboljoj formi do sada i bice silno motivisan.

Wawrinka naravno na pobedu, ne vidim kako bi Dimitrov ovo mogao da dobije.

 

 

Od zena bih stavio Kanepi, mislim da se vratila u neku formu od pre povrede i da je kadra da dobije Kudemertovu koja je imala dosta lagan raspored do sada, povreda Wozniaki...

Namece se i Stephens kao fiks, mada je i juce Garcia pa smo videli sta je zenski tenis ☹️.

Odigrao sa i Londera 4--5 setova, cini mi se da ce ovo da bude izjednacen mec i da su male sanse da neko dobije sa nulom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam se razmisljao o Federer - Ruud 4-5 setova. Iz razloga koje si napisao. Tako da tvoj over/plus ima rezon.
Stephens bi trebalo da dobije ubedljivo. Jos nije izgubila set protiv Hercog.

Mozda odigram neki tripl za manji ulog..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo tog tripla:


Stephens - Hercog hg1(-4.5)
PCB - Paire 1
Nishikori - Djere 4-5 setova
Ukupna kvota 5.10 Ulog 1/10

Stivens je izrazita favoritkinja,sva tri meca je dobila protiv Hercog i to bez izgubljenog seta. Biram gemove pre setova ipak.
Busta se vraca iz povrede i kao da podize formu polako. Lagano je prosao dva kola dok se Per namucio sa Erberom plus je igrao dugu sedmicu i u Lionu pa i faktor umora moze biti prisutan. Dobio je Per PCB-a u Barseloni ovog proleca,ali kao sto rekoh - utisak je da se Spanac dize u formi.
Smatram da Djere ima priliku i za kompletno iznenadjenje,a svakako ocekujem da namuci Japanca. Nishikori ima lepe rezultate na sljaci u karijeri,ali ovog proleca dosta oscilira i gubio je on setove i od igraca koji su losoji od Lacike.

Link to comment
Share on other sites

sto se tice predloga za danas, necu da se ponavljam ali slicno mislim ko obradovic i helmet, pre svega wawrinka i stivens. hteo sam samo da prokomentarisem sto je neko komentarisao sto se tice kvota. mozzart mozda ima manje kvote al ima sire margine za razliku od maxbeta gde ima samo po jedna granica za set i gem hendi sto dosta igra ulogu. soccer izbegavam sto se tice tenisa posto oni ne racunaju kvotu 1 ako se preda mec sto je meni veliki minus dok mozzart uvek racuna kvotu 1 kad se preda mec.

Link to comment
Share on other sites

Moram se ovdje osvrnuti na par Paire-Busta. Ok, to je Paire, igrao je puno u zadnje vrijeme, sve to stoji ALI PCB? Pa čovjek ništa nije uradio od one ozljede, sad kao dobio dva meča u 3 seta i odmah ne znam kakav favorit. Ja tu ne bih na Pairea stavio iznad 1.7. Btw, počeo je već meč, dobio Paire prvi set, Busta vodi 4-3 u drugom s breakom. Kako god završilo, mislim da su kladionice potpuno promašile kvote, jedini veći promašaj mi se čini na meču Zverev-Lajović, očekujem pobjedu Lajovića u 4 seta.

Link to comment
Share on other sites

Jel imao neko iskustvo sa predajom teniskog meča u kladionici Soccer ?
 

Na paru Per-Busta, na igri 4-5 setova obračunata mi je kvota 1 iako bi, onako kako njima stoji u pravilima i na osnovu primera koji je dat, trebalo da bude priznato kao dobitni par po datoj kvoti. 

Link to comment
Share on other sites

Treba probati live Hercog. Vratila se iz ambisa, cini mi se 5 mec lopti za Stivens i nakon toga uzima set. Sada je 3.00 na nju sto je zaista ozbiljan value. A sta kod zena nije value da je iznad kvote 2.5...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Yi Sun Shin said:

Jel imao neko iskustvo sa predajom teniskog meča u kladionici Soccer ?
 

Na paru Per-Busta, na igri 4-5 setova obračunata mi je kvota 1 iako bi, onako kako njima stoji u pravilima i na osnovu primera koji je dat, trebalo da bude priznato kao dobitni par po datoj kvoti. 

 

Ispravili su posle. Respect :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Yi Sun Shin said:

Jel imao neko iskustvo sa predajom teniskog meča u kladionici Soccer ?
 

Na paru Per-Busta, na igri 4-5 setova obračunata mi je kvota 1 iako bi, onako kako njima stoji u pravilima i na osnovu primera koji je dat, trebalo da bude priznato kao dobitni par po datoj kvoti. 

 

trebalo bi da ti racunaju dobitnu tu kvotu posto po njihovim pravilima na prekidu na 2:1 u setovima, nikako hipoteticki do krajja meca nije moglo da dodje 3 seta vec samo 4 ili 5 sto si ti i igrao... 

Link to comment
Share on other sites

STa cemo za danas?

 

MArtic         1

Muguruza   1

 

MArtic je po meni trenutno bolja igracica narocito na sljaci, kod drugog para sam se vodio nekim svojim osecajem, ono sto sam do sada gledao ide u korist Muguruze koja je dosla do neke svoje igre i dosta lako recimo pocistila sampionku Svitolinu. Stivens se muci sa dosta slabijim igracicama od sebe, vidi se da joj uslovi ne odgovaraju i da ima problema da nametne svoj stil.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...