Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

1 minute ago, Vredni mrav said:

Vise puta je Zander izneo loptu i iznudio fal. Cak mislim da je 2 puta izvukao zuti. Bruda sa betona, ne zna fudbala, al zna sve fore. Asocirao me na Dragana Nikolica iz trećeg rajha, ne znam sto.

 

Da ga nije Simić izvukao onim klizećim startom kad je zatvorio danca u 1 na 1 situaciji, druga bi se pesma pevala sad ovde. Baš se vidi da mu to nije pozicija. Katastrofa su bile neke rupe koje su na levoj strani ostajale kad je Rodić izašao.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Stondisha said:

 

On je onaj frajer na malom fudbalu, što ima profi opremu i lepo pimpla loptu, al zato na svaki kontakt pada hvata loptu rukama i svađa se za faul... pa onda stvarno bude penal u trećem minutu, al te je svima pun q pa ni tvoji više ne skaču za tebe da traže penal. Taj neki frajer... 

Ma sigurno ovaj.glupi Litvanac nije svirao penal zbog toga. Mene je sudija dodatno nervirao zato sto se pogresno kretao na.terenu i.dosta puta ispadalo da pravi blok ekipi koja napada. Srećom Danci nisu to pretvorili u gol. 

Link to comment
Share on other sites

Ne bih o ovih 210min samo bih o penalima, par detalja...

 

Neverovatno da sudija nije ponovio penal Marina jer je danski golman skakao i udarao precku koja se prilicno tresla... To je ponovio i u sledecoj seriji cini mi se pa je sudija zaustavio izvodjenje i upozorio ga.

 

Teren, bela tacka, zivo blato i kao da je postojala neka plocica na mestu bele tacke - na usporenom snimku se tacno vidi kako kada fudbaler levom nogom staje do lopte, lopta se izdize i igrac kada je zahvati desnom nogom ona je vec centimetar-dva otisla u visinu u odnosu na prvobitni polozaj. Za trenutak sam pomislio da je na mestu penala ona prskalica i da se neko dobro zajebava izdizanjem iste na tren. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Hvala ti Zvezdo sto postojiš!!!! 

Ovaj Kopenhahen je pravi mali seljački klub. Uslovi za igru neregularni zato je i bilo toliko promašenih toliko penala. Rupa ima 20cm svaki šut van balansa. Sudija gura desno od rupe umesto levo,

čovek bez mozga. 

Mnogo smo kvalitetniji od ovih seljaka i trebali smo da prodjemo mnogo lakše ali nema veze ovako je sladje. Ima još vremena do kraja prelaznog roka da se očisti žito od kukolja. 

I sto neko napisa neka je sramota sve ove vedete sto su se sakrili i pustili Pankova da šutira po drugi put. 

Sudjenje opet katastrofa neverovatno mi je da dve tekme zaredom završavaju sudiju a mi gledamo kao budale. Pa šta radis Terzicu?! Ovaj Zeca čovek trebao da dobije 5-6 žutih kartona za ove dve tekme. Drugi žuti Milonovicu je manje žuti od svakog starta ovog kasapina Zece.

Krilo jedno dobro i to levo po mogućstvu i imamo ekipu. 

Edited by Milance
Link to comment
Share on other sites

Just now, perkos said:

Ma sigurno ovaj.glupi Litvanac nije svirao penal zbog toga. Mene je sudija dodatno nervirao zato sto se pogresno kretao na.terenu i.dosta puta ispadalo da pravi blok ekipi koja napada. Srećom Danci nisu to pretvorili u gol. 

 

Jbga ne vidim ja toliko 🙂

 

vidim da je tendenciozan i to je za mene dosta. Ndojeu je oprostio ono udaranje Gobeljića na primer.

 

ovo moje se odnosilo na moje viđenje Ivanića na terenu, još kad reče u nekom trenutku voditelj na areni Ivanić večeras raspoložen za igru, umalo se ne zagrcnuh od smeha, kako li izgleda kad mu je loš dan ako je večeras dobar.

 

on i Žander ekipa za mali fudbal, nije ovo za njih 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja naprotiv, ne mislim da se npr Marin usrao i da nije smeo da sutne. Nije on takav igrac. Jednostavno, da je normalan teren, stvarno mislim da bi uzeo loptu i sutirao. Ovako, izgubis samopouzdanje, udje nesigurnost, pogotovo jer si zveknuo precku u prvoj seriji. Covek igra ceo zivot na tepihu  Nije prijatno. 

 

Sto neko napisa, Radovan je navikao na ovakavo blato, plus je lepo sutirao prvi put. Ne bi ni on digao ruku da je pre toga poslao loptu na tribine :) 

Edited by Dropkick Murphys
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nemoj da zajebavate, mi smo veceras odigrali dosta dobru utakmicu. Da nas srpski Fibel nije ujebao, dali bi im jos jedan u regularnom delu i onda bi mogli da ga duvaju.

 

Sasvim korektna evropska tekma, bolja od Trnave prosle godine npr.

 

Kopenhagen nije nista igrao dok nismo crveni dobili. Dali gol iz gluposti kao i u prvoj tekmi i bili spremni da prime jos 1. Posle smo imali srecr, ali jebiga, da je sviran cist penal nad Ivanicem, ko zna kako bi bilo.

 

Nema dileme da smo zasluzeno prosli. Svako ko kaze drugacije, nije objektivan.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Trebao je da šutira ponovo Zander jer levak ne bi imao problem sa rupom u koju upada stajna noga svakom desnjaku. Pankov malo nepravilno stajnu nogu stavljao iza lopte i plasirao zato i išla pod prečku. Možda je do iskustva sa blatom ali svaka mu čast.

Naravno sudija maloumnik nije skapirao nego terao igrače da desno pomeraju loptu

Link to comment
Share on other sites

Kakav je fck seljački klub meni i dalje nije kasno. Jbt Carlsberg im je sponzor, dolaze iz jedne od najbogatijih država na svetu, klub iz glavnog grada, stadion na kome igra reprezentacija i igraju na ovoj oranici koje bi se i Nesko Milovanović postideo! 

 

Edited by Milance
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...