Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

22 minutes ago, red_white said:

Sto prije prelezite djecije bolesti bavljenja finansijama kluba bice vam lakse. Svaku drzavnu firmu kradu razne pijavice a ne da nece FKCZ sada kada imaju sta da ukradu. Kralo se i kada se nije imalo da se struja plati kamoli sada kada se ima para da se placaju milionska obestecenja. To ce tako uvijek biti sve dok je klub drzavni. Kada postane i ako ikad postane nekakav oblik privatnog vlasnistva gdje se zna ko daje novac i ko odgovara za njega onda nece biti transfera poput onog nesretnog Vidica. 

Zato bavite se sportskim dijelom i terenom, lupanje glave oko novca i ko sve puni dzepove na racun kluba je besmisleno. 

I necemo propasti ako ne udjemo u evropu, nismo propali ni kada smo Lalatovica u mraku predstavljali, vec sledece sezone dodje Bozovic i pojavise se novci za Vijeiru, Donalda, Ibaneza. Nama ulazak u evropu garantuje da cemo gledati dobar fudbal a ne mucenje po domacim njivama. Ovim parazitima sto zive na racun FKCZ garantuje pune dzepove i to je to. Cuj klub ce se vratiti u eru Lukica ako se ne udje u evropu... 

 

Ovo je lupetanje u rangu, Vučić i bratija kradu državu ali ne gledajte na to, skoncentrišite se na vaš posao, na porodicu i život.

 

Pa jbt, je l ti toliko teško da povežeš ta dva? Evo probaj recimo da zamisliš da se ne krade, da su milioni koji su ušli u klub i dalje tu, zamisli recimo kakva bi bila priča, kao što kažeš, oko sportskog dela. Zamisli igrače koje bi mogli da dovedemo, koje da ostavimo i kako da unapredimo mlađe kategorije, na primer?

 

A da li će se vratiti u eru Lukića ako ne uđe u evro takmičenje...videćeš uskoro. Ne ove godine sigurno. Ali dve godine bez evrope, sa ovako skupim timom....i eto ga.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Crni Bombarder said:

Odmah pitanje - jel moze ovakav post (na koji stavljam i svoj rukopis ako treba) da se napise bez "Sisoje"?
Jel mora tako uvredljiv izraz?

 

Prema svecu i tropar.

 

12 hours ago, tsva said:

Causica je Robi prokuzio odmah kao i Zuloa i Srnice. Ne umeju da igraju fudbal. 

 

Egzaktli.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Marokanac said:

Eno na Mondu super tekst o nekoj voditeljki Grand televizije koja je napisala knjigu a zatim je promovisala, ni manje ni više, nego na Marakani.

Da se nosite u tri pizde materne,  svi zajedno..

 

Ja kažem da klub odiše neukusom i to jako dugo. 

FKCZ je SNS, SPC, Grand TV, ruska ekspozitura, falsifikator istorije, a najmanje fudbalski klub.

 

Najbitnije je održati identitet, da bi mlađi znali i osetili veličinu Zvezde.

 

Ali mnogo se očekuje od ljombera koji je direktor, Blaže Radosavljevića, Nikodijevića, Dragančeta sudije, Anastasije Kid itd.

Edited by Milijaš #10
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Milijaš #10 said:

Mogu da vam dam i koliko sat u evrima kosta u CZ, nego da se ne sokirate.

 

 

Jesi ozbiljan ili si stvarno racunao? Da cujem 😄

 

Sto si tice neukusa, odavno je vec takvo stanje u Zvezdi. Tesko mi je da ovo napisem ali bas izgledamo kao naprednjacki klub. Ne samo kroz kradje, manipulacije, Terzine izjave, nego cak i neke sitnice i ljude koji su se sjatili oko kluba. Mada ni Partizan nije bolji, to je taj uticaj politike kroz fudbal. Cak se oseti i u ovom manjim klubovima tipa Vranje, Radnicki, Surdulica, da nece u Zvezdi.

 

 

Edited by vepar
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

 Izgleda da se nece dovoditi napadac, sansa Jovelji, ako je istina, lepo.

