Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

24 minutes ago, Jerotije Pantic said:

Je li moguce da postoji covjek a da napise  da je Garsija bio perfektan u odbrani.Stvarno gledam ili se salis ili ozbiljno pises ili nisi gledao utakmicu.Covjek je svaki defanzivni duel izgubio,prolazili su pokraj njega kao pokraj nekog cunja,dva tri puta su mu loptu kroz noge proturili,zalijece se ko mamlaz,ne zna decko gdje se nalazi,svaku loptu je njima dao,trudio se jeste,ali mogu se i ja truditi ali to nije ono sto trazimo.Da ne pricam o ovm smjehotresu zvanom Rodic koji se prepao i koji nema mozga da odigra utakmicu do kraja,nego na kraju izblamira i sebe i MIloja i dopusti da ovaj uvede ovu brazilsku nakazu koju boli ona stvar za Zvezdu i za njen rezultat.

Ovog Vanlaparu je smijesno komentarisati i pojedine odluke Milojevica,brate ne moze ti penal sutirati neka Tondela,neka osuta Marin,pa sto puta promasio niko mu zamjeriti nece jer se vidi da covjek igra i srcem i dusom.Mogao bi napisati jos hiljadu stvari ali prosto mi glupo kad vidim da se uprava igra sa nama i da nema bilo kakve odgovornosti za milionske promasaje koje cemo na kraju svi zajedno platiti.

 

Jednom nije isto sto i nekoliko puta ( lopta kroz noge Garsiji)... Garsija je veceras dobio vise duela u defanzivi od dva vezna igraca, kojima je izmedju ostalog zadatak da kvare igru protivnika (karikiram, ali poenta ostaje 😄

 

Lose smo igrali, igraci su totalno van forme,  luta se sa taktikom i postavkom igre, neuigrani...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sve sve ali koliko glupih komentara veceras, cak je nekima to i nacin pisanja na forumu... Cenim da medju komentarima ima bar 5-6 dece ispod 15 godina koji istovremeno pisu komentar na forumu, b92 komentare, i na jos 10 stranica na drustvenim mrezama.Znaci nigde veze. Pisu a u stvari nista nisu napisali.

Edited by Laki Six
Link to comment
Share on other sites

Najveći krivac je naravno kao i za sve ostalo, dr Zvezdan Terzić. Pošto teško da ga se možemo otarasiti skroz eto možda da proba da bude direktor stadiona, pošto mnogo voli da uvodi luksuzne stolice na zapadnoj strani. Posle njega onaj Dimitrije Mrkela ako se uopšte i pita bilo šta. Ali nije da nema ni Miloje svoj deo krivice, imao je izmenu i Pankova na klupi i odlučio se za Žandera. Možda pošto ga je navodno on preporučio ili potvrdio dolazak. Ako je tako voleo bih da sam shvati da je najbolje da bude samo trener, pošto mu ne idu te procene (Čaušić, Ivanić).

 

Ako Milojević misli da ostaje, neka produži ugovor odmah sad da znamo da je tu za kvalifikacije. Ako ne želi da ostaje posle maja, ne vidim razlog da vodi ekipu na proleće, Ratko Dostanić ne bi uspeo ovu prednost da pokvari u ligi.

 

2019 godina: Ivanić, Vukanović, Milunović, Vasiljević, Žander, Kanjas, Van La Para, Garsija, Tomane, Krstović. Iz nepoznatog razloga slabo upotrebljavani Pankov i Vulić, apsolutno neupotrebljavanje Jirke i Gajića, hajde videćemo za Petrovića pošto je prilično mlad još uvek. Jedini ubod je povratak Degeneka, jer smo ga već imali pa nije moralo da se skautira.

 

Smejurija iz režije doktora. Prodao je samo igrače koji su bili u klubu pre nego što je on došao. Ostalo otišlo besplatno i na pozajmice, Tula se smilovala za Čaušića i Ebisilio dobio ugovor na pređašnji renome. Bolji prelazni rok smo imali sa Grafičarem samo onog Maronga što smo im doveli. Gori učinak od svakog generalnog menadžera New York Knicksa u ovom veku.

 

Nema smisla pričati o smanjenju igračkog kadra i ratosiljavanju prekobrojnih kad znamo ko će to voditi. Ako neko i ode doći će nova kombinacija. Samo razmišljam ako može sledeći trener da bude pristojan da se ne ispada od Kairata opet, da barem imamo šansu za LE,  inače ću prestati skroz da gledam. Večerašnja utakmica nema se šta mnogo reći, osim da su prvih 40 minuta i prvog i drugog poluvremena bili najdosadniji delovi fudbalske predstave koju sam gledao duže vreme. Da nije bilo ovih penala verovatno bi bilo svih 90.

