Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

1 hour ago, piksi said:

Tako da malo objektivnosti nije naodmet, imali smo sreće ko nikad, i da kažemo ovim Dancima hvala

Majke mi dobiću dijareju, ako opet pročitam ovakve besmislice. Imali sreće? U prvom su dali gol iz penala koji nije postojao, tamo nam nije svitan školski penal, gol su dali iz prvog šuta na gol u 44, igrali sa igračem manje 45 minuta....Danci ne da nisu zaslužili prolaz, nego su zaslužili da budu poraženi posle 90. Danci su imali sreće da nije bilo minimum 2-0 u Beogradu, a takav je bio odnos snaga. Jebeno neverovatno.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Neko je pomenuo da Simić ne ume da trči. Istina, sinoć sam obratio pažnju, bukvalno deluje kao da će mu otpasti ekstremiteti.

 

Btw, i dalje ne mogu čudom da se načudim da iko stariji od 25 godina može da se divi Milojevićevom tkz taktičkom umeću koje je glasilo - sedi golmanu u krilo, izduvaj loptu napred iz sve snage čim je primiš, ako te nešto usere, usere.

 

Napominjem činjenicu DA SE APSOLUTNO NIŠTA NIJE PROMENILO NA TERENU NAKON ISKLJUČENJA NIJIHOVOG IGRAČA. 

Dakle, da je bilo do brojnosti, nakon izjednačenja snaga bilo bi logično i da se uspostavi ravnoteža na terenu.

Međutim, nije se promenilo apsolutno ništa, taktika je i dalje bila 'krilo golmanovo' i da je neko nekim slučajem propustio momenat isključenja njihovog igrača, ni po čemu ne bi mogao da zaključi da je do toga došlo jer NIKAKVE promene nije bilo u taktici i postavci igre.

Šta više, potpuno sam siguran da se ništa ne bi promenilo ni da im je isključen još jedan igrač, npr.

Jer to što smo gledali je jednostavno njegov TM i ne postoji način da se tu nešto promeni. To će se naravno potvrditi već za nedelju dana.

 

Ja jednostavno ne podnosim takav fudbal, a slavljenje takve taktike me tera na povraćanje.

 

Ovo što mi igramo je negacija fudbala kao umeća i umetnosti.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Laki brate, igrali smo 50 minuta sa igracem manje, pali smo ko domina, trcali 2 puta vise nego oni da nadoknadimo manjak, to sto smo se izjednacili sa brojem igraca 7 minuta pred kraj je znacilo, ali nije moglo mnogo da pomogne. Bili smo mrtvi i nismo mogli nista da pruzimo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Laki je veliki perfekcionista, s tim da u obzir mora uzeti da se rezultati danas tesko mogu ostvarivati bez adekvatne taktike, prilagodjene situacijama.

Sad moze da se kaze - gde je napad, zasto nema prodora po krilima saradnje bekova i veznjaka, ja to pitanje postavljam.

A onda se okrenes na sastav- sam Laki pominje npr Siimica i njegovo trcanje... sa tim deckom prodjosmo sinoc, uz takticki nadigranog protivnika i kradju sudijsku u oba meca.

Ima nesto i do nacina na koji gledamo fudbal, nije ni za svakoga to da se sekira i nervira svaki sledeci put zbog onoga sto vidi.

Link to comment
Share on other sites

Zna li neko šta se stvarno dešava oko Rodića? Ako je povređen neka se leči, ako ga čuvaju za prodaju neka sedi na klupi, ako krece da bude novi Vujadin neka mu odmah pokazu vrata. Ovo sto sad rade je smesno i moze biti pogubno za ekipu.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, DonJuan said:

Majke mi dobiću dijareju, ako opet pročitam ovakve besmislice. Imali sreće? U prvom su dali gol iz penala koji nije postojao, tamo nam nije svitan školski penal, gol su dali iz prvog šuta na gol u 44, igrali sa igračem manje 45 minuta....Danci ne da nisu zaslužili prolaz, nego su zaslužili da budu poraženi posle 90. Danci su imali sreće da nije bilo minimum 2-0 u Beogradu, a takav je bio odnos snaga. Jebeno neverovatno.

Ajde pročitaj post još jednom, a za diareju postoje lekovi.

