Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

2 hours ago, ZiS said:

Mirko Ivanic kao ni Ebecilio nikad u karijeri nisu igrali defanzivnog veznog, verovatno ni na treningu...Bice bolji Mirko ako Kanjas bude bar priblizno na nivou iz nekih ranijih perioda njegove karijere a posebno ako bekovi pocnu da rade ono sto treba i otvore mu prostor za delovanje...

 

Niko nije ni mislio da treba da igraju zadnjeg veznog bec deep lying pleja ali i da jeste uopste nije bitno. Johan Krojf tokom karijere nije igrao na ukupno dve pozicije u timu, na svim ostalim jeste, pa mu nije smetalo da bude jedan od najvecih igraca svih  vremena. Pa, Milojevic je stavljao Srnica na zadnjeg veznog a sad odjednom Ebesilio ili Ivanic ne mogu da igraju ovo sto igra Jovancic.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Ikac said:

 

Ja sam pažljivo čitao i mislim da si ovo boldovano pomenuo i pre utakmice sa Suduvom.

 

Evo jednog pitanja - zašto? Zašto je promenjen sistem igre? Milojeviću očigledno više odgovara counter-punch sistem, sa brzim igračima po kriiima na uštrb tehnike (Srnić, Milić), koji su spremni i sposobni da pomažu nazad. Zašto je to menjano?

 

Ako je na polusezoni određeno da će Marin zauzeti mesto Kange, a ne Ebisilio, zašto se jurio Ivanić? Zašto se forsiralo njegovo dovođenje, a ne dovođenje igrača karakteristika poput Radonjića, kad se već neko morao dovoditi? Btw, stigao je tada i Jirka, a imali smo i Jevtovića koji je trebalo da dobije više prostora odlaskom Srnića.

 

Ne vidim jasan razlog zašto se menjalo nešto što je odlično funkcionisalo.

@ZiS

 

Zato što postoje određeni momci koji "moraju" igrati. Zato što su skupo plaćena pojačanja dovođena bez ikakvog jebenog plana! Taj isti Milojević je preklinjao upravu da se dovede Čaušić, a znamo kakve je izjave davao u vezi Jirke. I ne samo to već je pozitivno komentarisao dovođenje svih igrača, što ne mora da znači da je on lično insistirao na njihovom dovođenju, ali je svojim izjavama davao legitimitet dovođenju tih igrača i aminovao njihov dolazak.

 

Ko je insistirao na produženju ugovora gardistima i davanje enormnih plata gardistima, kada se videlo da je došlo da zasićenja? Kako je kroz pola jebene godine došlo do transformacije od ključnogh igrača do problematičnog viška? Ko je moj kurac konstantno gurao problematične gardiste u prvu postavu? On je zadužen za jebenu disciplinu u ekipi, nije moja baba. Zašto ih odmah nije sankcionisao? Zbog njegove gluposti smo došli do toga da niko ne želi da ponudi ni minimalnu sumu za te "gardiste", znači neće ih niko niti DŽABEEEEEEEEEE! Svi smo jebeno videli šta se dešava, samo on kasni sa svojom reakcijom POLA JEBENE GODINE! Videla se krucobolja kod određenih igrača još u oktobru! I sad smo došli do toga da nas njihovi ugovori "guše" i da ih se ne možemo otarasiti, a nije da se ne trudimo.

 

Sam je rekao da je Boaći došao totalno nespreman iz Kine, što smo svi primetili odmah. Zašto ga je koji moj onda gurao u utakmicama LŠ? Zašto se nije pokušalo sa drugim rešenjima?

 

Glavonja je jako dobro znao da je Aleksa Terzić odlično rešenje na poziciji levog beka, da je u pitanju potencijalni reprezentativac i moderan levi bek. Zašto dečko nije dobijao više prilike i zašto je gurao faking FIlipa Stojkovića na levom beku na uštrb telentovanog Terzića? Stojković ne ume da igra niti desnog beka, a to mu je primarna pozicija, da ne pričamo o poziciji levog beka.

 

Sa svakim potezom se kasni po pola godine-godinu dana i to je jebeno evidentno.

 

edit: Naravno na sva ova pitanje ne postoji odgvor, pa sve i da pričaš sa Milojevićem lično, nećeš dobiti odgovor na ova pitanja, zato što je odgovor isti, svi ga znamo, ali se ne sme reći - Procenat! I videćeš gde ćemo mi završiti nakon što sjašu Milojević i Terzić i u kakvom stanju će ostaviti klub.

