Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

5 minutes ago, red_white said:

Valja razvijati domace "talente". Ipak smo mi fudbalska velesila. Ajaks ima 13 stranaca a mi se ovdje zaludjujemo ogranicavanjem broja stranaca, maltene sami sebi pucamo u nogu. Volim da imamo dobru bazu domacih igraca, zaista mislim da je to bitno da oni prenesu na strance tu strast, kao sto su prenijeli na Donalda, Le Taleka, Boacija, Bena, a vidim da to ide u pravom smjeru i sa Zanderom i Kanjasom.

Da bi bili konkurentni u LS 4 strancanje premalo jer nasi domaci igraci nisu reprezentarivci Srbije. Treba nam jedno 7-8 stranaca, ne mora svaki biti starter ali to ke realnost. Ovo za EU sam davno pricao i cudio se kako njih smatramo strancima. Besmislica a jurimo kao u EU...

Čekaj da vidiš kada okrenu igricu sledeće sezone,i sem stranaca bude obavezno dva u-20.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Helmet said:

@Valensija

U pravu si i ti i @Laki, zavisi samo iz kog ugla se posmatra. Ja sam svedok Zvezdine "atomske" navale i leprsave igre, pamtim od 1987 pa na ovamo. U danasnjoj konstalaciji snaga mi ne mozemo bas da igramo leprsavo niti imamo mogucnost da dovedemo takve igrace, ali ja iskreno nikada necu smatrati da je ovo sto igra Milojevic bas toliko neophodno. Mislim na ovoliku defanzivu. Smatram da sa ovim igracima mozemo lepse i malo napadackije da igramo, ali mi se takodje cini da Milojevic jednostavno to ne ume. Nije da ne zeli, jednostavno ne ume. Lik voli igrace zadatka tipa Gobeljic, Milic, Srnic i njih daleko lakse uklapa u svoju filozofiju fudbala nego Marina recimo i takav profil igraca. On iz prve grupe igraca izvlaci najbolje i oni cesto kod njega igraju bolje nego sto su realno sposobni, ali tehnicki obuceni igraci kod njega propadaju i izgledaju kao poluamateri, sa mladima apsolutno ne zna sta da radi, njemu su oni skroz nepotrebni i gusi ih. 

Rezultati su tu, ali meni iskreno smeta nacin na koji dolazimo do njih. Jednostavno je to jace od mene. Ja Zvezdu smatram za veliki klub u EU okvirima i zaista mi smeta kada se mi povlacimo u misiju rupu protiv Kopenhagena. MI stariji Zvezdasi jednostavno tako razmisljamo i to nam je u navijackim genima, jbg rodjenimo smo u vreme kada je Zvezdina publika zvizdala kada se ekipa povuce protiv Real Madrida i cuva rezultat. Zato treba razumeti zasto neki reauguju negativno na ovakva izdanja tima, jednostavno su tako nauceni. Da je srece da imamo takvih ljudi u upravi, ali mrka kapa...

 Sinoc me je jedino kupila zelaj i borbenost igraca, videlo se  da im je stalo, veci deo utakmice je bio sramota za Zvezdu.

 

 

Krenuo sam na Zvezdine utakmice u septembru - oktobru 1977. godine, bio skoro na svakoj do '87, posle sledećih 12 godina nisam bio u Beogradu, a zatim ponovo prilično redovan sledećih desetak godina, kako obaveze i porodica dopuste.

 

U tom prvom pomenutom periodu za mene je svaka utakmica bila praznik. Veći ili manji. Na utamicama su, što domaćim, što stranim, bile desetine hiljada ljudi. REtko kad si mogao da vidiš da stadion zvrji prazan pa makar igrao protiv Čelika.  I Zvezda je tada igrala FUDBAL. Ja sam skoro potpuno siguran da većina koja ovde piše uopšte ne shvata šta ja to u stvari govorim. 

 

Nije rezultat sve u sportu. Niti je cilj sve što je bitno u životu. Ima nešto i u putu i načinu kako si došao ili se zaputio do  njega.

 

Zvezdu sam zavoleo jer smo uvek igrali FUDBAL. I protiv jačih i protiv slabijih, utakmice gde smo se prevashodno branili mogle su se BUKVALNO nabrojati na prste.

