Jump to content

Teniska kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

Ruud-Paire  4-5 setova  @2.60 Soccer

 

Sve znam. Ruud je u odličnoj formi, Paire se raspada već mesecima. Rezon mi je da Paire navodi traganje za smislom i nedostatak motivacije za igranje tenisa bez publike ( drugim rečima boli ga austrijski kancelar ) kao razloge svog igračkog posrnuća. E pa sad, biće nešto publike, biće njegovih Francuza. Igrački je dovoljno kvalitetan da čalabrcne neki set Ruud-u ako oni uspeju da ga podignu. Paire je odličan igrač, pogotovo na šljaci, kad mu se igra i kad hoće da igra. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, de Havilland Mosquito said:

Ruud-Paire  4-5 setova  @2.60 Soccer

 

Sve znam. Ruud je u odličnoj formi, Paire se raspada već mesecima. Rezon mi je da Paire navodi traganje za smislom i nedostatak motivacije za igranje tenisa bez publike ( drugim rečima boli ga austrijski kancelar ) kao razloge svog igračkog posrnuća. E pa sad, biće nešto publike, biće njegovih Francuza. Igrački je dovoljno kvalitetan da čalabrcne neki set Ruud-u ako oni uspeju da ga podignu. Paire je odličan igrač, pogotovo na šljaci, kad mu se igra i kad hoće da igra. 

 

Sad sam proverio...u Balkan Betu je dosta bolja kvota....2.95, a daju i mogućnost "Paire osvaja set" na 2.75

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja bas j guzvi ovih dana, nw stigoh da nista pogledam, odigrao cisto na oeecaj, rekoh vi cete okaciti nesto alii...

Po meni do kraja dana:

Djere 4-5
Hurkaz 4-5
Tabaner H1 -1.5
Tsitsipas 3:0
Zverev 3:0

Zene:
Stojanovi pobeda
Touson pobeda

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 5/29/2021 at 5:35 PM, Crni Bombarder said:

Aryna Sabalenka da ode dalje na turniru od Naomi Osake @1.80 Meridian

Hvala Osaki i njenim "mentalnim problemima",sto je napustila turnir,pa sam posle drugog kola naplatio prvi dobitak.

Tsitsipas ostaje jak kandidat za sf,a i Badosa nije bez svoje sanse.

Link to comment
Share on other sites

Za danas:
Ocekujem lagane 3-0 pobede za Beretinija (protiv Korije) i Nadala (protiv Gaskea). Ovaj dubl se u Mocartu placa kvotom 1.94.

Riskantnije:
Kenin - Baptiste hg1(-3.5) 1.75
Iako je Sofija malko (vise) nazadovala u formi i dalje mislim da je dosta iznad danasnje protivnice,pa ocekujem manje-vise sigurnu pobedu.

Najriskantnije:
Bagnis - Struff hs2 (-1.5) 1,97
Na tragu velike pobede nad Rubljovim,Struff je favorit i protiv Argentinca. Uslovi su za sada takvi da dosta pogoduju serverima i udaracima,a Struff tu negde i spada. Prvi problem bi mogla biti kisa koja bi dosta promenila te uslove,a drugi mozda umor kod Nemca..zato i mislim da je bolje ici na ovaj hendikep,jer ako se udje u peti set vise nisam siguran da ce tamo Struff trijumfovati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Danas svoje meceve igraju Tsitsipas i Badosa,pa nisam siguran da cu ista igrati..ali hocu nesto za subotu.

Kenin - Pegula 2 @2.0 Soccer
Soccer jos drzi ovu kvotu;videcemo dokle. Kenin je dobila Baptiste,ali nista posebno nije odigrala. Ustvari,mogu reci da je to bilo vrlo tanko. Prvi set je lako mogla da izgubi,a tip je bio dobitni ponajvise zahvaljujuci niskoj granici gemova. Kenin je dosta daleko od svoje najbolje forme,nema dobar skor ove sezone na sljaci..sa porazima je usla u RG.
Sa druge strane - Pegula je suprotnost. Igra dobro,ima jako dobar skor u 2021,ima pobede nad dobrim teniserkama..Ima cetvrt-finale na A.Openu,polu-finale u Dohi i cetvrt-finale u Dubaiju. 
Kazem,Kenin je igrala protiv neiskusne 19-godisnje Baptiste,pa se svejedno dosta mucila..protiv Pegule nece imati takvu prednost u iskustvu,a deluje mi da ne stoji najbolje ni na planu samopouzdanja.

Sve u svemu - po meni ovde je Pegula favoritkinja,a ne Kenin. Na kvotu 2 moram to da probam.

Edit:sad tek primetih odnos kvota na mecu Medvedev - Opelka. Bukmejkeri ili nesto znaju ili su se napushili neceg kvalitetnog..mora se nesto probati na Opelku na ove kvote..ludilo mozga da je Medo toliki favorit :krstipd4: (slazem se sa Helmetom)

Edited by Crni Bombarder
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za danas:

Ocekujem lagane 3-0 pobede za Beretinija (protiv Korije) i Nadala (protiv Gaskea). Ovaj dubl se u Mocartu placa kvotom 1.94.

 

Riskantnije:

Kenin - Baptiste hg1(-3.5) 1.75

Iako je Sofija malko (vise) nazadovala u formi i dalje mislim da je dosta iznad danasnje protivnice,pa ocekujem manje-vise sigurnu pobedu.

 

Najriskantnije:

Bagnis - Struff hs2 (-1.5) 1,97

Na tragu velike pobede nad Rubljovim,Struff je favorit i protiv Argentinca. Uslovi su za sada takvi da dosta pogoduju serverima i udaracima,a Struff tu negde i spada. Prvi problem bi mogla biti kisa koja bi dosta promenila te uslove,a drugi mozda umor kod Nemca..zato i mislim da je bolje ici na ovaj hendikep,jer ako se udje u peti set vise nisam siguran da ce tamo Struff trijumfovati.

