Jump to content

Teniska kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

Harri Heliovaara - Artem Dubrivnyy ..... 1 (1.91)

Heliovaara mi je sasvim solidan igrac. Da nije bilo brojnih problema sa povredama, vjerovatno je mogao imati i ozbiljniju karijeru. Sada mozda i nema nekih velikih ambicija, al' iz tog nekog opustenijeg pristupa bi mogao biti poprilicno opasan. Domaci je turnir, motivacije mu nece nedostajati, prije svega da napokon nesto konkretno i uradi na istom, jer do sada ovdje nije imao neki zapazen rezultat. Kvota je dovoljno dobra da se pokusa.

 

Andrea Pellegrino - Matteo Viola ..... 2 (2.61)

Nije Viola bas konstantan, al' ovdje ga cijenim k'o boljeg igraca i samim tim nekako mi je ova kvota ipak prevelika. Za razliku od Pellegrina, sposoban je da odigra na nesto visem nivou, a i generalno je u nesto boljoj formi u poslednje vrijeme. Koeficijenti za pobjedu Pellegrina su bas drasticno poceli da padaju iz nekog razloga, al' ukoliko Viola ne vuce neku povredu il' ukoliko nije rijec o nekim talijanskim muljazama (😁) , ne vidim nijedan razlog da Pellegrino bude bas ovoliki favorit.

 

Sandro Ehrat - Luca Vanni..... 1 (1.65)

Vanni daleko od prave forme, al' nije za potcjenjivanje. I dalje je poprilicno opasan, prije svega zbog dobrog servisa koji narocito na ovom nivou pravi osjetnu prednost. Igra u solidnoj formi u poslednje vrijeme, domaci je turnir, pa je za ocekivati da bude dovoljno motivisan. Ipak, Ehrat je bio zaista dobar ove godine, igrao je odlican tenis u mnogim mecevima(u kojima je rezultatski mogao i mnogo bolje da prodje) i mislim da je potpuno opravdano favorit u ovom duelu, iako ovo sigurno nece biti "setnja". 

 

Daniil Medvedev - Stefanos Tsitsipas (+3.5) ..... 2 (1.72)

Za Medvedeva sam davno, jos na starom forumu, rekao da mi je najkompletniji mladi igrac. U dobroj mjeri je to i opravdao, al' problem i dalje ostaje veoma diskutabilna fizicka sprema. Mec protiv Chardy-a u Parizu je u neku ruku i indikator, pa ne bih iskljucio ni mogucnost da potpuno zakaze na ovom zavrsnom mastersu. U svakom slucaju, vjerujem Tsitsipas ima ono sto je potrebno da makar pokrije ovaj hendikep.

Link to comment
Share on other sites

Ali je zato imao dovoljno vremena da se odmori sto u njegovom slucaju moze biti od velike vaznosti.

5:0 vodi Rus u medjusobnim mecevima sto takodje govori o necemu. Recimo o tome da je mentalno jaci,da je "usao u glavu" Tsitsipasu i da mu je mozda vec nabio i neki kompleks? Istina je da su svi mecevi bili rezultatski tesni,ali sve ih je na kraju dobio Danil. Ja msilim da ce Medvedev pobediti danas,ali se ne bih usudio traziti neki hendikep na njega (razmisljao sam o granici 2.5) pa sam odustao. Svakako da ima rezona u tvom predlogu.

Ja sam cak razmisljao da pre pocetka turnira uplatim da upravo Medvedev osvaja ovo ATP Finale. Pravi je dark horse turnira i mislim jedini koji moze da "mazne" trofej ispred Big 3. Tacno je da je smesten u tezu grupu,ali mi ne uopste ne znamo u kakvom je stanju Nadal da igra,protiv danasnjeg oponenta ima izvanredan skor,a Zvereva je nedavno rutinski pobedio u Sangaju.
Dva puta je ove godine savladao i Novaka. 
Ima odlican servis i igru koja odgovara dvoranskim uslovima.

Ima sve potrebne preduslove da podigne trofej,tacno deset godina nakon sto je to uradio jedan drugi ruski teniser i njegov zemljak - Nikolaj Davidenko. 

