Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Гледао задњих 20 минута.

Видио продор пужа Јованчића са десне стране након чега му лагано узеше лопту, видио продор тупаџије Вукановића након кога се без лопте забио у играча, видио Бакулин пас од 50м на корнер заставицу и гомилу враћања лопте назад. Против Напретка.

И превише видио да бих пожелио да одгледам читаву утакмицу.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ova ekipa je srednje žalosna, o Evropi ne razmišljam uopšte. Mislim da ćemo se mučiti protiv svih ekipa u našem prvenstvu, još ako ostanemo bez Degeneka, Gavrića, Radulovića, neka nam je Bog u pomoći.

Link to comment
Share on other sites

Prvo poluvreme jeste bilo dosta ok. Bilo je nekih akcija koje su imale smisla i preko kojih smo ulazili u šanse. Ali po mom mišljenju, opet je to sve dosta presporo i nedinamično. Odbrane nekih ozbiljnih protivnika če bez problema ispratiti to sve i odreagovati, jer lopta ide presporo, i premalo je trčanja bez lopte.

 

Sanogo zasad preskromno za moje pojmove. Zasad još nijednom nije prešalatao iz prve brzine, a pasovi su mu obavezno prema nazad i u stranu. Sad neznam dali je on toliko propo, ili ima nešto i do našeg fudbala, gde se tom zadnjom veznom igraču oduzima sva sloboda i pravo na rizik, pa nam onda čupaju živce sa ovakvom igrom. Ja odbijam da poverujem da je on za sezonu i po ovako propo, jer je u YB on bio izuzetno dinamičan i svestran veznjak. Neko ko stvarno može da bude motor ekipe. Kod nas zasad nije motor, nego kočnica.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, L' Imperatore said:

Prvo poluvreme jeste bilo dosta ok. Bilo je nekih akcija koje su imale smisla i preko kojih smo ulazili u šanse. Ali po mom mišljenju, opet je to sve dosta presporo i nedinamično. Odbrane nekih ozbiljnih protivnika če bez problema ispratiti to sve i odreagovati, jer lopta ide presporo, i premalo je trčanja bez lopte.

U suštini dobro je što nije previše dinamično, pošto imamo još oko 20 dana do početka kvalifikacija, i treba tempirati formu za te mečeve. Treba lagano dizati formu do tada, izbegavati povrede. Ono što je upitno koliko ova ekipa može da podigne formu, odnosno koji je krajnji domet.

Videćemo.

Link to comment
Share on other sites

On 7/24/2020 at 2:56 PM, L' Imperatore said:

Gavrić ne da bi morao da ode za Radonja cenu, nego i više. Krilo koje preti da probije i napravi višak na 100 načina je od izuzetne vrednosti u fudbalu. Još posebno kad se uzmu u obzir njegove godine i mogučnost napredovanja. Da se može skupiti gram mozga kolektivno od ljudi koji vode klub, gradili bi igru oko Gavrića. I kad bi posle 2 sezone stvarno svojim igrama prerastao ovu ligu, mogli bi da ga prodamo za ozbiljne pare.

Nemoj tako, vidiš da "Mister" ima ideju, moraju se razigrati vedete poput:

1. Vukana silnog, koji će razbiti protivnika sa poluleve pozicije? :O, sprintevima kroz dubinu, kako to kaže čika Miša. Ideja je tu, ali Vukan nikako da lepo primi loptu i gurne je sebi u for, par puta je sa njom izašao u korner, ali JE BI GA dečko je "dinamičan".

2. Ivanića, ovo jedino mogu objasniti činjenicom da smo verovatno dobili pare od US Airforce za  testiranje stelt tehnologije. Tehnologija savršeno radi, mater im.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

nama je već godinama tradicija da krpimo pozicije sa igračima koji to "moraju" da odigraju

Gobeljić, Ivanić, Vukanović …

 

 

Gobeljic je svoj posao odradio za sve pare, neumesno je porediti ga sa balvanom od Vukanovića i sa mizernim doprinosom Ivanica. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, HAMMER said:

ode zlatiborski vidic, raskid ugovora. toliko je nagovestavao u dolasku da mi je sad zao. tuzilastvo i dalje cuti....

ako je taj uzeo celih deset soma evra od transfera da bude presrećan, imaće barem šta unucima da priča kao igrač Zvezde  

1 minute ago, Borivoje said:

 

Gobeljic je svoj posao odradio za sve pare, neumesno je porediti ga sa balvanom od Vukanovića i sa mizernim doprinosom Ivanica. 

Ne poredim ja njega sa Vukanovićem već ga navodim kao igrača koji u Zvezdi igra na pogrešnim pozicijama

Link to comment
Share on other sites

Mnogo igraca je godinama u nazad proslo kroz nas klub i proci ce ali za sad u top dvije neznalice usao neprikosnoveni Aleksa Vukanovic. Hvala mu za taj gol protiv Jang Bojsa ali covjeka da manje zna fudbala a da vise igra kod nas nema.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gobeljic je jedan od najglupljih igraca (pricam o fudbalskoj inteligenciji) u istoriji Crvene Zvezde.

