Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

11 minutes ago, Боги said:

Радоја ваљда ако до сада није потписао, онда ће потписати за некога у Шпанији. Скроз нереална прича, и страшан играч који је комотно стандардан у неком њиховом средњем прволигашу 

Sa LS sigurno cemo moci da ispratimo jednu dodatnu platu od 700-800 000 evra. Tako da apsolutno ocekujem dodatni ekstra kvalitet. Na kojoj poziciji? Hm, krilo verovatno, posto su sve sem krila popunjeno. Deficitarna je pozicija osmice ali opet, nismo mi jos standardni ucesnici LS da bi mogli da imamo 11 izuzetno kvalitetnih ili perspektivnih igraca. Verujem da ce Terzic aktivirati jednu super bombu a kako ce se zvati videcemo. Ako je Radoja na  800 000 onda mi to mozemo da platimo, pitanje je da li se njemu dolazi. U fudbalu nema nemogucih stvari.Mi jos uvek jurimo za kicmom tima, posto je kicma malo nakrivljena odlaskom Krsticica.

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Константин said:

Супер била је и вечерас ту, али доћи ће вријеме да ћемо морати сами да узмемо izvadimo ствар у своје руке.

generalno je bolje u tudju ruku ali nekad je stvarno daj sta das.

 

19 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Ali ocigledno Ridjavi ljudi nemaju dusu (south park reference) ali zato imaju ogromna muda.

ni duse ni muda. svi dzindzeri su isti   :classic_dry:

pucajte sad durlanci ja i dalje drzim cas  :classic_happy: 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Crni Bombarder said:

Mojne da vredjamo fudbalske delatnike iz Subotice.
Prosle sezone metnuli novi travnjak,tip-top drenaza,reflektori..niz pohvala su dobili od nasih igraca i strucnog staba. Samo sto se lako zaboravlja brzo..LM..Spartakov travnjak >>> Parken stadion :classic_biggrin:

izvinjavam se velikom sporckom radniku i kumu Simovicu

 

ostajem pri prognoz

 

ili 0:2 ili odlozeno

Edited by tsva
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Laki21 said:

 

Bravo. Apsolutno sve rečeno što treba da se kaže.

 

Užasno mi je žao što najveći broj ljudi koji ovde pišu nije dovoljno mator da bi pamtio vremena kada je ovaj klub IGRAO FUDBAL.

 

To i ovo sada nema baš nikakve veze jedno s drugim, uopšte nije isti sport. Slave se pobede nakon što smo pedeset puta pipnuli loptu tokom utakmice protiv krajnje prosečnog protivnika.

Slavi se parkiraj bus pred šesnaesterac taktika kao da to nije TM najseljačkijih klubova na planeti.

Juče apsolutno ništa nije zavisilo od nas. Ni kad smo bili komletni ni kad smo bili nekompletni. Isključivo zahvaljujući fortuni i ničemu više prošli smo dalje, isto tako moglo je lagano biti dva ili tri jedan samo da su ovi imali gram koncentracije više. Da li stvarno neko misli da će 90 minuta u Borjanovom krilu u Švici proći bez poraza?

Evo ja primam opklade da neće. Ovo sinoć je bio zgoditak na lotou, ali je budala svako ko misli da do njega može doći svakog dana.

Nista onda da tugujemo i bojkotujemo mec sa Svajcarcima, dok ne dovedemo Nejmara i Mbapea pa da krenemo da peglamo redom.

Link to comment
Share on other sites

Veliki problem je ogranicenje stranaca jer zaista je jako tesko napraviti tim sa 4 stranca a da bude konkurentan u LS. Boaci, Marin, Tomane, Kanjas, Zander, Ben to je vec 6. Hocemo veznjaka i krilo a ko nam je dostupan od domacih igraca? Radoja, Kacar, Medojevic od domacih na poziciji "osmice" a za krilo gotovo niko.