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Milijaš #10 said:

Najveći ikada, legenda Crvene zvezde - Dejo Genije!

 

Dejo je legenda, tu nema nikakvog spora ali meni je najveci ikada, bar od onih koje sam gledao uzivo, ipak Piksi. Kompletniji igrac je bio. I dan danas, kada se smorim gledajuci ove nase sadasnje vedete, ukljucim YT i okrepim dusu bravurama dvojice istinskih velemajstora fudbala.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, taliesin said:

 

Niko nije ni mislio da treba da igraju zadnjeg veznog bec deep lying pleja ali i da jeste uopste nije bitno. Johan Krojf tokom karijere nije igrao na ukupno dve pozicije u timu, na svim ostalim jeste, pa mu nije smetalo da bude jedan od najvecih igraca svih  vremena. Pa, Milojevic je stavljao Srnica na zadnjeg veznog a sad odjednom Ebesilio ili Ivanic ne mogu da igraju ovo sto igra Jovancic.

Moze da pokrpi naravno...ali u kontinuitetu, tesko...Eh jbg, sad i ti preterujes, Johan Krojf...ta fudbalska filozofija je bila avangarda pre 40+ godina, mnogo toga se promenilo...

Ozbiljne ekipe to momentalno kazne, mozda da je to bio plan od pocetka, pa da su gurani u domacem prvenstvu gde moze da se eksperimentise...ali tu ostaje i pitanje da li igraci zele to da igraju, da li postoji otpor kod njih...

Link to comment
Share on other sites

I za one što komentarišu kako su "gardisti" razbili Salcburg, samo da se podsetimo ko je kriv za oba gola Salcburga i ko je zamenjen još u prvom poluvremenu utakmice. Da se podsetimo ko je centrirao kod oba naša gola, ko nas je čupao tokom cele utakmice, ko je asistirao kod oba gola i ko je postigao oba gola. Dobro neko reče, mi smo Salcburg dobili uprkos gardistima, a ne zahvaljujući njima.

 

Uz jedan osvrt da za Stojkovića, Savića, Čaušića i Simića niko ne želi da ponudi ni - MINIMALNU CENU!

 

A Volf, Šlager, Samseku, Dabur, Haidara vrede desetine miliona eura.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Liska Manjina said:

Glavonja je jako dobro znao da je Aleksa Terzić odlično rešenje na poziciji levog beka, da je u pitanju potencijalni reprezentativac i moderan levi bek. Zašto dečko nije dobijao više prilike i zašto je gurao faking FIlipa Stojkovića na levom beku na uštrb telentovanog Terzića?

 

Kosanovic je u onom intervjuu koji je postavljan mrtav hladan rekao da je pozicija levog beka najkriticnija i da se kod nas ne moze naci igrac za to mesto ali je novinar, naravno, propustio da ga pita zasto su onda prodavali Terzica za relativno skroman iznos, ako je vec takva situacija. Prodali smo perspektivnog igraca na deficitarnoj poziciji za 1.5 miliona da "bismo preziveli" u godini u kojoj smo prijavili preko 60 miliona prihod. Da je novinar bio novinar a ne benevolentni sagovornik koji ne sme da pita nista skakljivo, postalo bi smesta jasno koliko je cela ta prica strucnog staba suplja u odnosu na generalnu politiku kluba, koju razvoj igrackog kadra i formiranje tima na uredan nacin uopste ne zanima.

Edited by taliesin
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Meni je zapalo za oko to sto je Savicevic izjavio da je Terzic blokirao Ivanica da igra jer je mnogo ulozeno u njega(citaj ocekuju se veliki procenti), te da mu najverniji ne bi oprostili da odigra protiv Kosova.

Koliko god bio u pravu u pogledu Terzica, kenja mnogo I Savicevic.

Previse se on slizao sa Milom da bi mogao nekom da deli moralne lekcije.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ZiS said:

Moze da pokrpi naravno...ali u kontinuitetu, tesko...Eh jbg, sad i ti preterujes, Johan Krojf...ta fudbalska filozofija je bila avangarda pre 40+ godina, mnogo toga se promenilo...