(nisam na kraju uplatio jer mi se kvota 5.50 ucinila malcice premalom ipak)

Link to comment
Share on other sites

Aslan Karatsev je i ranije bio pod sumnjom za namjestanje meceva za rusku kladionicarsku mafiju, a na osnovu ovoga sto je upravo odigrao na Challengeru u Ortisei-u, izgleda da lik nastavlja da gura u istom pravcu.

 

U trenutku kada je imao brejk prednosti u 3.setu protiv Neuchrista, kvota na njegovu pobjedu bila drasticno veca nego prije pocetka meca! Novac se trpao na njegov poraz i lik od tog trenutka 'ladno izgubi 5 gemova zaredom za nekih 15-ak minuta.

 

Sad mi zao sto sam uopste cackao mec Viola-Pellegrino. 😁 Kvota za pobjedu Pellegrina drasticno pala za samo par minuta. Isti turnir.

Edited by x|o
Link to comment
Share on other sites

Nekad je plus kad ne odes u minus.
Super je sto sam izbegao bilo koju uplatu na Medvedeva.

Zato necu izbeci jedan mec danas i uplacujem dok je kvota velikodusna (po mojim merilima).
Federer - Berrettini

Nije briljirao Fed protiv Tima i to svima jasno,pa i njemu. Ali danas nema mesta kiksu jer u suprotnom ide kuci. Ako je Fed bio anemican,sta tek reci za partiju mladog Italijana? Mislim da ce danas pruziti bolju partiju i veci otpor jer je pregrmeo debitantsku tremu i osetio je atmosferu,ali svejedno vidim sigurnu pobedu svajcarskog asa.

Federer hg1(-3.5) @1.70 Mozzart  Ulog:3/10
(iz sprdnje odigrati prvi set 63 ili 61..tako nesto za Feda)

Link to comment
Share on other sites

Antoine Escoffier - Mohamed Safwat ..... 1 (1.83)

Helsinki Challenger! Cini mi se da je Safwat mogao da ostvari i malo bolje rezultate, jer veci dio godine je igrao veoma solidan tenis. Al' taj nedostatak konstantnosti je vjerovatno i glavni razlog zbog kojeg nije napravio neki osjetniji iskorak, ne samo ove godine, vec i generalno, u karijeri. U poslednjih par sedmica je ipak popustio. Na 3 od poslednja 4 turnira je ispao vec nakon prvih meceva. Na sva 4 poslednja turnira je ispao nakon veoma ubjedljivih poraza. Definitivno je u odredjenom padu, tako da vjerujem da Escoffier ima finu sansu da iskoristi trenutnu situaciju. Francuz trenutno igra mozda i svoj najbolji tenis u karijeri, ovo mu je vjerovatno jedna od poslednjih sansi da nesto konkretno ostvari, da pokrene karijeru u nekom drugom pravcu i motivacija ce mu sigurno biti na maksimumu. Kvota takodje veoma dobra.

 

Guillermo Garcia Lopez - Alexandre Muller ..... 2 (2.00)

Helsinki Challenger! GGL nije igrac koji ce "baciti" mec bez borbe, al' godine ipak cine svoje i tesko da mu je tijelo na nivou da isprati njegov stil igre, narocito protiv mladjih i motivisanijih igraca. Muller je pokazao ozbiljan napredak i na osnovu igara tokom veceg dijela ove godine moze se reci da je postao legitiman Challenger igrac, uz potencijal da mozda napravi i nesto vise.  Na ovaj turnir je dosao u veoma dobroj formi, prepun je samopouzdanja i vjerujem da moze nastaviti u istom ritmu.

 

Rafael Nadal - Daniil Medvedev ..... OVER 22.5 (2.04)

Nadal je bio veoma slab u mecu protiv Zvereva, tesko je reci u kakvom fizickom stanju se nalazi, al' uprkos svemu ne djeluje mi da ce tek tako odustati. Za ocekivati je reakciju nakon ubjedljivog poraza u prvom mecu, pa cijenim da ce sve to dosta drugacije da izgleda protiv Medvedeva, oko kojeg takodje lebde brojna pitanja u vezi trenutne forme. 