 

Ja Zvezdu kao što kolega H. reče smatram za VELIKI klub. Potpuno neuporediv sa jebenim Kopenhagenom. Šta je taj Kopenhagen ikada predstavljao ili predstavlja na fudbalskoj mapi Evrope?

 

A mi smo mu pristupili ko da igramo sa Barsom ili Čelzijem. Ko da su s druge strane vanzemaljci a ne neki jebeni Danci i slični za koje niko nikad nije čuo.

 

Prošli smo kako smo prošli, a sem požrtvovanja igrača na terenu nismo pružili ništa. Jedno veliko NIŠTA. Ni F od fudbala.

 

I to nije neka sporadična pojava, to je ono što najviše boli. Mi smo protiv KLS krša potpuno zbunjeni kada treba da napadamo. Povedemo to jedan dva nula i opet stanemo u blok jer će strašna Surdulica valjda najednom da se pretvori u još strašniji Kopenhagen.

 

Onda krenu žalopojke kada nas Partizan sa pet puta gorim timom redovno oduči od fudbala. E moji rođaci, bilo bi nenormalno da je drugačije. Jer mi i protiv  njih igramo kao da je tu strašna Surdulica ili još strašniji Kopenhagen, trebali bi da napadnemo ali jbg ne znamo kako.

 

Kako sad odjenom menjati navike, ne ispucavati loptu u pizdu materinu čim je golman primi, nego noga do noge, pa premtsti težište na pritivničku polovinu, traži priliku, napadaj...

 

E jbg ne može. Miloje je svima njima u gen usadio strašne Kopenhagene, pa ko pređe pola umrla mu majka. Borjane ispucaj, možda će neki odbitak da nas usere.

 

Ovo što ja (na žalost) gledam NIJE MOJA ZVEZDA. Jebo ti rezultate i prolaske koje kude kad je jedina korist od toga što Tvorza trlja ruke dok se meni stomak okreće dok gleam šta se dešava na terenu.

 

2 hours ago, red_white said:

Sinoc do vremena kada smo bili 11 na 11 bili smo potpuno ravnopravni na terenu. Prepustili smo im posed ali oni kao i u BG uopste nisu bili opasni po nas gol. Mi smo tek pali u produzecima zbog umora. Nakon 90 minuta igre oni su imali samo 1 sut u okvir gola, kao i mi. 

 

Sto se tice te price kako smo ranije igrali fudbal, malo je glupo porediti periode jer nama su tada igrali ponajbolji domaci igraci. Danas od domacih igraca mi nemamo u timu Kolarova, Ivanovica, Matica, Jovica vec nam igraju Gobelja, Jovancic, Vukanovic, Milunovic, Rodic, to je realno treci esalon domacih igraca a Srbija nije Brazil ili Spanija da ima 100 odlicnih igraca.

Takodje kada se pogleda proslost vidi se da smo najsjajnije trenutke imali kada smo igrali odgovoran fudbal kao 1991. Pogledaj dvomec sa Bajernom. Da li smo napali Bajern? Nismo, vec smo igrali na polukontre preko Savicevica i Binica. Nikakav totalni fudbal mi tu nismo igrali, u oba meca Bajern drzao loptu a mi bili opasniji iz kontri. O finalu i mecu sa Marsejom da ne govorim.

Da bi igrali leprsavije a uz to imali i rezultat treba ti vise od jednog Marina, Kanjasa i Ivanica kao trojke koja je jaka na lopti i nece pod pritiskom ispucati istu.

Zato je Milojevic veliki trener, jer nije popustio pod pritiskom da Zvezda mora da napada vec je pametno skontao kako jedino moze da parira raznim Krasnodarima, Kelnu, Sparti, Salzburgu, Kopenhagenu, na kraju i Napoliju i Liverpulu. 

 

Što se igranja najboljih domaćih igrača nekad i sad tiče, igrali bi daleko bolji da se ne prodaju na kilo čim stigne prva ponuda.

 

Tvorza i ostala mafija noramlno imaju filozofiju ološa, lopova i fukare, a to je, ukradi danas jer već sutra možda nećeš moći.

