Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Nakon tri Evrope, mi imamo nekoliko puta slabiji tima (trenutno groblje ima puno bolji tim i sistem od nas) a za to zasluge idu Terzicu.

Ne prodaje igrace kad treba (nakon Liverpula je mogao prodati Pavkova, nekoliko ponuda za Babica za njega nisu bile dovoljne a bile su milionske), a prodaje nasu djecu. Ja mu Joveljica, Jovica, Terzica nikad necu zaboraviti.

 

Svaki klub ima promasaja prilikom dovodjenja pojacčanja ali mi smo prvi koji je bukvalno sve promašio ove sezone. A znas se cije su to zasluge.

 

Ne znam ja bih Ivanica prije svega volio da vidim na njegovoj poziciji a ne na krilu. 

 

Ovo je sistem bez sistema. Nazalost Deki ce imati puno tezi posao a nas ocekuje pakao u ljetnjem prelaznom roku. Treba da se rijesimo puno igrača i da pogodimo sa pojačanjima a iskustva nas uče da je to nemoguce

I Kangu mozemo da zaboravimo. On traži preko milion evra.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Brigate BL said:

Nakon tri Evrope, mi imamo nekoliko puta slabiji tima (trenutno groblje ima puno bolji tim i sistem od nas) a za to zasluge idu Terzicu.

Ne prodaje igrace kad treba (nakon Liverpula je mogao prodati Pavkova, nekoliko ponuda za Babica za njega nisu bile dovoljne a bile su milionske), a prodaje nasu djecu. Ja mu Joveljica, Jovica, Terzica nikad necu zaboraviti.

 

Svaki klub ima promasaja prilikom dovodjenja pojacčanja ali mi smo prvi koji je bukvalno sve promašio ove sezone. A znas se cije su to zasluge.

 

Ne znam ja bih Ivanica prije svega volio da vidim na njegovoj poziciji a ne na krilu. 

 

Ovo je sistem bez sistema. Nazalost Deki ce imati puno tezi posao a nas ocekuje pakao u ljetnjem prelaznom roku. Treba da se rijesimo puno igrača i da pogodimo sa pojačanjima a iskustva nas uče da je to nemoguce

I Kangu mozemo da zaboravimo. On traži preko milion evra.

 

To sam i ja govorio sve dok nije dobio prilike da zaigra na svom mestu. Tad je postalo jasno da njegova mlohavost nema nikakve veze sa pozicijom koju okupira na terenu

Link to comment
Share on other sites

Ja sam Blagojevica gledao cini mi se jedan ili dva meca prosle godine za omladince ali se bas dobro sjecam utakmice protiv Totenhema decko je bio uzasan,ubjedljivo najgori igrac na terenu,mozda je to bila samo losa utakmica ali s obzirom sta sam tada vidio tesko da ce se on ozbiljnog fudbala naigrati.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Don Laki Juan said:

Znači istina je da su pozitivni, a mi smo ladno igrali utakmicu. Zbogom pameti.

Bitno da su igraci izasli na teren sa maskama na licu..a na tribinama korona-zurka..

Srecna titula,cigosi!
Ne secam se da sam ikad bio manje "euforican",ali pise se jos jedna recka..najlepsi osecaj mi zapravo izaziva spoznaja da nema vise utakmica i da je sezoni kraj :18:

Ko otvara novi topik? :classic_sleep:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Cestitke gospodinu Milojevicu sto je osvojio jos jedan trofej

Dobio je zasluzene ovacije i jedna mala nagrada za sve sto je uradio tokom njegovog mandata.Nadam se da ce se vratiti u klub kada budu bila neka bolja vremena i kada terzic i co naouste klub.Rado bi jos jednom video te "userske" pobede protiv Liverpula i ostalih velikana

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Don Laki Juan said:

Znači istina je da su pozitivni, a mi smo ladno igrali utakmicu. Zbogom pameti.

 

Istina je , smesteni su u nekom hotelu. Nisu samo oni zarazeni , navodno i par omladinica je takodje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

3daec5a641ff7b1988fef3ea78d560b5.jpg

Kako sam gotivio ovog lika nekada. Bio mi je omiljeni igrac kada sam tek poceo da navijam za Zvezdu. Tehnika, razorna ljevica, dominantan u skoku, sve je imao da napravi dobru karijeru, ali posle Zvezde i nije nesto puno napravio.

Danas me jeza prodje kad se setim njegovog gola protiv Dinama iz Kijeva koji nas je vodio u Ls 2000. Kakva erupcija na punoj Marakani, kasnije nikad veci muk posle tekme.

Sjajan je bio Boskovic, malo je igraca sa takvim spektrom vestina danas.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Mile1 said:

Cestitke gospodinu Milojevicu sto je osvojio jos jedan trofej

Dobio je zasluzene ovacije i jedna mala nagrada za sve sto je uradio tokom njegovog mandata.Nadam se da ce se vratiti u klub kada budu bila neka bolja vremena i kada terzic i co naouste klub.Rado bi jos jednom video te "userske" pobede protiv Liverpula i ostalih velikana

 

Прво не знам никога ко је побједу против Ливерпула рекао да је усер побједа. То како смо стајали против Редса није ни слично осталим мечевима, зато смо одозго и награђени. Послије тога Милојевић нажалост није имао ни сличан меч.

Друго, против осталих великана није било побједа него брукање, на страну порази (очекивани).

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Константин said:

 

Прво не знам никога ко је побједу против Ливерпула рекао да је усер побједа. То како смо стајали против Редса није ни слично осталим мечевима, зато смо одозго и награђени. Послије тога Милојевић нажалост није имао ни сличан меч.

Друго, против осталих великана није било побједа него брукање, на страну порази (очекивани).

Utakmica protiv Liverpula je nesto najbliže onoj slavnoj Zvezdi. Najbolja utakmica Zvezde posle Barija, uz Zvezda-Barsa devedesetih. Tada smo zasluzili vise od 1-1.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Dl91 said:

Utakmica protiv Liverpula je nesto najbliže onoj slavnoj Zvezdi. Najbolja utakmica Zvezde posle Barija, uz Zvezda-Barsa devedesetih. Tada smo zasluzili vise od 1-1.

 

Ja se rado podsjetim one generacije oko 2005. godine. Imalli su i oni par dobrih utakmica. Pobjeda protiv PSV-ja u prvoj utakmici, koji je tad bio jak ko crna zemlja, što je kasnije i pokazao u ligi šampiona.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Vecernje novosti javljaju , za sada su Katai , Tedic i Spiridovic prioritet.

 

Boaci , Pavkov , Simic , Rodic , Jovicic , Jovancic su pred izlaznim vratima iz Zvezde.

Garsija pod znakom pitanja , kao i Sanogo posto mu istice pozajmica.

Edited by Santoro
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Ja se rado podsjetim one generacije oko 2005. godine. Imalli su i oni par dobrih utakmica. Pobjeda protiv PSV-ja u prvoj utakmici, koji je tad bio jak ko crna zemlja, što je kasnije i pokazao u ligi šampiona.

Pobeda protiv strasnog Psv-a(Van Bomel, Park Dzi Sung, Gomes...)koji je te godine stigao do polufinala Ls. Pobeda nad Romom od 3-1 kada je Ziga poludeo. Fali ovom klubu jos takvih utakmica, zasluzuje po istoriji i tradiciji, pre svega zbog uspeha u Evropi. Zadnjih par godina ih je bilo ali se cini da nasa uprava radi sve da ne bude tako u duzem vremenskom periodu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...