Link to comment
Share on other sites

Jay Clarke - Duck Hee Lee ..... 2 (2.15)

Lee veoma solidan ove godine, nedavno je ostvario i prvu pobjedu na ATP Tour-u, djeluje da ima dovoljno samopouzdanja i pored brojnih oscilacija, pa mi ovo djeluje mnogo blize "fifty-fifty" mecu. Clarke vec mjesecima ne igra nista posebno, nekako je prekinuo niz veoma losih rezultata i ne vidim nista sto bi ga favorizovalo u ovom duelu. A i generalno mi je veoma nedefinisan igrac. Ima relativno snazne udarce, al' to je manje-vise to. Nema tu mnogo miksovanja na servisu, loptica mu nekako uvijek ide na isto mjesto, po sredini i vjerovatno ce biti u problemu u skoro svakom poenu.

Link to comment
Share on other sites

Dubl
Thiem - Berrettini hg1(-2.5)
Djokovic - Federer hg1(-2,5)
Ukupna kvota:2.69 Soccer

Cini se kako je Beretini na ovaj turnir poneo samo servis dok Tim igra jako dobro. Plasirao se vec u polufinale,al' 200 bodova..gr'ota da se baci. Fedove partije mi se uopste nisu dopale (cak ni protiv Italijana) dok Djokovic ipak igra bolje i ne verujem da ce dozvoliti i drugi poraz.
Ulog:2/10

(moze se probati i na granice od 3.5,ali onda smanjiti ulog na 1/10)

Edited by Crni Bombarder
Link to comment
Share on other sites

Ja ću naprotiv probati da Beretini osvaja bar jedan set. Dešavalo se već na završnom turniru da onaj koji obezbedi prvo mesto u grupi nakon dva meča, uđe opuštenije u treći meč i čak isti izgubi. Toliko radikalan neću biti, ali bar jedan set Beretinija na 1.85 mi deluje sasvim OK.

Link to comment
Share on other sites

Danilo Petrovic - Federico Gaio ..... OVER 23.5 (1.85)

Granica malo podignuta, al' ocekivano, s obzirom na Petrovicevu odlicnu formu, kao i cinjenicu da igru uglavnom bazira na servisu. OVER se namece sam od sebe, jer tesko da ce ovdje biti mnogo prilika za brejkove.

 

Lorenzi Musetti - Bernabe Zapata Miralles ..... OVER 22.5 (1.84)

Musetti zaista odlicno igra u poslednje vrijeme i formu je prenio i na ovaj turnir. Medjutim, tesko je reci da l' je bas favorit u ovom mecu. Ipak je Spanac mnogo iskusniji, sa vise ozbiljnijih meceva i rezultata iza sebe, pri cemu je cak i sada u boljoj formi. Musetti cijele godine igra samo turnire u Italiji i u nekoj siroj slici to moze biti problem kod prilagodjavanja nekim drugacijim uslovima, drugacijim profilima protivnika, itd... U svakom slucaju, vjerujem da ce pruziti maksimum i eventualno uciniti mec neizvjesnim.

 

Rayane Roumane - Sergiy Stakhovsky ..... 2 (2.05)

Roumane u ovom trenutku zaista odlicno igra i sigurno da ima realne sanse i u ovom mecu. Al' ipak cu vjerovati Stakhovskom. Kada se ne bavi politickim desavanjima, odnosno kada je fokusiran samo na tenis, tada uvijek ima ozbiljnu prednost u ovakvim mecevima. Igra inteligentan, takticki odlican tenis i uvijek zna kako da neiskusne protivnike uvede u nervozu.

 

Elias Ymer - Nikola Milojevic ..... 2 (2.40)

Milojevic ne uspijeva povezati nekoliko pobjeda, al' vec neko vrijeme igra sasvim solidan tenis, u nekim mecevima je pokazao odlican karakter i djeluje da bi mogao preokrenuti situaciju. Ymer je mozda favorit u ovom mecu, ali je i poprilicno nestabilan igrac, pa ukoliko Milojevic sacuva mirnocu u uvodnoj fazi meca i ne dozvoli mu da se razmase, cijenim da ima fine sanse.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Charlie Foxtrot said:

Ja ću naprotiv probati da Beretini osvaja bar jedan set. Dešavalo se već na završnom turniru da onaj koji obezbedi prvo mesto u grupi nakon dva meča, uđe opuštenije u treći meč i čak isti izgubi. Toliko radikalan neću biti, ali bar jedan set Beretinija na 1.85 mi deluje sasvim OK.