 

Zato oni uzimaju par stotina hiljada  danas, mada bi za godinu ili dve uzeli par miliona. Tako rade oni kojima zatvor ne diše za vratom. Ko fukare i bašibozluka to jednostavno nije tako. Daj šta daš, u trenutku kada možeš, a za stura ko te pita. 

 

 

Takđe, znam kako smo prošli Bajern, bio sam tamo, i kako smo uzeli titulu. Takođe znam i da smo do tog trena odučili od fudbala sve sa kojima smo se susreli, bili strah & trepet po Evropi. U Minhenu smo razjebali  Bajern na sitne komadiće, mogli smo da damo još par golova. Revenš je odigran "taktički" pa smo zato i lošije prošli. No to ne menja činjenicu da smo tu gde smo došli tada došli zahvaljujući tome što smo IGRALI JEBENI FUDBAL, a ne parkirali autobuse u šensaestercu protiv strašnih Kopenhagena, gde su nam strah u kosti uterivali raznorazni vihorni Windovi.

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, perkos said:

Zna li neko šta se stvarno dešava oko Rodića? Ako je povređen neka se leči, ako ga čuvaju za prodaju neka sedi na klupi, ako krece da bude novi Vujadin neka mu odmah pokazu vrata. Ovo sto sad rade je smesno i moze biti pogubno za ekipu.

 

Povracao je u ponedeljak. Primio je 2 infuzije.

Link to comment
Share on other sites

Najjaci su ovi nostalgicari sa frazom "kakav smo mi fudbal igrali ranije" Pa bem mu misa, napisa li ko koliko je fudbalski biznis evoluirao od tad...Stara Juga, trziste nepresusno talentima, zabrana odlaska u inostranstvo, evropski transferi ako predju milion necega smatraju se svetskim cudima...Nemojte porediti vise ta vremena sa ovim, nema nikakvog smisla iz milion i jednog razloga...

  • Like 6
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

ima smisla

 

ne moze onda de je bilo talenata a sad da nema

 

ne moze da su onda i drugoligaski igraci bili fudbalski pismeni a danas reprezentativci ne umeju loptu da ustopaju

lose se radi od petlica do seniora

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Laki21 said:

 

Krenuo sam na Zvezdine utakmice u septembru - oktobru 1977. godine, bio skoro na svakoj do '87, posle sledećih 12 godina nisam bio u Beogradu, a zatim ponovo prilično redovan sledećih desetak godina, kako obaveze i porodica dopuste.

 

U tom prvom pomenutom periodu za mene je svaka utakmica bila praznik. Veći ili manji. Na utamicama su, što domaćim, što stranim, bile desetine hiljada ljudi. REtko kad si mogao da vidiš da stadion zvrji prazan pa makar igrao protiv Čelika.  I Zvezda je tada igrala FUDBAL. Ja sam skoro potpuno siguran da većina koja ovde piše uopšte ne shvata šta ja to u stvari govorim. 

 

Nije rezultat sve u sportu. Niti je cilj sve što je bitno u životu. Ima nešto i u putu i načinu kako si došao ili se zaputio do  njega.

 

Zvezdu sam zavoleo jer smo uvek igrali FUDBAL. I protiv jačih i protiv slabijih, utakmice gde smo se prevashodno branili mogle su se BUKVALNO nabrojati na prste.

 

Ja Zvezdu kao što kolega H. reče smatram za VELIKI klub. Potpuno neuporediv sa jebenim Kopenhagenom. Šta je taj Kopenhagen ikada predstavljao ili predstavlja na fudbalskoj mapi Evrope?

 

A mi smo mu pristupili ko da igramo sa Barsom ili Čelzijem. Ko da su s druge strane vanzemaljci a ne neki jebeni Danci i slični za koje niko nikad nije čuo.

 

Prošli smo kako smo prošli, a sem požrtvovanja igrača na terenu nismo pružili ništa. Jedno veliko NIŠTA. Ni F od fudbala.

 

I to nije neka sporadična pojava, to je ono što najviše boli. Mi smo protiv KLS krša potpuno zbunjeni kada treba da napadamo. Povedemo to jedan dva nula i opet stanemo u blok jer će strašna Surdulica valjda najednom da se pretvori u još strašniji Kopenhagen.