Ozbiljne ekipe to momentalno kazne, mozda da je to bio plan od pocetka, pa da su gurani u domacem prvenstvu gde moze da se eksperimentise...ali tu ostaje i pitanje da li igraci zele to da igraju, da li postoji otpor kod njih...

 

Nije uopste krpljenje u pitanju, 4-1-4-1 je sasvim legitimna formacija ako imas iole trkacki potentna krila. Mnogo se precenjuje Jovanciceva igra u defanziviji u odnosu na mogucnosti Ivanica i Ebesilija, jesto on tu nesto bolji zbog duzine i snage ali Jovanca je generalno sasvim prosecan defanzivac. Na stranu to sto u domacoj ligi uopste nije bilo potrebe da igramo sa dva defanzivno orijentisana igraca u manevru ali to je vec sasvim druga prica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ofanzivni karakter ekipe se ne menja igrom sa jednim ili dva defanzivna vezna, to je zabluda...nista mi tu ne bi dobili...posebno kad si dominantan i kad igras na protivnickoj polovini...Svakako uvek jedan od ta dva defanzivna vezna ide gore dok je drugi osigurac...Naravno, ucinak zavisi od karektiristika igraca...

Jovanca je po mom misljenju bio nas najbolji vezni igrac u LS, u rangu sa Marinom...Njegova partija protiv Liverpoola je prava mala fudbalska klinika za tu poziciju.

Edited by ZiS
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Cavani said:

Meni je zapalo za oko to sto je Savicevic izjavio da je Terzic blokirao Ivanica da igra jer je mnogo ulozeno u njega(citaj ocekuju se veliki procenti), te da mu najverniji ne bi oprostili da odigra protiv Kosova.

Koliko god bio u pravu u pogledu Terzica, kenja mnogo I Savicevic.

Previse se on slizao sa Milom da bi mogao nekom da deli moralne lekcije.

 

Nije bilo govora o tome da ce bilo koji igrac Zvezde igrati protiv Kosova. Mozemo mi da mislimo o tome sta hocemo, meni licno je ta smesna identifikacija Zvezde sa nekakvim srpstvom sumanuta i bolesna, ali zna se ko sa tribina Marakane odlucuje o takvim stvarima i sta bi igraci dozivljavali da su igrali tu utakmicu. Ko poznaje Stojkovica ili ljude iz njegovog okruzenja odlicno zna da je on vise puta rekao da mu ne pada na pamet da igra tu utakmicu, nedeljama pre nego sto je trebalo da se odigra. Svi su to znali, ukljucujuci i Savicevica, kojem Zvezda nije nikakva nepoznanica i veoma dobro zna kako kod nas stvari stoje u klubu. Potpuno je nepotrebno napravljena cela ova prica, par telefonskih razgovora na relaciji Beograd - Podgorica bi zavrsili stvar bez ucesca ove nase zatrovane javnosti.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ZiS said:

Ofanzivni karakter ekipe se ne menja igrom sa jednim ili dva defanzivna vezna, to je zabluda...nista mi tu ne bi dobili...posebno kad si dominantan i kad igras na protivnickoj polovini...Svakako uvek jedan od ta dva defanzivna vezna ide gore dok je drugi osigurac...Naravno, ucinak zavisi od karektiristika igraca...

Jovanca je po mom misljenju bio nas najbolji vezni igrac u LS, u rangu sa Marinom...Njegova partija protiv Liverpoola je prava mala fudbalska klinika za tu poziciju.

 

Jeste, Jovancic je bio odlican protiv Liverpula. Pavkov takodje. Izmedju ostalog sam zato napisao pre par dana da, kako god paradoksalno to zvucalo, za strategiju kluba bi mozda bilo bolje da se ta pobeda protiv Liverpula uopste nije desila. Mnogo smo skupo platili tu pobedu, ne toliko rezultatski koliko finansijski i u zabludama o dometima tima iz prosle godine, posluzila je kao arhi-izgovor za gomilu losih stvari koje su se dogodile prosle godine.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Igor028 said:

Koliko se dobija za koeficient za svaku pobedu? Bas me zanima koliko nam je bodova zadnjih godina promaklo kao sinoc, protiv relativno slabih ekipa.

