Jump to content

Teniska kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

Da probam.

ATP Estoril,parovi
Granollers/Lopez - Andreozzi/Dellien 1 @1.55

I Andreoci i Delien startuju u kvalifikacijama Madrida u singlu u subotu. U pitanju je Masters pa sumnjam da im je prioritet ovaj dubl nastup. A svakako je spanska kombinacija kvalitetnija.
Kvota jeste tanka,ali sta da se radi.

Edited by Crni Bombarder
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Gasquet R. - Davidovich Fokina A.  2  @1.65

Previse je dugacka pauza iza Gaskea definitivno. Niti meceva niti ozbiljnih priprema nema u tom periodu,a igra protiv nalozenog mladog tenisera koji iza sebe ima vrlo dobru formu. Ima i faktor domaceg terena. Ako je mentalno pregurao neizvestan mec protiv Monfisa u Estorilu trebalo bi da bude celicnih zivaca i protiv "zardjalog" Gaskea

Ulog..2/10

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Djokovic - Nadal

Ne vidim nijednu opkladu vrednu pokusaja. Nadal je konacno u finalu na sljaci,ali je Djokovic u daleko boljoj formi tokom sezone na sljaci,plus sto ne vidim dobar vibe kod Nadala trenutno. Rafa mi deluje da i u smislu spreme nije na najboljem nivou,a ako neko moze da ga pritisne iznad svih granica to je Djokovic. Da Nole nije odigrao dva teska meca zaredom uplatio bih na njega sigurno. Ali - jeste. Novak je mnogo pretrcao i mnogo je radio i protiv DelPa i protiv Svarcija i oba meca je zavrsavao jako kasno i to bi mogao da bude faktor ako se mec oduzi i ode u treci set npr,a to nije nemoguc scenario uopste.
Da moram da odigram probao bih sa igrom da Novak osvaja set @1.60 (ovo je samo glasno razmisljanje;ne uplacujem nista.napominjem)

 

Link to comment
Share on other sites

Ajde onda..

Dubl
Vatutin (vs. G.Melzer) 1 + Bagnis (vs.Soeda) h1 (2:0) ukupno 2.29

Vatutin u solidnoj formi,Melcer maltene bez meceva u 2019,tek se vraca nakon duge pauze. Ovaj mec se igra danas.
Bagnis specijalista za sljaku sa takodje solidnim rezultatima u poslednje vreme protiv Soede koji nikad nije bio faktor na najsporijoj podlozi. Ovaj mec je na rasporedu sutra,ali Soccer ima u ponudi.

Ulog: nek bude 1/10

U,kako mi se Bagnis kvalitetno popisao po glavi.

Edited by Crni Bombarder
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ajmo, da krenemo sutra. Gde su bre svi oni ljudi sa b92, mek i kimpanija hahaha

 

Boljw dana za danom Obradovicu uz neki detaljniji komentar. Strah me da se ne razvodnjis, ima mnogo parova. Hehehe

 

Sent from my Micromax A310 using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

D.Goffin - R.Berankis hs1(-2.5) @1.77 
Igram da Gofan dobije ovo 3:0. Ne mogu da cekam da sve kladionice izbace ponudu pa se opredeljujem za kvotu iz Soccera. Gofan nije u najboljoj formi,ali verujem da i ovakav treba da dobije bez izgubljenog seta. Berankis ga je pobedio na otvaranju sezone u Dohi,ali to su bile sasvim drugacije okolnosti. Litvanac voli da igra na tvrdoj podlozi i tu je najjaci. Karijerno gledano - na sljaci je niko i nista maltene. U 2019 je odigrao celi jedan mec na zemlji,pre nekoliko dana u Zenevi i izgubio od Uchide 46 46. Ako Japancu nije uzeo set,nadam se da nece ni Gofanu.
2/10

G.Muguruza-Blanco - T.Townsend hs1(-1.5) @1.78
Ista igra i nadam se da ovde necu pogresiti izbor izmedju setova i gemova. Muguruza bi trebalo da dobije lagano,ako je skroz fit (predala je mec Azarenki u Rimu,ali mislim iz predostroznosti). Townsend je tipicna udaracica i njena igra na evropskoj sljaci je vise nego diskutabilna..kretanje vrlo lose i ocekujem da je Spankinja brzo razoruza. Amerikanka u Pariz dolazi sa americke sljake sto isto nesto govori.
2/10

Za sada ovo.
Sutra bar jos jedan predlog.

Link to comment
Share on other sites

I tacno sam znao da ce ovako biti sa Muguruzom. Da ce isporuciti laganeze hendikep gemove,ali naravno da je najpre morala da izgubi tesan set od strasne Tauzend. Sto godina imam,a nikad se necu dozvati pameti da se kod zena ne igraju setovi u hendikepu, vec samo gemovi.

Popizdeo sam u startu!

Link to comment
Share on other sites

Kakva steta za Muguruzu. Bilo bi to 3/3 danas. Krivo mi je sto sam sam ispao magarac igrajuci protiv elementarne logike. :hammer:

Gledam za sutra ponudu i mogu reci da mi je ocajna. Uzas zivi. Ali je zato za sredu izvanredna. Ako mi se ne upali neka lampica za sutasnji program,moguce da cu ispisati predloge za sredu. 