 

Onda krenu žalopojke kada nas Partizan sa pet puta gorim timom redovno oduči od fudbala. E moji rođaci, bilo bi nenormalno da je drugačije. Jer mi i protiv  njih igramo kao da je tu strašna Surdulica ili još strašniji Kopenhagen, trebali bi da napadnemo ali jbg ne znamo kako.

 

Kako sad odjenom menjati navike, ne ispucavati loptu u pizdu materinu čim je golman primi, nego noga do noge, pa premtsti težište na pritivničku polovinu, traži priliku, napadaj...

 

E jbg ne može. Miloje je svima njima u gen usadio strašne Kopenhagene, pa ko pređe pola umrla mu majka. Borjane ispucaj, možda će neki odbitak da nas usere.

 

Ovo što ja (na žalost) gledam NIJE MOJA ZVEZDA. Jebo ti rezultate i prolaske koje kude kad je jedina korist od toga što Tvorza trlja ruke dok se meni stomak okreće dok gleam šta se dešava na terenu.

 

 

Što se igranja najboljih domaćih igrača nekad i sad tiče, igrali bi daleko bolji da se ne prodaju na kilo čim stigne prva ponuda.

 

Tvorza i ostala mafija noramlno imaju filozofiju ološa, lopova i fukare, a to je, ukradi danas jer već sutra možda nećeš moći.

 

Zato oni uzimaju par stotina hiljada  danas, mada bi za godinu ili dve uzeli par miliona. Tako rade oni kojima zatvor ne diše za vratom. Ko fukare i bašibozluka to jednostavno nije tako. Daj šta daš, u trenutku kada možeš, a za stura ko te pita. 

 

 

Takđe, znam kako smo prošli Bajern, bio sam tamo, i kako smo uzeli titulu. Takođe znam i da smo do tog trena odučili od fudbala sve sa kojima smo se susreli, bili strah & trepet po Evropi. U Minhenu smo razjebali  Bajern na sitne komadiće, mogli smo da damo još par golova. Revenš je odigran "taktički" pa smo zato i lošije prošli. No to ne menja činjenicu da smo tu gde smo došli tada došli zahvaljujući tome što smo IGRALI JEBENI FUDBAL, a ne parkirali autobuse u šensaestercu protiv strašnih Kopenhagena, gde su nam strah u kosti uterivali raznorazni vihorni Windovi.

Kako da zadrzis domaceg fudbalera ako isti zeli da ide? Ili ne zeli da produzi ugovor? Stalno se potencira prica o mladim igracima a oni zapravo zele da zapale sto prije u inostranstvo. Mozfa ne oni licno ali menadzeri svakako da. Mislim da sa ovakvom ligom tesko mozes zadrzati mladog igraca i bazirati na njemu neku buducnost. Da moze da se formira neka regionalna liga, npr sa Bugarskom, Rumunijom, Madjarskom ili nesto slicno onda bi bilo vise i sponzora i publike a i neizvesnosti.

 

Sto se tice igre, malo me nervira ta prica matoraca o Zvezdi i fudbalu i ta prica kakvi brr Danci, kakvi bre Svajcarci. Izvini ali i ta Zvezda je znala da dozivi blamazu od Seltika, prvaka Skotske. Tada je fudbal bio drugaciji, trziste nije bilo ovakvo, ta Zvezda je finansijski mogla da parira osrednjim klubovima a kada tome dodas zabranu do 28 godina jasno je da su itekako mogli napraviti jak tim. Da toga nije bilo isli bi i tada igraci preko.

Do prije koju godinu mi nismo mogli proci Kairat, sanjali smo da nam klub bude nivo BATE-a a za tri ciklusa kvalifikacija izbacili smo Spartu, Krasnodar, Salzburg i Kopenhagen. Da li smo igrali leprsavo? Nismo. Da li mi moramo igrati leprsavo? Ne moramo. Kada budemo imali 5-6 reprezentativaca u 11 onda mozes traziti leprsavu igru a do tada to ke smesno. Mislim mozemo izaci da igramo za raju ali onda kada puknemo sta ce biti? 

