Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

10 minutes ago, suptil said:

Ovaj turnus kvalifikacija je bas cudan. Kako stvari stoje jedna Belgija ce imati dva predstavnika u Ligi sampiona...

Sto se bojsa tice, mislim da je kruna njihovog uspeha bila prosla godina. Vrhunac koji su dostigli prosle godine su dobro unovcili prodajama najboljih igraca. Bojsi imaju slicnu sudbinu kao Zvezda. Imaju dosta povreda, ocigledno se traze, ali jednostavno nije svaka kupovina garant da ce se uspostaviti ponovo hemija na odredjenom delu terena. Mi smo u minut do 12 vratili Degeneka. Da smo se oslonili na Savica i on bi bio povredjen kao sto je sada u Apoelu kao Kamara u bojsima. U svakom slucaju svajcarski tonus je u opadanju nisu kompaktni kao prosle godine i u tome vidim nasu sansu. Bice to jako nezgodan, tvrd, napet dvomec u kojem moramo da igramo jako striktno i odgovorno. Mislim da smo za nijansu disciplinovaniji i za dve nijanse kreativniji od njih. Mada sve to treba dokazati na terenu.  Nama neodgovara njihova vestacka podloga i eventualno lose vreme neki pljusak koji je sinoc zadesio igrace Briza protiv Laksa u Austriji. 

Sto se tice sudijskog kriterijuma, takodje on ce jako uticati na tok meca. Znamo jos od Kopenhagena da smo vreca za napucavanje od strane arbitara. Iak mislim da smo nasu ulogu zamorca Uefe prosli u trecem kolu i da cemo iamti bolje sudjenje. Mada sinocna sudjenja su pokazala da sudije dele crvene kartone, sviraju penale bez ustrucavanja. 

 

Zato u ovom kolu ima VAR

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, tsva said:

Zato u ovom kolu ima VAR

Pravila, pravila da bi me udavila, ili kicmu savila i skroz osasavaila, neka glupa pravila, oyeah.

Mada bi bilo bolje da mi smanjimo neodgovornost u igri na minimum. 

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

Ivanić u manevru sa Kanjasom je logičan izbor, ali se bojim da je on previše mekan u duelu i da nema tu crtu agresivnosti koja je potrebna za tu poziciju. Takođe se kao @perkos nadam da nećemo gledati Simaoa na terenu pošto je dečko totalno neupotrebljiv. Iskreno mislim da u životu nisam gledao igrača koji se lošije kreće od lopte.

 

Bekovi će morati biti na visini zadatka obzirom da oni njeguju igru koja se zasniva na dupliranju bokova, a Štoperi će morati obratiti pažnju na Asalea koji je zaista brz igrač, sa njim se ne može trčati.

 

Mi ćemo igrati duboku odbranu i nadati se nekoj kontri ili trenutku genijalnosti Marina. Nadam se da ćemo biti agresivni na svojoj polovini obzirom da njihovi ofanzivci poseduju brzinu, ali ne i zavidnu tehniku i nisu baš sposobni da izbace protivnika u samom prijemu lopte. Nadam se da nećemo stajati pasivni u zoni od 30 metara od našeg gola, pošto će nas pretrčati!

Link to comment
Share on other sites

Njihova odbrana je nacrtana za nas napad, samo moramo krenuti da igramo fudbal. Treba napasti njihov najtanji deo i odradili smo pola posla. Mislim da im je teren dosta manji nego nas i da tu nece imati previse prostora jer igraju u tranziciji, tako da ce Miloje to lepo sa blokom da usmerava uz aut liniju a nase lopte ce ici vise kroz sredinu. Ivanic nece igrati na mestu Jovancica vec ce igrati jedno od krila, u sredini ocekujem ili Njegosa ili Vulica, s tim da je Njegos trkacki potentniji i vise je za zadnjeg veznog a Vulic mirniji u pasu i trenutno jaci na lopti i razigraniji. Ocekujem dobar rezultat pa dana Marakani resimo stvar.