Edited by Ikac
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Pišemo mnogi ovde da olakšamo naš navijački život a bogami ima i ovih drugih koji imaju neki drugi razlog. Ova jesen uprkos ulasku u LŠ ne može se nazvati uspešnom, liderska pozicija u domaćici valjda nikom nije dovoljna a način na koji se do tih pobeda dolazi je više nego sramotan. Očito se ne radi dovoljno dobro ni sa ekipom na treningu pa su nam igrači stalno na ivici povrede ili vešto to glume, voleo bih da Milojević javno o tome progovori. O vodećem tandemu terzić-mrkela nemam šta normalno da napišem sem da sanjam dan kad će im biti zabranjen prilazak Marakani a da završe u apsani teško u ovoj ludoj državi, trebalo je odavno da budu tamo.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Ikac said:

Najveći krivac je naravno kao i za sve ostalo, dr Zvezdan Terzić.

 

7 minutes ago, laki perkos said:

 O vodećem tandemu terzić-mrkela nemam šta normalno da napišem sem da sanjam dan kad će im biti zabranjen prilazak Marakani a da završe u apsani teško u ovoj ludoj državi, trebalo je odavno da budu tamo.

 

 

6 hours ago, Helmet said:

 Toliko su mi ogadili klub lopovlukom, i nestrucnim vodjenjem sportskog sektora da jednostavno ne mogu da se vezem za ovaj tim, bukvalno sam ravnodusan.

 

Eto, bas tako. Terzicu, mars iz Zvezde, dzukelo lopovska !

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Dosta o celokupnoj situaciji u ekipi govori taj Marinov strah kada je trebalo da sutne penal i da gol koji bi okrenuo tok meca...

Nema sta puno da se kaze, neko je dobro napisao - sami pali, sami se ubili, s tim da Zvezda sinoc nije odigrala taktiicki, cak ni fizicki/energetski slabo kako je to bilo u mecevima sa Bajernom ili Tot, imali smo dobre sanse iako su oni bili nadmocniji i propustili svoje.

 

Slede nam turobna vremena, neki novi strucnjak (verujem od leta) i sezona kupanja sa sve Terzinim setnim pogledom ka prethodne tri godine i pricom o smanjenju velikih dugova, koji jelte nisu knjigovodstveni nego realni, ali manji nego pre nego sto je on dosao na belom konju.

Jedino sto ce mozda pogurati Zvezdu da ne ispada u julu iz Jevrope su upravo bodovi koje je osvajala u tri sezone koje je obelezio Vladan Milojevic, sa svim svojim vrlinama i manama.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, I, Ja Sam Laki said:

Ja sam digao ruke od fudbalskog tima jos od 22.10 i utakmice protiv Totenhema.

Dobro kad mozes, mada priznajem da me apsolutno ne drma kao ranije, shvatam sad poentu onih prica "sa godinama opada mnogo toga, pa i sekiracija zbog sporta"...

Edited by Manoly
Link to comment
Share on other sites

Када би неко био довољно ажуран па поред сваког играча у ростеру напише годишња примања и дужине трајање уговора, вјероватно би несвјесно режирао највећи српски хорор након "Лептирице"...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Azazelkg said:

I onda dođeš 12.12., 51 dan kasnije i napišeš to na temi Fk ;)....

 

 

Mala šala, ne zameri...

 

Mozda se nisam dobro izrazio, digao sam "oci" od fudbalskog kluba, jer nemam zelju da ga gledam eto ni u Evropskim utakmicama. Naravno da pogledam rezultat. I sinoc sam u 23h otvorio CL stranicu da vidim rezultat. Nista drugo. Sta ima da se gleda kad je klub ne zainteresovan da postigne nesto i na Evropskom nivou, da hoce uradili bi to. Pisalo se nekoliko stranica ranije o slaviji i salcburgu, i njihovim igrama. Da zvezda gubi sa takvim rezultatima 2:1 ili 1:0 ili 3:2 niko ne bi nista rekao, ali gubiti sa 6:0 5:0 to je zaista neozbiljno i ne zasluzuje uopste da se gleda uzivo a i preko malih i velikih ekrana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Inace ne verujem u koncept karme (posebno kako se uobicava prezentovati ovde,na forumu),ali ima neke poetske pravde da su se lopovu Terzicu i dunsteru Mrkeli u usta popisali Tomane i Zander. Dvojica mediokriteta i nemaca pojma koje je doktor ekonomskih nauka doveo umesto Joveljica i Terzica.

Ukupnim izdanjem i nacinom na koji smo se predstavili u Ligi sampiona ove sezone,nismo ni zasluzili prolazak dalje. Nije mi mnogo zao sto smo zavrsili evropsku kampanju.
Zao mi je i vrlo sam razocaran cinjenicom da gotovo nista od naseg nastupa u najelitnijem takmicenju nismo dobili. To je veliki fejl uprave..napisacu i nesto opsirnije kad uzmognem.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, I, Ja Sam Laki said:

 

Mozda se nisam dobro izrazio, digao sam "oci" od fudbalskog kluba, jer nemam zelju da ga gledam eto ni u Evropskim utakmicama. Naravno da pogledam rezultat. I sinoc sam u 23h otvorio CL stranicu da vidim rezultat. Nista drugo. Sta ima da se gleda kad je klub ne zainteresovan da postigne nesto i na Evropskom nivou, da hoce uradili bi to. Pisalo se nekoliko stranica ranije o slaviji i salcburgu, i njihovim igrama. Da zvezda gubi sa takvim rezultatima 2:1 ili 1:0 ili 3:2 niko ne bi nista rekao, ali gubiti sa 6:0 5:0 to je zaista neozbiljno i ne zasluzuje uopste da se gleda uzivo a i preko malih i velikih ekrana.