Anticipirao si sjajno k'o Nole na reternu. :thumbsup:

Da si bar ranije ispisao post;spasio bi mi 2 unita :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Carlos Taberner - Sergiy Stakhovsky ..... 2 (1.95)

Taberner mi bas i ne djeluje toliko impresivno na tvrdim podlogama. Iako je i te kako opasan i nije za potcijeniti, na osnovu onoga sto sam vidio igra mu bas u velikoj mjeri trpi izvan sljake. Ima prostora za napredak, al' bar u ovom trenutku ne vidim ga k'o favorita protiv Stakhovskog, koji je, jednostavno, jos uvijek bolji igrac, a ujedno ima i prednost na ovakvoj podlozi.

 

Lorenzo Musetti - Sebastian Ofner ..... 1 (1.77)

Musetti me bas iznenadio s kojom lakocom je juce pobijedio, tako da cu ispratiti momentum u kojem se trenutno nalazi. U dobroj je formi u poslednje vrijeme, cijele godine igra samo domace turnire i ocigledno je potpuno opusten pod takvim okolnostima.  Ofner je juce imao veoma tezak i zahtijevan mec, a i dosta je nekonstantan igrac. Vjerovacu da Talijan moze iskoristiti "ponudjene" okolnosti i ujedno nastaviti sa (u poslednje vrijeme) odlicnim igrama i rezultatima.

Link to comment
Share on other sites

DakleM..ATP Finale veceras dobija novog sampiona,a vec od sutra pocinje i finale Davis Cupa u novom formatu.
Mec Thiem - Tsistsipas ne diram,ali sam malo gledao ka ponudi u DC i to (pogadjate) ka tzv.outright opkladama. Jedna mi je privukla paznju iako moram priznati da sam ocekivao volju kvotu

Kanada pobednik grupe F @2.70 Meridian

Same kvote sugerisu da se radi o najizjednacenijoj grupi na finalnom turniru. Kladionice su odredile Amerikance za najvece favorite ispred Kanade i Italije,ali ja se sa tim ne slazem. Kanada ima ima tim sa najvise talenta zapravo. Tu su Raonic,FFA,Shapovalov i Pospisil. Nisu odredili dubl,ali Pospisil je odlican dubl-igrac koji moze da igra sa bilo kim,pa ne vidim zasto su autsajderi u odnosu na suseda? Italijani bi mogli imati odredjenih problema sa dvoranskim uslovima,Ameri su nakrcali tim jednodimenzionalnim udaracima pa im ne bih ukazao poverenje. Ocekivao sam,kazem, i vecu kvotu na Kanadjane (3-3.50),ali cu probati nesto i sa ovih 2.70

Edit:plus sto sam licno upoznao njohovog selektora Franka Dancevica pre nekoliko godina i cak odigrao,sparingovao,pokusao odigrati set uspeo ispbrebacivati nesto loptica sa njim tada. :lol_2: Lec go Canada!! 

Edited by Crni Bombarder
Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam zašto su Australijanci veći favoriti za osvajanje od nas, verovatno zato što im je grupa prelaka, ali ja nas svakako vidim u drugom krugu, barem kao jednu od dve najbolje drugoplasirane ekipe. 

 

Lepa kvota na nas da se isprati @Soccer 8.5

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nick Kyrgios (vs.Struff) + David Goffin (vs.Albot) @1.91
Stefanos Tsitsipas (vs.Shapovalov) + John Isner (vs.Ruud) @2.22
Diego Schwartzman (vs.Hurkacz) + Gael Monfils (vs.Garin) @2.08

Da probam tri dubla (pa ako ne prodje,okrivicu blagi mamurluk :classic_tongue:) MIslim da su velike sanse da favoriti izdominiraju. Kvote su prilicno i neocekivano "visoke" (jer je u pitanju takmicenje koje nema potpuno takmicarski znacaj),ali dele se bodovi i novac + je Ozi Open blizu,pa ocekujem da ce se igrati ipak vise takmicarski nego egzibicioni tenis. Nemam neki komentar za parove,videcu samo jesam li dobro spojio,poslozio. 
Pocetak je sezone,dovoljan je neki mali 1/10 ulog...sve kvote su kladionica Soccer

