Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

To niko ne osporava.
Nisam primetio da na ovom forumu neko abolira Dzajica ili bilo koga drugog iz raznih rukovodecih garnitura koje su Zvezdu dovele do prosjackog stapa maltene.
To je jedna stvar,a sasvim je druga ono sto si ti napisao.

Za tom drugom,ovde zaista nema potrebe.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni Bombarder said:

Nisam primetio da na ovom forumu neko abolira Dzajica ili bilo koga drugog iz raznih rukovodecih garnitura koje su Zvezdu dovele do prosjackog stapa maltene.
 

На ком си ти онда форуму? Овде (понај)мање него на неким другим (зато сам баш овде) али и овде постоје чувари ватре, не морају експлицитно да бране личности.То су сви они који жучније реагују на неког форумаша него на лопове из управе или мафијашке или смотане тренере који набију десетине милиона евра дуга.

А како то треба да се изражавамо према управи и тренеру који умјесто да су лаганини ударили темеље за вишегодишњу доминацију, доведоше својим потезима клуб у бити или не бити позицију уочи следеће Европе, како?

Edited by Константин
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Константин said:

А како то треба да се изражавамо према управи и тренеру који умјесто да су лаганини ударили темеље за више годишњу доминацију, доведоше својим потезима клуб у бити или не бити позицију уочи следеће Европе, како?

Onako kako je opisano na PDF.
O tome svakako necemo na ovoj temi.

Niko ne brani i nece braniti da se pise o manifetlucima uprav(a)e. Svi znamo gde zivimo i u kakav je Zvezda pretvoren klub. Ovo je sada samo moj stav - koliko god velika bila,Zvezda nazalost deli sudbinu celog drustva. To ne znaci da mi to ovde aminujemo,ali ne mozemo temu da pretrpavamo (samo) takvim upisima.
 

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da tsva ima pravo i oko svadbe gospođice ali i silikona Maše, novih džipova, stanova, sve je to na račun kluba za koji navijamo.

 

Sve je to povezano, nemoguće je razdvojiti, pa tako nema za plate ali ima za silikone, uzročno posledično.

Edited by Milijaš #10
Link to comment
Share on other sites

Potpuno je jasno da nema pravo.
Gospodjama i gospodjicama iz porodice Dzajic,njihovim zivotima i izborima na ovom topiku sigurno nije mesto.

A pravo da ti kazem - ne bih ni da idem putem izvesne logiketm koja povezuje neka lica sa nekim prostorima,neka lica sa nekim predmetima,neka lica sa drugim licima..


 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, The Walking Dravot said:

Da li ste vi realni?

Pisete kao da smo normalan klub u normalnoj zemlji, a problem je tsva sto pise o tome sto klub sponzorise Dzajinu cerku. :krstipd4:

Realan sam.
Jednina.
To kao prvo.
Kao drugo.
Bez obzira na stanje u i oko kluba,na temi nema mesta za trivijalne stvari na ivici tekstova za zutu stampu. Otvorite temu "Zene fudbalera" pa tamo diskutujte o takvim stvarima.

A o ukazivanju na brojne anomalije Crvene zvezde kao kluba se moze raspravljati i bez prizvuka tabloidnosti.

 

Link to comment
Share on other sites

Meni su, na primer, FK Crvena zvezda 2019/20 Terzicevi ukradeni milioni i Masini silikoni.

A trenutni igracki kadar mi je promasena tema na ovom topiku, posto su to samo koske za navijace, koje ostanu kad se namiri sva fukara iz uprave.

 

:classic_laugh: Pritom sam ovaj post napisao pre tvog, a kliknuo send posle.

Hocu  reci unapred sam ti odgovorio.

Edited by The Walking Dravot
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Naravno da se treba pisati. Priča se o Jaguarima i Maseratijima po gostovanjima, Mašinim silikonima i udaji Džajićeve ćerke. Pa onda isti ti što se šicaju silikonima i jaguarima prozivaju Sisoja kako ima sreće ali neće ga dugo pratiti, bolje bi oni to da se njih pita. Vjerovatno i otvaraju pivo dok kucaju takve postove da se kompletira slika prosječnog srbende.

Link to comment
Share on other sites

Nisu to Milojević i Terzić(vrckavo ovo sa Tvorzom, uopšte se nije izlizalo). Nego i Čović i Radonjić/Alimpijević/Tomić, Peruničić/ubijeni Butulija, Dejan Savić i Čeda Jovanović.

Sport u Srbiji je slika stanja u kojem je Srbija. Ne valja milion stvari, nekom prevladaju emocije pa gleda i nervira se a nekom razum pa se distancira i zaboli ga. Ono što je svakako najjadnija opcija je pisati o Jaguarima i silikonima, babama, Sisoju i Tvorzi i ne znam čemu sve ne i predstavljati to kao neki krunski dokaz lopovluka. Informer i Kurir da se ne postide.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, The Walking Dravot said:

Ne moze, Vizarde.

Taj neki privid nivoa koji pokusava da se stvori na topiku nece promeniti stanje AFK.

A gusenje slobode reci nisam trpeo ni na starom forumu, pa necu ni na ovom.

Ti smatras da tome nije mesto na topiku, ja smatram da jeste.

Izvoli ti, Dravote jos jednom procitaj Barakudin post na PDF koji sam ja dopunio.

Edited by Crni Bombarder
Link to comment
Share on other sites

Jbg Terza prosle godine doveo Sisoju Ebisilia i Kafua, istresao milion dvesta hiljada evra, a oni uopste nisu igrali. Siroti dr. sabrao 2 i 2. Bolje da lovu trosi na nasu decu, njegovu Masu i Dzajicevu Draganu, nego na zle strance.

 

Link to comment
Share on other sites

Umesto o gubitku Adzica, Joveljica ovde se pise o Masi....  I bitnija je Dzajina cerka od toga sto gardisti primaju po 500k, sto je Jirka doveden za 700k, a ne igra, sto je Causic placen milion evra a apsolutno nista nije pokazao, sto je Ivanic placen milion i po, a nista ne doprinosi.... Sto imamo more igraca pod ugovorom sa ogromnim platama, a koji ne igraju, sto jedan znalac Ebisilio ne moze da dobije minutazu..... I onda se napravimo ludi pa vagamo kog cemo tomanea da dovedemo, umesto da ako treba potpisemo i peticiju da Joveljic ostane!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...