Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

11 minutes ago, Green23 said:

Ovde su krivi Degenek i Rodić, niko drugi, nema šta Degenek da ovog sa 7, kada je Milunović tu, a ispred i Jovančić.

 

da im nije pobegao metar, pa ajde.... pogledaj akciju još jednom celu, da je ovde ovaj što centaršutira mogao da bira oće li ovog samoga sedmicu što ulazi na prvu, hoćeli Ndojea koji ulazi u sredinu čiji Ivanić je zapeo u bloku i otišao da vidi kako ovaj beli upućuje centaršut i da li je to tehnički lepo izvedeno, ili će da gadja 23 koji utrčava na drugu ili da gadja ovog 26 igrača. Igrač sa brojem sedam je i Degenekov igrač bio od starta na ovoj slici se vidi lepo kako su Rodić i Degenek ostavljeni na cedilu od saigrača i reakcija frajera sa brojem 29 na drugoj slici...  u rangu sa onim ćelavim što širi ruke i traži korner, a danac ga pretrčava i odnosi loptu. 

https://imgur.com/ubrg8R4 https://i.imgur.com/ubrg8R4.png

 

https://i.imgur.com/A5slANY.png

 

 

pogledaj video još jednom, meni ovako deluje.

 

 

 

undefined

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stondisha said:

 

da im nije pobegao metar, pa ajde.... pogledaj akciju još jednom celu, da je ovde ovaj što centaršutira mogao da bira oće li ovog samoga sedmicu što ulazi na prvu, hoćeli Ndojea koji ulazi u sredinu čiji Ivanić je zapeo u bloku i otišao da vidi kako ovaj beli upućuje centaršut i da li je to tehnički lepo izvedeno, ili će da gadja 23 koji utrčava na drugu ili da gadja ovog 26 igrača. Igrač sa brojem sedam je i Degenekov igrač bio od starta na ovoj slici se vidi lepo kako su Rodić i Degenek ostavljeni na cedilu od saigrača i reakcija frajera sa brojem 29 na drugoj slici...  u rangu sa onim ćelavim što širi ruke i traži korner, a danac ga pretrčava i odnosi loptu. 

 

 

 

undefined

Pa gde treba Jovančić da stoji? On stoji na savršenom mestu, da je lopta išla na prvu, on je skida lagano. Pitanje je i kakav je dogovor bio kako se čuva, da li markiranje igrača ili prostora, a rekao bih da je ovde bilo prostora, i Degenek je shvatio da je pogrešio, pa je zaplivao kod centaršuta, i sam je rekao da je trebao bolje kod gola.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Stondisha said:

 

da im nije pobegao metar, pa ajde.... pogledaj akciju još jednom celu, da je ovde ovaj što centaršutira mogao da bira oće li ovog samoga sedmicu što ulazi na prvu, hoćeli Ndojea koji ulazi u sredinu čiji Ivanić je zapeo u bloku i otišao da vidi kako ovaj beli upućuje centaršut i da li je to tehnički lepo izvedeno, ili će da gadja 23 koji utrčava na drugu ili da gadja ovog 26 igrača. Igrač sa brojem sedam je i Degenekov igrač bio od starta na ovoj slici se vidi lepo kako su Rodić i Degenek ostavljeni na cedilu od saigrača i reakcija frajera sa brojem 29 na drugoj slici...  u rangu sa onim ćelavim što širi ruke i traži korner, a danac ga pretrčava i odnosi loptu. 

https://imgur.com/ubrg8R4 https://i.imgur.com/ubrg8R4.png

 

https://i.imgur.com/A5slANY.png

 

 

pogledaj video još jednom, meni ovako deluje.

 

 

 

undefined

 

Jovanča,

šta igraš, bre?!

 

Spoiler

 

 

Link to comment
Share on other sites

Gol Kopenhagena je jedna od retih situacija gde odbrana nije bila postavljena dobro kao u vecem delu dvomeca, igraci su se lose kretali i postavili... Trenutni pad koncetracije.