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Roberto Quiroz - Tobias Simon ..... 2 (2.15)

Ann Arbor Challenger! Simon uglavnom obitava po fjucersima, al' nije bas "tvrdokorni" fjucers igrac, tj. s vremena na vrijeme odigra dobro i Challenger nivou. Bio je fantastican u 1.kolu, ekstremno stabilan u svojim servis gemovima, potpuno je izdominirao protiv Evana Kinga i ukoliko takvu igru prenese i ovdje, cijenim da ima realne sanse i protiv Quiroza. Kvota sasvim dobra, narocito ako se u obzir uzme cinjenica da Quiroz i te kako zna da zabaguje u ovakvim mecevima. 

Edited by x|o
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Madison Keys - Danielle Rose Collins ..... 2 (2.25)

Collins vec odavno nije u dobroj formi, al' ovdje joj jednostavno moram vjerovati. Mislim da u najmanju ruku igra dosta inteligentniji tenis od Keys, koja prosto pokusava da "naslijepo" izvuce svaki poen, udarajuci lopticu iz sve snage uz nadu da ce nesto pozitivno da se desi. Mozda Keys u nekoj siroj slici ima veci kapacitet, ali je u ovom trenutku bas daleko od igracice kojoj se moze vjerovati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sara Sorribes Tormo - Kristie Ahn ..... 1 (1.76)

WTA Hobart(Q)! Ahn je odigrala fenomenalno na US Open-u, pokazala da je sposobna da igra na visokom nivou i nije za potcjenjivanje. Ipak, Sorribes Tormo mi ostavlja utisak bolje igracice, sa vecim potencijalom i nivo njene igre je dosta bolji od rezultata koji bas i nisu toliko impresivni. Definitivno nedostaje "nesto" za taj neki iskorak, al' u ovom trenutku mi ipak djeluje da bi i ovo sto trenutno igra trebalo da bude dovoljno za Ahn.

 

Karolina Pliskova - Madison Keys ..... OVER 21.5 (1.70)

Dve igracice sa dobrim servisima, snaznim udarcima i generalno veoma agresivnim stilom igre, pri cemu i nisu bas impresivne na riternu. Pliskova za nijansu bolja, stabilnija igracica, al' Keys je ocigledno opet u toj fazi kada je "tvrd orah", pa ocekujem i zestok otpor s njene strane, a ujedno i veoma izjednacen mec.

 

Leonardo Mayer - Thiago Monteiro ..... 2 (2.15)

ATP Auckland(Q)! Mayer mi je mnogo gotivniji, ali je prosto olicenje mentalno nestabilnog igraca. Odavno nije u svojoj top formi, a daleko je i od nekog vrhunskog hardcourt igraca. Sve ovo se moze reci i za Monteira, al' ipak, on uziva u ovoj ulozi autsajdera, tada je i najopasniji, a s druge strane je i ozbiljan "rudar", pa ocekujem da "izgine" za svaki poen. Mislim da bi mogao stvoriti ozbiljne probleme Mayeru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Djokovic - Nadal 1 @1.45

Odavno nisam video ovako nisku kvotu protiv Rafe,ali mislim da ce izgubiti. Mucio se dosta i protiv mnogo slabijih protivnika,a Novak ce biti dvostruko motivisan. Em je poslednji mec izgubio gadno od Rafe (jos u Rimu),em ce po svemu sudeci morati da izjednaci mec posto ocekujem da Duci izgubi od RBA. Mala je kvota pa stoga treba da se veze sa necim.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kateryna Kozlova - Sara Sorribes Tormo ..... OVER 20.5 (1.86)

Kozlova bas i nije opravdala svoj potencijal, al' jos uvijek je veoma opasna igracica, sto je uostalom i pokazala prosle godine. Sa nesto vise konstantnosti, sigurno da bi mogla napraviti i dosta bolje rezultate, jer igru i te kako ima. A ima jos uvijek i dosta vremena, s obzirom na to da je relativno mlada. Ovdje u Hobartu je bila odlicna u oba kvalifikaciona meca, juce je bukvalno "pocistila" Giorgi sa terena i pretpostavljam da ima dovoljno samopouzdanja. Ipak, i Sorribes Tormo odlicno igra u ovom trenutku, dosta je inteligentna igracica, prilagodljiva svakom stilu igre svojih protivnica, dosta miksuje i cijenim da ce poprilicno namuciti Kozlovu, koja, uprkos svemu, zasluzuje ovu ulogu blagog favorita. OVER djeluje k'o veoma realan scenario.

