Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

7 hours ago, Cromodora said:

Mislim da je dovoljno da postoji prostor za spekulisanje, što govori samo za sebe na šta liči taj FSS kad je to čak i izdaleka zamislivo. Mada da ne grešim dušu, ni država nam nije u nekom boljem stanju. 

Ne znam, meni ne deluje da je FSS umešan u celu priču, pošto su već imali saopštenja da će se meč igrati u Beogradu, a to što se vrhovni vođa ne oglašava možda govori da direktiva da se igra na Kosovu nije došla od njega, nego verovatnije od naših vlasnika sa severne tribine.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, DonJuan said:

Ne znam, meni ne deluje da je FSS umešan u celu priču, pošto su već imali saopštenja da će se meč igrati u Beogradu, a to što se vrhovni vođa ne oglašava možda govori da direktiva da se igra na Kosovu nije došla od njega, nego verovatnije od naših vlasnika sa severne tribine.

 

Ma Kokeza i društvo se ne bave fudbalom... njihova uža specijalnost je skupljanje markica...

 

 

Zanimljivi su ti upisi oko ovoga svega, ne mogu da skontam odakle tolika želja da se opravda ovaj svinjac i da se CZV iz cele priče isključi kao da ona nema nişta s tim... to su neki ljudi, neka mesta, neki parcijalni DNK-ovi... 

 

 

Samo fali neki upis tipa dosta više ružnih vesti... ajmo da pišemo o fudbalu o lepim stvarima o leptirićima o mecama dobrićima...

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Stondisha said:

 

Ma Kokeza i društvo se ne bave fudbalom... njihova uža specijalnost je skupljanje markica...

 

 

Zanimljivi su ti upisi oko ovoga svega, ne mogu da skontam odakle tolika želja da se opravda ovaj svinjac i da se CZV iz cele priče isključi kao da ona nema nişta s tim... to su neki ljudi, neka mesta, neki parcijalni DNK-ovi... 

 

 

Samo fali neki upis tipa dosta više ružnih vesti... ajmo da pišemo o fudbalu o lepim stvarima o leptirićima o mecama dobrićima...

Spoiler

Predsednik takmičarske komisije FSS Miodrag Janković priznaje da je organizacija utakmice u Zvečanu preteška.
Mi ćemo da pokušamo sve da se taj meč odigra u zadatom terminu, a pošto je Trepča izvučena na žrebu kao domaćin Crvenoj zvezdi, to realno stvara određene organizacione probleme. Pre svega oko same organizacije utakmice, pa do gostovanja navijača u Zvečanu, što je u ovom trenutku nemoguća misija“, rekao je Janković.

 

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/ideja-fss-zvezda-i-trepca-u-beogradu/337753

 

Dakle ideja nije potekla iz FSS, a da treba da se piše o fudbalu, ne znam o čemu bi trebalo da se piše na temi na kojoj je i predviđeno da se piše o fudbalu?

 

 

Edited by DonJuan
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, DonJuan said:
  Reveal hidden contents

Predsednik takmičarske komisije FSS Miodrag Janković priznaje da je organizacija utakmice u Zvečanu preteška.
Mi ćemo da pokušamo sve da se taj meč odigra u zadatom terminu, a pošto je Trepča izvučena na žrebu kao domaćin Crvenoj zvezdi, to realno stvara određene organizacione probleme. Pre svega oko same organizacije utakmice, pa do gostovanja navijača u Zvečanu, što je u ovom trenutku nemoguća misija“, rekao je Janković.

 

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/ideja-fss-zvezda-i-trepca-u-beogradu/337753

 

Dakle ideja nije potekla iz FSS, a da treba da se piše o fudbalu, ne znam o čemu bi trebalo da se piše na temi na kojoj je i predviđeno da se piše o fudbalu?

 

 

Da je FSS rekao "Utakmica se igra u Beogradu", utakmica bi se igrala u Beogradu, pošto je organizator kupa FSS.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Green23 said:

Da je FSS rekao "Utakmica se igra u Beogradu", utakmica bi se igrala u Beogradu, pošto je organizator kupa FSS.

Da, da, u pravu si, zaboravio sam kako stvari funkcionišu u Srbiji.

 

FSS ni jednom nije izdao saopštenje da mora da se igra na Kosovu, nego od starta predlažu alternativnu lokaciju, dakle krivca treba tražiti negde drugde, a sumnjam da je i Vučić.

 

Dakle Terzić i navijači.

Edited by DonJuan
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, DonJuan said:

Dakle Terzić i navijači.

