Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

1 hour ago, Don Laki Juan said:

Opet imamo pozitivne igrače na koronu. Ima pozitivnih i u stručnom štabu.

Edit. Spiridonović, Eraković i Nikolić.

Ali i Jovancic,Jovicic i Gobeljic za koje je bilo objavljeno da su prelezali virus i da su negativni :classic_blink:

Link to comment
Share on other sites

On 7/9/2020 at 4:37 PM, Константин said:

 

С чим има проблема Иванић? Или Симић, Милуновић, Вукановић, Јованчић?

На чему су онда и сви они што нису ни фудбалери а примају плату?:lol_2:

 

na drzavnim jaslama

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Crni Bombarder said:

Ali i Jovancic,Jovicic i Gobeljic za koje je bilo objavljeno da su prelezali virus i da su negativni :classic_blink:

 

Ne bih da filozofiram, ali zar ne treba da imaš 2-3 uzastopna negativna testa da bi bio negativan?

Ako to nije urađeno onda i nisu bili negativni.

Ako jeste, onda ne valjaju testovi.... toliko o tome.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, marko_pantelic said:

 

Ne bih da filozofiram, ali zar ne treba da imaš 2-3 uzastopna negativna testa da bi bio negativan?

Ako to nije urađeno onda i nisu bili negativni.

Ako jeste, onda ne valjaju testovi.... toliko o tome.

Ne mora da znaci. Iz prakse se pokazalo da se covid vraca i kod onih ljudi koji su ga uslovno receno prelezali. 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, suptil said:

Ne mora da znaci. Iz prakse se pokazalo da se covid vraca i kod onih ljudi koji su ga uslovno receno prelezali. 

 

Možda. Niam stručan da o tome polemišem.

Jedino što mislim da se covid vraća kod onih koji su ga preležali u 1 od 1000 slučajeva.

Kod nas od 5 igrača koji su ga preležali, kod trojice se vratio (za sada).

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Crni Bombarder said:

Ali i Jovancic,Jovicic i Gobeljic za koje je bilo objavljeno da su prelezali virus i da su negativni :classic_blink:

 

1 hour ago, suptil said:

Ne mora da znaci. Iz prakse se pokazalo da se covid vraca i kod onih ljudi koji su ga uslovno receno prelezali. 

Pravilo je dva negativna testa, ali očigledno to nije urađeno.

Ima jako retkih slučajeva da se covid vratio, ali i to se vezuje za loše urađene testove. Gotovo je nemoguće da se virus vratio kod tri igrača, pre će biti da nisu dobro testirani ili da su imali samo jedan negativan teat.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, suptil said:

Znam za ljude koji su imali covid u aprilu, imaju je i ovih dana ponovo.

To bi bilo jako čudno, pošto je to retkost i na svetskom nivou, posebno je retko (gotovo nemoguće), da se virus vrati posle nekoliko dana.

Da li su ti ljudi testirani?

Edited by Don Laki Juan
Link to comment
Share on other sites

Na pripremama od omladinaca: Andrija Katic (02, golman), Marko Copic (03, golman), Stefan Mitrovic (02, desni bek), Aleksa Matic (02, zadnji vezni), Ilija Babic (02, krilo), Marko Lazetic (04, spic).

 

Mali Pantovic otisao na pozajmicu u Vozdovac. I Martin Novakovic ce izgleda u jedan sasvim dobar superligaski klub na kaljenje. 

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Markoss said:

Na pripremama od omladinaca: Andrija Katic (02, golman), Marko Copic (03, golman), Stefan Mitrovic (02, desni bek), Aleksa Matic (02, zadnji vezni), Ilija Babic (02, krilo), Marko Lazetic (04, spic).

 

Mali Pantovic otisao na pozajmicu u Vozdovac. I Martin Novakovic ce izgleda u jedan sasvim dobar superligaski klub na kaljenje. 

Sta ce biti sa Odadom?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Sta ce biti sa Odadom?

 

Igrace u Graficaru sledece sezone.

 

Stankovic- Todorovski, Mikic, Lukic, Blagojevic- Odada, Ficovic, Pobulic- Cvetkovic, Babic, Burmaz

 

Ovo ce im biti prvih 11 verovatno. 

Link to comment
Share on other sites

Inace, najtalentovaniji vezni fudbaler u nasoj skoli - Vlada Miletic presao u Vojvodinu. 

 

Zapravo, mislim da sam to vec pisao - nisam gledao boljeg domaceg zadnjeg veznog u omladincima u Srbiji nikad. Nemanja Maksimovic sa boljom tehnikom. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Markoss said:

Inace, najtalentovaniji vezni fudbaler u nasoj skoli - Vlada Miletic presao u Vojvodinu. 

 

Zapravo, mislim da sam to vec pisao - nisam gledao boljeg domaceg zadnjeg veznog u omladincima u Srbiji nikad. Nemanja Maksimovic sa boljom tehnikom. 

Pravimo li mi(Zvezda,ceo Srpski fudbal) išta više od igrača sem zadnjih veznih?

Zato i zaostajemo za modernim fudbalom...

Nigde Piksija, sve neki Šabanadžovići(uz svo uvažavanje Refika),ali sve sami igrači bez vizije šta će s loptom kad predju centar a da je ne vrate štoperu ili beku...

Link to comment
Share on other sites

Na 1 Kangu imali smo bar po 10 Savia i raznoraznih Guma Bogdanovića.

A publiku ne možeš da prevariš,zna se zbog koga se dolazi na stadion,pravih umetnika sa loptom.

Marin je trebali dati blanko ček do penzije ,kakve Van La Prevare,Kanjasi ,Garsije...ova 2 momka obećavaju,Gavrić i Nikolić....ali ugušiće ih sa defanzivnim zadacima.

Radulović isto.

Pusti decu nek se igraju fudbala.

Pa nek budemo i peti.

Za godinu dana dobićeš kompletne igrače sa ofanzivnim potencijalom koje ako vec moras da prodaš, uradićeš to za ozbiljne pare, a ne sa par utakmica godišnje za šaku dolara...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...