Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

@ikac
Ja sam cini mi se i napisao da je Boaci najbolja opcija i da ga treba sacekati. Ali ne moze niko da me ubedi da na prolwce nije mogao bolje da izgleda i da se spremi. Za zadnj liniju sw slazem, ni meni ti bekovi ne ulivaju poverenje, ali sve je bolje od Stojkovica.
Ovaj Kanjas uz nekog iole normalnog beka bi nam znatno popravio defanzivu.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Helmet said:

@ikac
Ja sam cini mi se i napisao da je Boaci najbolja opcija i da ga treba sacekati. Ali ne moze niko da me ubedi da na prolwce nije mogao bolje da izgleda i da se spremi. Za zadnj liniju sw slazem, ni meni ti bekovi ne ulivaju poverenje, ali sve je bolje od Stojkovica.
Ovaj Kanjas uz nekog iole normalnog beka bi nam znatno popravio defanzivu.

 

Da, samo sam iskoristio tvoj post da se nadovežem.

 

Mislio sam na ove leve bekove Hafeza i ovog nekog Brazilca sa Kipra. Rodić u punoj formi je sigurno bolji igrač od obojice. Na desnom računam da imamo Gajića, pa i Gobeljića za rezervu. T je izgleda skontao i Miloje pa Žuleta stavlja na štopera, dok se ne oporavi Pankov, čisto da se Stojković ne nada mnogo minutima na beku i prihvati tu neku ponudu koja će valjda stići. Sreća i dalje ima dosta glupih funkcionera i trenera, pa će ga neko pokupiti na osnovu statistike.

 

Za Kanjasa sam saglasan, možda neće biti ne znam kakvo pojačanje, ali svakako neće biti Čaušić.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, ZiS said:

Imam neki ruzan osecaj da ce taj Tomane/Tondela da bude fail...koliko se pominje, kao da Dijega Kostu dovodimo 😁

Moze biti i fail, mada je momak igrao u ligi koja je kvalitativno iznad mnogih istocnoevropskih, tako da je potreban period adaptacije i on moze biti ok resenje u spicu.

Opet, navijaci ce nakon tolikog buregdzijskog novinarstva i hvalospeva ocekivati instant sjajne igre i golove. To podseca na Hugovu situaciju, tako da treba biti i stpljiv, koliko je moguce...

Link to comment
Share on other sites

Proveo sam prelepe dve nedelje u Banovini iako smatram da nisam to zasluzio i da sam totalno pogresno shvacen i interpretiran. No to je manje bitno.

 

Teskog srca pozdravljam prodaju Jovelje i Terzica za skoro 6 miliona (necu vise pisati gde ce te pare zavrsiti i slicno, komentarisem kao da navijam za Bazel i da sam Svajcarac) jer se njihov izostanak nece osetiti, gledam juce Jovelju protiv Danske, nema on sta da trazi, oni bi mozda za dve, tri godine i nesto odigrali, ali to kod nas tako ne funkcionise.

 

Prodaja Pavkova nije greska kada se uzmu cena i plata za momka, kome HVALA do neba za ono novembarsko vece i pobedu koju cu nostiti zauvek u srcu, ali je greska posto ne vidim domacu kvalitetnu opciju kada se proda Pavkov. Tu je Krstovic ali ne verujem da cemo ostati samo sa njima dvojicom.

 

Dakle, neto je klub zaradio 8,5 miliona evra i to ce olaksati poslovanje.

 

Dobili smo idealan zreb, Suduva i Helsinki se prolaze bez pojacanja, ali je problem s trecim kolom.

 

Ogroman problem vidim na stoperskim pozicijama i generalno odbrani, nama treba kapitalac stoper, a trenutno nema ni najave da ce doci takav. Gajic kao desni bek i Zardel kao levi mi nimalo ne deluju obecavajuce. Inace nam fali levi bek jer se Rodic bas raspada.