 

Hoćeš reći FK Crvena Zvezda  se oglušila o naredbe FSS koji je i žreb namestio da bi ovi mogli da se ogluše o isti... 

Ovde smo prvog dana, iste sekunde posle žreba bukvalno SVI znali šta će da bude. Samo FK Crvena Zvezda i njen najveći navijač Aca Vulin nisu znali...  nemoj da nam vredjaš inteligenciju molim te.

samo molim te, nemoj da mi pričaš sad neku priču da CZV i Terzič nisu isto, da je CZV nešto vanvremensko i bezprostorno... da to u stvari nema veze sa FK i da to što koje kakve secikese i lopine upravljaju istim nema nikakve veze sa tvojom ljubaljju prema Pižonu i Rajku mitiću koje si gledao uživo 1967 godine kad se emocija zapatila i da ovo ratnohuškačko smeće neć nikad moći da __________________    jer Zvezda je večna dok su joj deca verna, a ovo će proći da se vrate slavni dani  zvaće se juče i naša Zvezda __________________   i ostale mantre za pravljenje slepima i zapušavanje nosa pre skoka u septičku jamu.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, DonJuan said:

Da, da, u pravu si, zaboravio sam kako stvari funkcionišu u Srbiji.

 

FSS ni jednom nije izdao saopštenje da mora da se igra na Kosovu, nego od starta predlažu alternativnu lokaciju, dakle krivca treba tražiti negde drugde, a sumnjam da je i Vučić.

 

Dakle Terzić i navijači.

Pa ćutanje FSS-a o mestu odigravanja, znači da se slažu sa odigravanjem na Kosovu i Metohiji. Dada, baš su Terzić i navijači, a 20 minuta pošto ih nisu pustili preko granice, javljaju se Vučićevi svedoci, čak je i igrače dočekao Rakić :lol_2: 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Stondisha said:

 

Hoćeš reći FK Crvena Zvezda  se oglušila o naredbe FSS koji je i žreb namestio da bi ovi mogli da se ogluše o isti... 

Ja sam rekao da nisu naredili, nego da su dali preporuku, ko je insistirao da se igra na Kosovu je pitanje. Opet ti kažem, nije FSS, a ja nemam nikakve simpatije prema njima, ali treba biti pošten.

 

http://fudbal.hotsport.rs/2019/10/05/doneta-odluka-evo-gde-se-igra-mec-trepce-i-crvene-zvezde/

 

Za ovo drugo ti neću odgovoriti, samo ću ti reći da je Zvezda i iznad Terzića i Vučiča, i Zvezda jeste i Rajko i Šeki i Džajić i Piski i Savićević, i svi igrači koji su od Zvezde napravili ono što jeste. I to niko, ali niko, ali niko ne može da potamni ma koliko se trudio, bez obzira što se sada javljaju neki novorođeni i ugnjetavani borci "za prava i demokratiju". Džaba trud. A tebi svakako Zvezda ne verujem da je draga, ma ko god seo na mesto predsednika.

Edited by DonJuan
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Vredni mrav said:

 

Znači klasično proseravanje Albanaca. Mogu da zamislim komentare u obrnutoj situaciji.

Ne, nego ne žele političke igre i naše dobre navijače tamo. Policija nije dala saglasnost da se igra utakmica, i naši su to znali.

Link to comment
Share on other sites

meni samo i dalje nije jasno na koji deo se odnosi ona diplomatska pobeda, da li to sto kosovo nece biti ni opomenuto a kamoli izbaceno iz fifa/uefa ili sto se potvrdilo da kosovo nije srbija, pa utakmica mora da se odigra na drugoj lokaciji..:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Green23 said:

Pa ćutanje FSS-a o mestu odigravanja, znači da se slažu sa odigravanjem na Kosovu i Metohiji. Dada, baš su Terzić i navijači, a 20 minuta pošto ih nisu pustili preko granice, javljaju se Vučićevi svedoci, čak je i igrače dočekao Rakić :lol_2: 

Pogledaj linkove koje sam postavio, pa donesi sud. Znam da tako padaju u vodu teorije o nameštenom žrebu, ali jebiga.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DonJuan said:

Pogledaj linkove koje sam postavio, pa donesi sud. Znam da tako padaju u vodu teorije o nameštenom žrebu, ali jebiga.

I onda je stigla direktiva da se meč "odigra" dole. Da je FSS ostao pri odluci, nikakvi navijači i Terzić ne mogu da odlučuju gde se igra.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, DonJuan said:

. Džaba trud. A tebi svakako Zvezda ne verujem da je draga, ma ko god seo na mesto predsednika.