Pa kako može da se dovodi napadač ako će sva tri ostati u  Zvezdi.

Kratko i jasno. Nema  ponuda !

 

Edited by Barka73
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, vepar said:

 

Jesi ozbiljan ili si stvarno racunao? Da cujem 😄

 

Sto si tice neukusa, odavno je vec takvo stanje u Zvezdi. Tesko mi je da ovo napisem ali bas izgledamo kao naprednjacki klub. Ne samo kroz kradje, manipulacije, Terzine izjave, nego cak i neke sitnice i ljude koji su se sjatili oko kluba. Mada ni Partizan nije bolji, to je taj uticaj politike kroz fudbal. Cak se oseti i u ovom manjim klubovima tipa Vranje, Radnicki, Surdulica, da nece u Zvezdi.

 

 

 

Manje od 7000 evra po satu, oko 150 000 evra po danu.😎

 

Ali nije to cudno jer su nama pojacanja dosla iz Monaka, Valensije, Zenita, Parme, Porta, to kosta, oh wait..

Link to comment
Share on other sites

A ti otvori topik gde ce samo da se pise: bravo Terza, bravo Upravo! 

 

Ovo je tema o FKCZ i pise se o svemu sto ima veze sa klubom, a ako se u klubu krade, onda se o tome i pise, podjednako kao i o prelaznom roku i rezultatima. 

 

Ako ti se ne svidja, ima i drugih mesta na internetu. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, red_white said:

Otvorite lijepo topik sa temom finansije kluba pa tamo mlatite praznu slamu. Kao sto iz kluba sada uzimaju lovu tako isto ce da ga drze na infuziji onda kada bi po svim zakonima trebao da ode u bankrot. 

I Partizan je isto imao 6 godina niz titula stalno evropa i naravno da su pare isivana isto kao sto ce i kod nas. Nema to veze sa Terzicem, Djuricem, Dzajicem, Bjekovicem vec sistemom upravljanja ta dva kluba koji postoji od kad postoje isti. I najsmesnije ke vase iscudjavanje kao da je to nesto od juce kao da to nekad nije bilo. Tako je oduvjek, bili smo prvaci evrope pa su pare isparile dje? Smisao tih vasih postova o kradjama nepostoji dok se ne promjeni sistem poslovanja i biznisa kako hocete u ovoj drzavi. On je manje vise isti kada je sport u pitanju evo preko 7 decenija. 

 

b1...Naravno da ima veze sa nabrojanim ološem, jer su oni u tom trenutku uprava kluba koja pristaje na, kao što ti kažeš sistem

b2...uzeo SPS tj. Milošević preko Cveleta

b3...pa ništa onda, hajde za sve u državi da kažemo tako je i manje više isto je i da batalimo. Ovde se krade od vajkada, nekad manje nekad više, što bi se cimali i iskorenjviali takvo ponašanje u državi kada je to sistem poslovanja...krade se na izborima, ko da se cima sa tim, to smo mi, to je naš modus operandi, tako je oduvek bilo...i takvih milion primera ako bi to tvoje lupetanje uzeli za obrazac. 

 

Tužno je to kada se protiv određene negativne pojave u društvu ti buniš tako što digneš ruke i kažeš jbg, tako je oduvek bilo. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, red_white said:

Otvorite lijepo topik sa temom finansije kluba pa tamo mlatite praznu slamu. Kao sto iz kluba sada uzimaju lovu tako isto ce da ga drze na infuziji onda kada bi po svim zakonima trebao da ode u bankrot. 

I Partizan je isto imao 6 godina niz titula stalno evropa i naravno da su pare isivana isto kao sto ce i kod nas. Nema to veze sa Terzicem, Djuricem, Dzajicem, Bjekovicem vec sistemom upravljanja ta dva kluba koji postoji od kad postoje isti. I najsmesnije ke vase iscudjavanje kao da je to nesto od juce kao da to nekad nije bilo. Tako je oduvjek, bili smo prvaci evrope pa su pare isparile dje? Smisao tih vasih postova o kradjama nepostoji dok se ne promjeni sistem poslovanja i biznisa kako hocete u ovoj drzavi. On je manje vise isti kada je sport u pitanju evo preko 7 decenija. 