Ne dobijaju se "koeficijenti" za pobede u kvalifikacijama, računa se samo prolaz dalje.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, taliesin said:

 

Kosanovic je u onom intervjuu koji je postavljan mrtav hladan rekao da je pozicija levog beka najkriticnija i da se kod nas ne moze naci igrac za to mesto ali je novinar, naravno, propustio da ga pita zasto su onda prodavali Terzica za relativno skroman iznos, ako je vec takva situacija. Prodali smo perspektivnog igraca na deficitarnoj poziciji za 1.5 miliona da "bismo preziveli" u godini u kojoj smo prijavili preko 60 miliona prihod. Da je novinar bio novinar a ne benevolentni sagovornik koji ne sme da pita nista skakljivo, postalo bi smesta jasno koliko je cela ta prica strucnog staba suplja u odnosu na generalnu politiku kluba, koju razvoj igrackog kadra i formiranje tima na uredan nacin uopste ne zanima.

Koliko ja znam, Terzić nije hteo da produži ugovor. Nije hteo da produži sa pravom, pošto skoro da i nije dobio pravu šansu, niti je bilo izgledno da će je dobiti. Slično se dešava i sa Erakovićem. Pre njih Adžić, pa je prosut govnima od strane Terzićeve medijsko-navijačke koalicije.

Ja ne znam, koliko su te priče tačne, ali gde ima dima ima i vatre, tako da, ako hoćemo da zadržimo klince, onda ćemo morati da ih "negujemo". Sada smo došli u situaciju da više i nemamo igrača iz omladinske škole koji može da konkuriše za prvi tim. To Terzi očigledno nije ni bitno, pošto sada kreće da prodaje omladince, bez da su dobili minutažu u prvom timu. To je ono što je tragedija, a ne Ebisilio, Kafu ili bilo ko treći.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DonJuan said:

Koliko ja znam, Terzić nije hteo da produži ugovor. Nije hteo da produži sa pravom, pošto skoro da i nije dobio pravu šansu, niti je bilo izgledno da će je dobiti. Slično se dešava i sa Erakovićem. Pre njih Adžić, pa je prosut govnima od strane Terzićeve medijsko-navijačke koalicije.

Ja ne znam, koliko su te priče tačne, ali gde ima dima ima i vatre, tako da, ako hoćemo da zadržimo klince, onda ćemo morati da ih "negujemo". Sada smo došli u situaciju da više i nemamo igrača iz omladinske škole koji može da konkuriše za prvi tim. To Terzi očigledno nije ni bitno, pošto sada kreće da prodaje omladince, bez da su dobili minutažu u prvom timu. To je ono što je tragedija, a ne Ebisilio, Kafu ili bilo ko treći.

 

Jasno. Tvoj post je samo u vise reci napisano ono sto sam napisao u poslednjoj recenici mog posta. Prodaja takvog igraca je samo zavrsi cin jedne lose politike.

 

Adzic je, ipak, druga prica, on je imao zahteve koji su mu se u lice ukazali kao nerazumni kad je presao u Belgiju i nimalo mi nije zao sto je otisao.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, taliesin said:

 

Nije bilo govora o tome da ce bilo koji igrac Zvezde igrati protiv Kosova. Mozemo mi da mislimo o tome sta hocemo, meni licno je ta smesna identifikacija Zvezde sa nekakvim srpstvom sumanuta i bolesna, ali zna se ko sa tribina Marakane odlucuje o takvim stvarima i sta bi igraci dozivljavali da su igrali tu utakmicu. Ko poznaje Stojkovica ili ljude iz njegovog okruzenja odlicno zna da je on vise puta rekao da mu ne pada na pamet da igra tu utakmicu, nedeljama pre nego sto je trebalo da se odigra. Svi su to znali, ukljucujuci i Savicevica, kojem Zvezda nije nikakva nepoznanica i veoma dobro zna kako kod nas stvari stoje u klubu. Potpuno je nepotrebno napravljena cela ova prica, par telefonskih razgovora na relaciji Beograd - Podgorica bi zavrsili stvar bez ucesca ove nase zatrovane javnosti.

Naravno. Kao sto rekoh, kenja Savicevic a izgubio je moralni kredibilitet za tako nesto onog trenutka kada se slizao sa Milom. Viri mu iz dupeta i ne sme da prdne bez njega, posle se iscudjava sto je slicna situacija i kod nas. Ne znam sta mu treba ono "Tumbakovic mi je rekao to i to, samo sto nije zaplakao". Tumbakovic ionako izgleda kao da ce da zaplace svakog casa(fudbalska verzija Sita Alonsa) plus je ocigledno sisa ala Krstajic.

