Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

@Helmet

Tu smo negdje, mozda nesto malo vise pamtim.😀 Tada i sada je ogromna razlika. Mnogo razloga zasto je tako, da ne nabrajam. Stoji da Miloje nije tip trenera koji preferira totalnu ofanzivu. Isto tako stoji da nema ni tim za tako nesto.

Covjek ima svoj sistem rada koji nam donosi nevjerovatne rezultate. Hocu i ja leprsaviju igru, hocu dosta toga sto si nabrojao. Jednostavno, nije realno u ovom trenutku.

Bili smo veliki klub i upravo nas Miloje vraca tamo gdje pripadamo. Nadam se da cemo brzo docekati ovo o cemu pises, svi to prizeljkujemo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Боги said:



Раде на том крилу доста дуго, и мислим да је сада врло јасно да ће се тако нешто десити. Нешто ми каже и да ће актуелизовати причу са Младеновићем која је била актуелна раније овог лета, нарочито јер је домаћи играч и номинално нека замена за Рodica

Mozda se isplati probati Simica na beku na nekoj manje vaznoj utakmici, sinoc je bolje izgledao u odbrani nego u napadu

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, piksi said:

Pa ako ćemo pošteno, nije baš da nije imao sreće.

 

U nekim utakmicama bili smo ok, jednakopravni i igrali smo nešto i prolazili, a one ključne..

Kako bi ti nazvao onaj nepriznat gol Ristića i(ili) recimo onaj gol Kange, kakve to veze ima sa Milojem.. ostavimo rezultate po strani..?

Kako nazivaš dva gola Austrijancima u dva minuta, jel je to tako Miloje isplanirao i zamislio? Ponavljam, apsloutno nemam ništa protiv njega, samo mi se ne dopada rezoniranje ponekih pojedinaca.. kao kad počne priča šta bismo im samo radili da nije bila prazna Marakana...

Ili ovo juče, moramo da se vratimo na to.. jel su penali lutrija, jelte, ili smo to tako osmislili i realizirali..? Ali realno..

 

Pa nije valjda da baziramo igru iliti taktiku na činjenici MIloje ima dosad 11/11, imaće i sledećih 11/11.. ili pak..?

 

I reci sad opet onako pošteno, da baš nije imao sreće.

Imali smo srece, ali je valjda nesto i do znanja? Sparta, Keln, Arsenal, Liverpul..... U ovim utakmicama sreca nije bila faktor. Sta je po tebi sreca u ovom dvomecu?

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, profaarmor said:

Mozda se isplati probati Simica na beku na nekoj manje vaznoj utakmici, sinoc je bolje izgledao u odbrani nego u napadu

Više od Simića pozadi možda bih voleo da vidim Žandera na krilu, kad je već tu.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Cavani said:

 

Te godine su imali oko 100m budzet, slicno kao i Krasnodar.

NIsam im knjigovodja, vise izvora u domacoj stampi je to objavilo kada je bilo aktuelno.

 

Nisu imali ni 50 miliona. 

 

Quote

Im Oberhaus stünden Sportvorstand Armin Veh und Co. nach Informationen von "Bild" rund 50 Millionen Euro zur Verfügung - mehr als in der Europapokal-Saison 2017/2018

SportBild

 

A ti mi sad nadji bilo gde tih 100 miliona sto si lupio.

Link to comment
Share on other sites

Zvezda nije eksperimentalni program, niti su igraci zamorci.  Meni je Mladenovic kao bek ok resenje. Raduju me ove inforamcije koje je Bogi preneo da ce biti pojacanja do Bojsa.  Sad, kad bi mogao i neko ime za krilne pozicije :) Ako udjemo u LS sigurno cemo imati novca za jedno pojacanje na nivou platnog razreda jednog Kafua samo da se pogodi sa igracem. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Valensija said:

Imali smo srece, ali je valjda nesto i do znanja? Sparta, Keln, Arsenal, Liverpul..... U ovim utakmicama sreca nije bila faktor. Sta je po tebi sreca u ovom dvomecu?