 

Nije bilo isto pre ratova, za ovo ostalo mogu da se slozim, ali opet to ne opravdava lopovluk.

 

Kako se ljudi bore protv ovoga? Ne bore se, predali se, ne zanima ih, zato je stadion prazan i bice sve prazniji, zato je sever sacica ljudi, jer nove generacije nisu toliko glupe, da ih lozis velikosrpskim pretenzijama i da im samo to bude razlog odlaska na stadion, a ljudi koji imaju prosecan iq se sve ovo zgadilo pa ih takodje nema.

 

Po pisanju forumasa s MCZ, ovog hocemo:

https://www.transfermarkt.com/nicola-rigoni/leistungsdaten/spieler/61757

Link to comment
Share on other sites

On 6/5/2019 at 11:12 AM, Cufta said:

Terzic se igra sa Zvezdom kao malo dete sa igrackom. Sve je pare spisko, do juce smo bili klub pred gasenjem, a on placa obestecenja po 700k, milion i milion i po..... Pa ko koga zaebava ovde? Znam da zvucim pomalo histericno, ali samo volim Zvezdu i nervira me ovo sto se desava... 

 

Nije histerija ako je istina. A jeste istina.

 

On 6/5/2019 at 1:55 PM, Mejdanac said:

Ljudi neka je sa srećom naredna sezona, da se ponovi makar djelimično prošla kada je Evropa u pitanju i da se konačno u klubu dozovu pameti i shvate da je moguće prevazići blato u kojem se koprcamo samo sa par godina normalnog i transparentnog poslovanja. I da bude vuk sit i ovce na broju. Nisam preveliki optimista ali eto ostaje nam da se nadamo...

 

Da se u klubu dozovu pameti? Je l' znaš čoveče ko radi u klubu pod broj 1? Pod 2, daj mi molim te jedan primer da se bilo koji čovek posle 40 godine promenio u bilo čemu.

 

19 hours ago, prolup said:

Nisu to Milojević i Terzić(vrckavo ovo sa Tvorzom, uopšte se nije izlizalo). Nego i Čović i Radonjić/Alimpijević/Tomić, Peruničić/ubijeni Butulija, Dejan Savić i Čeda Jovanović.

Sport u Srbiji je slika stanja u kojem je Srbija. Ne valja milion stvari, nekom prevladaju emocije pa gleda i nervira se a nekom razum pa se distancira i zaboli ga. Ono što je svakako najjadnija opcija je pisati o Jaguarima i silikonima, babama, Sisoju i Tvorzi i ne znam čemu sve ne i predstavljati to kao neki krunski dokaz lopovluka. Informer i Kurir da se ne postide.

 

Nije. Najjadnije je raditi te stvari, tj. uzimati tuđe pare, MOJE PARE i staviti u svoj džep, a ja namenio klubu. Ali ne, hajde da se ne piše o lopovluku jer zvuči na Kurir. A ne zvuči, ako uzmeš u obzir kontekst.

 

1 hour ago, red_white said:

Otvorite lijepo topik sa temom finansije kluba pa tamo mlatite praznu slamu. Kao sto iz kluba sada uzimaju lovu tako isto ce da ga drze na infuziji onda kada bi po svim zakonima trebao da ode u bankrot. 

I Partizan je isto imao 6 godina niz titula stalno evropa i naravno da su pare isivana isto kao sto ce i kod nas. Nema to veze sa Terzicem, Djuricem, Dzajicem, Bjekovicem vec sistemom upravljanja ta dva kluba koji postoji od kad postoje isti. I najsmesnije ke vase iscudjavanje kao da je to nesto od juce kao da to nekad nije bilo. Tako je oduvjek, bili smo prvaci evrope pa su pare isparile dje? Smisao tih vasih postova o kradjama nepostoji dok se ne promjeni sistem poslovanja i biznisa kako hocete u ovoj drzavi. On je manje vise isti kada je sport u pitanju evo preko 7 decenija. 

 

Bila jedna država zvala se Jugoslavija. Pa onda bio neki rat, pa se svašta desilo.

