Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

8 hours ago, Knipex said:

Rockov jeste dobar golman ali, kao i dosta naših golmana, ima veliki problem sa loptama nabačenim u kazneni prostor, bilo da je centaršut iz igre ili prekida. Jako loše procenjuje let lopte. To je generalno problem golmana na ovim prostorima i retki su oni koji dobro rešavaju takve situacije.

Tzv. srpska skola linijasenja 😄

Link to comment
Share on other sites

On 6/25/2020 at 11:09 PM, Markoss said:

 

TSC i Spartak da se spoje slabiji su od Vose po imenima. U Cuki pola tima klinci. 

 

Vosa ima Rockova, Stojkovica, Sanicanina, Djordjevica, Drincica, Bojica, Djuricina, Mladenovica, Vukadinovica, bukvalno sve dokazani SL igraci. Cuka, Spartak i TSC zajedno nemaju takve. 

 

Ima i Cukaricki Kajevica, Docica, povratnike Tedica i Micina, Puskarica.

 

Jasno je da je Vojvodina bolja od ovih ekipa, ali su i dosta losiji od Partizana individualno. Nemaju skupe igrace - nemaju Sumu, Sadiqa, Natha, Asana, a nemaju ni talente poput Stevanovica i Pavlovica.

Ovo sto si pomenuo za Lalatovica - mozda bi neko i trpeo vredjanje, ali dovodjenje kurve u karantin niko normalan ne bi trebalo da trpi, to je izivljavanje. Lik i deluje neuracunljivo, samo ima ogromna ledja i moze mu se da trenira ekipe koje se u tom trenutku guraju od strane mafije iz FSS.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

On 6/26/2020 at 5:25 PM, pavijan2 said:

Voša ima takav tim da niti jednog igrača ne bih poželeo u Zvezdi među 30.

 

 

Ja dosta nasih igraca ne bih voleo u 30 da vidim, pa su opet tu, bar jedno desetak njih.

 

Vukadinovic iz Vose je zanimljiv igrac, mozda i za vecite, mada zbog godina sumnjam da cemo ga pokupiti. Rockov jeste dobar i pametan, al je kiksara. Drina je i s ovolko godina najbolja osmica u ligi, posle Natha.

Edited by Markoss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Markoss said:

 

Ja dosta nasih igraca ne bih voleo u 30 da vidim, pa su opet tu, bar jedno desetak njih.

 

Vukadinovic iz Vose je zanimljiv igrac, mozda i za vecite, mada zbog godina sumnjam da cemo ga pokupiti. Rockov jeste dobar i pametan, al je kiksara. Drina je i s ovolko godina najbolja osmica u ligi, posle Natha.

 

I ja sad posle korone malo bacio oko na našu ligu i kod Voše mi prvo u oko pade Vukadinović. Reko daj da vidim ko je ovaj, kad ono 27 godina, pre Vojvodine bio u Napredku i Zemunu... Na osnovu tih podataka sam predpostavljao da sam napravio pogrešnu procenu, ili ga je baš na tih par utakmica malo krenulo. Ali ako si i ti video da ima fudbala u njemu, onda može biti da je stvarno tako

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gde im je( Vojvodini) nestao onaj zadnji vezni što smo ga jurili zimus kao pojačanje?

 

Ne bih golmana kao što je Rockov u klubu za koji navijam, to ne znači da je loš golman ali neka hvala 

ostale nisam nešto primetio da imaju potencijal za nešto više od srpske lige, naravno Drinčić ima kvalitet ali je pred kraj karijere 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Perkos2 said:

Gde im je( Vojvodini) nestao onaj zadnji vezni što smo ga jurili zimus kao pojačanje?

 

Ne bih golmana kao što je Rockov u klubu za koji navijam, to ne znači da je loš golman ali neka hvala 

ostale nisam nešto primetio da imaju potencijal za nešto više od srpske lige, naravno Drinčić ima kvalitet ali je pred kraj karijere 

Mirko Topic...povredjen.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Katai ante portas

Ceka se kako sam razumeo ozdravljenje voljenog nam glavnog i odgovornog, nema drugog pojedinca-grupe ljudi u klubu koji mogu da izdogovaraju kvalitetne uslove sa igracem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...