Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

28 minutes ago, Perkos2 said:

Nemoj Markose Birmančevića da pominješ ko boga te molim, imamo dovoljno tih koji mora da igraju, neka ga menadžeri uvaljaju preko nekog drugog kluba a ne opet preko Zvezde

 

Nece on doci u CZ svakako, to je stav grupe. Zato zimus nije ni finalizirano, iako je bio dogovoren. 

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Markoss said:

Alibec je rumunski Baloteli, zato i nije napravio jacu karijeru.

 

Borjan- Gobeljic, Pankov, STOPER, LEVI BEK- Sanogo, Nikolic, Ben- Katai, Gavric, SPIC

 

Vasiljevic, Gajic, Erakovic, Vulic, Radulovic, Randjelovic/Birmancevic/Vidosavljevic, Pesic

 

Ovim bih bio vrlo zadovoljan. 

 

Markose ovde nema Jovancica i Vukanovica? Jel to znas nesto sto mi ne znamo? Da otvaram dedinu rakiju ako je tako :s_d:

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Neki Edvin Eleven otisao u TSC, bivsi omladinac. Igra centralnog veznog, kapiram da nije materijal za prvi tim jednog dana?

 

Nije centralni vezni, spic je sad, mada je igrao i poluspica pre. 

 

Meni se ne dojmi mnogo. Gledao sam ga dosta, neodgovorno igra, sprda se previse, a opet nema neki istancan kvalitet, nesto za sta mozes da se uhvatis i kazes - e u ovom je dobar.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites



 
Negde je i problem sto se kod nas preuvelicavaju igraci, ajde da su Terza i Mrkela promasivali pojacanja nego su i dovodili samo neke gde mogu da se ugrade
 
Pa jedan Zander koji je igrao na Kipru, Tomane iz nekog portugalskog presmesnog tima, Van Para iz druge lige.. 
dakle, to nisu igraci koji su sposobni ni da igraju ls... 


Баш тако. Па нама су резерве Олимпијакоса Катаи и Марин најбољи играчи последњих 10 година.

Sent from my SM-G975U using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/1/2020 at 6:33 PM, Markoss said:

Alibec je rumunski Baloteli, zato i nije napravio jacu karijeru.

 

Borjan- Gobeljic, Pankov, STOPER, LEVI BEK- Sanogo, Nikolic, Ben- Katai, Gavric, SPIC

 

Vasiljevic, Gajic, Erakovic, Vulic, Radulovic, Randjelovic/Birmancevic/Vidosavljevic, Pesic

 

Ovim bih bio vrlo zadovoljan. 

 

 

Degenek ti se više ne dojmi ili misliš da će ga prodati opet? Mislim da Eraković-Degenek može biti dobar tandem, jedini način da možemo da dovedemo boljeg od njega je ako Bane Ivanović pristane da dođe (u šta čisto sumnjam).

 

Takođe, ovo je verujem sastav za domaću ligu, nema šanse u Evropi da izađe samo sa Nikolićem pored jednog zadnjeg veznog.

 

Gajić je nadam se preboleo porodičnu tragediju i nadam se da će uskoro da se vrati na kolosek i istera Gobeljića iz prve postave.

 

Takođe, ne znam koja je priča za levog beka, ali teško da će naći boljeg domaćeg od Rodića. Jedine normalne opcije mi deluju 2 moguća povratnika Terzić i Ristić, a i to je nerealno, tako da ako želimo upgrade umesto Rodića mora doći stranac, a tu ne verujem upravi da može da pogodi kao sa Ibanjezom. Svaki drugi strani bek koji je došao bio je apsolutni promašaj (Jeff Silva, Bronowicki, Adilson, Draman, Viveiros), a generalno sa stranim defanzivcima imamo možda i gori učinak nego sa igračima na drugim pozicijama, nego je mnogo uočljivije kad su loši krila i špicevi.

Link to comment
Share on other sites

Degenek hoce da ide. 

 

Sa Gajicem nije u pitanju tragedija. Jednostavno ga ni Milojevic, ni Stankovic ne vide kao boljeg igraca od Gobelja, sto je za mene suludo. Decko i na treninzima kida, al ne igra uz objasnjenje neodgovoran je takticki, tanak u defanzivni, i slicno. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Markoss said:

Degenek hoce da ide. 

 

Sa Gajicem nije u pitanju tragedija. Jednostavno ga ni Milojevic, ni Stankovic ne vide kao boljeg igraca od Gobelja, sto je za mene suludo. Decko i na treninzima kida, al ne igra uz objasnjenje neodgovoran je takticki, tanak u defanzivni, i slicno. 