Od stranih igraca koji nemaju dugogodisnje ugovore za oko su mi zapala dva imena. Andre Martins iz Legije kao veznjak, Portugalac koji ima dobru tehniku i sa Marinom i Kanjasom bi cinio zaista trio sa odlicnom tehnikom pa bi mozda mogli zaigrati malo vise pas igru. Ima ugovor do sledeceg ljeta pa ne vjerujem da bi nam bio nedostupan.

Od krila to je Lukoki iz Ludogoreca. Jeste da se kod nas Kafu nije pokazao ali ovaj nike brazilac 😆. I njemu ugovor istice sledeceg ljeta, bugari nece u LS i verujem da bi i njega mogli dovesti. Ako moze da se dovede pojacanje dovesti ga, dovoditi nesto reda radi ili neke JSL proseke tipa Jovancic, Jovicic, Gobeljic, Vukanovic, Jevtovic...nam ne treba. Samo igrac koji podize kvalitet tima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, red_white said:

Sto se tice te price kako smo ranije igrali fudbal, malo je glupo porediti periode jer nama su tada igrali ponajbolji domaci igraci. Danas od domacih igraca mi nemamo u timu Kolarova, Ivanovica, Matica, Jovica vec nam igraju Gobelja, Jovancic, Vukanovic, Milunovic, Rodic, to je realno treci esalon domacih igraca a Srbija nije Brazil ili Spanija da ima 100 odlicnih igraca.

 

Nemaš domaćih igrača jer si export-import preduzeće koje proda mladog i perspektivnog levog beka, a dovede Žandera sa Kipra koji i sam izjavi da nije levi bek nego da to je igrao po potrebi/prinudi, a i vidi se da nije levi bek.

 

Znač jednačina ide ovako:

 

1.Iskopaš iz nekog budžaka propalog Rodića

2. Naravišiod njega igrača zanimljivog koji je čini mi se i na svetsko išao

3. ne prodaš ga to leto jer napadaš ligu šampiona

4. Rodić ti se raspada ali ti na polusezoni imaš +30 u prvenstvu i ispao si il LŠ, završena sezona u Decembru, u januaru prodaješ potencijalnog budućeg levog reprezentativnog beka za siću jer mora...

5. Završila se sezona zvanično, Rodić se raspao totalno ti dovodiš lažnog levog beka sa Kipra.

 

I onda se kaže: Nema domaćih... nismo mi Brazil, al smo genijalci da nađemo jednog (brazilca) na Kipru 🙂

 

crnje i gore ako se proda Rodić ima li ko sem Žandera da pokriva to, al stvarno da je levi bek koji igra levog beka i šutira levom nogom, ne neki Vešović, koji je doveden kao krilo, al ima tehniku bekovsku, pa aj tu neće da smeta, mnogo, valjda.

 

 

Igraš utakmicu sezone, izlazi ti povređeni, raspali Rodić, uvodiš lažnog levog Žandera, a onda uvodiš lažnog Vešovića Simića, da pokriva lažnog levog Žandera jer tu ti duva promaja za sve pare. Umesto da si prodao Rodića zimus, uigravao Terzića i ne kupio 6 bezveznih, da ne kažem lažnih veznih.

 

Ne moraš svake godine da izbaciš po Vidića i Žigića, al možeš generacijski da izbaciš jednog za rotaciju igrača, pa ćeš jednog dana imati sreće sa nekim novim Stankovićem, Bastom...

 

 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Tek sad dobija na tezini ona izjava Marina nakon 1:1 u Beogradu. Kakav covek, kakav igrac, kakav kapiten! :Hail:

 

Za Borjana mogu samo da nastavim sa  divljenjem, prava macka iz Knina.

 

Rasa Pankov me kupio za vjek i vjekova. Pod obavezno tandem stopera Rasa I Degenek.

 

E da, puno mi je srce sto je Boa dao gol, pogotovo sto su ga razni kvazi strucnjaci i novinari prozivali svakog jebenog dana. Boa je najbolji nas napadac i bice on sve bolji, nikad nisam imao sumnju u njega.