 

hahahahahahahaha carski

U nedostatku argumenta, reći sagovorniku da je strani plaćenik i domaći izdajnik... izdigni se iznad skupštine "Republike" Srbije  i argumentovano diskutuj  ako možeš... ako ne možeš lepo budi pošten i priznaj sebi i nama to ovde i povuci se iz diskusije, a ne da dižeš neke tenzije i jeftino da provociraš.

Znači u prvom linku kaže ovako:

 

Quote

Mi ćemo da pokušamo sve da se taj meč odigra u zadatom terminu, a pošto je Trepča izvučena na žrebu kao domaćin Crvenoj zvezdi, to realno stvara određene organizacione probleme. Pre svega oko same organizacije utakmice, pa do gostovanja navijača u Zvečanu, što je u ovom trenutku nemoguća misija“, rekao je Janković.

Za sada se ne zna ni kada će se utakmica igrati, jer bi po kalendaru trebalo da bude 25. septembar, ali će tada Zvezda igrati odloženu prvenstvenu utakmicu protiv Voždovca.

 

a druga vest kaže ovako:
 

Quote

Sledi gostovanje Crvene zvezde u Kruševcu sutra u poteri za nova tri boda, a onda pre pauze sledi megdan u Kupu Srbije. Odlukom takmičarske komisije FS Srbije koja vodi naše najmasovnije takmičenje, crveno-beli će gostovatu u komšiluku nadomak stadiona “Rajko Mitic”. Na Terazijama nisu hteli komplikacije i Trepča će ‘ugostiti’ šampiona Srbije na Banjici. Megdan će odigrati na neutralnom terenu Rada i zakazan je od 15 časova.

 

 

iz ovoga sledi da su se CZV i Trepča oglušile o odluku FSS... a ako FSS nije saučesnik u ovom cirkusu,   onda bi trebalo izbaciti oba kluba iz kup takmičenja i kazniti ih...  aj da vidimo da li će ta čuda da se dese.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Vredni mrav said:

Znači klasično proseravanje Albanaca. Mogu da zamislim komentare u obrnutoj situaciji.

Ne, nego klasično političko pilićarenje zarad slikanja i novinskih naslova.

 

Kakva je trenutna situacija? Trepča, klub sa teritorije jedne članice Uefa igra ligu druge članice. Dolaze joj timovi iz druge članice, ona gostuje i sve to teče mirno. Da li se Albancima i kosovskom savezu to sviđa? Verovatno ne ali ćute da se ne bi dizale tenzije (nebitno je ko je sve uticao na takav stav), Uefa isto ćuti jer je svesna svih nerešenih pitanja na koja ne može da utiče, naša strana do sada nije dizala halabuku, lopta se kotrlja, život teče, svima je dobro a bitne stvari će se rešavati na drugom mestu. 

 

Razumljivo je da se veruje da je žreb namešten, jer se na svim stranama neprestano događaju slične akcije u cilju ostvarivanja "diplomatskih pobeda". Čak i da nije namešten žreb, u normalnoj situaciji se traži način da se ne pravi cirkus (ideje o zameni domaćinstva, neutralni teren, tehnički uslovi, bilo šta), jer se i sutra mora živeti i igrati a ako se zategne situacija najviše bi ispaštala Trepča i narod oko nje..

 

FSS ili bar neko odatle je sigurno upetljan, ali predlozi koje su davali govore u prilog tome da je neko odatle svestan svih posledica o kojima sam pisao iznad (ostavljam mogućnost i da su predlozi čisto foliranje). Priča je prerasla savez, znamo uticaje raznih centara, medija i slično, a pojavljivanje Vulina i Terzine izjave pokazuju da je dobar deo vrha države upetljan u šaradu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Stondisha said:

 

hahahahahahahaha carski

U nedostatku argumenta, reći sagovorniku da je strani plaćenik i domaći izdajnik... izdigni se iznad skupštine "Republike" Srbije  i argumentovano diskutuj  ako možeš... ako ne možeš lepo budi pošten i priznaj sebi i nama to ovde i povuci se iz diskusije, a ne da dižeš neke tenzije i jeftino da provociraš.

