Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Боље Крстичић него Доналд. Саного је много бољи фудбалер од Мича. Али Крстичић баш фали. Његош, Јованча пуж и остали сви заједно немају знања као Крле.

Sent from my SM-G975U using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Љуба said:

Боље Крстичић него Доналд. Саного је много бољи фудбалер од Мича. Али Крстичић баш фали. Његош, Јованча пуж и остали сви заједно немају знања као Крле.

Sent from my SM-G975U using Tapatalk
 

Ko je Sanogo?

Mičel Donald je za Zvezdu ono što je Patrik Vijera bio u Arsenalu, sjajan igrač i pravi kapiten!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Љуба said:

Боље Крстичић него Доналд. Саного је много бољи фудбалер од Мича. Али Крстичић баш фали. Његош, Јованча пуж и остали сви заједно немају знања као Крле.

Sent from my SM-G975U using Tapatalk
 

Sanogo deluje dobro na terenu, ali videćemo kada budu počeli takmičarski mečevi. Ono što je mnogo veći problem kod njega je što nisam siguran da će moći da odigra sezonu bez povrede.

Link to comment
Share on other sites

Ove dve zadnje što sam gledao Sanogo ništa posebno. Nikakav napredak u odnosu na Njegoša. Ok, pripreme, bio je dugo povređen pa da mu damo kredita, ali Donald je za njega profesor doktor.
I stvarno većeg kluba a gore skauting službe nije viđeno. Mi sa Kangom i Magikom nismo mogli da uđemo u LŠ a sad ih dočekujemo kao spasonosne mađioničare. A što je najgore to i jesu u odnosu na zatečeni kadar.
Imao je i Grof poneki promašaj tipa Fibel, što je i normalno, ali ono što je ubo prizivamo nazad i dugo smo jezdili na tim krilima. Hugo sad da se vrati bio bi pojačanje.
Terza & Mrki korporejšn su zajebali i princip ćorave koke. Nikako neko zrno da ubodu.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Zvezdinho said:

Lako se zaboravljaju Bockove zasluge, ljudima je ovde fetish postalo pljuvanje svakoga  ko i malo padne. Treba postovati igrace koji su nam vaznim golovima u Evropi  srecu donosili. 

Uz svo dužno poštovanje, ali ne pamtim besmisleniju izjavu. Možda vrnemo Pižona an teren, ipak nas je i on zadužio. Garantujem ti da je i sad u ovim godinama fizički spremniji od raspale rage koja se odaziva na ime Ričmond. On više nije ni senka onog igrača, to je svima jasno pa i njemu samom. U poslednje dve godine je više bio povređen nego zdtrav, a i kad je zdrav ima 10 kg viška. Pogledaj snimak utakmice u Kelnu, pa ga pogledaj sad i biće ti sve jasno. Ričmond nije sidraš, a to sad pokušava da bude.

 

Odgledah i ja utakmicu i neverovatno je koliko Nikolić oplemenjuje naš vezni red, dečko koristi prostor ka napred i istovremeno vrši presing na protivnika. To je sve što se može zahtevati od moderne "8". Valja pohvaliti i Ivanića, u prvom poluvremenu je bio naš najbolji igrač, kod prvog gola je odlično osetio prostor primio loptu i idealno uposlio Spiridonovića. U par navrata je vukao loptu i dao pravovremen pas na stranu, baš ga je bila milina gledati. Ne znam da li je do njega ili je do Nikolića koji je poneo veliki teret kreacije, pa je i on dobio dosta više prostora, a i mnogo je lakše kad pored sebe imaš Velju nego li ona drva Petrovića/Jovančića/Bakulu.

 

Katai je dosta loše izgledao, sebičan, zadržava i davi loptu. Nema potrebe za tim, svi mi znamo da je majstor, ali bojim se da mora biti dosta konkretniji, dok on zamrlja loptu već su se tri protivnika vratila u odbranu i eto ti belaja.

 

Dobra stvare je ta što Eraković dobija sve više prostora, vidi se da ima štofa. Dečko je "žilav", a ujedno lagan na nogama i tehnički pismen. Za oko mi je zapala jedno poluvisoka lopta koju je on školski primio otvaranjem stopala i prijemom je sebi blago dao u for.

 

Da li će Gajić imati prednost u odnosu na Gobeljića? Mnogo bolje izgleda fizički (u odnosu na prošlu godinu), ponavlja se stalno po toj strani.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Čisto sumnjam da će Stanković imati hrabrosti da iz prvih 11 skloni Gobeljića i Njegoša, čak se i oko Jovičića kolebam da li će biti tipovan za prodaju pa da se malo izloži kupcima na videlo.

Ipak bez baš baš dobrog špica džaba sa ova naša skeniranja ekipe!   

Link to comment
Share on other sites

Dobrodoslica Kangaci bratu. Krsticica kad bi nekim cudom vratili moglo bi da se prica o necemu ozbiljnom, a kojim cudom da kazem svjetskim da Stankovic nekako privoli Baneta e to bi onda bio tim. 
 

Nego dobro svi znamo da je ovo sad s Kangom mazalica za navijace od don Terzonija da bi udomio Gavrica za bukvalno 4eura, lopovi lopovski. Momka koji tek treba da bukne, koji tek treba da igra, pretalentovan, kojeg iole normalna uprava ne bi pustila ni u ludilu ludome ispod 10 miliona, ovi ga bukvalno poklanjaju. Pa eto komsije ce za drvo od Sadika da uzmu vece pare.