Ko kaže, da su oni zaslužili prolaz?? Kako su oni sreće imali u prvom meču, kad smo samo samo tako prestali da igramo fudbal, neka mi neko pojasni.. U ovom drugom barem smo imali izgovor za to. Ja samo vidim, da u nekom trenutku, iz različitih razloga, prestajemo da igramo fudbal. To što oni igraju kako igraju i šta su napravili ili nisu, neka se njihovi navijači time bavi, neću ja niti mi je na kraj pameti.

Ponavljam, da je na drugoj strani bila iole ozbiljnija ekipa, ne bi završilo ovako kako jeste. U stvari mogao bih čak, da se složim s tobom u tome, da oni definitivno nisu zaslužili prolaz, valjda je to jasno. Ali da smo mi nešto odigrali, bogami nismo, deo prvog poluvremena u prvoj utakmici. Da nije MaMa, samo njega, ne bi bili tu gde smo. Ajde bar kad imamo rezultate, da ne pravimo od ekipe ne znam šta, a kamoli da umišljamo, da imamo neku igru. A da smo zasluženo prošli - jesmo. Jer su oni baš teški krš i precenjena ekipa do bola.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ako ima neko ko je planirao da ide na prvu utakmicu u Švajcarsku neka se dobro informise o kretanju po Bernu pre i posle utakmice. Ima vec najava da ce odredjene grupe "navijaca" JB probati da.prave sačekuse pogotovo manjim grupicama nasih navijača.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, piksi said:

Ajde pročitaj post još jednom, a za diareju postoje lekovi.

Ko kaže, da su oni zaslužili prolaz?? Kako su oni sreće imali u prvom meču, kad smo samo samo tako prestali da igramo fudbal, neka mi neko pojasni.. U ovom drugom barem smo imali izgovor za to. Ja samo vidim, da u nekom trenutku, iz različitih razloga, prestajemo da igramo fudbal. To što oni igraju kako igraju i šta su napravili ili nisu, neka se njihovi navijači time bavi, neću ja niti mi je na kraj pameti.

Ponavljam, da je na drugoj strani bila iole ozbiljnija ekipa, ne bi završilo ovako kako jeste. U stvari mogao bih čak, da se složim s tobom u tome, da oni definitivno nisu zaslužili prolaz, valjda je to jasno. Ali da smo mi nešto odigrali, bogami nismo, deo prvog poluvremena u prvoj utakmici. Da nije MaMa, samo njega, ne bi bili tu gde smo. Ajde bar kad imamo rezultate, da ne pravimo od ekipe ne znam šta, a kamoli da umišljamo, da imamo neku igru. A da smo zasluženo prošli - jesmo. Jer su oni baš teški krš i precenjena ekipa do bola.

Pazi, ovde se uglavnom vrlo kriticki gleda na to kakav fudbal igra Zvezda, posebno domace utakmice, pa se na to nadovezuju price o poseti na stadionu, kakva taktika treba da bude itd...

Smesno je sad pominjati "da je ozbiljnija ekipa bila prekoputa", toliko se sa "strucnih strana" culo da je Kopenhagen ozbiljna, homogena ekipa, vodjena od strane istog trenera 6 godina, ja sam iskreno izrazito razocaran onim sto sam od njih video, ali upravo je Milojevic zasluzan za to sto su Danci delovali bespomocno, uz jasnu sliku da nisu ekstra-kvalitetna ekipa, vec da su disciplinovani ali i ranjivi kada naidju na zid.

 

Jos jednom cu reci, ovo su utakmice u kojima Milojeviceva sposobnost prilagodjavanja taktike protivniku u plej-of sistemu dolazi do izrazaja najjace, tu je on zaista drugaciji i misljenja sam da niti jedan drugi trener tako ne bi poslozio stvari, bar sa rezultatskog aspekta.

E sad, sto bi mnogi od nas zeleli da vide konkretniju igru napred, uz to da davimo protivnika 90 i kusur minuta, jbg - malo smo i nerealni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kao sto rekoh - gledao sam obe proslogodisnje utakmice Young Boysa protiv zagrebackog Dinama,pa da napisem neka svoja zapazanja i impresije.