 

@tsva kada sam napisao za penal seriji, prevashodno sam mislio na nase katastrofalno izvodjenjem penala, gde je dobar broj udaraca vise bio pretvaranje za 3 poJena, a ne udarac na gol.

Link to comment
Share on other sites

Blagu vezu nemam kako smo prosli.
Svojski nam je pomogao Kopenhagen time sto je odigrao bukvalno nista sa igracem vise. Ustvari su Danci bili podjednako jalovi u oba meca. I dalje ne vidim nikakve konture u Zvezdinoj igri niti njenu fizionomiju.
Mladi momci su solidna ekipica,ali nista vise od toga i daleko od nepremostive prepreke.

@serija 11-aca

Ono je bilo smehotresno za gledati,ali dakako i dramaticno. Pojasnili su vec @LayupFromTheMidgeti @MetalHeadkod jedanaesterca Jevtovica se tacno na usporenom snimku vidi kako,u trenutku kada levom nogom gazi pokraj lopte,onaj busen komad blata se izdize za par centimetara i direktno utice na sut. Mislim,ne opravdam ga i jasno mi je da ga mnogi ne vole,ali ja ga u isti kos sa Simicem,Vukanovicem i Jovancicem ne stavljam.

I ako je istina da je ovo gore cena za Radoju,onda Terzic momentalno da uzme telefon u ruke i iscima decka na Palma de Majorci gde letuje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Green23 said:

Ne lupetaj molim te, pa naravno da su lutrija, i nije isto šutnuti penal na treningu, i šutnuti penal u ovakvoj utakmici, i ne zavisi sve od igrača.

 

Već u 90. :lol_2: A ljudi se branili pre toga sa igračem manje 30 minuta :ajme:

sve je do treninga ali dzaba srpska trenerska škola ne priznaje trening vec se uzda u lutriju

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Green23 said:

Ne lupetaj molim te, pa naravno da su lutrija, i nije isto šutnuti penal na treningu, i šutnuti penal u ovakvoj utakmici, i ne zavisi sve od igrača.

 

Naravno da ne lupeta, i lepo je objasnio da su penali sastavni deo fudbalske igre, nesto sto se vezba na treningu... Nije isto sutnuti penal na utakmicu i treningu, tu si u pravu, ali zbog toga se biraju najbolji izvodjaci i psihicki najstabilniji igraci... Ili znas ili ne ( Od koga zavisi ako ne od igraca, Milana Tarota 😄 !!??)

 

Da dodam, perkos zna na koji nacin su nekada treneri ucili igrace da izvode penal, kako se vezbalo I sl..

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, perkos said:

sve je do treninga ali dzaba srpska trenerska škola ne priznaje trening vec se uzda u lutriju

Znači i igrači Kopenhagena nisu trenirali dovoljno, pa im je Borjan odbranio, nije to do Borjana. Ili da ni Marin ne zna da izvede penal

Link to comment
Share on other sites

Za razliku od nekih nasih momenata, Kopenhagen apsolutno nista nije pokazao u ovom dvomecu, cak ni uz obilatu pomoc sudija. Milojevic je rasturio Solbakena, ali rasturio. Ceo tok dvomeca je zavisio od njega, tj. od nas. Nazalost dobar deo dvomeca je odlucio da se brani, ali to je druga stvar.

 

Moram malo da stanem u odbranu Milunovica. Prvo da kazem da nema nista gore nego i kad na terminu igras sa nekim slepcima koji ne umeju da koriste ruke i sevaju laktovima. Zasluzen crveni i nek porazmisli sledeci put kad krene na skok. Vrlo jeftini zuti katroni, vrlo glupi i sve to stoji. Ali nisam video da je bio nesiguran u igri u polju, on i Degenek su zatvorili manje vise sve i dobra su kombinacija. 

