Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

12 hours ago, Liska Manjina said:

Marko Vejinović je slobodan igrač, just saying. Bolji je od svih naših veznjaka, imao je dobru sezonu ali je hteo veću platu pa nije došlo do dogovora. Uz sve to ima naš pasoš, i mislim da bi bio dobar parnjak Sanogu, pismen igrač sa strašnim pregledom igre kojem defanzivni zadaci nisu strani, uz sve to ipa strašnu desnu nogu.

Dovodio sam ga kao mladog talenta na nekom FM pre tipa deset godina 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Don Juan said:

Ja vam kažem da nam visi licenca, ali niko me ne sluša 🤨

Ako je u pitanju kinta koju pominju-nemamo je da platimo. Al tu sad moze da uskoci i kakva pomoc sa strane, da budzet pomogne iako nije vreme za "hleba i igara".

Sve u svemu, standardna ludnica sa nasim fk.

Edited by Manoly
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Crni Bombarder said:

Kanga,Katai,Ben,pa i taj Ivanic...dosta igraca koji "vole" loptu,a ona je jedna.
Trebace Stankovic da pronadje formulu po kojoj ce i vuk biti sit i ovde na broju..posebno sa Kangom i Kataijem..obojica voile da je "carine"..

Ivanic mozda voli loptu ali ona njega apsolutno mrzi.

9 hours ago, HAMMER said:

dug smanjen sa 34 na 45 miliona. terza madjija!

:Hail:

 

Mi smo jos pre dve godine upozoravali da se igranje Lige Sampiona finansijski ne isplati.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sve ove titule koje održavaju Tvorzića iznad vode, neće imati nikakvu vrednost kad završimo u četvrtoj ligi ko Rendžers, a komšije pokupe jedno desetak uzastopnih.

 

Nama hitno treba:

  • moratorijum na dolaske igrača dok se igrački kadar ne svede na manje od 25 igrača
  • smanjivanje broja zaposlenih na ispod 100 (mislim da sada imamo i više od 220 koliko smo imali kad je Čović hteo da "seče")
  • i naravno, ostavke i pokretanje pitanja krivične odgovornosti rukovodstva

Pošto se ovo, naravno, neće desiti ni za milion godina, moći ćemo samo da uživamo u još jednom epskom brodolomu u Istočnoj Evropi. Ono što se dešavalo KK-u će izgledati kao bezazlena šala kad sve dođe na naplatu. A doći će, za dve godine, ili za deset.  

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Don Juan said:

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/zvezda-duzna-napretku-radu-las-palmasu-hadersfildu-cak-i---partizanu/362945

 

Ovaj dug prema Las Palmasu nam može doći glave i to hitno moramo da platimo, inače biče gadno.

Sve vreme pominješ da možemo da izvisimo za licencu. To se odnosi na narednu sezonu? Mislim, za ovu bi trebalo da smo je već dobili. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dropkick Murphys said:

Sve vreme pominješ da možemo da izvisimo za licencu. To se odnosi na narednu sezonu? Mislim, za ovu bi trebalo da smo je već dobili. 

Pretpostavljam za sledeću, ali ko zna. Znam da nam je produžen rok za mesec dana da platimo Las Palmasu, zato je bila ključna prodaja Garsie, ali pošto od toga nema ništa ko zna šta će biti. Prelazni rok tek počinje, pa ćemo videti da li će neko da se zajebe da kupi nešto od nas, a da nisu klinci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Markoss said:

Dal je moguce da Vukanovic pocinje pre Gavrica, pa i Radulovica. Jebem ti fudbal i sport i sve. 

Ada sto bi igra igrac koji je prodat, odradio je svoje za 3,4 utakmice sto je igrao, pokazao nesto, stigla ponuda, adio amigo, nije luda uprava pa da igra on opet cus. Veliko je pitanje oce li i on docekati novu godinu u klubu, majku im njihovu lopovsku.

Edited by Mili
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Markoss said:

Dal je moguce da Vukanovic pocinje pre Gavrica, pa i Radulovica. Jebem ti fudbal i sport i sve. 

To je tzv Dekijev pogled unapred, a nakon svih onih hvalospeva na racun mladih igraca i price o tome kako ce biti baceni u vatru... sve u rok sluzbe i expres prodaje da se krpe lopovske rupe.

Edited by Manoly
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mili said:

Ada sto bi igra igrac koji je prodat, odradio je svoje za 3,4 utakmice sto je igrao, pokazao nesto, stigla ponuda, adio amigo, nije luda uprava pa da igra on opet cus. Veliko je pitanje oce li i on docekati novu godinu u klubu, majku im njihovu lopovsku.

 

Ma Gavric ide sad pa ide, al sta nas uskracujes da ga gledamo jos malo. Radule da vrh gol protiv Borca sad na premijeri, i pocne mu Vukanovic pre. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Tunji Awojobi said:

Sve ove titule koje održavaju Tvorzića iznad vode, neće imati nikakvu vrednost kad završimo u četvrtoj ligi ko Rendžers, a komšije pokupe jedno desetak uzastopnih.

 

U istom tom paralelnom univerzumu u kojem Crvena zvezda moze da zavrsi u cetvrtoj ligi Partizan i Crvena zvezda nisu jedini pretplaceni za osvajanje titula tako da scenario sa 10 uzastopnih titula Partizana mozes odmah da otpises.

Link to comment
Share on other sites

Počinje čovek (Vukanović) koji na generalnoj probi peed prvenstvo odigra celih 18 (osamnaest) minuta... Šta li smo mi uigravali i isprobavali na pripremama? Izgleda sve samo ne ono što ćemo i primeniti u takmičarskim utakmicama...

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, goldberg said:

 

U istom tom paralelnom univerzumu u kojem Crvena zvezda moze da zavrsi u cetvrtoj ligi Partizan i Crvena zvezda nisu jedini pretplaceni za osvajanje titula tako da scenario sa 10 uzastopnih titula Partizana mozes odmah da otpises.

 

Ne znam za paralelne univerzume, ali u ovom Seltik juri desetu uzastopnu titulu. 🙂

 

U svakom slučaju, nije ni bitno ko bi uzeo titule. Poenta je da je klub u nimalo naivnoj situaciji, a ponašaju se kao da smo Mančester Siti. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...