Link to comment
Share on other sites

I 2:1 za njih je dobar rezultat, kad se vrati Ben u 11 i Mateo se prilagodi mi smo mnogo opasnija ekipa i trebalo bi da ih rutiniramo na Rajku. Ako se vratimo bez postignutog gola bicemo u mnogo tezoj situaciji.

 

Ja i dalje pre mislim da ce Ivanic na krilo a Vulic u vezu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Гаучо said:

Ако не грешим, мислим да је то због одбане, и могућности да буде дупли бек у неким ситуацијама. 

А реално, с обзиром на конкуренцију у виду Симића, свакако му је место у првих 11. 

У случају када су сви здрави, он може да буде само резерва у последњих 10ак минута.

Да не грешим душу, добар меч у Копенхагену, као и сваки пут када је улазио са клупе, био је коректан.

 

Hvala. Mora da smo gledali neki različit meč jer ja sam video samo jedno drvo javorovo i to sa šabanolikim odlikama. Tehnika - nula bodova, imaginacija - nula bodova, brzina - nula bodova. Ako je jak i robustan, mogao je eventualno da igra štopera ili nekog razbijača u napadu. Nema bukvalno nijednu karakteristiku krilnog igrača. 

Link to comment
Share on other sites

Nisam citao forum prethodnih dana. Gledao sam epski duel protiv Kopenhagena i osecao sam se kao da gledam Batmana gde smo mi bili u ulozi zene-macke.

 

Imali su igraca vise, u jednom navratu i dva igraca vise, dve sanse da prodju na penale i sve smo preziveli.

 

Protiv YB ne verujem da ce Ivanic igrati tog CM. Nece Milojevic da se osloni samo na jednog defanzivca u sredini. Koga tu staviti? Mozda Petrovica ili Vulica? Na krilima ce verovatno poceti Vukanovic i Simic.

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, goldberg said:

Nisam citao forum prethodnih dana. Gledao sam epski duel protiv Kopenhagena i osecao sam se kao da gledam Batmana gde smo mi bili u ulozi zene-macke.

 

Imali su igraca vise, u jednom navratu i dva igraca vise, dve sanse da prodju na penale i sve smo preziveli.

 

Protiv YB ne verujem da ce Ivanic igrati tog CM. Nece Milojevic da se osloni samo na jednog defanzivca u sredini. Koga tu staviti? Mozda Petrovica ili Vulica? Na krilima ce verovatno poceti Vukanovic i Simic.

Daj bre kakav Simić, ako Ivanić ne igra pozadi igraće napred kao krilo, ako ne igra Ivanić igraće Ben.

 

Nemoj Simića molim te u odlučujćem meču.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Helmet said:

Ne razumem ovakve konstatacije. AKo lik zna da igra, zna. Ne igramo sah, pa da se sve podredi taktici, fudbaler je, igrao je u jacim ligama od nase i sigurno ima snage za jedno poluvreme. Dejan Savicevic je direktno iz vojske dosao da igra protiv Milana pa mu to nije smetalo da razbije takav tim. Slozices se da su Maldini, Gulit, Barezii Albertini zajebaniji protivnici od nekih anonimusa iz YB.

Previse razmisljate o tim taktickim zadacima, daj da mi igramo fudbal i pokusamo da damo gol vise, to je najbolja taktika i da u tu svrhu izvedemo najaci tim..

 

ma ajde iz vojske, nego kad je pravo iz aviona odigrao derbi sa 33 godine i objasnio

 

1 hour ago, tsva said:

Zato u ovom kolu ima VAR

 

toga se i plasim. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, DonJuan said:

Daj bre kakav Simić, ako Ivanić ne igra pozadi igraće napred kao krilo, ako ne igra Ivanić igraće Ben.

 

Nemoj Simića molim te u odlučujćem meču.

 

Ben je valjda povredjen, a Ivanic moze da bude ta rezerva koja ce doneti kvalitet vise.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam koliko je produktivno odmah ubaciti u prvih 11 Garsiju, ali... Videcemo veceras 😄

Posebno me plasi defanziva po toj levoj strani + Ivanic nije dobar defanzivac.. 

 

Htedoh da napisem danas 😄 da je mogao da ubaci "u vatru" 😄 Vulica, ali ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...