I nismo mi Bajern nadigrali tako sto smo drzali loptu i sabili ih u 16 vec tako sto smo ih sacekali na kontranapade i oslonili se na Savicevicevu inspiraciju. Pa upravo Milokevic zeli da Zvezda igra tako, cvrato odgovorno i direktno na gol. Za to nam trebaju malo brzi igraci, da bi finkcionisalo protiv osrednjih ekipa...za top nivo moras imati top igrace.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, tsva said:

ima smisla

 

ne moze onda de je bilo talenata a sad da nema

 

ne moze da su onda i drugoligaski igraci bili fudbalski pismeni a danas reprezentativci ne umeju loptu da ustopaju

lose se radi od petlica do seniora

Pa sto ne uzesmo koje EP ili SP kada smo bili takvi Galaktikosi?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, red_white said:

Pa sto ne uzesmo koje EP ili SP kada smo bili takvi Galaktikosi?

 

U pravu je moj internet (ne)prijtalj @tsva ...imao sam cast da ispratim pojedine generacije koje sada stupaju na seniorsku scenu... Takodje da vidim kako se radi u mladjim kategorijama superligaskih klubova... Talenta ima, strucnih radnika jednostavno nema.

Drugi veliki problem je menadzersko guranje igraca, nepotizam i alavost trenara u mladjim kategorijama ( bilo je toga i ranije, u vremenu o kome tsva pise, ali ne u ovolikoj meri)

Link to comment
Share on other sites

Ono sto ja vidim kod vecine koja upucuje odredjene kritike na sastav i nacin igre prevashodno je zelja da Zvezda bude evropski klub kakav je nekad bila a ne prčija raznih kabadahija koji se snimaju kako slave,placu i vriste kad Borjan odbrani penal. Ej , koji je to zvezdaš sposoban da u onakvoj penal seriji misli o svom selfiju. Pa onaj kojem je Zvezda usputna stanica i sutra bi pretrčao kod komšija ili u neki "obilič" samo ako moze vise da ukrade. Ovo je treća sezona da igramo evropske utakmice ali igrački, strucno a pogotovo organizacijski nismo mnogo odmakli a pare su se potrosile i to ne sitniš vec ozbiljna lova. Napisah danas šta zameram Miloju iako znam da nije sve do njega ali mora da se izdigne iz srpske fudbalske močvare. Od terze i mitra mrkele ne očekujem da se promene, njima mozak samo vrti procente ali Miloje mora da budu hrabriji i pametniji u celoj priči. Ima rezultat i to mora da ispostuje i on i svi mi koji treba da ga podrzimo ako krene da čisti igracki kadar i trazi prava pojačanja. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, John Dies at the End said:

 

U pravu je moj internet (ne)prijtalj @tsva ...imao sam cast da ispratim pojedine generacije koje sada stupaju na seniorsku scenu... Takodje da vidim kako se radi u mladjim kategorijama superligaskih klubova... Talenta ima, strucnih radnika jednostavno nema.

Drugi veliki problem je menadzersko guranje igraca, nepotizam i alavost trenara u mladjim kategorijama ( bilo je toga i ranije, u vremenu o kome tsva pise, ali ne u ovolikoj meri)

Nase omladinske skole je pregazilo vrijeme. Mi odavno ne pravimo igrace vec poluigrace kojr u inostranstvu doradjuju i ispravljaju razne nedostatke. Zato se ja maksimalno protivim da guramo klince u prvi tim jer sam siguran da oni nemaju kvalitet da igraju u ekipi koja tezi LS/LE. Bar dok se ne promjeni nesto u radu sa njima. Pa svaki mladi igrac koji ode odavde napolje, prvi ga nema nigdje godinu dvije oa tek onda proigra. Valjda dok ga "obrade" po zahtjevima ozbiljnog i modernog fudbala.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, perkos said:

