Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

1 hour ago, Gilmour said:

Gde je i sta radi celavi Aleksandar Pantic, a.k.a desni bek trofejne generacije?

Ne mislim na ovog modernog wanna be talenta koji nije igrao dalje od drugarove svadbe.

 

Prije 10 god bio u FK Rudar Prijedor...mozda tamo znaju.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

Kakav crni Makeda. Na 36 utakmica samo 14 golova, ko zna koliko sa penala. Covek se raspada.

Više nego naši centarfori zajedno.

No nije to sada neko posebno merilo. Ja njega pamtim u tim retkim mečevima kada je igrao za Mančester, ali tada je bio baš klinac. Posle toga nemam pojma šta se dešavalo sa njim, ali statistički se vratio u Grčkoj, koliko je to merodavno naravno.

Šta znam, ima sigurno bolji igrački pedigre nego Tomane, i verovatno bi značio ukoliko bi bio u punoj formi i bez povreda naravno.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Don Juan said:

Više nego naši centarfori zajedno.

No nije to sada neko posebno merilo. Ja njega pamtim u tim retkim mečevima kada je igrao za Mančester, ali tada je bio baš klinac. Posle toga nemam pojma šta se dešavalo sa njim, ali statistički se vratio u Grčkoj, koliko je to merodavno naravno.

Šta znam, ima sigurno bolji igrački pedigre nego Tomane, i verovatno bi značio ukoliko bi bio u punoj formi i bez povreda naravno.

 

Od 14 golova 7 sa penaltika u 34 utakmice. Mnogo tanko to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ruby Rhod (koji lebdi) said:

Veliki pozdrav za @Don Juan koji je jedini cvrsto verovao u Kangin povratak.

Čekaj nije samo Kanga, najavio sam i Kataia 😁. Od mene ovaj prelazni rok dosta 🤣🤣🤣.

Edit. Ok još Ivanović, i to je to.

Edited by Don Juan
  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Zvezdinho said:

Kakav crni Makeda. Na 36 utakmica samo 14 golova, ko zna koliko sa penala. Covek se raspada.

 

Nije istina. Gledao sam barem 5 utakmica panathinaikosa i jako solidno je izgledao. 3 razreda iznad našeg postoječeg kadra.

 

Video samo golove i isto moram da pohvalim Spiridonovića. Fin pas za Nikolića i odma otvaranje na dvojnu u dubinu. A i u situaciji gde je on postigao gol, fino je osetio gde se otvara prostor i to iskoristio utrčavanjem i finiširao.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Nije istina. Gledao sam barem 5 utakmica panathinaikosa i jako solidno je izgledao. 3 razreda iznad našeg postoječeg kadra.

 

Video samo golove i isto moram da pohvalim Spiridonovića. Fin pas za Nikolića i odma otvaranje na dvojnu u dubinu. A i u situaciji gde je on postigao gol, fino je osetio gde se otvara prostor i to iskoristio utrčavanjem i finiširao.

 

Sta nije istina, da je na 36 utakmica dao samo 7 golova iz igre i 7 iz penala. Kao sto sad dizete Makedu u nebesa , tako ste Spiridonovica pljuvali.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Sta nije istina, da je na 36 utakmica dao samo 7 golova iz igre i 7 iz penala. Kao sto sad dizete Makedu u nebesa , tako ste Spiridonovica pljuvali.

Dok s druge strane, u ekipi imamo tri vrsna napadača koji su uspeli, da u sezoni za nama, u svim takmičenjima zbirno daju 21 pogodak (mrzi me da proveravam koliko ih je iz penala)... Što je za svaku pohvalu 👏...

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Azazelkg said:

Dok s druge strane, u ekipi imamo tri vrsna napadača koji su uspeli, da u sezoni za nama, u svim takmičenjima zbirno daju 21 pogodak (mrzi me da proveravam koliko ih je iz penala)... Što je za svaku pohvalu 👏...

 

Pa nam u to ime treba jos jedan slican. Bocka ne bi menjao ni za 3 Makede, pa makar ne dao ni jedan gol do kraja karijere. A da nam treba neki napadac treba, al to sigurno nije Makeda.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 
Pa nam u to ime treba jos jedan slican. Bocka ne bi menjao ni za 3 Makede, pa makar ne dao ni jedan gol do kraja karijere. A da nam treba neki napadac treba, al to sigurno nije Makeda.
Bocka bih dao za markicu i bon za topli obrok. I da se pitam je l' treba da doplatim za salatu, ili samo idu kuvano jelo i hleb za te pare.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Još LeTalek, Donald, Srnić i Milić i pali se mašina. 

 

Realno nama vise treba Donald nego Kanga. 

 

58 minutes ago, Gilmour said:
1 hour ago, Zvezdinho said:
 
Pa nam u to ime treba jos jedan slican. Bocka ne bi menjao ni za 3 Makede, pa makar ne dao ni jedan gol do kraja karijere. A da nam treba neki napadac treba, al to sigurno nije Makeda.

Bocka bih dao za markicu i bon za topli obrok. I da se pitam je l' treba da doplatim za salatu, ili samo idu kuvano jelo i hleb za te pare.

 

Lako se zaboravljaju Bockove zasluge, ljudima je ovde fetish postalo pljuvanje svakoga  ko i malo padne. Treba postovati igrace koji su nam vaznim golovima u Evropi  srecu donosili. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

 
Lako se zaboravljaju Bockove zasluge, ljudima je ovde fetish postalo pljuvanje svakoga  ko i malo padne. Treba postovati igrace koji su nam vaznim golovima u Evropi  srecu donosili. 
Naravno, polazio sam od pretpostavke da gledamo trenutnu vrednost igraca za tim. Tom logikom zasluga, pljuvanja i postovanja bi Fernando Jero i dalje bio Bekenbauer Real Madrida, a Serhio Ramos mu grejao klupu.
Pustite tu mantru, to nema poente u profesionalnom odnosu, koje god sustine bio. Ili doprinosis ili ne. Nema opcije "doprinosio je". Svi Zvezdasi postuju Boacijeve igre, pogotovo one u prvom mandatu, ali on od dolaska iz Kine ne izgleda, ne igra i ne doprinosi kao profesionalni fudbaler vec oponasa coveka od 38 godina i vestackim kukom.
Gledas TV, on uhvatio sprint ka lopti koja ide u aut, a ti se drzis za glavu jer znas da je rizik od istezanja zadnje loze vise nego solidan.

Doprinosio je i Jovancic svojevremeno, pa ga sada u planovima nema niko ko od fudbala leba jede, ili isti komentarise.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...