 

Niko ne spori, da znamo nešto fudbala. Pa da nije tako, ne bi ni bili nezadovoljni kako ekipa u pojedinim momentima izgleda na terenu.

Koji dvomeč misliš, Kopenhagen? Pa penali, a pogotovo u onom blatu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vredni mrav said:

A da je prošao Kopenhagen to bi bilo na suv kvalitet 😂😂😂😂

E sad ti izvrćeš reči i podmećeš.

Kad bi oni imali kvalitet kakav-takav, juče bi završili priču u drugom poluvremenu, ali dobili su šta i zaslužuju, ništa manje ništa više.

Po mojm viđenju, a verujem i dosta drugih, mi smo dozvolili, da dođe do tih penala, ne igrom već svojom neigrom.

Bez obzira na to, da smo prolaz zaslužili, on nije plod neke naše igre niti bilo čega, nego (ponavljam se) da se zahvalimo Dancima, što ne umeju da daju gol i, da smo pošteni, gospodinu Borjanu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, piksi said:

 

Koji dvomeč misliš, Kopenhagen? Pa penali, a pogotovo u onom blatu.

Povrede bitnih igraca, dva nedosudjena penala, crveni karton.... sve je to Mioje uspio da anulira. Valjda je posle navedenog zasluzio srecu u penal ruletu?!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U karakteru im je da sto pre operu pare.

 

Dovese nekog, macka u dzaku, poluspreman, kvota za zadnj lozu 1.001 Cekacemo da proigra.

 

Posle ce da dopvedu jos 2-3 Vidica ili onog Bainovica itd... Ti ce da se kale po Graficarima a Ranko Stoji i onaj kum iz Spartaka ce da se omaste.

 

Kad smo vec kod Spartka, zna li neko jesmo li zatvorili za vikend ili se odlaze? Steta bi bilo. Taman smo se navikli na terene poput subotickog.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Valensija said:

Povrede bitnih igraca, dva nedosudjena penala, crveni karton.... sve je to Mioje uspio da anulira. Valjda je posle navedenog zasluzio srecu u penal ruletu?!

Povrede su objektivne okolnosti a crveni karton je potpuno zaslužen, u stvari je to bila jedna od retkih pravlnih odluka u tom meču.

Mogu i oni da se žale ne znam kome da su prodali neke svoje bitne igrače pred meč, pa šta...

 

Vidiš, to je sad potpuno druga priča... da li neko zaslužuje sreću, jer mu je bila pre toga načinjena nepravda..?

To je pitanje na koje odgovor ne znam, znam samo, da sreća nije isto što i pravda, i da je istina, da su sudije navlačile za njih i jeste, imali smo sreće u penalima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Боги said:

Имамо недељу дана, до 24 часа пред утакмицу се може регистровати. Узимајући у обзир да су Родић и Бен на излазним вратима, све ми указује на то. Томанеа ће свакако регистровати за Бојсе. 

Раде на том крилу доста дуго, и мислим да је сада врло јасно да ће се тако нешто десити. Нешто ми каже и да ће актуелизовати причу са Младеновићем која је била актуелна раније овог лета, нарочито јер је домаћи играч и номинално нека замена за Родића. 

Надам се да размишљају и у правцу неког централног везног играча, јер нам то такође фали. Кањас/Јованчић/Петровић могу да играју, али само уз некога ко зна унапред да одигра. У пару када игра било ко од њих, није то баш најсрећнији избор. 

Nisam bas upoznat sa pravilima registracije pre narednog kola ali mi se neka lampica pali koja.kaze da ima ograničen broj novih.igrača koji se.mogu prijaviti za naredno kolo. Mozda je ovo sad ipak zvanicno plej of za LŠ pa to.ne vazi kad bi neko ko se razume u sve to malo pojasnio ne bi bilo lose. 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Bobby Axelrod said:

Ovo oko srece

 

Izbacili Salzburg,imali srece,bili oni bolji tim

 

Krasnodar,igrali egal,prosli,

 

Izbacili Dance,bili smo bolji tim,jos nas pokrali u obe utakmice

Kratko i jasno...

