Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

1 minute ago, 12Laki said:

Po meni ne.Ne znam gledajuci prethodni period nismo ni zasluzili tako da me ovo ne boli bas toliko kao recimo protiv Bordoa...

Ma ni blizu kao Bordo. Meni tada nije padalo na pamet da pisem komentare. Da smo veceras vodili pa nas okrenuli mozda bi bilo priblizno ali opet tada je klub bio u kanalu, niko nije ocekivao da izbacimo Bordo. Imali smo toliko radosti prethodne tri sezone da jddno ispadanje pa i ovakvo meni ne padne bas toliko tesko. Krivo mi je sto smo svojom gluposcu gol primili. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

 

Miloje majstorski spremio utakmicu. Bili smo ravnopravni, ovde je X bio najrealnije, ali smo mnogo puta bili gori pa prosli. Ne vidim sta je on trebao drugacije da uradi, cak nije ni pickarsi izasao kao sto ume. 

 

Prodali su ga igraci, kao i pred finale kupa. A tad je valjda trebao da shvati da simpatije treba da ostavi po strani, a da treba da mu igraju najbolji. 

 

То значи сваку спрема мајсторски.:classic_laugh:

Толико пратиш тај фудбал, е мој мајсторе...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Milojević je pokazao da zna. Ja ga ne mogu kriviti što ima ovakve rezultate sa ovakvom grupom nazovi fudbalera. Meni je neverovatno da ti ljudi dobijaju na stotine hiljada evra za ono što pokazuju...Nego da se vratim na Milojevića. Sa ovakvim igračima ni Aleks Ferguson se ne bi snašao. E jedino ostaje pitanje odgovornosti ko je dovodio sve te ljude, na čiju želju su dovedeni i koliko se tu trener pitao. Jer ukoliko jeste on snosi veliki deo odgovornosti.

 

Ja ga ne bih menjao, jer nam je doneo ono što smo sanjali decenijama. Pogotovo ga ne bih menjao u situaciji da on ode, a da ostane ova garnitura u upravi. Ono što bih voleo je da se napravi neki zaokret i promena u politici kako klub treba da funkcioniše i kako treba da izgleda. Jer da se ne lažemo, mi smo u ozbiljnom kanalu, jer ovakav sistem je neodrživ, na stranu što je prividno doneo to što je doneo. Generalno je neodrživ. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, laki perkos said:

Voleo bih da markos kaze koji su to igrači izdali Miloja u ovoj utakmici. Meni samo Rodic.pada na pamet.

 

Pa eto. 🙂

 

Letos je bila idealna prilika da gurnemo malog Terzica, a da nezadovoljnog Rodica prodamo bilo gde. Ipak, bilo je bitnije sto ovog poznaje, a malog Terzu ne. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, red_white said:

Jeste desilo se i Vidicu ali taj Vidic je odigrao milion vrhunskih meceva i na toj istoj je imao gomilu dobrih intervencija, inace mi tu ne primismo gol za 90 minuta. Zanderu ovo nije prva greska, pa lil je za vikend protiv Spartaka kao baba stajao pored igraca Spartaka koji skace i daje gol. Svaki mec pravi neku glupost, jedina krstena utakmica mu je u Kopenhagenu. 

Zander nije bio pogubljen samo kod penala , vec u svakom njihovom napadu za tih desetak minuta. Bukvalno da smo uveli Pavkova da nam igra levog beka, manju bi stetu napravio od ovog pajaca. Sve je doslo na naplatu, niko sem Borjana nije ni zasluzio prolazak, dosle su na naplatu sve brljotine strucnog staba, a narocito uprave koja je dovela veci deo ovih cepanica. Poklonili smo prolaz u LE svojim greskama, iako je Oli vidno bolji tim od nas. Tuzno, jako mi je tesko palo. Obilo nam se ono sranje s Benom o glavu, covek bi rutinski dao penal

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, suptil said:

Morali smo gol da damo. Mislim da je ovom omaskom Tomane zavrsio sa nama. Forisrali su ga da ga predstave kao legitimnu devetku posle Boacija, ali ovaj promasaj ala Mijatovic je meni licno neoprostivo. 

 

 

Ovo večeras nema nikakve veze, da se zbog toga tera, zbog promašenog penala,  čovek jednostavno nije fudbaler, kao ni VLP, to su krševi koji svuda mog da se nabave za džak krompira. Kanjas je ispušena muštikla a Žander nije bek niti će ikada biti.

 

Jedina tri stranca koji kurcu vrede u timu su (ne računajući Borjana i Degeneka koje i ne računam za strance) Boaći, Marin i Ben.

 

NO ova dvojica moraju da imaju i fudbalere oko sebe da bi i oni odigrali nešto, Ben genijalnim odlukama sportkso menadžmenta nije ni prijavljen za EL.

 

Nama ključnu utakmicu u špicu počinje Vukanović, kojeg da si zamenio sa glavicom kupusa ne bi primetio razliku.

 

 

I što se tiče atmosfere oko tima, biće bolja kada počnu da se dovode fudbaleri u tim, a ne trula drvna građa iz kojekakvih svetskih i domaćih vukojebina.

Edited by Laki21
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Боги said:

Жандер је просто речено идиот и надам се да га након овога више нећете призивати. Проблем је утолико већи јер имамо, иако то делује немогуће још већи проблем јер је ту и Родић.

Ништа сада, нема плакања. Бирманчевић, Ераковић, Гаврић, Николић у 11 што пре да се интегришу у екипу и да узмемо дуплу круну. Све друго су флоскуле и празна прича.

Nije lepo Nemanju Vidica castiti ovakvim pridevima. Nije zasluzio.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...