 

Kanjasa ne znam da li je neko pomenuo nakon utakmice, nisam video, kao sto se i na terenu slabo vidi, ali radi posao. Unosi sigurnost i rutinu, dobro se postavlja, deluje da ne igra sa puno napora.

 

Meni deluje da igramo malo bolje nego ranije, prvo poluvreme u BG je bilo odlicno, u revansu smo bili solidni do gola, kad se uzme lopta dobro stojimo, ali tesko je otvarati neke polukotre kad nemas krila. Barem delujemo kompaktno, utegao je Milojevic to, a igru ce nadam se unaprediti neka pojacanja.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jbt, ali sta su propustili igraci Kopenhagena... Dva puta imas penal za pobedu i dva puta promasujes. Ne smem ni da pomislim sta bi bilo da smo mi to uradili. Danci ce to preboleti brzo, kod nas bi ovo pogubno delovalo i pitanje je sta bi bilo u mecevima za LE.

A tek raspolozenje medju navijacima... PVO trio bi tesko vise zaigrao.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Crni Bombarder said:

ali ja ga u isti kos sa Simicem,Vukanovicem i Jovancicem ne stavljam. 

 

I ne moze da se stavlja u isti kos jer ova trojica jos i mogu kako-tako da doprinesu, dok Jevtovic ne moze. 

Link to comment
Share on other sites

Mi jesmo prošli, ali tome je svakako kumovalo i loše izdanje ekipe Kopenhagena, te neshvatljiva odluka da pred dvomeč prodaju najboljeg igrača, a uz sve to su pred početak sezone prodali najboljeg štopera i prvog golmana. Nama je i dalje igra očajna, voleo bih da ljudi koji pišu hvalospeve objasne nama ćoravim koje su to pozitivne stvari u našoj pas igri, ako ona uopšte i postoji. Sve se i dalje svodi na hail Marry Marin, pa šta nam bog da.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Green23 said:

Pa gde treba Jovančić da stoji? On stoji na savršenom mestu, da je lopta išla na prvu, on je skida lagano. Pitanje je i kakav je dogovor bio kako se čuva, da li markiranje igrača ili prostora, a rekao bih da je ovde bilo prostora, i Degenek je shvatio da je pogrešio, pa je zaplivao kod centaršuta, i sam je rekao da je trebao bolje kod gola.

 

evo je situacija kad je lopta centaršutirana i prošla pored Gobeljića, bela sedmica je barem pola metra u prostoru i od Milunovića i od ovoga sa 29 brojem. A i snimi ga Ivanića i ovoga pozovite 92 frajera,  odoše momci da daju golove, Ndoje i 26 koji idu ka golu, u opasnoj situaciji... oni laganica klaj klaj... ima vremena...  užasne navike koje se pokupe u užasnoj ligi bez takmičarskih utakmica puno...  Danci nisu ništa posebno, možda individualno  i slabiji od CZV i osim ovog momka 23 koji zna lopre i možda onog beka levog što ume vrlo brzo da trči i liči na beka pravog, ovo ostalo je sve suvi prosek koji kad bi birao nikad ne bi doveo nigde.  Al izgleda da ljudi igraju maltene svaku utakmicu takmičarsku pa grizu bore se i ne prave retardirane crvene kartone kao Milunović na primer, a napravio ga je jer je navikao da mu se svašata nešto toleriše u domaćoj ligi jer josi cveno(crno)-beli dres.

 

8YgTffY.png

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Del Piero said:

 

Meni deluje da igramo malo bolje nego ranije, prvo poluvreme u BG je bilo odlicno, u revansu smo bili solidni do gola, kad se uzme lopta dobro stojimo, ali tesko je otvarati neke polukotre kad nemas krila. Barem delujemo kompaktno, utegao je Milojevic to, a igru ce nadam se unaprediti neka pojacanja.

Upravo je ovo ono sto je Milojevicev modus, ekipa je takticki apsolutno pojela Dance tj kako si napisao Milojevic je odrzao cas njihovom treneru, u oba meca.