 

Mada sledeci je Nikolic plus Petrovic, sanse da prodju Novu godinu su fifti fifti.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Liska Manjina said:

Uz svo dužno poštovanje, ali ne pamtim besmisleniju izjavu. Možda vrnemo Pižona an teren, ipak nas je i on zadužio. Garantujem ti da je i sad u ovim godinama fizički spremniji od raspale rage koja se odaziva na ime Ričmond. On više nije ni senka onog igrača, to je svima jasno pa i njemu samom. U poslednje dve godine je više bio povređen nego zdtrav, a i kad je zdrav ima 10 kg viška. Pogledaj snimak utakmice u Kelnu, pa ga pogledaj sad i biće ti sve jasno. Ričmond nije sidraš, a to sad pokušava da bude.

 

 

Uz svo duzno postovanje, besmisleniji post nisam video u zadnje vreme. Trebao si Dzajica umesto Pizona da stavis,efektnije bi zvucalo. Plus sto nisi procitao moj post na istoj strani da nam treba napadac.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, John Dies at the End said:

Zems post'o expert za fuZbal 😁 

 

:classic_tongue:

 

Ih bre  jos odavno, ne pratis :classic_tongue: Kad je dolazio Grof  jedini sam bio koji je pricao da nije resenje za CZ znajuci neke insajd price kako su neki igraci dobijali mesta u prvih 11 u timovima koje je ranije vodio. Ima korpus deliKates na prosli forum :classic_tongue:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Kakav god bio taj Grof bejase bolji skaut i transfermaker u klubu u odnosu na ove neznalice sa produzenim ugovorima posle par debakl rokova...

Shodno svojim kombinama i posto nije bio nepoznat lik na ruskom trzistu, dovodio je igrace tipa Donalda, Kange, Letaleka, Huga... to se Miti ne desava ni pod tackom razno.

Edited by Manoly
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Čestitke, komšije...

 

Quote

lako je Klub u 2019. godini ostvarilo dobitak od RSD 2.054.910 hiljada, ukupan akumulirani gubitak iskazan u bilansu stanja na dan 31. decembra 2019. godine iznosi RSD 5.541.338 hiljade. Klub posluje sa velikim nedostatkom trajnog kapitala i obrtnih sredstava, a kratkorocne obaveze Kluba su vece od obrtne imovine za iznos od RSD 4.042.046 hiljade.

 

Link to comment
Share on other sites

Ivanić dobi još jednu šansu u vidu ovog Covida, ako bude bez publike, sad mu je još manji pritisak pa možda opravda jedno 100k evra od ukupne vrednosti transfera.

 

Gajić se popravlja, lepo ubacuje loptu po zemlji sa boka. Kako je ušao Gobeljić odmah centaršut poluvisoka pravo u ruke golmanu.

 

Posle mučenja sa Simićem i Vukanovićem na krilu, ovaj Spiridonović dođe čarobnjak samo zato što zna da trči.

 

Da se ne zamajavamo ipak, Borac je baš slaba ekipa, ali barem nije bio totalni užas. U Evropi biće nam potrebni opet evropski Borjan i Degenek pre svih, kao i Rodić na nivou sa početka mandata i onda dvojka u veznom redu koju ne znam ko će da čini, ali kako stvari stoje Sanogo je kod Stankovića siguran, tako da jedan od ekipe Jovančić, Jovičić, Vulić, Petrović pošto ne verujem da će smeti Nikolića da stavi. A taj drugi DМ/CM ne uliva mnogo poverenja trenutno.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zvezdinho said:

 

Ih bre  jos odavno, ne pratis :classic_tongue: Kad je dolazio Grof  jedini sam bio koji je pricao da nije resenje za CZ znajuci neke insajd price kako su neki igraci dobijali mesta u prvih 11 u timovima koje je ranije vodio. Ima korpus deliKates na prosli forum :classic_tongue:

 

Nisi ni svestan kakvu čast imam što delimo čist kruševački vazduh, makar i na 2-3 nedelje :classic_tongue:

 

Čuo sam i ja slične "pričice" , ali uvek uzimam sa rezervom,  iz mnogo razloga... 

 

1 hour ago, Manoly said:

Kakav god bio taj Grof bejase bolji skaut i transfermaker u klubu u odnosu na ove neznalice sa produzenim ugovorima posle par debakl rokova...

Shodno svojim kombinama i posto nije bio nepoznat lik na ruskom trzistu, dovodio je igrace tipa Donalda, Kange, Letaleka, Huga... to se Miti ne desava ni pod tackom razno.

 

Mi imamo skauting službu??? Jbg, Mita bi morao ponekad da napusti udobnost fotelja i pogleda igrača uživo 😴

 

1 hour ago, Cooper said:

Čestitke, komšije...

 

 

 

Jbg, bili izbori, znaš li kol'ki su troškovi kampanje 😴

Link to comment
Share on other sites

Sanogo igracina za Donalda, mozda i moze nesto ovako da se napise kad odigra celu sezonu na nivou kod nas. Do tad moze da bude bolji samo u klikerima. Mnogo ljudi osporava Donaldove partije u nasem dresu, a bio je jako bitan sraf u timu. Meni licno jedan od omiljenih igrac, mozda bi i hteo da se vrati, mislim da jos drzi onaj kafic u Bg-u, cak mi se cini da je otvorio jos neki tamo gde sad igra.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...