Ono sto ja vidim kod vecine koja upucuje odredjene kritike na sastav i nacin igre prevashodno je zelja da Zvezda bude evropski klub kakav je nekad bila a ne prčija raznih kabadahija koji se snimaju kako slave,placu i vriste kad Borjan odbrani penal. Ej , koji je to zvezdaš sposoban da u onakvoj penal seriji misli o svom selfiju. Pa onaj kojem je Zvezda usputna stanica i sutra bi pretrčao kod komšija ili u neki "obilič" samo ako moze vise da ukrade. Ovo je treća sezona da igramo evropske utakmice ali igrački, strucno a pogotovo organizacijski nismo mnogo odmakli a pare su se potrosile i to ne sitniš vec ozbiljna lova. Napisah danas šta zameram Miloju iako znam da nije sve do njega ali mora da se izdigne iz srpske fudbalske močvare. Od terze i mitra mrkele ne očekujem da se promene, njima mozak samo vrti procente ali Miloje mora da budu hrabriji i pametniji u celoj priči. Ima rezultat i to mora da ispostuje i on i svi mi koji treba da ga podrzimo ako krene da čisti igracki kadar i trazi prava pojačanja. 

Aj mi navedi 3 prava pojacanja sa srpskim pasosem koja bi Terzic sada mogao da dovede? Imamo 7 stranaca a 4 mogu u ling long ligi koja je ekstremno vazna zbog ulaska u Evropu.

Edited by red_white
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, red_white said:

Pa sto ne uzesmo koje EP ili SP kada smo bili takvi Galaktikosi?

 

Nekad je na SP iz evrope islo 10 ekipa a na EP bilo samo 8

 

 

Morao se velesilu da izbacis da bi se kvalifikovao.

 

4 puta smo igrali za redom finale olimpijade, finale evropskog i polufinale. Polufinale svetskog. Klupski prvak evrpe i sveta maltene bez stranaca. Kup Sajamskih gradova, finala i polufinala ostalih takmicenja.

 

TI sebe upitaj zasto je Pele od svih trazio bas Jugoslaviju za oprostaj. Sigurno ne bi da se igrao fudbal kao danas. Ja sam kao klinac gledao nekad i utakmice druge lige. Kakvih je tu majstora s loptom bilo, danas bi bez problema igrali za reprezentaciju. Srbija vec skoro 30 godina pokusava da napravi novog Piksija i za sada ni blizu. A talenat je tu, nije otisao nigde.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, red_white said:

Aj mi navedi 3 prava pojacanja sa srpskim pasosem koja bi Terzic sada mogao da dovede? Imamo 7 stranaca a 4 mogu u ling long ligi koja je ekstremno vazna zbog ulaska u Evropu.

 

Da to pravilo o 4 stranca ne odgovara Terzicu i pajtosima, davno bi nestalo.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, tsva said:

 

Da to pravilo o 4 stranca ne odgovara Terzicu i pajtosima, davno bi nestalo.

Pa odgovara da dovedemo nekog Hajdina i slicne....

 

4 minutes ago, tsva said:

 

Nekad je na SP iz evrope islo 10 ekipa a na EP bilo samo 8

 

 

Morao se velesilu da izbacis da bi se kvalifikovao.

 

4 puta smo igrali za redom finale olimpijade, finale evropskog i polufinale. Polufinale svetskog. Klupski prvak evrpe i sveta maltene bez stranaca. Kup Sajamskih gradova, finala i polufinala ostalih takmicenja.

 

TI sebe upitaj zasto je Pele od svih trazio bas Jugoslaviju za oprostaj. Sigurno ne bi da se igrao fudbal kao danas. Ja sam kao klinac gledao nekad i utakmice druge lige. Kakvih je tu majstora s loptom bilo, danas bi bez problema igrali za reprezentaciju. Srbija vec skoro 30 godina pokusava da napravi novog Piksija i za sada ni blizu. A talenat je tu, nije otisao nigde.

Znam ja da je bilo talenata bili smo uvijek dobri tehnicari sa vicom u igri ali i prilicno lenji da igramo odbranu i dosta nedisciplinovani. Kada tome dodamo nacionalni kljuc dobijemo to da od 70tih pa nadalje nismo mogli da spojimo dva SP ili dva EP u nizu.

 

 

No ono sto ja uporno ponavljam, obdje ljudi pominju veliku Zvezdu u staroj drzavi kada su nam nosioci igre bili reprezentativci a danas koliko imamo A reprezentativaca? Nijednog!