Mogao je da ispadne smeker, pogotovo jer zna koliko je to delikatno pitanje i kolika se tenzija digla oko SPC i ostalih stvari , ali ipak je to Dejo- produzena ruka Mila koji gradi karijeru na antisrpskoj politici.

 

Link to comment
Share on other sites

Može sva pink mašinerija da se pokrene ali Dejo ostaje Dejo legenda Crvene Zvezde. Ološu kakav je terzić je i potreban neki sukob sa pravim legendama kako bi pokazao svoju trenutnu moć mada sve to traje dok se njegov don Brano ne probudi, posle će da cvili i moli za oprost.   

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Cavani said:

Naravno. Kao sto rekoh, kenja Savicevic a izgubio je moralni kredibilitet za tako nesto onog trenutka kada se slizao sa Milom. Viri mu iz dupeta i ne sme da prdne bez njega, posle se iscudjava sto je slicna situacija i kod nas. Ne znam sta mu treba ono "Tumbakovic mi je rekao to i to, samo sto nije zaplakao". Tumbakovic ionako izgleda kao da ce da zaplace svakog casa(fudbalska verzija Sita Alonsa) plus je ocigledno sisa ala Krstajic.

Mogao je da ispadne smeker, pogotovo jer zna koliko je to delikatno pitanje i kolika se tenzija digla oko SPC i ostalih stvari , ali ipak je to Dejo- produzena ruka Mila koji gradi karijeru na antisrpskoj politici.

 

 

Mora da se ogradim od ovog posta jer ne delim ni sentiment ni razmisljanje o Savicevicu koje si ovde izneo. On svakako ima pravo da se ljuti na Tumbakovica jer je selektor bio obavezan da na vreme kaze predsedniku saveza reprezentacije koju trenira da oko ove stvari moze da ispadne problem. Nije bilo na Savicevicu da se unapred raspituje da li ce Tumbakovic voditi tim a Stojkovic i Ivanic igrati, mada bi mudriji covek to na njegovom mestu uradio, vec na tom treneru i tim igracima. Nisu oni dan pred utakmicu shvatili da treba da igraju protiv Kosova.

 

Savicevic je, dakle, u pravu oko svega. To sto nije odradio pametnije sve ovo ne umanjuje ispravnost njegove pozicije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Cavani said:

Naravno. Kao sto rekoh, kenja Savicevic a izgubio je moralni kredibilitet za tako nesto onog trenutka kada se slizao sa Milom. Viri mu iz dupeta i ne sme da prdne bez njega, posle se iscudjava sto je slicna situacija i kod nas. Ne znam sta mu treba ono "Tumbakovic mi je rekao to i to, samo sto nije zaplakao". Tumbakovic ionako izgleda kao da ce da zaplace svakog casa(fudbalska verzija Sita Alonsa) plus je ocigledno sisa ala Krstajic.

Mogao je da ispadne smeker, pogotovo jer zna koliko je to delikatno pitanje i kolika se tenzija digla oko SPC i ostalih stvari , ali ipak je to Dejo- produzena ruka Mila koji gradi karijeru na antisrpskoj politici.

 

Da, čovjek koji je glasao protiv prijema Kosova u uefa.

Ali to su svi zaboravili, kao što su i zaboravili da su reprezentativci Crne Gore premije za remi sa Engleskom uplatili za liječenje djevojčice iz Srbije. Ali sve je to ta antisrpska politika.

 

Quote

 Posle burnih dešavanja na Kongresu UEFA i nekih dezinformacija koje su kasnije preplavile medije, osećam obavezu da istaknem sledeće: Dejan Savićević, predsednik FS Crne Gore i jedna od najvećih legendi srpsko-crnogorskog fudbala, bio je jedini, uz predstavnika švajcarskog saveza, koji je diskutovao i stavio pod veliki znak pitanja predlog UEFA da se glasa za promenu Statuta UEFA koji bi i pravno otvorio vrata FS samoporoglašene države Kosovo u članstvo UEFA 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, SamoFlacko said:

Da, čovjek koji je glasao protiv prijema Kosova u uefa.