Ekipa je na gornjem broju obrtaja sto se borbe, postovanja taktike i kompaktnosti tice, iako je sam tim juce bio poprilicno oslabljen i bez mnogo prostora za Marinove bravure napred.

 

Milojevicu moze da se zamera ovo ili ono, sam sam to radio vise puta, ali takmicarska tekma sa i bez ovakve taktike i pripreme tima po linijama nema isti rezultat na kraju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, vepar said:

 

I ne moze da se stavlja u isti kos jer ova trojica jos i mogu kako-tako da doprinesu, dok Jevtovic ne moze. 

Napisao sam na proslom forumu,a nije odmet za ponoviti.

Golove kakve je Jevtovic zabijao u dresu Rozenborga (nemoj reci da mu se tamo neko sklanjao),Veljko Simic nikada i nikome nece dati do kraja svoje igracke karijere. Ima fudbala i van Crvene zvezde i ne moze se neciji kvalitet iskljucivo ceniti kroz prizmu doprinosa u njenom dresu. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Manoly said:

Upravo je ovo ono sto je Milojevicev modus, ekipa je takticki apsolutno pojela Dance tj kako si napisao Milojevic je odrzao cas njihovom treneru, u oba meca.

Ekipa je na gornjem broju obrtaja sto se borbe, postovanja taktike i kompaktnosti tice, iako je sam tim juce bio poprilicno oslabljen i bez mnogo prostora za Marinove bravure napred.

 

Milojevicu moze da se zamera ovo ili ono, sam sam to radio vise puta, ali takmicarska tekma sa i bez ovakve taktike i pripreme tima po linijama nema isti rezultat na kraju.

Svaka cast za prolazak dalje, ali da je pojeo ovog danca je glupost epskih razmera. Bukvalno nacrtane 50-50% utakmice i timovi. 

Link to comment
Share on other sites

Videces sta ce Dinamo da uradi tom Rozenburgu koji je bar duplo losiji tim mego Kopenhagen. 

 

Skandinavski fudbal je opasno precenjen... cak je danski jos i daleko najbolji. Tako da su te partije u Rozenburgu kao da je zabijao golove po pingpong ligi ako ne i gore. 

Link to comment
Share on other sites

Mene zanima da li je podignut nivo opreznosti norveške protivvazdušne odbrane nakon onih penala Jevtovića, Simića i Jovančić? Ok, jesu šutirali sa konjske balege a ne trave, ali baš zato su morali biti duplo skoncentrisaniji nego inače. 

 

Ne mogu da shvatim da nakon Jevtovićevog ekstra poena dodju ova dvojica i potpuno isto šutiraju. Srećom, tu je bio i onaj mali Hrvat... 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Pavaroti said:

Svaka cast za prolazak dalje, ali da je pojeo ovog danca je glupost epskih razmera. Bukvalno nacrtane 50-50% utakmice i timovi. 

 

Pojeo ga je u defanzivi i na sredini terena... Pogledaj pazljivo kako se krecu nasi igraci, kako suzavaju prostor i npr pokusaje Danaca da odigraju "dupli pas" na strani kada imaju 3 igraca "u trouglu", kako se pomera linija koja stoji ispred poslednje linije odbrane ... Jedna od retkih gresaka je kod postavljenog gola.

 

Problem je napad jer osim Marina vecina je napadacki impotentna ili im je potreban veliki prostor da ucine nesto.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, vepar said:

Videces sta ce Dinamo da uradi tom Rozenburgu koji je bar duplo losiji tim mego Kopenhagen. 

 

Skandinavski fudbal je opasno precenjen... cak je danski jos i daleko najbolji. Tako da su te partije u Rozenburgu kao da je zabijao golove po pingpong ligi ako ne i gore. 

Dinamo ce da prodje Rozenborga,po mom misljenju. Ako to uopste ima veze sa temom,a nema.

Neka Veljko Simic i Aleksa Vukanovic zabiju pola njegovih golova  u LingLong ligi,pa cemo da pricamo. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...