Bravo kralju, nadam se da ces nesto analizirati za sutra. Ja ni blizu, danas sam nesto sitno odigrao, ali me je izbacio Kwon-Sepi 4-5. Sva tri seta je bio blizu Sepi i uvek je posustajao na kraju. Od tri para koja sam gledao samo ovaj nije izasao. Bas lose tipujem za sada, od starta na svakom tiketu me je po najmanje 3-4 para izdavalo. Turnir jako tezak za pogadjanje, favoriti se muce i ima dosta iznenadjenja.

 

Da ja predlozim nesto za sutra:

Medvedev-Opelka

 

Medvedev mi ne uliva ni najmanje poverenja, ocekujem da se dobro pomuci ako uopste i dobije sutra, ja bih ovde predlozio dve igre h2 -5.5 na Opelku ili 4-5 setova. Opelka nije naivan na sljaci, ocekujem da otkine bar jedan set Medvedevu a za one hrabrije i pobeda Opelke dolazi u obzir

 

Fognini-Bagnis

 

Ovde od 4-5

I njihov medjusobni skor govori da se retko njihovi mecevi zavrsavaju sa nulom, kladionice favorizuju Italijana,ali po meni sanse su 50/50.

 

Kod zena zaista nezgodni parovi

Izdvojio bih :

 

Badosa-Bogdan

 

Badosa igra zaista dobro, ne bi me zacudilo da rutinira Bogdan

Moj predlog je h1 -1.5 setova,samo od Badose zavisi, ako udje koncentrisano ocekijem pobedu sa nulom, nesto tipa 6:2 6:3. Naravno ko voli moze da proba i sa hendikep gemovi.

 

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zapravo,probacu kontra-hendikep gemove na mecu Tsitsipas - Isner

Jos uvek "navijam" za Grka da stigne do polufinala i mislim da ce pobediti Isnera,ali Stefanos nije bas bio preterano ubedljiv u prva dva kola dok je Isner vrlo prijatno iznenadio. Rutisnki je dobio dva,ajde da kazem,solidna igraca pri tome ne ispustivsi ni set. Uslovi mu idu na ruku,dobija dosta besplatnih poena iza servisa,a u izmenama ce valjda biti dovoljno pametan da forsira protivnikov bekhend.

Hendikep gemovi 2 (+5.5) @1,95 Meridian

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sada gledam nesto ponudu, ja bih dodao i obo Cirstea-Kasatkina 18.5+

Mislim da su malo potcenili Cirsteu ovde. Kvota 2.4 je malo prevelika za mene, morao bi da se desi totalni raspad Cirste-e da bi ovo izaslo. Na stranu sto me je Kasatkina vise puta obarala kada je bila veliki favorit, jednostavno nestabilna igracica kija je sklona velikim padovima u igri.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Fognini vs DelBonis 4/5 setova

 

Nishi vs H. Laaksonen 4/5 setova

 

lančić Zverko vs Đere HG -5,5   1

 

Opelka vs  Medvev 36.5 g +

 

Ciciban vs isner      34.5 g  +

 

Musseti dobija

 

Sinner vs  Ymer  TR    3 : 0

 

Fedex dobija

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam definitivno katastrofa na ovom turniru, nisam ni blizu bukvalno.
Sada sam usao u tiket da vidim sta ssm sve promasio, bolje da sam usao da vidim sta sam pogodio hahha, nistaa...

Sto je najsmesnije, ja imam dobar rezon, ali je izbor igara katastrofalan. Lepo sam osetio da Banjis i Cirstea mogu da se suprostave Kasatkinoj i Fignini-ju , za Ruud-a i Badosu sam sam sebi terao inat, htei da pogodik dva favorita iako je turnir sou sto se toga tice...
Igram jos sutra, ako profjem ovako odmor, ovo je stvarno sramota za jednog ljubitelja tenisa [emoji23]43e3838d20ec9cd464c7059e5f7cfc7a.jpg

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Crni Bombarder said:

Zapravo,probacu kontra-hendikep gemove na mecu Tsitsipas - Isner

Tuzno je ovako dobro "procitati" mec i na kraju ne naplatiti
(najgore je sto sam hteo da odigram Isner over 15.5 gemova) :smiley7:

Edited by Crni Bombarder
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mrzi me da pisem, evo sta sam ja odigrao. Obicno sam stavljao manji broj parova, ali sami digao ruke od ovog turnira, ajde da probam malo i ovako.

 

Obratite paznju na Federera, ja mislim da je on izuzetno nestabilanl na sljaci, vrlo je moguce cak i da izgubi od Kefera. Mislim da je ivo kvota na imw i da nije Federer ni blizu toliki favorit.

 

Drugi po meni par za singliranje je plus gemova na Mertens-Sakari. Mertens vrlo nezgodna igracica, dosadna defanzivka koja ne pada lako tj bori se do kraja. Po meni lako je mogucw da dodje do 3 seta. Ja sam na vecini mwceva iz revolta sto nista nisam naplatio do sada stavljao najmanje granice, da igram jace sigurno povecao granice. Po meni ova dva meca daju dobre kvote na ive dovadjaje.

5749ef769907d7416fd3672203de3b72.jpg

 

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Odigrao u singlu:  Zverev : Nishi  1 i g 33.5+   2.4 

                 

                               Cici   :   Busta 1 i g 34.5 +  2.65

 

Tiket:        Delbonis dobija 1.75

 

                  Meda -3.5 HG   1.65

 

                 Vondrousova uzima set 1.45

 

Sve u Socceru

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...