Ali to su svi zaboravili, kao što su i zaboravili da su reprezentativci Crne Gore premije za remi sa Engleskom uplatili za liječenje djevojčice iz Srbije. Ali sve je to ta antisrpska politika.

 

 

 

 

Jako pohvalno, narodima na ovim prostorima bi generalno mnogo bolje bilo bez politicara 🙂

Dobre odnose koliko toliko odrzavamo uprkos politicarima a ne zbog njih.

Da ne odem predaleko i u off, Savicevic je u pravu da je ostavljen na cedilu,  po meni previse ocekuje od trojca Ivanic, Stojkovic,

Tumbakovic da bi im toliko prikenjavao.

Nista se oni nisu pitali, stigla je direktiva i to je to. Jedino sto je tajming bio najgori moguci.

Edit.

Sad vidim kako je ispao prethodni post, ono se odnosilo na Mila a ne Savicevica. 

Edited by Cavani
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, taliesin said:

Zbog sabanske kupovine igraca, koja vise sluzi da se nahrane razni apetiti (licne zelje, Terzine kombinacije, sticaj okolnosti da neki igraci budu dostupni i slicno), a ne da se pazljivo selektira tim za odredjeni nacin igre koji Milojevicu najvise pasuje. Na sve to Milojevic, koji je tvrdoglav kao i svaki religiozni fanatik, ima svoje pulene i igrace kojima veruje, a oni moraju da igraju.

 

5 hours ago, perkos said:

Malo ću da stanem i u odbranu Milojevića jer mi si čini da polako on postaje veći krivac u odnosu na onog koji bi trebalo odavno da odmara u Padinjaku za loše situaciju u ekipi. Mnogi će sa pravom reći da je na treneru da vodi ekipu i određuje ko će da igra i ko treba da bude deo ekipe ali postoji jedan problem koji polako zabarvljamo a to je da živimo u kriminanoj državi gde je srpski fudbal jedan od najunosnijih kriminalnih poslova. Bukvalno nema kluba koji nije u rukama krinialaca ( političko- mafijaški klanovi) i trenerima u ovom slučaju Milojeviću nije nimalo lako da u svemu tome opstanu. Jedino što bih mu zamerio je kad bi se dokazalo da je i on deo te mafijaške ekipe i da uzma % od forsiranja pojedinih igrača.

 

Milojević nije obavezan da stavi bilo koga u tim, bez obzira koliko je igrač plaćen. On je trener, on selektira ekipu. Međutim, onda dolazi ovo što piše perkos. Pitanje je kakvi se pritisci vrše na njega, to sve stoji. Ali ne znam što bi ovako radio, ako ne misli da može da napravi uspeh. Ako se dešavaju pritisci ili nešto gore,  ne znam što ih trpi, on može da podnese ostavku i da dobije jednako plaćen posao u Grčkoj ili nekom trećem mestu sutra. Ni tribina, ni navijači, ni simpatizeri neće mu zameriti, koliko god terza pokušao da spinuje. Čak ima takav rejting, da kada bi izašao sa pričom da mu je nešto nametano, mogao bi da pokrene promenu. Barem ja maštam da bi mogao. Nadam se samo da nije u pitanju poslednja perkosova rečenica.

 

4 hours ago, merosina said:

Koliko bolje rangiranih timova mora da ispadne, da bi mi bili povlasceni u trecem kolu LŠ ? 

BATE i Ludogorecu je klimav prolazak u naredno kolo... 

 

Svih 6 bolje povlašćenih, pošto je već žrebano za drugo kolo. U trećem kolu sigurno povlašćeni će biti Ajax, pobednik duela Kopenhagen:TNS/Feronikeli, pobednik duela Dinamo ZG/Saburtalo. Ispred nas su još PAOK i pobednik duela APOEL/Slovan.

 

Žreb za treće kolo je 22. jula, dan pred početak drugog kola, tako da će se opet vezati parovi.

 

Da bi bili povlašćeni u trećem kolu, Ludogorec, Seltik, Bate, Astana, Maribor i Karabag moraju da ispadnu u prvom kolu. Znači ne postoji šansa.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ZiS said:

Ih...i ti sad nasao sa tim cinjenicama...Vidis da je na tribini odluceno da je on predvodnik anti-srpske politike, izdajnik i strani placenik...🤨

Biće da je to negde drugo odlučeno a da tribina samo sledi naređenja svojih mentora

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...