Link to comment
Share on other sites

Ma klin/ploca situacija...Uglavnom, vazno je opravdati svoje "stavove" o "sisoju"...Neka gospodin Milojevic nastavi da "ruznim utakmicama" demantuje postovsoce joga bonito stila protiv Lucana i Surdulice, ja bih ipak ponovo gledao evropski krem na Rajku i jos poneki skalp nekog evropskog velikana... 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Боги said:

Lamin Jallow и Amr Warda су играчи са којима нас повезују, али биће их још сигурно наредних пар дана.. 

Ovaj Varda je Egipcanin? Ofanzivni vezni...

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Боги said:

Lamin Jallow и Amr Warda су играчи са којима нас повезују, али биће их још сигурно наредних пар дана.. 

Prvi je.klaaicni spic a toga imamo dovoljno a.drugi ofanzivni vezni gde bas nismo u krizi. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, perkos said:

Prvi je.klaaicni spic a toga imamo dovoljno a.drugi ofanzivni vezni gde bas nismo u krizi. 

Ovaj drugi je iz Paoka, zanimljivo. Kao sto kaze Bogi bice jos imena. Novosti pisu o ovoj dvojci.

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Боги said:

Lamin Jallow и Amr Warda су играчи са којима нас повезују, али биће их још сигурно наредних пар дана.. 

Mislim da nikoga neće dovoditi pre YB jer sve sutra kada bi došao tesko da bi igrao u te dve tekme. Čekaće se kraj kvalifikacija i shodno tome dovoditi igrači. Za LE će imati jednu opciju a za LŠ drugu. 

Ako bude LŠ doći će ozbiljnija imena od ove dvojice sigurno. Za LE je upravo ovo  sto si napisao nešto sto treba očekivati. 

Link to comment
Share on other sites

ne mogu ni 3 lige sampiona godisnje da pokriju njihove mafijaske kombinacije+promasaje..

naci da ne idemo puno unazad i za svaku poziciju pojedinacno, fokus cemo staviti samo na krilo..

pre godinu dana doveden kafu za 900k, nije proslo ni mesec-dva vec je bio otpisan, a kaparisan jirka za 700k.. pre pocetka ove sezone poslali jirku na pozajmicu, platili za transfer vukanovica 300k koji je losiji od jirke, i sad se opet trazi krilo..

pa za te pare koje su placeni ova tri igraca(transferi+plata ) mogli su mane-u pokriti platu:default_coffee: 

 

ps.

a da ne govorim sto niko ni ne postavlja pitanja, ko je birao kafua, kome se to onda posle svideo jirka da bi se platilo 700k za njega, pa posle ni u ping pong ligi nije dobijao sansu i sad poslat na pozajmicu, ko je birao vukanovica, ko se tali u te transfere, ko je izvrsio privatiziaciju u slovackoj, gde je isusuva ruka i sta je sa 500 miliona neprijavljenih kineza?:default_coffee:

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ZiS said:

Najjaci su ovi nostalgicari sa frazom "kakav smo mi fudbal igrali ranije" Pa bem mu misa, napisa li ko koliko je fudbalski biznis evoluirao od tad...Stara Juga, trziste nepresusno talentima, zabrana odlaska u inostranstvo, evropski transferi ako predju milion necega smatraju se svetskim cudima...Nemojte porediti vise ta vremena sa ovim, nema nikakvog smisla iz milion i jednog razloga...

 

А као због недостатка Старе Југе нема квалитетног фудбала!? Јебени Марибор је био друголигаш и одиграо је више ЛШ од нас након распада велике државе. Хрватски фудбал посебно репрезентативни боље да не помињем.

У Србији се најгоре ради и највише је криминала и то да вам је јасно. ФСС је организација коју није захватила никаква реформа ни у најави. То је основни разлог диспропорције талента и успјеха,  све остало је демагогија.

@Валтер

немој да се проваљујеш, Звезда није постала европски првак са дефанзивном игром већ управо супротно, са лепршавом и офанзивном игром. Финале је једино изузетак због највећег улога у историји и Љупка на клупи.

@ред вајт

и ти да се не проваљујеш, Звезда против Бајерна није играла никакву шуњалицу на контре веч је гледано у оба меча била боља, у БГ су били урагански напади. То што нисмо могли 180' да их мељемо је из једног простог разлога који ћеш чак и ти сконтати. 1990. године Швабе су били свјетски првак, а окосницу панцира је чинио гле чуда баш тај Бајерн...

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...