Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

1 hour ago, pavijan2 said:

OK.

Ali ne vidim ni razlog da navijači kluba u kojem je Arkan bio svje i sva, reaguju sa takvim zgražavanjem.

 

Pa dovoljno si mator da se secas kako je i kada dosao Arkan na sever.

Kad je pocelo spasi Srbiju i ubi se Slobodane. Onda je i bila ona frka sa Kneletom i Arkanom oko toga.

Dakle sta hocu da kazem taj zlikovac Arkan je ubaceni element, i protiv toga se nije moglo iskreno, zato su i pobegli na zapad Toda i ostali

a ovog mi sami zovemo da dodje jos se Terzic slika sa njim :smiley13:

 

Pun mi kurac iskreno tih Zvezda Srbija nikad Jugoslavija sranja. Onda neka izbace zvezdice sto su osvajali titule u SFRJ. Nek promene ime sto kaze ona budala

Petrovic Miroljub u FK Kokarda i nek se zovu Cetnici sever.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pavijan2 said:

OK.

Ali ne vidim ni razlog da navijači kluba u kojem je Arkan bio svje i sva, reaguju sa takvim zgražavanjem.

Ja se ne sećam murala za Arkana niti da je dobijao počasni dres ili ovacije navijača Zvezde. Lik i to zašto je instaliran na sever objasnio je prethodno neko od forumaša.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Tamburinjo Arkan je instaliran na tribinu posle Maksimira, odnosno posle Spartaka kad su navijaci upali na zapadnu tribinu i zaurlali ispod svecane loze "mi smo vojska Draskovica Vuka". Za njegovu promociju kao vodje navijaca iskoriscen je pokojni radio B92 i cuvena emisija "Radio Delije". On je daleko pre toga bio u klubu, kao neko obezbedjenje strucnog staba.

Tokom 92. i 93. toliko se osilio da je skoro preuzeo klub. Onda mu je Sloba poklonio poslanicki mandat, FK Pristinu, kasnije Obilic i nekako je odjebao od kluba.

Meni je mnogo strasnija Arkanova uloga u klubu, sa posebno gadnom epizodom dok je bard Ziva bio trener. Nesto najodvratnije mi je Arkanova uloga tokom finala Kupa 1993. sa Partizanom. To je bilo dno koje je Zvezda dotakla i mislim da nize ne moze da padne i da hoce,

Ovo meckarenje kapetana Dragana, poklanjanje dresa, mural, kurac palac mi dodje kao neki folklor naspram epizode sa Arkanom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Barkley#34 said:

Može li malo više informacija oko tog finala kupa?

Zli, ali dobro obavesteni, izvori tvrde da je Arkan bio u svlacionici Partizana i da im je predvidjao buducnost, Sta ce im se desiti ako osvoje Kup.

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, pavijan2 said:

@Tamburinjo Arkan je instaliran na tribinu posle Maksimira, odnosno posle Spartaka kad su navijaci upali na zapadnu tribinu i zaurlali ispod svecane loze "mi smo vojska Draskovica Vuka". Za njegovu promociju kao vodje navijaca iskoriscen je pokojni radio B92 i cuvena emisija "Radio Delije". On je daleko pre toga bio u klubu, kao neko obezbedjenje strucnog staba.

Tokom 92. i 93. toliko se osilio da je skoro preuzeo klub. Onda mu je Sloba poklonio poslanicki mandat, FK Pristinu, kasnije Obilic i nekako je odjebao od kluba.

Meni je mnogo strasnija Arkanova uloga u klubu, sa posebno gadnom epizodom dok je bard Ziva bio trener. Nesto najodvratnije mi je Arkanova uloga tokom finala Kupa 1993. sa Partizanom. To je bilo dno koje je Zvezda dotakla i mislim da nize ne moze da padne i da hoce,

Ovo meckarenje kapetana Dragana, poklanjanje dresa, mural, kurac palac mi dodje kao neki folklor naspram epizode sa Arkanom.

Ko je pratio događanja na tribinu u to vreme zna da je prva ekipa sa severa bila na Ravnoj Gori dok je goreo Maksimir. Kasnije su istina neki razočarani izdajom VD ipak prišli gardi i išli na ratište. Dno smo dotakli mnogo puta i uvek mislimo da ne može gore  ali nažalost može, samo su metode postale suptilnije.     

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, pavijan2 said:

Zli, ali dobro obavesteni, izvori tvrde da je Arkan bio u svlacionici Partizana i da im je predvidjao buducnost, Sta ce im se desiti ako osvoje Kup.

Aha, to su znači bile jagode čudnog ukusa Bude Vujačića. Fala na info.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, pavijan2 said:

Zli, ali dobro obavesteni, izvori tvrde da je Arkan bio u svlacionici Partizana i da im je predvidjao buducnost, Sta ce im se desiti ako osvoje Kup.

Ajde ne pričaj svašta. To može da kaže samo neko ko nije gledao utakmicu. Niti se Partizan povukao, niti je Zvezda domimirala. Pobedili na penale, i to dosta srećno.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, pavijan2 said:

@Don Laki Juanja sam gledao utakmicu. i ne tvrdim ni da se partizan povukao, ni da je zvezda dominirala.

tvrdim da igracima partizana nije bilo svejedno posle "motivacionog govora" koji im je u njihovoj svlacionici odrzao arkan. bilo ne ponovilo se.

A ti pouzdano znaš da se to desilo?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kronostime said:

Priupitajte Saviju oko ujednjenja pod Arkanom - jedini je pretek`o sa soarea u poslasticarnici.:default_coffee:

matori nikakvog ujedinjenja pod arkanom nije bilo. 

nebojsa djordjevic-suca, tada clan seseljevog pokreta otisao je kod arkana u zelji da pomiri dva "velika srbina" seselja i arkana. arkan mu je dao ponudu koju ovaj nije mogao da odbije. 

sutradan organizovan sastanak arkana i svih vidjenijih delija. jedini koji je odbio ponudu bio je zoran timic tima.

sledeci dan na radiju b92 spec. emisija sponzorski sat Radio Delije, gosti suca i vodja navijaca poslasticar iz beograda zeljko, pravi najbolji sladoled u gradu i boji se samo svoje zene.

sledeci dan osniva se zadruga "delije" i svi koji su prihvatili poslasticara za vodju dobijaju posao, kintu, ovo, ono.

savija je tada bio klinac, rangiran malo iznad aleka iz blokova. ne bitan.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pavijan2 said:

matori nikakvog ujedinjenja pod arkanom nije bilo. 

nebojsa djordjevic-suca, tada clan seseljevog pokreta otisao je kod arkana u zelji da pomiri dva "velika srbina" seselja i arkana. arkan mu je dao ponudu koju ovaj nije mogao da odbije. 

sutradan organizovan sastanak arkana i svih vidjenijih delija. jedini koji je odbio ponudu bio je zoran timic tima.

sledeci dan na radiju b92 spec. emisija sponzorski sat Radio Delije, gosti suca i vodja navijaca poslasticar iz beograda zeljko, pravi najbolji sladoled u gradu i boji se samo svoje zene.

sledeci dan osniva se zadruga "delije" i svi koji su prihvatili poslasticara za vodju dobijaju posao, kintu, ovo, ono.

savija je tada bio klinac, rangiran malo iznad aleka iz blokova. ne bitan.

Predpostavljam da imas i stenograme sa tih sastanaka.:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...