 

Tomane nije los igrac, Kanjas ima dobar cv ali nisu kapitalci. Tomane je trenutno bolji od Boacija i moze da legne uz Marina, za Kanjasa se plasim koliko motivisan moze  biti.

 

Videcemo, mislim da smo morali bolji prelazni rok da uradimo ali vreme ce suditi. I proslog leta je letnji prelazni rok bio raspad pa smo usli u LS.

Edited by Milijaš #10
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milijaš #10 said:

Proveo sam prelepe dve nedelje u Banovini iako smatram da nisam to zasluzio i da sam totalno pogresno shvacen i interpretiran. No to je manje bitno.

 

Teskog srca pozdravljam prodaju Jovelje i Terzica za skoro 6 miliona (necu vise pisati gde ce te pare zavrsiti i slicno, komentarisem kao da navijam za Bazel i da sam Svajcarac) jer se njihov izostanak nece osetiti, gledam juce Jovelju protiv Danske, nema on sta da trazi, oni bi mozda za dve, tri godine i nesto odigrali, ali to kod nas tako ne funkcionise.

 

Prodaja Pavkova nije greska kada se uzmu cena i plata za momka, kome HVALA do neba za ono novembarsko vece i pobedu koju cu nostiti zauvek u srcu, ali je greska posto ne vidim domacu kvalitetnu opciju kada se proda Pavkov. Tu je Krstovic ali ne verujem da cemo ostati samo sa njima dvojicom.

 

Dakle, neto je klub zaradio 8,5 miliona evra i to ce olaksati poslovanje.

 

Dobili smo idealan zreb, Suduva i Helsinki se prolaze bez pojacanja, ali je problem s trecim kolom.

 

Ogroman problem vidim na stoperskim pozicijama i generalno odbrani, nama treba kapitalac stoper, a trenutno nema ni najave da ce doci takav. Gajic kao desni bek i Zardel kao levi mi nimalo ne deluju obecavajuce. Inace nam fali levi bek jer se Rodic bas raspada.

 

Tomane nije los igrac, Kanjas ima dobar cv ali nisu kapitalci. Tomane je trenutno bolji od Boacija i moze da legne uz Marina, za Kanjasa se plasim koliko motivisan moze  biti.

 

Videcemo, mislim da smo morali bolji prelazni rok da uradimo ali vreme ce suditi. I proslog leta je letnji prelazni rok bio raspad pa smo usli u LS.

Po cemu je to Tomane bolji?

Nisu ni slican tip napadaca cak, uz sve to, nadam se da gresim ali Tomane mi ne uliva neko poverenje, igrace koje Mrkela juri do iznemglosti se obicno ne proslave. Naravno nije to razlog sto mi ne uliva poverenje, iz klipova koje sam video i par utakmica na kojima sam ga gledao ne deluje mi da je on ono sto nam treba. Opet kazem daj boze da gresim. 

Ali jedno je makar za mene sigurno Boaci>Tomane 

Vraca se Boaci u staru formu, samo da ga ne prodaju pre kraja kvalifikacija.

Link to comment
Share on other sites

@Igor028

 

Od ovakvog Boacija je bolji, kazem ti to na osnovu onoga sto sam gledao u ove godine u Ligi NOS.

Tomane je neko ko radi za ekipu, ume da se uvuce izmedju linija protivnika, ne ceka loptu na zicer, aktivan je.

On nije nizak, 186 cm je, fizicki je blizi Boaciju nego Hugu, ja verujem da njih dvojica mogu da donesu dobre stvari preko leta, a opet, ne otpisujte Krstovica, to je nova zlatna koka, jer je klinac fizicki perfektan, razoran udarac ima ima dobru buducnost.

Tomane je dobar igrac, jedino je pitanje da li ce se uklopiti, jer kod nas dosta dobrih igraca nije proigralo.

 

@Markoss da li postoji opcija da Saponjic zavrsi kod nas? To bi bio perfektan ubod. Bolje domace opcije nema. Jedino da se dovodi Djordjevic iz Kijeva.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...