Obe utakmice su igrali u sistemu 4-4-2. Puno je tu uticaja nemacke skole fudbala,igrali su napadacki fudbal pokusavajuci da daju gol vise protivniku.
U Bernu su rano poveli golom desnog beka M'babua nakon dosta dosta neozbiljne,naivne reakcije Dinamove odbrane. Na krilima euforije nakon ranog vodjstva,Boysi su imali jos par izglednih situacija,ali je dobro branio Dinamov golman. Nakon sto su se otresli pocetnog pritiska domacina,'Modri' pocinju konacno i da igraju. Uzimaju posed i krecu prema napred. Trojac Olmo-Hajrovic-Orsic pocinje da pravi probleme rivalu i Dinamo pred kraj poluvremena poravnava rezultat.
U nastavku slicna slika. Odlucni Dinamo koji ide po drugi gol. Redjaju se prilike,briljira golman von Ballmoos,Dinamo u dva navrata pogadja okvir gola.
Na kraju rezultat kao na poluvremenu,1:1,sa kojim je mnogo zadovoljniji mogao biti domacin.

U Zagrebu vrlo slican pocetak utakmice,ali na drugu stranu. Uraganski pocetak Dinama i rano vodjstvo preko Hajrovica. Stekao se utisak da bi "Modri" sa takvom igrom vrlo brzo dosli i do drugog,treceg gola..No pomalo neobjasnjivo je Dinamo prepustio sredinu i posed Svajcarcima i orijentisao se na cekalicu i kontru. U takvoj igri Dinamo se nije iskazao i u nastavku utakmice usledio je veleobrt. U samo dva minuta Boysi postizu dva gola preko iskusnog Oaroa. Jedan iz igre,drugi sa penala. Dinamu je popustila paznja,izgubili su fokus i bili surovo kaznjeni. I sokirani,jer se do kraja utakmice vise nisu uspeli povratiti.

Moj utisak je bio da je bolji tim ispao. Bila je to velika skola za trenera Bjelicu koji nakon ove eliminacije izvanredno vodi Dinamo kroz Evropu.

Young Boys je dominirao svajcarskim prvenstvom i moze se slobodno reci kako se prosetao do titule sa vise od 20.bodova prednosti ispred Bazela.
Ipak,leto je donelo dosta promena za tim iz svajcarskog glavnog grada.

Otisla su dva kljucna veznjaka iz prosle sezone: Sanogo u Al Itihad i Sow u Ajntraht Frankfurt. Golmanski par je ostao isti,ali je odbrana izmenjena. Igraju sa cetvoricom u liniji i dalje. Protiv Dinama im je odbrana bila u sastavu Mibabu-Wutrich-Von Bergen-Benito. Na pocetku nove sezone tu su sada Lotomba(Janko)-Zesiger-Lustenberger-Garcia. Sve novi igraca,sem levog beka Garsije koji je prosle sezone bio opcija sa klupe. U toj novoj i verovatno nedovoljno uigranoj odbrani,mozda lezi i neka Zvezdina prilika.

Kao sto sam napisao - izgubili su dvojicu kljucnih veznjaka. Povrede iskusnih Oaroa i Sulejmanija naterale su trenera Seoanea na promenu takticke formacije iz 4-4-2 na 4-3-3 (kuci) i 4-2-3-1 (u gostima). U centru manevarskog dela deluju Martins,Sierro te nesto ofanzivniji Aebischer (takodje jaka opcija sa klupe prosle sezone). Za tri isturene pozicije u napadu konkurisu Assale, N'gamaleu, N'same te Spielmann (ovaj ipak sa manjom minutazom).
Dosta ce zavisiti od zdravstvenog biltena i stanja Oaroa i Sulejmanija,ali svakako njihov trener ima mnogo opcija i kombinacija na raspolaganju.
Ipak,cini se kako shmek ovom timu na pocetku sezone daju trojica igraca sa africkog kontinenta:Assale iz Obale Slonovace te Kamerunci N'gamaleu i najbolji strelac ekipe,napadac N'same. Inace,oba kamerunska igraca su bila tu i proslog leta.

Rekao bih da je u pitanju tipicna svajcarska ekipa sastavljena od igraca razlicitog porekla,od cega jedan broj ima domaci pasos. Igraju dosta atraktivno,leprsavo cak..vole da se nadigravaju,ali sve uz potrebnu dozu germanske discipline i odgovornosti u igri. Cini se kako su idealan match-up ovoj Milojevicevoj,kontraskoj,Zvezdi.

U petak igraju utakmicu domaceg kupa protiv nizerazrednog kluba Etoile-Courage,ali ne verujem da ce trener Seoane poslti na teren najjacu postavu.