 

 

 

Edited by Ahmet Sabo
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio veliki pesimista ali smo definitivno bolji i kvalitetniji tim. Precenio sam dance a malo potcenio nas. 

Nema potrebe sa se gubi energija na neke analize utakmice gde od 54’ igramo sa igračem manje. Realno smo bolji i zasluženo prošli. Prvo pol odigrali ok, morali su oni da nas napadnu na svom terenu. Sudije su bas previše navlacile i držale ih u igri inače trebalo je ovo da se resi u bgd a i sinoc da nije iskljucio Milunovica prošli bi u 90 minuta. Sudije su u ovom dvomeču bili ozbiljan teg na njihovoj strani vage i izjednacile (čak i donele prednost njima) ono sto je neizjednacivo. 

Posle iskljucenja je sve bilo na srce i borbu u defanzivi. Ako je neko očekivao da mi napadnemo njih na njihovom stadionu sa igračem manje grdno se prevario. A njihovo isključenje ništa nije kompenzovalo niti nas dovelo u neku mnogo bolju poziciju jer smo mi već 60’ igrali sa igračem manje i bili fizički iscrpljeni. 

 

Za gol nema šta mnogo da se analizira kada su 4 u liniji prva stativa desni, druga levi stoper i to je to. Gobeljic kriv sto nije prišao bliže, Degenek kriv ravnao se prema Milunoviću koji je takodje loše stajao. Centaršut bio odličan a Ndaje je u ovakvim situacijama majstor, čovek na skoku napravio karijeru. Mada je pitanje kako je lopta uopšte došla beku na to mesto i ko je sve pre toga grešio pa se na kraju svalilo na ovu četvoricu nazad. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Stondisha said:

 

Nemaš domaćih igrača jer si export-import preduzeće koje proda mladog i perspektivnog levog beka, a dovede Žandera sa Kipra koji i sam izjavi da nije levi bek nego da to je igrao po potrebi/prinudi, a i vidi se da nije levi bek.

 

Znač jednačina ide ovako:

 

1.Iskopaš iz nekog budžaka propalog Rodića

2. Naravišiod njega igrača zanimljivog koji je čini mi se i na svetsko išao

3. ne prodaš ga to leto jer napadaš ligu šampiona

4. Rodić ti se raspada ali ti na polusezoni imaš +30 u prvenstvu i ispao si il LŠ, završena sezona u Decembru, u januaru prodaješ potencijalnog budućeg levog reprezentativnog beka za siću jer mora...

5. Završila se sezona zvanično, Rodić se raspao totalno ti dovodiš lažnog levog beka sa Kipra.

 

I onda se kaže: Nema domaćih... nismo mi Brazil, al smo genijalci da nađemo jednog (brazilca) na Kipru 🙂

 

crnje i gore ako se proda Rodić ima li ko sem Žandera da pokriva to, al stvarno da je levi bek koji igra levog beka i šutira levom nogom, ne neki Vešović, koji je doveden kao krilo, al ima tehniku bekovsku, pa aj tu neće da smeta, mnogo, valjda.

 

 

Igraš utakmicu sezone, izlazi ti povređeni, raspali Rodić, uvodiš lažnog levog Žandera, a onda uvodiš lažnog Vešovića Simića, da pokriva lažnog levog Žandera jer tu ti duva promaja za sve pare. Umesto da si prodao Rodića zimus, uigravao Terzića i ne kupio 6 bezveznih, da ne kažem lažnih veznih.

 

Ne moraš svake godine da izbaciš po Vidića i Žigića, al možeš generacijski da izbaciš jednog za rotaciju igrača, pa ćeš jednog dana imati sreće sa nekim novim Stankovićem, Bastom...

