Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

6 minutes ago, Sir Alex Ferguson said:

Samo da i zvezda ne prodje kao OFK kad Terza ode. A sve vuce na to da ce da se ponovi isti scenario. 

Nece se to desiti, ipak je Zvezda ozbiljna masina za obrtanje kinte i raznorazne kombinacije na nesportskim nivoima.

A sramota propasti Ofka traje, to ne moze da se opravda u bilo kom vremenu.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kod prvog gola Gdinje posle kornera Krstović skače na prvoj  stativi i promašuje loptu a Pavkov pogledom prati dva igrača Gdinje koji protrčavaju pored njega. Jedan od njih promašuje loptu kao i Krstović a drugi je zakucava glavom u mrežu.

 

Kod drugog gola Krstović, bez ikakve potrebe, pravi penal. Borjan brani a naši igrači kasne da pokupe loptu. Degenekov igrač prvi stiže i ubacuje na peterac gde prvi do lopte stiže Rodićev igrač...

Link to comment
Share on other sites

Oba gola dadosmo posle kornera uz veliku dozu sreće. Kod prvog je bio neki odbitak, ni nevideh lepo šta se desilo. Uglavnom lopta nekako pogodila Degeneka i ušla u gol. Kod drugog autogol. Loša intervencija Vejinovića.

 

Mi promenili ceo tim na poluvremenu a Gdinja u 65. minutu.

Link to comment
Share on other sites

Mnogo bolja igra u drugom poluvremenu, pre svega zbog toga što su u napadu igrali Boaći i Tomane koji su pomagali sredini terena gde su igrali Nikolić i Petrović. Na krilima Gavrić levo i Vukanović desno. Levi bek Simić, desni Gobeljić, štoperi Babić i Pankov. Mnogo više želje su pokazali. Simić solidan na beku. Možda ga Stanković proba još neku utakmicu na toj poziciji.

Edited by Knipex 4 Laki
Slovo
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Laki21 koji lebdi said:

 

Bemmumisa, zar ne bi Jagos Vukovic bio bolje resenje, kad se vec juri neko bez ugovora?

 

Jagos je bas u losem fizickom stanju, dosta je usporio, muce ga sitne povrede stalno. Inace bi bio bolje resenje bez razmisljanja. 

1 hour ago, Knipex 4 Laki said:

Mnogo bolja igra u drugom poluvremenu, pre svega zbog toga što su u napadu igrali Boaći i Tomane koji su pomagali sredini terena gde su igrali Nikolić i Petrović. Na krilima Gavrić levo i Vukanović desno. Levi bek Simić, desni Gobeljić, štoperi Babić i Pankov. Mnogo više želje su pokazali. Simić solidan na beku. Možda ga Stanković proba još neku utakmicu na toj poziciji.

 

Carski. Poveli onog mucenog Stojicevog Konatara na pripreme da mu ponovo dignu cenu, a onda levog beka igra Simic da bi i njemu cena ostala i da ne bude da je u zapecku. 

Link to comment
Share on other sites

Meni izaziva gadjenje u startu, nema mucnine. 

Koliko god Terza i ekipa bili olos, lopovi i sve ostalo pa se takve stvari ocekuju, ovo sto se desava prevazilazi mjere standardnog lopovluka..Bukvalno, kao da se po instrukciji sve sjebava.

Edited by Marokanac
Link to comment
Share on other sites

Bolje bi bilo da su malog Babića poveli na pripreme, čisto da se pokaže da se misli na njega. Ali ne, oni povedu crnogorsku ragu Krstovića! Dečko nema kvalitet za Grafičar, a kamo li za Zvezdu.

 

Opet ponavljam, ja sam čuo da Degenek želi da osvoji titulu sa klubom i da ima nameru da ostane, takve sam informacije ja dobio. Na moje veliko iznenađenje potvrđena mi je informacija da smo na stolu imali ponudu za Simića, ali je odbijena i nije tačno da je Stanković insistirao da ovaj ostane, već je Mrka uvukao prste. Planiraju mu dati minutažu i vide ga kao zamenu Gavriću, a u suštini će deliti minutažu sa klinjom. Shodno tome verujem da će ovaj biti starter u par "lakših" utakmica, a sve u nadi da ga zavaljamo preko za neke solidne pare. Mene samo fascinira bezobrazluk tih ljudi, malo im 300k, izgleda da nije lako za podelu plena. Benu je namenjena uloga startera u napadu, tako da se otvorio prostor na krilu. Trebalo bi da su starteri Garsija i Gavrić, a rezerve su im Aleksa i Simao.

 

Možda sam ja lud, ali verujem da će nam igra biti mnogo bolja i da će mali Gavrić, a povremeno i Nikolić, uneti pravu svežinu u našu igru. Inače i na ovim se pripremama potvrdilo da je mali Nikolić ubedljivo najspremniji fudbaler naše ekipe.

Edited by Liska Manjina
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marokanac said:

Lik iz Slavije Prag za 20mil EUR ode u West Hem. Prvo odbijena ponuda od 15 mil. To je iznos za koji su kod nas mogli dobiti Marina, Degeneka, Boacija, Pavkova, Borjana..i dobili bi kusura nekih 12 miliona. Terzo, madjionicaru.

 

Која Славија и њена игра, имала мање бодова него ми са нашом тика таком.:whistling:

Edited by Константин
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nikada i nije bila ozbiljna opcija da pređe kod nas. No dobro....

Borjan uz Degeneka je naš zalog za sutra, ako ih prodaju neka se nose u tri lepe....a dobićemo uskoro i Gavrića, i to je naš ogroman zalog za budućnost. Znam da će banditi i kriminalci koji nas vode da ga prodaju za prvu ponudu, ali čućemo tek za njega.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...