Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

10 minutes ago, Laki John Terry said:

Nista bolji nije od Tomanea. Od Pavkova jeste, ali Pavkov je uvek bio slab igrac koga je prosralo u pravom momentu.

 

Pavkov je za Tomanea avion. 

 

Jedva sam cekao da prodamo Kangu u nadi da cemo dovesti boljeg igraca, ali jbg to se nije desilo (da da znam da je Mari dosao). Bice nam dragocen igrac koji zna fudbala, ali ovo svakako znaci prodaju Gavrica. 

 

Spic nam treba kao hleb nasusni, ali Kanga i Makeda ako s e ne potuku prvog dana, bice cudo.  😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo znači da ce Katai igrati levo krilo, a to dalje znači da Gavric ide, jer ne vidim prostor za jaču minutažu. Spiridon, Nikolić i Radulović su rezerve  za Kataija, Kangu i Bena. 

 

Malo me plasi dolazak Kange jer je prilicno neodgovoran igrac, navikli smo na njegove golove, ako izostanu krenuce pljuvanje. Ne treba zaboraviti da je Kanga u grupama LE igrao prilicno sebicno i da je jako irititao navijace. Katai je isto specifican i defanzivno neodgovoran. 

Svi mi volimo Kangu i to je normalno, ali malo me je strah kako ce to da izgleda i nisam srecan ako Gavric ode, a Nikolic ne dobije minute. Voleo bih nekad da vidim Nikolica na 8 zajedno sa ovom trojicom majstora plus Sanogo. 

 

Borjan, Gobeljic, Pankov, Degenek, Rodic, Sanogo, Nikolic, Kanga, Katai, Ben, Makeda.

Edited by Borivoje
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Markoss said:

Bice nam dragocen igrac koji zna fudbala, ali ovo svakako znaci prodaju Gavrica. 

Gavrić bi bio prodat i bez Kange. Ne znam zašto povezujete ta dva trasnfera? Možda ga i ne prodaju ako uvaljaju Garsiu ili Petrovića ili bilo koga drugog da iole vredi, pošto od ovih drugih nema leba.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Juan said:

Gavrić bi bio prodat i bez Kange. Ne znam zašto povezujete ta dva trasnfera? Možda ga i ne prodaju ako uvaljaju Garsiu ili Petrovića ili bilo koga drugog da iole vredi, pošto od ovih drugih nema leba.

 

Pokusace da prodaju svu trojicu koje si pobrojao i jos bar dva napadaca, a mozda i sva tri. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Markoss said:

 

Pokusace da prodaju svu trojicu koje si pobrojao i jos bar dva napadaca, a mozda i sva tri. 

 

Njegos, Mateo, Ivanic, Boaci, Pavkov, Tomane, Simic... da odu da nam svane. Jovičić moze biti koristam u rotaciji i ne bih se odricao njega. Mora neko i da pegla odbranu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, HAMMER said:

kanga protiv krasnodara, rekoba protiv sampdorije, vijeri protiv parme, ronaldo protiv lacija, sokoli kusta protiv groblja... trenuci kad je na trenutak zemlja stala  :Hail:

 

Au bre, Pavkovdan si zaboravio. Prelep dan je to bio. U 6 minuta nokautirao Liverpul. Zvezda ponovo evocirala na slavne dane. 

Edited by Dl91
Link to comment
Share on other sites

Ne treba pljuvati po vokaciji, ako stvarno dolazi Kanga to je mega pojacanje za nas uz Kataia. Povratak Donalda vec nema smisla, covek je u godinama i karijera mu je u padu. Ako se obistini za Kangu barem cemo imati dva krstena igraca na terenu. 

Link to comment
Share on other sites

kanga uvek mogu da gledam u zvezdi i raduje me njegov.povratak ali bez pravog napadača nista ne vrede ni on ni katimagiko. prodaja klinaca je glavni biznis i nemojte se sad praviti iznenađeni. ako neko ponudi lovu prodace i nikolica i radulovica, samo se setite proslogodisnje prodaje terzica i joveljica.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Gilmour said:

Gde je i sta radi celavi Aleksandar Pantic, a.k.a desni bek trofejne generacije?

Ne mislim na ovog modernog wanna be talenta koji nije igrao dalje od drugarove svadbe.

 

Verovatno je u zatvoru ili radi u cirkusu. Možda je pomoćnik u Nojevoj menadžerskih agenciji.

Čuveni bekovski par Pantić-Anđelković.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...