 

 

Od tog Alekse Terzica napraviste Roberta Karlosa u najmanju ruku. Vidjecemo koliko ce igrati u ovoj sezoni za Fiorentinu. Nesto nisam siguran da bi mogao da odigra ono sto je igrao Zander sinoc. To da on nije bek je nebuloza. Najveci broj meceva je odigrao na toj poziciji. Ako je cijelu karijeru krpio onda stvarno...

Milojevic nema povjerenje u mlade igrace i puna podrska od mene. Sa tim klincima smo vecito pusili u Evropi zbog raznih gluposti. 

Link to comment
Share on other sites

Zabrinjavajuci je broj povreda koji smo imali. Od pocetka sezone koliko se secam probleme su imali Jovicic, Babic, Stojkovic, Zander, Kanas, Tomane, Ben, Pavkov, Rodic.. Bas zabrinjavajuc broj.

Ladno Svajcarci izdali da ce izbacivati sa tribine ko navija za Zvezdu a nije u nasem sektoru na tribini.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Боги said:

„Postoji mogućnost da se do utakmice sa Jang Bojsom pojačamom igračem na krilnoj poziciji. Intenzivno radimo na tome“, rekao je za MOZZART Sport sportski direktor Crvene zvezde Mitar Mrkela.

 

Као што рекох.. 

 

Daj da maknemo tandem iz Slovana 🙂 Jes' jedan navijac komsija, ali oprastamo mu 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Duh koji lebdi said:

 

Daj da maknemo tandem iz Slovana 🙂 Jes' jedan navijac komsija, ali oprastamo mu 🙂

Ма какав Дражић, Чаврић је већ нешто.. 

Мада, њихов председник је баш зајебан преговарач. Ошиша сваког до голе коже, сумњам да би и ми боље прошле. Реалније је ми је неког странца да покупимо. Баш нам на крилу, и у маневру фали играч који прави разлику, да растеретимо мало Марина 

Link to comment
Share on other sites

Ma kakav Cavric, plus ne bi mogao pritov YB. A ne bi kostao manje od 1,5 miliona.

 

Mi i Partizan moramo da srusimo pravilo o strancima, ovo je neverovatno sta nam FSS radi.

 

Rekao sam ranije i pisao x puta, Srbija je potpisivanjem SSP-a radnike, u ovom slucaju fudbalere, s prostora EU izjednacila s domacim, samo po toj cinjenici igraci iu EU NE BI smeli da se racunaju u strance. Valja u vecitima ima pravnika koji bi se pozabavili ovim.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Боги said:

Ма какав Дражић, Чаврић је већ нешто.. 

Мада, њихов председник је баш зајебан преговарач. Ошиша сваког до голе коже, сумњам да би и ми боље прошле. Реалније је ми је неког странца да покупимо. Баш нам на крилу, и у маневру фали играч који прави разлику, да растеретимо мало Марина 

 

Ma znam, nije bas realno, nego razmisljam koje su nam domace opcije na raspolaganju.

Provlacio se kroz medije neki igrac iz belgijske lige, ne secam se imena, ali kontam da ce doci neki potpuno deseti igrac.

Edited by Duh koji lebdi
Link to comment
Share on other sites

Valja razvijati domace "talente". Ipak smo mi fudbalska velesila. Ajaks ima 13 stranaca a mi se ovdje zaludjujemo ogranicavanjem broja stranaca, maltene sami sebi pucamo u nogu. Volim da imamo dobru bazu domacih igraca, zaista mislim da je to bitno da oni prenesu na strance tu strast, kao sto su prenijeli na Donalda, Le Taleka, Boacija, Bena, a vidim da to ide u pravom smjeru i sa Zanderom i Kanjasom.

Da bi bili konkurentni u LS 4 strancanje premalo jer nasi domaci igraci nisu reprezentarivci Srbije. Treba nam jedno 7-8 stranaca, ne mora svaki biti starter ali to ke realnost. Ovo za EU sam davno pricao i cudio se kako njih smatramo strancima. Besmislica a jurimo kao u EU...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...