Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

 

1 hour ago, ZiS said:

Sto se ignore liste tice, @Ikac slobodan si da me na istu stavis...posto nemam nameru da prestanem da ukazujem na to u sta je pomenuti dvojac pretvorio ovu temu...I jos se drznes da mi spocitavas zasto to radim..pa valjda se problem resava otklanjanjem uzroka a ne posledice...Postalo je normalno da se ljudi ovde proglasavaju rsb botovima zato sto se ne slazu sa gospodom sa balkona...

 

Овај када хоће нешто да каже о фудбалу качи клипове и позива се на форумаше а умјесто критика према одређеним појавама у и око клуба-прозива опет форумаше.:classic_laugh:

 

2 hours ago, tsva said:

Pise balerina da prodajemo Vujadina APOELu na "pozajmicu."

 

:roflmao:

 

ne pise koliko doplacujemo

 

Вујадину накркали плату, а уговор до пола 2022. године, тако да не знају шта ће, па ова продаја на "позајмницу" љепше звучи :classic_laugh:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ZiS said:

Sto se ignore liste tice, @Ikac slobodan si da me na istu stavis...posto nemam nameru da prestanem da ukazujem na to u sta je pomenuti dvojac pretvorio ovu temu...I jos se drznes da mi spocitavas zasto to radim..pa valjda se problem resava otklanjanjem uzroka a ne posledice...Postalo je normalno da se ljudi ovde proglasavaju rsb botovima zato sto se ne slazu sa gospodom sa balkona...

 

Ne spočitavam, ni ne sprečavam, samo ti cepaj. Ako želiš da se boriš protiv dvojca slobodno, ali izabrao si loš način i izboriti se nećeš kao što nije niko do sad, pritom i sam ne doprinosiš temi tj. postaješ deo problema i, još jednom, dosadan si koliko i njih dvojica, zajedno sa svojom Nikad izvini analogijom.

 

Isto tako kao što ti misliš da sam se ja drznuo da ti spočitavam, mogu i njih dvojica tebi da odgovore. A analize Suduve naravno nigde, pa sad moram da vidim da nisu ove budale Darjan i Boris sportske nešto pisale.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Ikac said:

 

 

 

Isto tako kao što ti misliš da sam se ja drznuo da ti spočitavam, mogu i njih dvojica tebi da odgovore. A analize Suduve naravno nigde, pa sad moram da vidim da nisu ove budale Darjan i Boris sportske nešto pisale.

 

Ne znam sta si ti umislio da si da ti ja pisem analize protivnika iz litvanske lige dok si ti na poslu...😯

Doduse ni od tebe u ovom dijalogu ne videh nista vezano za fudbal, samo nevest pokusaj da se opravdaju stavovi koje zastupaju "sisoje i pizdoje" kriticari tako sto ces mene predstaviti kao problem...

Za te trol masine ima ko ce se pobrinuti na ovom forumu.

Edited by ZiS
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, ZiS said:

 

Ne znam sta si ti umislio da si da ti ja pisem analize protivnika iz litvanske lige dok si ti na poslu...😯

Doduse ni od tebe u ovom dijalogu ne videh nista vezano za fudbal, samo nevest pokusaj da se opravdaju stavovi koje zastupaju "sisoje i pizdoje" kriticari tako sto ces mene predstaviti kao problem...

Za te trol masine ima ko ce se pobrinuti na ovom forumu.

 

Ja sam samo navijač i forumaš kojeg to zanima, a nije imao vremena da sam istraži kao inače. Evo izvinjavam se, pomislio sam da je neko ko je toliko željan analiza to odradio ili pročitao negde drugde pa bi mogao da prosledi link i poboljša zatrovani forum. 

 

Ali kurac, ti si tu samo da bi se svađao i raspravljao sa trolovima i sisoje/pizdoje stavovima koje NE opravdavam, kao što sam više puta napomenuo, ali kojih svakako ima mnogo manje nego što pokušava da se predstavi. 

 

I u pravu si, trol mašinama ima ko će da se bavi na ovom forumu. Nemoj ti molim te, očito ne znaš pošto evo troluju te i dalje. Daj neku analizu bolje. 

 

 

Je l' realno da Babić nije mogao bolje da reši situaciju kad je izbacio u korner? Uopšte nije delovalo neophodno. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ikac said:

 

Ja sam samo navijač i forumaš kojeg to zanima, a nije imao vremena da sam istraži kao inače. Evo izvinjavam se, pomislio sam da je neko ko je toliko željan analiza to odradio ili pročitao negde drugde pa bi mogao da prosledi link i poboljša zatrovani forum. 

 

Ali kurac, ti si tu samo da bi se svađao i raspravljao sa trolovima i sisoje/pizdoje stavovima koje NE opravdavam, kao što sam više puta napomenuo, ali kojih svakako ima mnogo manje nego što pokušava da se predstavi. 

 

I u pravu si, trol mašinama ima ko će da se bavi na ovom forumu. Nemoj ti molim te, očito ne znaš pošto evo troluju te i dalje. Daj neku analizu bolje. 

 

 

Je l' realno da Babić nije mogao bolje da reši situaciju kad je izbacio u korner? Uopšte nije delovalo neophodno. 