Ja argumentovano diskutujem sa tobom, i kao dokaz sam dodao par linkova, i rekao svoje mišljenje da je glavni organizator ovoga što se desilo Terzić i navijači i iza toga stojim. Da budemo još precizniji krivica je i to velika i na fudbalskom savezu Kosova, koji se oglušio o dopis iz FIFA i odluku suda za sportsku arbitražu koji je legalizovao učešče klubova sa Kosova u takmičenjima koje organizuje FSS. Dakle nije ovo priča o jednom dobrom i jednom lošem momku, nego o gomili likova i sa jedne i sa druge strane koji prave štetu da bi zaradili jeftine politčke poene. Ovde se recimo ne piše da je još jedan klub iz Srbije juče vraćen sa granice.

Naravno tvoje pisanje je strogo ideološko i nema veza ni sa sportom ni sa fudbalom, pošto se iskreno ne sećam da si napisao jedan post koji se tiče fudbala i Zvezde, nego samo i isključivo čekaš trenutak da proliješ politiku ovde, i to je jedina svrha tvog pisanja na ovom topiku, a hteo ili ne, ovo je ipak topik koji se bavi fudbalskim klubom, i pre svega pripada onima koji zaista čine taj klub, a to su igrači i treneri. Ostalo je jeftin pokušaj politikanstva. 

Ovde če se pisati o fudbalu, svidelo se to tebi ili ne,

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, DonJuan said:

Ovde če se pisati o fudbalu, svidelo se to tebi ili ne,

 

pa piši o fudbalu ko ti brani :s_d:

 

 

piši o utakmici koja juče nije odigrana zbog politike  slobodno  niko tebi to ne sme da zabrani...  samo nemoj da menjaš teze da navijači i predsedni nisu Crvena Zvezda nego je Crvena Zvezda,  Šeki,  Rajko, Piksi...  i da ti ne navijaš sa ekipom sa Severa, nego si solo ultras na istoku (navijač kod kuće) koji gleda fudbal, niti ti je Terzić predsednik kluba, a Mrkela sportski direktor...  sve to moraš kroz jednu prizmu da posmatraš  kao ja što posmatram... ne možeš da izvučeš deo koji ti se svidja: Rajko Piksi Prvak Sveta... a da ružni deo: Terza, Sever, politikanstvo ostaviš po strani....  jer to je fudbal i fudbal je super, a ova sranja sa strane... ma pravićemo se da ne postoje.

ovaj neki fazon:

giphy.gif




 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Stondisha said:

 

pa piši o fudbalu ko ti brani :s_d:

piši o utakmici koja juče nije odigrana zbog politike  slobodno  niko tebi to ne sme da zabrani...  samo nemoj da menjaš teze da navijači i predsedni nisu Crvena Zvezda nego je Crvena Zvezda,  Šeki,  Rajko, Piksi...  i da ti ne navijaš sa ekipom sa Severa, nego si solo ultras na istoku (navijač kod kuće) koji gleda fudbal, niti ti je Terzić predsednik kluba, a Mrkela sportski direktor...  sve to moraš kroz jednu prizmu da posmatraš  kao ja što posmatram... ne možeš da izvučeš deo koji ti se svidja: Rajko Piksi Prvak Sveta... a da ružni deo: Terza, Sever, politikanstvo ostaviš po strani....  jer to je fudbal i fudbal je super, a ova sranja sa strane... ma pravićemo se da ne postoje.
ovaj neki fazon:

Izmišljaš neke stvari, praviš generalizaciju, podmećeš, ubacuješ izmišljitone i nebuloze, banalizuješ, vređaš, troluješ....i kakva je razlika između tebe i klasičnog SNS bota? Nikakva. Možda samo u tome što njihovi jesu na vlasti, a tvoji nisu, inače nema suštinske razlike.

Svaku raspravu na ovoj temi završavaš upravo ovako - da svi koji pišu ovde u fubdalu su ne znam kakvi saučesnici, da treba da prate tvoj primer inače su ultrasi sa istoka, šipkaši i ne znam šta još možep da dodaš u tvom beskonačnom nizu trolovanja i banalizacije i politizacije svake teme.

tsva i Konstantin, recimo, sa kojima se ja u mnogim stvarima ne slažem, su u odnosu na tebe avangarda, pošto tebe ne zanimaju ni fudbal ni Zvezda, zanima te samo poligon na kojem ćeš da prospeš svoju ideologiju i da kažeš svima u lice kako si ti "politički korektan" i da kao takav imaš pravo da svima ostalima kažeš kako su budale, saučesnici, i ne znam šta još. Dakle ista kategorija i ista ravan sa SNS botom ili bilo čijim drugom botom.

A proći će ovo, i veruj mi Zvezda će biti još veća nega što je danas.

Edited by DonJuan
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...