Da,za kraj..nisam siguran,ali mislim da na svom stadionu imaju vestacku travu.



 

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

 

Napominjem činjenicu DA SE APSOLUTNO NIŠTA NIJE PROMENILO NA TERENU NAKON ISKLJUČENJA NIJIHOVOG IGRAČA. 

Dakle, da je bilo do brojnosti, nakon izjednačenja snaga bilo bi logično i da se uspostavi ravnoteža na terenu.

jbt laki, to iskljucenje se desilo negde u 114. minutu

pre toga smo se branili sa igracem manje punih 60 minuta

a i da nije tako, kako tacno zamisljas da se promeni odnos snaga u 5min?

miloje da zove TO i nacrta akciju?

igraci da se samoorganizuju, prebroje njihove na terenu, analiziraju da li se i ko pomerao po linijama...izoluju najslabiju kariku pa udri ?

ozbiljno pitam

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Manoly said:

Pazi, ovde se uglavnom vrlo kriticki gleda na to kakav fudbal igra Zvezda, posebno domace utakmice, pa se na to nadovezuju price o poseti na stadionu, kakva taktika treba da bude itd...

Smesno je sad pominjati "da je ozbiljnija ekipa bila prekoputa", toliko se sa "strucnih strana" culo da je Kopenhagen ozbiljna, homogena ekipa, vodjena od strane istog trenera 6 godina, ja sam iskreno izrazito razocaran onim sto sam od njih video, ali upravo je Milojevic zasluzan za to sto su Danci delovali bespomocno, uz jasnu sliku da nisu ekstra-kvalitetna ekipa, vec da su disciplinovani ali i ranjivi kada naidju na zid.

 

Jos jednom cu reci, ovo su utakmice u kojima Milojeviceva sposobnost prilagodjavanja taktike protivniku u plej-of sistemu dolazi do izrazaja najjace, tu je on zaista drugaciji i misljenja sam da niti jedan drugi trener tako ne bi poslozio stvari, bar sa rezultatskog aspekta.

E sad, sto bi mnogi od nas zeleli da vide konkretniju igru napred, uz to da davimo protivnika 90 i kusur minuta, jbg - malo smo i nerealni.

Iskusno si provukao mediaciju 🙂

Da ne bude zabune, nemam ja iluziju, da ćemo mi igrati nek lep, lepršav fudbal, sa pa 2, 3 gola u protivničkim mrežama. I donekle se slažem, da iz tih igrača Miloje vadi maksimum. A oko taktike, pa kad bi mi neko ovako prostim rećima pojasnio kakvu smo mi to taktiku imali, pa makar do isključenja Milunovića. Jer ja jbg ne vidim tu plan, mi probamo nekako da umuvamo gol, i tu bi žešće probleme imali da nema Marina, i posle stanemo Borjanu u krilo, pa ako prođe, prođe, ako ne, ne. Pa valjda se to i u Helsinkiju videlo ili se ona utakmica ne računa, iz-pojma-nemam-kakvih-razloga.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, piksi said:

Ajde pročitaj post još jednom, a za diareju postoje lekovi.

Ko kaže, da su oni zaslužili prolaz?? Kako su oni sreće imali u prvom meču, kad smo samo samo tako prestali da igramo fudbal, neka mi neko pojasni.. U ovom drugom barem smo imali izgovor za to. Ja samo vidim, da u nekom trenutku, iz različitih razloga, prestajemo da igramo fudbal. To što oni igraju kako igraju i šta su napravili ili nisu, neka se njihovi navijači time bavi, neću ja niti mi je na kraj pameti.

Ponavljam, da je na drugoj strani bila iole ozbiljnija ekipa, ne bi završilo ovako kako jeste. U stvari mogao bih čak, da se složim s tobom u tome, da oni definitivno nisu zaslužili prolaz, valjda je to jasno. Ali da smo mi nešto odigrali, bogami nismo, deo prvog poluvremena u prvoj utakmici. Da nije MaMa, samo njega, ne bi bili tu gde smo. Ajde bar kad imamo rezultate, da ne pravimo od ekipe ne znam šta, a kamoli da umišljamo, da imamo neku igru. A da smo zasluženo prošli - jesmo. Jer su oni baš teški krš i precenjena ekipa do bola.