Da li to sa Gajicem postoji neka “mracna” ruka koja ga stopira (promena menadzerske agencije, konflikt sa upravom itd) ili eto samo zato sto ga ne vide da moze da odgovori zadacima ? 

 

Da li se u upravi razmislja o nekom prednjem veznom ili se stvarno razmislja da sa Nikolicem (ne daj Boze Ivanicem) krecemo kvalifikacije. 

Na stranu Nikolicev talenat, ja stvarno ne znam da li bi on protiv jacih timova tipa Olimpijakos ili Dinamo Z. mogao valjano da iznese utakmicu ili bi ga pojeli iskusni zadnji vezni. 

 

Ili tu postoji opcija da Ben pokriva tu poziciju, a da Katai i Gavric budu na krilu

 

Da li imas info o ovom Brazilcu sto bi trebao navodno da dodje kod nas ?

Velika je bojazan da ce biti ala Tomane, cak i gora verzija ....

 

Ovo sa Radulovicem i pisanjem po portalima je neki probni balon za prodaju ili ...!

Link to comment
Share on other sites

Govnjiva motka je davno trebala da radi ali ako puste malog Radulovica za ove bijedne pare sto se pominju onda katanac slobodno na klub. Da je srece, bilo kakva ponuda ispod 10 miliona ni u razmatranje ne bi dolazila u obzir, ali jbt postali smo prava Sevilja, menadzerski klub, vrti pare, vrti igrace, nebitno kakav je ko.

Link to comment
Share on other sites

Prava umetnost je prodati mladog igrača. Dajte bonus Mrkeli i Terzi. 

 

Ovo što oni prodaju može i random forumaš. Ne trebaju ti ni kontakti, veze, znanje, sami će doći za klince. 

 

Zato će Simići, Jovančići i ostali mediokriteti, ostati do penzije ili ćemo na kraju platiti da odu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Venger said:

Ne znam cime vas je ocarao taj Gajic. Sem sto mu u CV-u pise da je bio prvak sveta sa omladincima decko nijedan izrazen kvalitet nema.

 

Ne mora da bude Kafu i nikog nije očarao, ako je za pedalj bolji od Gobeljića treba da igra, a još ako se u obzir doda njegov plafon onda mora da igra. Pogotovo što vidimo Gobeljićev plafon. Gobeljić bi sa klupe bio zamena za oba beka i to je zapravo skroz ok.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Mili said:

Govnjiva motka je davno trebala da radi ali ako puste malog Radulovica za ove bijedne pare sto se pominju onda katanac slobodno na klub. Da je srece, bilo kakva ponuda ispod 10 miliona ni u razmatranje ne bi dolazila u obzir, ali jbt postali smo prava Sevilja, menadzerski klub, vrti pare, vrti igrace, nebitno kakav je ko.

 

Pa zato su ga i gurnuli da igra, da mu dignu cenu, jer ima interesovanja za njega. Isto je i sa Ilicima bilo. 

 

Uz to mu je od skora neki Italijan menadzer, tako da je on vec vidjen tamo, samo je pitanje kad (do juna 2021 ce sigurno otici) i u kom klubu. 

Link to comment
Share on other sites

Divim se pojedincima ovde koji stvarno prave, razmatraju neke planove oko igračkog kadra i kluba. Svaka vam čast. Lopovi su nam uništili klub ali dokle god ima ovakvih fanatika, ima i nade za zvezdu.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, K.Dot said:

Divim se pojedincima ovde koji stvarno prave, razmatraju neke planove oko igračkog kadra i kluba. Svaka vam čast. Lopovi su nam uništili klub ali dokle god ima ovakvih fanatika, ima i nade za zvezdu.

Zvezda je uvek bila i bice iznad sljama koji je vodio/vodi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zvezda je iznad svih rukovodećih garnitura, u to nema sumnje. Tako je uvek bilo i tako će i biti.

 

Ali, nama običnim navijačima, ostaje gorčina da je posle 2 LŠ i 1 LE finansijka situacija i dalje nejasna.

Igrački kadar nije unapređen. Mi nemamo koga da prodamo iz prvog tima (ne mislim bukvalno, nego recimo za cifru of 4-5 M).

Igra nam je očajna. Gubimo kup od Partizana bez ispaljenog metka.

 

I sve to nakon rekordnih prihoda u zadnje 2-3 godine. Samo od bonusa i sponzora u klub je ušlo preko 50M.

Tu su bile i prodaje Radonjića, Boaćija, Degeneka itd.

 

I sada nam prodaju priču da moraju da prodaju decu od 18 godina da bi preživeli.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...