 

Smisao postova o krađi ne postoji, a postoji smisao tvojih postova kako se uvek kralo i eto jbg što da se piše o tome? Objasni nam smisao tih postova, ako možeš molim te.

Edited by Ikac
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Milijaš #10 said:

 

 

FKCZ je SNS, SPC, Grand TV, ruska ekspozitura, falsifikator istorije, a najmanje fudbalski klub.

 

Ja stvarno preskačem ovakve stvari, ali samo da ti kažem FKCZ nije ništa od toga. FKCZ je klub koji prolazi kroz teške trenutke, kao i društvo i država u celini, ali FKCZ je uvek bio iznad toga i zato će uvek preživeti, i uvek će biti jak na tugu i bol onima koji su hteli da ga ugase, a i dalje imaju vlažne snove o gašenju. 

Sa druge strane, ako smatraš da je FKCZ sve ovo, pa prijatelju ima toliko klubova na svetu, ne moraš da se patiš sa ovim. 

Čuj falsifikator istorije, kao da slušam neke osobe kojima je to mantra, a žive u blizini Marakane.

Edited by DonJuan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako ne zvuči ako se piše o Mašinim silikonima, Jaguarima na gostovanjima i sličnim glupostima. Kurir 1/1, pa se na to nadoveže piksla, po definiciji to je svaki igrač koji se muva oko 11 a ne opravdava povjerenje forumaša, pa Sisoje i onda dobiješ bućkuriš koji ne liči ni na šta. Nema 1 posta o finansijskom izvještaju koji je koliko toliko mjerodavan ali piksla i silikoni su na svakoj strani. Namijenim i ja i za članstvo i za dres+me put sahrani finansijski da dođem na neku utakmicu, samo što ne razmišljam da ću možda pogurati Terzića ili Čovića nego dođem da pogledam Zvezdu, toliko mogu uraditi i za mene tu priča staje.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Milijaš #10 said:

Ide u Benfiku/Fiorentinu/Olimpijakos/Ajntraht tu se obrće piksla Lian agencije 

 

Nije on u Lian agenciji.

 

Menadzeri su mu ista ona ekipa kao i Radonjicu.

Edited by Markoss
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Za Terzica nisu ni pripremali teren. Samo niko nista nije preneo. Jeste da ne pratim toliko portale ali ne pamtim da je mirnije prosla prodaja nekog talentovanog igraca.

 

I to za bednih 1,5 jer bez tih para klub navodno ne bi preziveo, haha

 

Jebem ti zemlju.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, red_white said:

Samo apel da se vise pise o igracima, treneru samoj igri a manje o tome ko je koliko strpao u dzep... 

Joveljic ocito ide a ako je Pavlovic prodat za 5 miliona kako mi ne mozemo isposlovati bar takvu cifru? Cak je i u LS debitovao, Pavlovic na blic odigrao desetak meceva i odmah 5 miliona. Ispod te cifre bilo bi zaista tuzno da prodamo Joveljica. Na stranu sto realno nema ni potrebe za prodajom, on bi komotno mogao biti drugi napadac sa dosta vecom minutazom u sezoni koja sledi, pa bi za ocekivati bilo da mu cijena skoci. 

 

Jel ti shvatas da svojim apelom dajes legitimitet toj istoj kradji? Kakvo je to razmisljanje, "ne mogu nista da promenim, pa je bolje da se pravim kao da ne postoji".

 

Sacuvaj boze. Zaista se nadam da niko nece uvaziti tvoj apel. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Markoss said:

 

Nije on u Lian agenciji.

 

Menadzeri su mu ista ona ekipa kao i Radonjicu.

 

Znam, znam, još gora ekipa.

 

Hejteri bi rekli da mu je Danilo Vučić menadžer.

Edited by Milijaš #10
Link to comment
Share on other sites

Just now, Milijaš #10 said:

 

Znam, znam, još gore ekipa.

 

Hejteri bi rekli da mu je Danilo Vučić menadžer.

 

Jbg. Agencija u usponu, vidim da znas i kako i zasto. Dosta mladih igraca su pokupili.

 

Npr, i Pankov kog smo doveli sad je njihov. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...