Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

1 minute ago, Markoss said:

 

A o Causica nismo? Ni o Simica npr? Ni o Terzica i Joveljica? 

Pricam o onima koji su trebali da igraju...po mom misljenju...Joveljic i Terzic su za konkurenciju imali bolje igrace od njih trenutno, na tim pozicijama.

Edited by ZiS
Link to comment
Share on other sites

Just now, ZiS said:

Pricam o onima koji su trebali da igraju...po mom misljenju...Joveljic i Terzic su za konkurenciju imali bolje igrace od njih trenutno, na tim pozicijama.

 

Pa imali smo bolje i od Causica i Simica pa su konstantno igrali. Za Vulica je posle 10 minuta jasno da je bolji od Causa, Vukanovic je dosao kao najbolji igrac lige van vecitih i ponovo je Simic nakon uzasne jeseni imao prednost na prolece dok se nije potpuno raspao. 

Link to comment
Share on other sites

Kroz ovaj posao sam naucio da za 10 minuta ne mozes da vidis nista...Dakle ne tvrdim ja da nije bilo "protekcija" nefudbalske prirode ali jedino sto sam na nekom vecem uzorku mogao da vidim je Ebi...ako pricamo o najboljih 11...da su Vulic i Vukanovic trebali da imaju vise minuta, verovatno jesu, ali da su u tom momentu bili za najboljih 11...nisu. Nisu svakako ni Causic, ni Simic i ta rotacija je trebalo da bude ravnomernija...Videcemo kako ce to ove sezone izgledati sa tom dvojicom igraca, nakon, hajde da kazemo, tog perioda adaptacije.

Edited by ZiS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ZiS said:

Klasicna mitomanija...napisah ranije, jedino gde deluje da smo se ogresili je Ebi...a i tu nemamo sve informacije...

Kad mi odigramo kao kurton protiv Suduve, onda je to jer je pocetak jula, jos su pripreme, teske noge, tek je prva utakmica, a kad sad Meleg i Jirka odigraju lose svoju prvu utakmicu za novi klub, to je zato jer nemaju pojma. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne nego se stvara hajp kao da na klupi drzimo Ronalda i Mesija...pa im zli Miloje ne dozvoljava da igraju...a prava istina je da trenutno nisu bolji od konkurencije za tu poziciju...Ja bih voleo da Jirka pokida polusezonu i vrati se cim pre...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jirka je trebalo da ima mesta od starta sezone, jasno se video potencijal uz naravno konkretan rad sa momkom. 

S druge strane, da izuzmem iz price nor Simica koliko god to ne treba raditi, Milojevic je sa tim igracem tj Jirkom radio polusezonu, ima nesto i do toga, uz pricu da li bi on zaista i imao prostora na svojoj poziciji (mislim da bi imao, mada nisam trener).

Edited by Manoly
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, ZiS said:

Ne nego se stvara hajp kao da na klupi drzimo Ronalda i Mesija...pa im zli Miloje ne dozvoljava da igraju...a prava istina je da trenutno nisu bolji od konkurencije za tu poziciju...Ja bih voleo da Jirka pokida polusezonu i vrati se cim pre...

A to se videlo iz ove jedne utakmice, posto o tome pisemo? Ako cemo tako da merimo, onda svakako nisu losiji od konkurencije. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Spooky said:

 

Dejo je legenda, tu nema nikakvog spora ali meni je najveci ikada, bar od onih koje sam gledao uzivo, ipak Piksi. Kompletniji igrac je bio. I dan danas, kada se smorim gledajuci ove nase sadasnje vedete, ukljucim YT i okrepim dusu bravurama dvojice istinskih velemajstora fudbala.

Kad se pomene "plemika" Dejo ili Piksi ja uvek pitam - Zasto ne obojica? :classic_biggrin:
I setim se ovog brilijantnog gola kojeg su kreirala dvojica majstora fudbalske igre.
 

 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ZiS said:

Ne nego se stvara hajp kao da na klupi drzimo Ronalda i Mesija...pa im zli Miloje ne dozvoljava da igraju...a prava istina je da trenutno nisu bolji od konkurencije za tu poziciju...Ja bih voleo da Jirka pokida polusezonu i vrati se cim pre...

 

Radnik iz Bjeljine verovatno na klupi ima i Mesija i Ronalda jer je oderao Donju Trnavu laganini sve s Krstajom na celu. Ta ista Donja Trnava lagano izvuce remi na Marakani. 

Link to comment
Share on other sites

Ne blamiraj se vise bez potrebe...Trnava bez ijednog igraca koji je igrao protiv nas...Trnava koja je te godine usla u kvalifikacije kao prvak drzave a ove godine kao sedmoplasirani tim lige...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...