 

Vukanovic je tu negde.

 

Ivanic je dobar igrac ali mentalno ekvivalent Borisi Simanicu. Flegma. Ali svakako ne moze se porediti. Gobeljic je igrac celicne volje i to ce ga dalje odvesti nego Mirka sav talenat, te se u sportu ponovo pokazuje kako je trud i rad ispred talenta.

On 7/27/2020 at 12:20 PM, Don Juan said:

Dakle imamo na krilima Kataia, Gavriča, Bena, Spiridonovića, plus Vukanoviča i nesrećnog Simića. Vrlo planski se pojačavamo.

 

Koliko vidim, mi gledamo da se oslobodimo Gavrica i Simica. Vukanovic je verovatno potreban Dekiju. Za sta ne znam...mozda za kacu za kupus.

 

Dejan Stankovic svakim danom odusevljava koliko nema pojma kao trener, a to ce tek biti vidljivo kad nas izbaci neko odmah u kvalifikacijama za ligu sampiona. Ima puno primera takvih, odlicni kao igraci, uzasni kao treneri. Dekiju vise sada stoji neka druga uloga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Laki John Terry said:

Koliko vidim, mi gledamo da se oslobodimo Gavrica i Simica

Gavrića ćemo verovatno da prodamo (tuga), ali Simića možemo da se rešimo kao nekada kada su se ljudi rešavali neželjene dece. U korpu, pa pred tuđa vrata.

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Laki John Terry said:

Gobeljic je jedan od najglupljih igraca (pricam o fudbalskoj inteligenciji) u istoriji Crvene Zvezde.

 

Vukanovic je tu negde.

 

Ivanic je dobar igrac ali mentalno ekvivalent Borisi Simanicu. Flegma. Ali svakako ne moze se porediti. Gobeljic je igrac celicne volje i to ce ga dalje odvesti nego Mirka sav talenat, te se u sportu ponovo pokazuje kako je trud i rad ispred talenta.

Delimično se slažem oko flegma-radnik ali u slučaju Ivanić- Gobeljić ovaj drugi nikad neće naplatiti ugovore kao što je talentovani Mirko naplatio od BB i Zvezde pa makar riljao ceo dan na terenu, jednostavno ograničen igrač sa ograničenom cenom.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mili said:

Mnogo igraca je godinama u nazad proslo kroz nas klub i proci ce ali za sad u top dvije neznalice usao neprikosnoveni Aleksa Vukanovic. Hvala mu za taj gol protiv Jang Bojsa ali covjeka da manje zna fudbala a da vise igra kod nas nema.

 

Kakav god da je panj, dao je par bitnih golova - derbi, Evropa, itd. Nije ni Milic bio fudbalski mag, pa je opet bio koristan za tim, o Srnicu da ne pricam. Takvih igraca ce uvek biti.

 

Problematicniji je neko poput Simica one godine koji je standardno igrao maltene, a davao golove samo Radnicima, Radu i slicnim ekipama koje sa omladincima mozemo dobiti. Problem je i Milunovic koji se redovno usere od jaich utakmica, Ivanic, Tomane. 

 

Naravno da Vukanovic nije za prvih 11, ali da sutra ode, meni bi ostao u ok secanju, na spram ovih gore pobrojanih. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

Delimično se slažem oko flegma-radnik ali u slučaju Ivanić- Gobeljić ovaj drugi nikad neće naplatiti ugovore kao što je talentovani Mirko naplatio od BB i Zvezde pa makar riljao ceo dan na terenu, jednostavno ograničen igrač sa ograničenom cenom.

 

 

Naravno, ali nisam siguran da li si me razumeo. Gobeljic sa svojom radnom etikom postigao je daleko vise nego Mirko sa svojim talentom. Sad, sto je to u novcu i dalje nesrazmerno, to je druga tema. Da Gobeljic ima radne navike Mirka, ne bi igrao ni u osmoj ligi.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Laki John Terry said:

 

 

Naravno, ali nisam siguran da li si me razumeo. Gobeljic sa svojom radnom etikom postigao je daleko vise nego Mirko sa svojim talentom. Sad, sto je to u novcu i dalje nesrazmerno, to je druga tema. Da Gobeljic ima radne navike Mirka, ne bi igrao ni u osmoj ligi.

Ja iskreno ne vidim da je Gobeljić postigao u fudbalu više nego Ivanić nevezano za sam novac, siguran sam da za Ivanića i sad postoji određeno interesovanje klubova dok stari dobri Gobelja može da bude novi Branko Lazić pošto bolji ugovor od ovog što ima u Zvezdi neće zabosti sigurno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...