Koliko se secam...ti si bio "uvredjena mlada" nakon mog posta o trol majstorima...nisam ja zapoceo ovo sa tobom. Cekam jos da me nazoves rsb botom kao onog mucenog red& white-a...

Evo sacekacu i tvoju analizu nakon ovog meca, mozda nesto i naucim.

Inace ja sam taj posao ovde radio i to vrlo uspesno, da ne budem lazno skroman...dok sam bio moderator ovakvih nije bilo...

Link to comment
Share on other sites

@ZiS @Ikac Mogli biste vas dvojica mnogo bolje da sarađujete, makar se ne slagali u stavovima. Stavljanja na IL i slični nepopularni potezi su samo kontraproduktivni, jer dva aktivna i viđenija forumaša nemaju interakciju. Tada nema ni diskusije... Pedložio bih da se rukujete i da idemo dalje, a ako postoje neki problemi preko kojih ne možete da pređete, tu je moderacija u krajnjem slučaju i pomoći će da se svi problemi prevaziđu.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, ZiS said:

Koliko se secam...ti si bio "uvredjena mlada" nakon mog posta o trol majstorima...nisam ja zapoceo ovo sa tobom. Cekam jos da me nazoves rsb botom kao onog mucenog red& white-a...

Evo sacekacu i tvoju analizu nakon ovog meca, mozda nesto i naucim.

Inace ja sam taj posao ovde radio i to vrlo uspesno, da ne budem lazno skroman...dok sam bio moderator ovakvih nije bilo...

 

Ko je rekao da si ti započeo? Niko, ja sam započeo. Zato što toliko koliko tebi smeta trolovanje, meni smetaju što nema analiza o igri postovi, kao što je bio tvoj.  Pa izvoli, šta te sprečava da ih pišeš? Ako želiš da unaprediš forum na taj način kreni sam. Smeta mi što nijednom nisi direktno odgovorio i evo avanzovao si na predviđanje kako ću te nazvati, iako taj termin mislim da nisam iskoristio nijednom. Prema redwhiteu sam uvek bio više nego korektan, iako se nijednom nisam usaglasio sa njim.

 

Sačekaj analizu, naučićeš sigurno.

 

A sad bismo ovo mogli da stavimo na hold i da pogledamo utakmicu.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, K.Dot said:

Šta kažete? Kako vam izgleda igra ovih 40-ak minuta?

Sasvim korektno za prvu utakmicu u sezoni. Bice bolje kad Jovičić ispadne iz 11. 

 

Sigurno je i da fali jedno ozbiljno krilo jer su Ben i Marin jedini koji mogu da urade nesto 1na1 i da naprave višak.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj udarac Bena je jedna od stvari koja nedostaje iz prethodnih sezona...

Imali smo u svim onim utakmicama LE vise udaraca na gol od protivnika...u ovoj ekipi bar u zavrsnici imamo igraca koji poseduju odlican udarac sa distance, ne znam zasto ne pokusavaju vise, posebno sto protivnik stoji blizu gola u bloku...

Link to comment
Share on other sites

Sam Milojevic je rekao da je Boaći bio totalno nespreman nakon povratka iz Kine, ali se onda postavlja pitanje koji kurac ga je gurao u utakmicama LŠ, kad je bilo evidentno da je igrač manje. Ništa se nije promenilo ni sad, svojim lošim prijemom i lošom kretnjom upropastio dve-tri dobre situacije.

 

Mislim da je vreme da Vukanović dobije priliku, siguran sam da bi bili konkretniji.

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

Poslije razbijanja gardista prioritet treba da bude uvaljivanje Boaćija u neku Arabiju ili nazad u Kinu. Valjda se Gajić što prije oporavi i priključi samo da Gobeljić zauzme mjesto gdje je najbolji, na klupi. Od Tomanea će baš puno zavisiti u kvalifikacijama, valjda bude pogodak.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Liska Manjina said:

Sam Milojevic je rekao da je Boaći bio totalno nespreman nakon povratka iz Kine, ali se onda postavlja pitanje koji kurac ga je gurao u utakmicama LŠ, kad je bilo evidentno da je igrač manje. Ništa se nije promenilo ni sad, svojim lošim prijemom i lošom kretnjom upropastio dve-tri dobre situacije.

Koje situacije? Navedi.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, K.Dot said:

Šta kažete? Kako vam izgleda igra ovih 40-ak minuta?

 

Првих 45' за оно што смо гледали пола године напредак без обзира што је Судува одрон од екипе. Видјели смо напокон и понеки притисак на њихову штоперску линију, Марин мијења и стране и позиције, има кретње прикључују се бекови везњацима а имали смо и неке шансе. Бакула и Гобеља су баш играчи задатка када играмо против јачих, када требају сами, баш се види да не знају.

Само недостаје неки гол, ваљда ћемо га метнути.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, prolup said:

Poslije razbijanja gardista prioritet treba da bude uvaljivanje Boaćija u neku Arabiju ili nazad u Kinu. Valjda se Gajić što prije oporavi i priključi samo da Gobeljić zauzme mjesto gdje je najbolji, na klupi. Od Tomanea će baš puno zavisiti u kvalifikacijama, valjda bude pogodak.

Kad se to desilo da igrac koji dodje odmah eksplodira, narocito igrac sa portugalskog govornog podrucja?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...