 

Evo ovo o čemu kukam može da se uobliči i na ovaj način. Poenta je što smo mi jednostavno odustali od igranja fudbala, i de fakto i de jure.

 

4 minutes ago, Swift Pancakez said:

jbt laki, to iskljucenje se desilo negde u 114. minutu

pre toga smo se branili sa igracem manje punih 60 minuta

a i da nije tako, kako tacno zamisljas da se promeni odnos snaga u 5min?

miloje da zove TO i nacrta akciju?

igraci da se samoorganizuju, prebroje njihove na terenu, analiziraju da li se i ko pomerao po linijama...izoluju najslabiju kariku pa udri ?

ozbiljno pitam

 

Zamišljam (bez sarkazma) tako što bismo izašli Borjanu iz krila i pomerili se desetak metara višlje. Tako bismo možda i stvorili neku osnovu da uradimo nešto u napadu a da ne čekamo penale. Ovako smo nastavili da se branimo sa 20-25 m ponekad i sa same linije šesnaesterca iako više NIJE POSTOJAO egzaktan razlog za to.

Neko je dobro primetio, Miloje nakon isključenja Balvana odlučio da dočeka penale i dočekao ih je.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Liska Manjina said:

Mi ne igramo lepo ni u prvenstvu, u tome je problem. I ko to kaže da mi njih ne bi dobili da smo odmah krenuli ofanzivnije? Naravno ovo je ŠBBKBB cenarijo, ali se videlo da su bušni i da se može proći čim se malo pritisne.

 

Mi smo prošli, tako da je izbor taktike bio dobar, ali to automatski ne znači da drugačija taktika ne bi bolje funkcionisala. A u suštini mi igramo samo ono što možemo, pošto igru nemamo već 8 meseci.

 

Da opet ponovim...da bi pricali o taktici i sta je ekipa i kako sposobna da igra, moras biti upucen u trenazni proces i individualne karakteristike igraca, kao i zahteve strucnog staba...Sve ostalo je bas kao sto si i rekao sbbkbb.

Milojevic je iskljucivo takmicarski orjentisan trener i to je upravo ono sto je Zvezdi trebalo nakon decenija lutanja...U fudbalskom svetu su retki treneri koji su i takmicari i stvaraoci, na prste ih mozes pobrojati a nama su svakako nedostupni...Klubu je pre svega potreban rezultat dokle god ne dodje do restruktuiranja a sam bog nas je pogledao sa Vladanom i Kosanom...

Edited by ZiS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, ZiS said:

 

Da opet ponovim...da bi pricali o taktici i sta je ekipa i kako sposobna da igra, moras biti upucen u trenazni proces i individualne karakteristike igraca, kao i zahteve strucnog staba...Sve ostalo je bas kao sto si i rekao sbbkbb.

b1)Milojevic je iskljucivo takmicarski orjentisan trener i to je upravo ono sto je Zvezdi trebalo nakon decenija lutanja...U fudbalskom svetu su retki treneri koji su i takmicari i stvaraoci, na prste ih mozes pobrojati a nama su svakako nedostupni...b2)Klubu je pre svega potreban rezultat b3)dokle god ne dodje do restruktuiranja a sam bog nas je pogledao sa Vladanom i Kosanom...

E, i tu si zagrebao malo ispod površine, tako i treba.

b1) Slažem se i mora tako da bude

b2) Klubu, kome tačno..? Džajiću, Vučiću, Terzi, Mrkeli, Milojeviću, delijama, navijačima..?

b3) To bi moglo malo da potraje...

Link to comment
Share on other sites

Kad kazem klubu, mislim na Crvenu Zvezdu i ono sto ona predstavlja svim svojim clanovima, simpatizerima i apsolutno svima kojima je ona u srcu...ovi su tu da prodju kao i sve..nikad nisam niti cu Zvezdu poistovecivati sa Terzom ili bilo kojim funkcionerom...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, piksi said:

Ajde pročitaj post još jednom, a za diareju postoje lekovi.

Ko kaže, da su oni zaslužili prolaz?? Kako su oni sreće imali u prvom meču, kad smo samo samo tako prestali da igramo fudbal, neka mi neko pojasni.. U ovom drugom barem smo imali izgovor za to. Ja samo vidim, da u nekom trenutku, iz različitih razloga, prestajemo da igramo fudbal. To što oni igraju kako igraju i šta su napravili ili nisu, neka se njihovi navijači time bavi, neću ja niti mi je na kraj pameti.