Edit:u normalnim okolnostima fiks dana bi mi bio Gaske protiv Mische Zvereva. Stariji Zverev bi samo skupio nesto sitno gemova i Gaske bi dobio 3:0. Ali imam princip da ne igram na igraca koji dolazi iz duge pauze ili je rovit ili nije fit. Gaske je sve od toga. Preskacem
Kod zena mi je lepo izgledala ideja da BarbOra Strycova dobije Sam Stosur. Za Stosur sam mislio da vija dingo pse po Australiji,a ne da jos udara zutu lopticu. Ali kvota mi je pretanka (1.50). Necu da dizem ulog sigurno na ovaj mec,pa ili preskacem ili stavljam na neki tiketic.

Edited by Crni Bombarder
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nekoliko predloga za sredu.

J.Millman - A.Zverev hs1 (+2.5) @1.73 Meridian  Ulog:2/10
Igram da Milman uzme set dakle.
MIlman dakako nije specijalista za sljaku,ali ima neke reziltate na njoj. Prosle godine je igrao finale u Budimpesti npr. Ove sezone je uzeo set Bautisti-Agutu. Decko ima dobar stav na terenu,borben je i nece padati u neku malodusnost. Ipak predlog je vise opklada protiv Zvereva koji je potpuno van forme ovog proleca. U nedelju je trebalo da izgubi finale od Jarryja u Zenevi. I nije samo igra kao takva problem. Ne uspeva da zadrzi isti fokus kroz ceo mec. Racunam da neki pad koncentracije kod Sasche i MIlmanova borbenost mogu donesti makar set Oziju. 

Karlovic I. - Lopez F. over 10.5 gemova I set @1.95 Meridian Ulog:2/10
Dok sam ja cekao neke druge kvote da vidim,ova je dodatno pala,ali i dalje ima vrednost. Po meni - cak i previd kladionica. Pretpostavljam da one racunaju na dva faktora. Prvi je apsolutni nedostatak meceva Karlovica na evropskoj sljaci ove sezone i ocajna forma Lopeza na njoj. Drugi je ocekivanje da na zemlji moze lase da se desi brejk. Fer,priznajem oba. Ali..obojica svejedno izvanredno serviraju,a lose reterniraju. Drugo - u dosadasnjih 10 medjusobnih meceva cak u 9 smo videli tie-break u prvom setu! Ovde prolazimo i sa nekim 7-5 rezultatom za nekoga. Moram da probam.

Berrere (vs.Ebden) + Cilic (vs.Dimitrov) @1.87 Soccer Ulog:2/10
Dubl u kojem Berere igra sutra,a Cilic u cetvrtak.
Berere je domaci igrac koji jos uvek luta izmedju atp i celendzer turnira. Ima dosta meceva na sljaci u karijeri,ali bez zapazenog rezultata na najvisem nivou. Ovde je prosle godine izgubio mec prvog kola od Albota 2-3 nakon sto je vodio 2-0 u setovima. Ebden je tipican igrac za brze podloge sto i njegova karijera pokazuje + ima samo jedan mec na sljaci ove godine. Francuz moze do obicne pobede. Drugi mec je pravi cripple fight u najavi. Ali prema onome sto sam video u prvom kolu prednost mora biti za Marina. Em vodi 4-1 u h2h,em je Dimitrov bio uzasan protiv povredjenog Janka. Izgubio bi taj mec samo da je malo pao u igri u odlucujucem setu. Losiji je od dvojice igraca van forme i ocekujem da spakuje kofere u cetvrtak.

Sigurno cu dodati jos nesto,ali cekam da se kompletira ponuda i u ostalim kladionicama. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja juce samo prepisivao. Danas htedoh da predlozim ove nase Kecmanovica i Krajinovica, pa odustadoh, odigrao sam ih na manjem tiketu, ali me je prodao Basiasvili koji se raspao.

 

Jos sam odigrao Bezernesku, Stricovu na pobede, na Zdinasnjeg-Mertens da bude 19.5+ gemova, to je od zena.

 

Laksionen

4+ setova

Haris

 

 

Coric i pella pobede

 

 

Sent from my Micromax A310 using Tapatalk

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Bobby Axelrod said:

Umesto da igram ono sto znam,ja igram protiv ovog robota iz Australije.Idiot.

 

i ja cekao stricovu na jednom tiketu za prolaz al jbg nije se dalo prosto.

Link to comment
Share on other sites

Prodao juče kanadski plavušan slavenskog prezimena. Ništa idemo dalje...

 

Travaglia-Mannarino  4-5  setova. @1.55 Soccer

Milman-Zverev  4-5 setova @ 2.00 Soccer

 

Ovo drugo je čist špurijus,  a postoji i racionalni osnov u činjenici da nemački plavušan ruskog porekla igra očajno u poslednje vreme, tako da bi Milman mogao da mu napravi određene probleme.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...