Nisi morao ni da pises komentar. Postedi i sebe i nas i radi nesto sto te zanima. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Crni Bombarder said:

Inace ne verujem u koncept karme (posebno kako se uobicava prezentovati ovde,na forumu),ali ima neke poetske pravde da su se lopovu Terzicu i dunsteru Mrkeli u usta popisali Tomane i Zander. Dvojica mediokriteta i nemaca pojma koje je doktor ekonomskih nauka doveo umesto Joveljica i Terzica.

Ukupnim izdanjem i nacinom na koji smo se predstavili u Ligi sampiona ove sezone,nismo ni zasluzili prolazak dalje. Nije mi mnogo zao sto smo zavrsili evropsku kampanju.
Zao mi je i vrlo sam razocaran cinjenicom da gotovo nista od naseg nastupa u najelitnijem takmicenju nismo dobili. To je veliki fejl uprave..napisacu i nesto opsirnije kad uzmognem.

Da jebote, ova dvojica dunstera su zamena za Joveljica i Terzica.

Kad se setim demagogije kako Joveljic ne moze odmah da doprinese na terenu, na kraju je doprineo u njegov lopovski dzep.

Tomane zato odmah doprineo na terenu, nema sta.

Link to comment
Share on other sites

Inace klub koji dozvoli da mu utakmicu za prolaz igraju provereno menadzerski otpad umesto najboljeg beka, krila i napadaca ne zasluzuje nista bolje nego da ispadne na ovaj nacin od strane istog tog menadzerskog otpada, zbog kojeg su i deca kluba morala da odu. Ne da nije isto kao Strazbur i Bordo, nego ne moze da se poredi.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Cavani said:

Da jebote, ova dvojica dunstera su zamena za Joveljica i Terzica.

Kad se setim demagogije kako Joveljic ne moze odmah da doprinese na terenu, na kraju je doprineo u njegov lopovski dzep.

Tomane zato odmah doprineo na terenu, nema sta.

Da je juče Joveljić šutirao penal i promašio, aTerzić napravio penal reč ne bih rekao.

Ovako histerija.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Cavani said:

Da jebote, ova dvojica dunstera su zamena za Joveljica i Terzica.

Kad se setim demagogije kako Joveljic ne moze odmah da doprinese na terenu, na kraju je doprineo u njegov lopovski dzep.

Tomane zato odmah doprineo na terenu, nema sta.

i tomane je doprineo za njegov lopovski džep tako da je dr.lopov zevezda terzić prezadovoljan sezonom

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, I, Ja Sam Laki said:

Ja sam digao ruke od fudbalskog tima jos od 22.10 i utakmice protiv Totenhema.

 

Ja sam batalio klub 2011. godine, nakon ove sramote koja nikada neće biti zaboravljena:

 

https://naslovi.net/2011-11-26/vesti-online/partizan-ostao-na-terenu-na-poluvremenu-derbija/2986092

 

Tada sam rasrkstrio zavuvek i sa govnim koja se odazivaju na ime "delije".

 

 

I sad se naravno postavlja pitanje šta ću ovde, što komentarišem, gledam itd...

 

 

Osećam se ko neupokojeni duh, napaćena duša kojoj luta između dva sveta i ne može da nađe mir ni u jednom 😞

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja nisam digao ruke niti cu ikad dici. Zvezda je veca i od terze i od delija i od zandera i van la para...

Mislim da je glupo optuzivati marina za bilo sta. Penal je bio nad njim, znamo kako najcesce zavrse penali koje izvodi igrac nad kojim je napravljen. Mislim da zato nije ni sutirao marin.

Realno je bilo da nam se vrati za ovaj neverovatni niz srecnih okolnosti u poslednje tri godine, a nismo ni zasluzili prolaz.

Oly je ekipa iz srednje kvalitetne EL grupe i sa njima se moglo igrati. Pred nama su veliki rezovi ali kao i u drzavi bez slobodnog novinarstva od toga nece biti nista.

Niko nije potegao temu karata, niko transfer politike, niko rada sa mladima. Sve ce se gurnuti pod tepih i ispoctka. Sve u svemu umesto da za tri sezonw u u evropi skinemo dug i stabilizujemo klub mi smo na istom.mestu gde i pre tri godine i jedne sezona bez evrope nas deli od novog kolapsa

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...