Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

1 minute ago, LayupFromTheMidget said:

Jeste, pogotovo kada se steluje protiv Krasnodara, Liverpoola, Salzburga

 

Ma ko to spori?

Ne zelim da se vracam na vise puta objasnjenu nasu sramotu koju zivimo u Kokeznim vremenima.

Zato je stadion prazaaaaaaaaan.

Ali tu su Neda i Vesa da nas podrze kad tesko je.

Link to comment
Share on other sites

Jeste bas zato davis.

Stadion je prazan ako do sada nisi ukapirao, jer publika bira utakmica pa umesto da odu da gledaju Javor pre ce da gledaju Hjk ili Suduvu.

Pa imas 30k protiv Hjk.

A za vreme toleta ta publika nije imala izbor sta ce da gleda, pa je gledala to sto mora mocnu Jsl.

Tako da slabo ti ide  ova relavitizacija i da se sada krade vise  posto je Evropa jedino merilo a ona nam kaze da je Zvezda uzela vise bodova u  nego Partizan za vreme Toleta. Beograd pobedu u grupnoj fazi Ls nije video do prosle godine. A pre toga 10+ godina nije prezimio klub iz Srbije u Le, a nekako ta Zvezda jeste(i Partizan je te godine isto).

edit: I ta 4 boda je uzela u ubedljivo najtezoj grupi prosle godine, da je grupa bila slabije moglo je da se prezimi jos 1 u nizu

Edited by LayupFromTheMidget
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam ga odavno provalio, ukazao sam moderaciji na njegov MO, koji je sličan na svakom topiku ali nažalost izgleda da je takvo ponašanje štaviše poželjno. Stir the pot što bi se reklo pa onda mu svi pojedinačno odgovaraju a on se oseća kao VIP.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Jeste bas zato davis.

Stadion je prazan ako do sada nisi ukapirao, jer publika bira utakmica pa umesto da odu da gledaju Javor pre ce da gledaju Hjk ili Suduvu.

Pa imas 30k protiv Hjk.

A za vreme toleta ta publika nije imala izbor sta ce da gleda, pa je gledala to sto mora mocnu Jsl.

Tako da slabo ti ide  ova relavitizacija i da se sada krade vise  posto je Evropa jedino merilo a ona nam kaze da je Zvezda uzela vise bodova u  nego Partizan za vreme Toleta. Beograd pobedu u grupnoj fazi Ls nije video do prosle godine. A pre toga 10+ godina nije prezimio klub iz Srbije u Le, a nekako ta Zvezda jeste(i Partizan je te godine isto).

edit: I ta 4 boda je uzela u ubedljivo najtezoj grupi prosle godine, da je grupa bila slabije moglo je da se prezimi jos 1 u nizu

 

Sto bi znacilo da je u prolece stadion bio znatno popunjeniji, jer je tada publika opet uskracena da bira utakmice.

 

Za vreme Toleta se klub nasao u nezavidnom polozaju, postojala je neizvesnost, borba za nesto, osecaj da je nesto uskraceno, opasnost da ce klub da se finansijski urusi i ode u 3. ligu (a onda je jedan politicar, kao na kraju kakvog holivudskog trilera sazvao sednicu na Marakani i sve je bilo drugacije).

 

Da bi imao posetu moras da imas marketing, da bi taj marketing mogao da bude delotvoran moras da imas sta da reklamiras. Meceve koji su iz ovog ili onog razloga sigurne pobede (losa konkurencija, nekvalitetna taktika rivala, nesto trece) malo ko hoce da gleda osim ljudi koji ionako ne obracaju paznju sta se desava na terenu i oni su stalno tu iz nekog drugog razloga (navijaci na severu).

 

Na domacim longligaskim mecevima prosecan gledalac moze da vidi samo nezainteresovane igrace Crvene zvezde koji gledaju samo da uguraju loptu izmedju stativa protivnika jednom ili dva puta pa se posle toga vuku na terenu i protivnika koji stoji ispred gola i ceka kada ce primiti gol.

 

Da pobedjujemo sa 5:0 uz atraktivnu igru ili da su protivnici konkurentniji i da je vise njih u stanju da otkine bod ili pobedi jer se bori za 2. mesto, 4. mesto, mesto u PO, cak i opstanak, bilo bi i vise gledalaca. 

 

Ili to ili da je ulaz besplatan, navijaci najvise vole besplatan ulaz.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

Probudih se, citam, i razmisljam dal sam jos uvek pijan od sinoc.. 

2019 godina, a jos uvek se vodi rasprava o zvezdinoj omladinskoj skoli... Da Markos ne baci neki red o utakmicama omladinaca, ja ne bih znao da isti jos uvek postoje.. 

Link to comment
Share on other sites

Kako ne postoje, pa samo u zadnjih godinu dana prodali smo braću Ilić, Adžića, Joveljića, Terzića čak se i Račić može tu  može računati kao naš.

Ne znam šta još očekujete? Da prodajemo po 10-15 igrača godišnje?  

Edited by perkos
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, perkos said:

Kako ne postoje, pa samo u zadnjih godinu dana prodali smo braću Ilić, Adžića, Joveljića, Terzića čak se i Račić može tu  može računati kao naš.

Ne znam šta još očekujete? Da prodajemo po 10-15 igrača godišnje?  

Prodali smo svakog ko ima makar i 2% talenta.. Bez da je odigrao nesto znacajnije kod nas, vodimo se logikom prodaj dok jos vazi za talenta, da ne bude mrka kapa posle kad na terenu ne pokaze nista.

Racica ne racunam za igraca a ne za nekog ko je ponikao kod nas. 

Brace Ilic i Terzica smo gledali na terenu ukupno jedva 50minuta, jedini je Joveljic odigrao nesto, a opet i on je dobio malo minuta..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

O kojoj publici vi pricate. Pa "nasi verni navijaci" "najbolja publika na svetu" ne mogu da napune stadion protiv partizana po idealnim vremenskim uslovima a kamo li ako padne kisa. To da li u timu igraju nasa deca, da li igra ovaj ili onaj moze da dovede iljadu dve vise ili manje i to je potpuno irelevantno. Dok se ne promeni stanje u drustvu i dalje ce nam stadioni zvrjati prazni, a stoka se tuci i ubijati po tribinama. 

Link to comment
Share on other sites

Mene više zanima žreb od pola 2, tu nam se lomi oko Evrope za ovu sezonu.

Jer ako dobijemo Makabi ili AIK možemo da se vratimo Linglong obavezama.

Dudelanz bi isto bi nezgodan.

 

Od ekipe koja je izbacila Salzburg, parirala Napoliju I dobila Liverpul došli smo do toga da je euforija i nada pred prosečnim FCK ravna nuli.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...