Salzburg je objektivno bio bolji tim od nas i imali smo srece da ih izbacimo...

Kopenhagen moze samo sudijama da zahvali sto nije nastradao jos u Beogradu,ja skoro nisam video jaloviji tim od njih...

 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, tsva said:

 

Nisu imali ni 50 miliona. 

 

SportBild

 

A ti mi sad nadji bilo gde tih 100 miliona sto si lupio.

Budzet za sportski sektor od 50 miliona nije isto sto i celokupni budzet kluba+porezi.

Kao sto rekoh nisam im knjigovodja, takve informacije su se provlacile po domacim medijima za njh i Krasnodar.

Nije ni da je bitno, poenta je da smo 25 godina ispadali u sezoni kupanja od klubova renomea Kelna ili losijih.

 

Link to comment
Share on other sites

Pre svega pare od Evrope uložiti u Miloja, Degeneka i Marina, Borjan ima dugogodišnji ugovor. Samo slepac se može odreći ovih ljudi, nadam se da je nadležnim jasno da bez njih sve pada u vodu.

Šteta što nismo doveli Ranđelovića. Juče izborio penal protiv Bašekšehira. Mlad, Srbin, Zvezdaš, kao kec na 10.

 

Probati dovesti Krkića, to je upgrade I usao bi s gore navedenima. Uz Pankova( kad se setim šta su pojedini pisali o njemu) i Njegoša to je ekipa sa kojom smo mirni.

 

Sad samo pametno.

 

P.s. vidim da je Krkić ipak potpisao za Montreal, onda svom silom napasti Lazara Markovića.

Edited by Milijaš #10
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Боги said:

Имамо недељу дана, до 24 часа пред утакмицу се може регистровати. Узимајући у обзир да су Родић и Бен на излазним вратима, све ми указује на то. Томанеа ће свакако регистровати за Бојсе. 

Раде на том крилу доста дуго, и мислим да је сада врло јасно да ће се тако нешто десити. Нешто ми каже и да ће актуелизовати причу са Младеновићем која је била актуелна раније овог лета, нарочито јер је домаћи играч и номинално нека замена за Родића. 

Надам се да размишљају и у правцу неког централног везног играча, јер нам то такође фали. Кањас/Јованчић/Петровић могу да играју, али само уз некога ко зна унапред да одигра. У пару када игра било ко од њих, није то баш најсрећнији избор. 

Spominjao se Radoja za veznog u nekom momentu, ali je utihnula priča

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, tsva said:

Taman smo se navikli na terene poput subotickog.

Mojne da vredjamo fudbalske delatnike iz Subotice.
Prosle sezone metnuli novi travnjak,tip-top drenaza,reflektori..niz pohvala su dobili od nasih igraca i strucnog staba. Samo sto se lako zaboravlja brzo..LM..Spartakov travnjak >>> Parken stadion :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Spominjao se Radoja za veznog u nekom momentu, ali je utihnula priča

Радоја ваљда ако до сада није потписао, онда ће потписати за некога у Шпанији. Скроз нереална прича, и страшан играч који је комотно стандардан у неком њиховом средњем прволигашу 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Suma sumarum, na osnovu napisanog: bolje da igramo blistavo da sve šljašti, da nam je malo jedna lopta na terenu a da smo svih godina izvisili za grupnu fazu nego ovako kako je inače...da igramo defanzivno, "da imamo sreću" i da prolazimo u grupe....

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Vredni mrav said:

Znaci mi dovodimo krilo kao zamenu za Bena, sto znaci da od nekog napretka nema nista. Moramo se pomiriti sa nekim Simicem ili Jevtovicem u 11. 

Pljuvaci da naprave posebnu temu, verovali ili ne pa neka tamo pisu besmislice i senzacionalne price, skepticne procene itd.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...