 

Donna Vekic - Anastasija Sevastova ..... 2 (1.96)

Vekic je 2019. godinu odigrala u zivotnoj formi, al' to se mahom odnosi na prvu polovonu godine. Da nije bilo tog rezultata na US Open-u, na kojem je imala bas dosta srece, moglo bi se reci da je sada vec poduze u odredjenom padu. Ipak, poslednjih par mjeseci je definitivno bila bas u osjetnoj krizi, i igre i rezultata, a nije mnogo bolje otvorila ni 2020. godinu. Sigurno da svojim agresivnim stilom igre i snaznim udarcima sa osnovne linije moze "oduvati" Sevastovu ukoliko pronadje pravi ritam, al' nisam bas uvjeren da ce do toga doci preko noci. A i Sevastovu ovdje cijenim k'o bolju i kompletniju igracicu koja moze odigrati vrhunski i kad nije u top formi.

 

Casper Ruud - Ugo Humbert ..... 2 (2.00)

Moglo bi ovo otici u 3 seta, jer bas djeluje k'o potencijalno veoma izjednacen mec. Ipak, Humbert mi ostavlja utisak mentalno stabilnijeg igraca, pretpostavljam i da mu podloga nesto vise odgovara, jer Ruud ipak preferira sljaku, tako da tu ima par "sitnica" koje bi na kraju mogle prevagnuti u korist Francuza. 

Link to comment
Share on other sites

Joao Domingues - Mats Moraing ..... 2 (2.36)

Australian Open(Q)! Domingues ima veoma dobru sezonu iza sebe, napravio je osjetan iskorak, igra sa dosta samopouzdanja, al' ipak ga ne vidim bas k'o velikog favorita u ovom mecu. Mislim da podloga ipak vise odgovara Moraingu koji bi vjerovatno bio cijenjen i k'o favorit da nije imao nesto duzu pauzu. Nedostatak (takmicarskih) meceva moze biti problem, ali vjerujem da se na fizickom planu spremio za pocetak ove godine, sto je u neku ruku i najbitnije, pa samim tim smatram da i te kako ima dobre sanse u ovom duelu.

 

Aljaz Bedene - Tommy Paul ..... OVER 22.5 (1.81)

Bedene vec standardno dobro igra na pocetku godine, tako je bilo i ovog puta, s obzirom na to da je dogurao do 1/4-finala Dohe i vjerujem da ce taj momentum prenijeti i na ovaj turnir. Mada, za ocekivati je i ozbiljan otpor Paula koji je zaista fenomenalno odigrao neke odlicne meceve u 2019. godini i na osnovu prikazanog cini se da je u ovom trenutku mozda i u zivotnoj formi. Djeluje k'o dosta izjednacen duel.

 

Botic Van De Zandschulp - Constant Lestienne ..... 2 (2.10)

Australian Open(Q)! Van De Zandschulp u zivotnoj formi i u kvalifikacije za AO ulazi sa najboljim ATP Rankingom u karijeri. Igra sa mnogo samopouzdanja i vjerovatno na osnovu trenutne forme i pozicije na ATP listi zasluzuje da bude cijenjen k'o favorit u ovom mecu. Medjutim, Lestienne mi je ovdje ipak igrac koji je u stanju da podigne igru na malo visi nivo. Mozda nije bas konstantan, zbog cega i rezultati trpe, ali mislim da je ipak nesto kompletniji i opasniji igrac, a kvota je takva da se prosto mora uzeti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Muceni Bedene u 1.setu osvojio samo 1 poen na Paulov servis. Pa sve i da je Federer bio s druge strane mreze, ovakav ucinak je fascinantno bijedan. 😁 U 2.setu napravio brejk za *3:2 i odmah odigrao najgori servis gem u mecu, izgubio ga sa nulom. Na 4:4 prvo ima 2 vezane brejk lopte...i corak. Dolazi do jos jedne brejk lopte...i opet nista. Jedan od onih meceva koji samo iskidaju zivce na tezi nacin.😖😁

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...