Ponavljam, da je na drugoj strani bila iole ozbiljnija ekipa, ne bi završilo ovako kako jeste. U stvari mogao bih čak, da se složim s tobom u tome, da oni definitivno nisu zaslužili prolaz, valjda je to jasno. Ali da smo mi nešto odigrali, bogami nismo, deo prvog poluvremena u prvoj utakmici. Da nije MaMa, samo njega, ne bi bili tu gde smo. Ajde bar kad imamo rezultate, da ne pravimo od ekipe ne znam šta, a kamoli da umišljamo, da imamo neku igru. A da smo zasluženo prošli - jesmo. Jer su oni baš teški krš i precenjena ekipa do bola.

A mozda precenjujes i nasu ekipu? Kad ce ljudi i kriticari shvatiti da Zvezda nije Barselona i da ne moze da veze 90 minuta, igraju momci koliko mogu i znaju. Zander nije Karlos decko igra koliko zna i pojacanje je , sinoc je pokazao deo toga jos nije spreman. Nema govora o sreci , 11 timova je Milojeviz izbacio , nismo igrali lep fudbal ali imamo rezultat i to je najvaznije, tako smo bre i postali prvaci Evrope u finalu, uzivajte ljudi, i naklonite se onim igracima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, piksi said:

Iskusno si provukao mediaciju 🙂

Da ne bude zabune, nemam ja iluziju, da ćemo mi igrati nek lep, lepršav fudbal, sa pa 2, 3 gola u protivničkim mrežama. I donekle se slažem, da iz tih igrača Miloje vadi maksimum. A oko taktike, pa kad bi mi neko ovako prostim rećima pojasnio kakvu smo mi to taktiku imali, pa makar do isključenja Milunovića. Jer ja jbg ne vidim tu plan, mi probamo nekako da umuvamo gol, i tu bi žešće probleme imali da nema Marina, i posle stanemo Borjanu u krilo, pa ako prođe, prođe, ako ne, ne. Pa valjda se to i u Helsinkiju videlo ili se ona utakmica ne računa, iz-pojma-nemam-kakvih-razloga.

Mi prvo ne znamo šta bi se desilo da su igrali otvorenije. Možda bi pobedili, a možda bi oni našli rupu, kao što su na koncu našli i u Beogradu. Možda taktika nije bila da se povučemo u prvom, nego nas je protivnik pritisnuo na našoj polovini. Prepustili smo im posed i to je jasno, ali najbolji njihovi igrači, su bili neupotrebljivi, ali totalno. Počevši od Fišera. Mi ne igramo lepršav fudbal, zato što nemamo igrače za takvu igru, pa ako već nemamo, ajde da iskoristimo to što imamo i da na način koji možda nije lep, ali je očigleno efikasan ostvarimo rezultat. Da pravimo bazu za neku sutrašnju ekipu koja će igrati i lepše i koja će biti kvalitetnija i koja će na koncu biti rasterećena tegova koja ova ekipa ima na nogama, ali i one pre ove....

Nejasno je šta zapravo hoćete, ne samo ti? Da ostvarimo rezultat, ili da igramo lepo. Ako hoćete ovo prvo, onda malo manje prosipanje govana po Milojeviću i prozivanje sreće i slično, a ako hoćete ovo drugo onda morate da menjate 70% ekipe. Pošto mi igrače koji igraju lep fudbal ne možemo da dovedemo. Čast izuzecima.

Sa druge strane ja imam osećaj da je ovde mišljenje, kod nekih, da samo mi treba da se otvorimo, i protivnik će se uplašiti i skinuti gaće.  Malo realnosti. Niti su Gobeljić, Milonović, Jovančić, Simić, Vukanović, Ivanić, svetska klasa, ali opet i sa takvim igračima koji se pljuju na svakom koraku, mi smo opet pred vratima Lige Šampiona, a LE imamo u džepu.

I zapamti još jedno - ni jedan naš trener nije tri godine uzastopno uveo ekipu u grupnu fazu Evro takmičenja, plus je jedno takmičenje LŠ. Ako jeste, ja se izvinjavam. Ovde ne pričam samo za Zvezdu. Zato pustite čoveka da radi, zna šta radi očigledno.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...