Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

A jbg, nije ga bas Grof sastavio. Od Grofovih igraca ostali su Le Talek, Donald, Kanga, Srnic i Boaci.

 

Dosli su Borjan, Savic, Stojkovic, Rodic, Bakula, Radonjic i Krsticic.

 

Tako da se ne moze bas reci "Grofov" tim.

Edited by Venger
Link to comment
Share on other sites

Nema to veze...bitno da je u glavama pojedinih to kristalno jasno...Grof je imao i tri uzastopna ucesca u grupnim fazama evropskih takmicenja, grof je uzeo 3 titule, grof je...samo da nije Milojevic...kriv si Miloje, sve si upropastio!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moze da se diskutuje o igri i poprilicnom padu kvaliteta iste tokom Milojevog mandata, al da ce ga neko dostici po postignutim rez - nece, a u okolnostima u kojima je klub sad i ne moze, sve i da dodje neki ozbiljan trener.

Ujedno, ono nije Grofov tim, vec je itekako bilo promena koje su i donele rezultate i uspehe, sa sve znacajnim ljudima koji su bili u Milojevom stabu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Manoly said:

Moze da se diskutuje o igri i poprilicnom padu kvaliteta iste tokom Milojevog mandata, al da ce ga neko dostici po postignutim rez - nece, a u okolnostima u kojima je klub sad i ne moze, sve i da dodje neki ozbiljan trener.

Ujedno, ono nije Grofov tim, vec je itekako bilo promena koje su i donele rezultate i uspehe, sa sve znacajnim ljudima koji su bili u Milojevom stabu.

Ja se plašim da mi još dugo nećemo imati trenera koji je imao rezultate kao Milojević, pošto je to ono što je na koncu bitno. Od Barija na ovamo to nismo imali. Tri titule su vezale samo dve generacije ona Džaijećeva (68-70)  i ona iz Barija (90-92) . Od 1992 nismo igrali proleće u Evropi, to je bio i zadnji put da smo igrali grunu fazu najjačeg takmičenja. Jedina mana - kup. Ali to je mislim malo imajući u vidu sve što je postignuto.

Edited by Don Laki Juan
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

U Srbiji i okruzenju corona bukti gore nego kada se uvodio policijski cas i zabrana kretanja ali izbori. Kako ce politicarima da legne lepo ovaj drugi talas nakon izbora, bukvlno bi drzavu mogli da prodaju bez posledica.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Don Laki Juan said:

Izgleda da su novi slučajevi korona virusa u Crnoj Gori vezani za derbi. Očigledno je da će derbi ostaviti posledice, a mi još pozivano navijače iz cele Srbije u subotu.

To je Milova propaganda, da skrene pažnju sa otimačine u Budvi 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Glupo je sad reći da je Grof zaslužan za Milojev uspeh. Kod Grofa su ti igrači izgledali kao amateri, molili smo Boga da neko ponudi 200, 300k da ih prodamo. Miloje je iz njih izvukao maksimum i napravio tim. Zahvaljujući njemu oni su napredovali u karijeri i ostarili uspehe u Zvezdi. Čak i da je 10 pogrešnih igrača doveo, čoveku se nema šta zameriti, osim par derbija, mada i tu je upitno koliko je do njega, a ne do igrača.

Ovde možete čuti doktora kako brani sebe, laže, frlja se sa milionima... i kako je najlakše pljuvati Miloja kad nije tu, zli Miloje birao sam igrače, sve promašio, a mi mu samo ispunjavali želje. Inače, kanal koji je izbacio klip je grobarski, tako da praštajte/kažnjavajte ako kršim neka pravila.

Edited by Boaće
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Don Laki Juan said:

Ja se plašim da mi još dugo nećemo imati trenera koji je imao rezultate kao Milojević, pošto je to ono što je na koncu bitno. Od Barija na ovamo to nismo imali. Tri titule su vezale samo dve generacije ona Džaijećeva (68-70)  i ona iz Barija (90-92) . Od 1992 nismo igrali proleće u Evropi, to je bio i zadnji put da smo igrali grunu fazu najjačeg takmičenja. Jedina mana - kup. Ali to je mislim malo imajući u vidu sve što je postignuto.

Ne moze se racunati period Jugoslavije i ovo posle. Imas samo 2 kluba koja se bore za titulu, ovi ostali ni blizu nisu da se umijesaju. Tada su recimo ekipe Zvezde sa Sekularcem, Kosticem i ostalim asovima ostajale cesto bez titula. To su bili igraci svjetskog kalibra. Danas fudbalski bezveznjaci cine ekipu Zvezde, i opet osvajaju titulu rutinski.

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Ne moze se racunati period Jugoslavije i ovo posle. Imas samo 2 kluba koja se bore za titulu, ovi ostali ni blizu nisu da se umijesaju. Tada su recimo ekipe Zvezde sa Sekularcem, Kosticem i ostalim asovima ostajale cesto bez titula. To su bili igraci svjetskog kalibra. Danas fudbalski bezveznjaci cine ekipu Zvezde, i opet osvajaju titulu rutinski.

Naravno da ne, ali posle raspada SFRJ mi smo vezali tri titule 0 puta, i pored toga što imamo ligu kakvu imamo, naravno do Milojevićeve ere. To ljudima mora nešto da znači i ako je na prvi pogled nevažan statistički podatak. Plus naravno dve lige šampiona i proleće u Evropi. Plus, ono što se manje priča, imamo dve pobede u LŠ, što je takođe ogroman uspeh. 

Jednom će se povući crta i sve ovo loše što se vezivalo za Milijevića, nešto s pravom, većina ne, biće zaboravljeno, ostaće samo i isključivo rezultati. Ko se danas seća problema koje je Zvezda imala 80-tih, a bilo ih je, ali se zato pamte veliki mečevi i pobede, i po koji poraz. Niko danas neće pomenuti Zjaja, recimo, ili kako je bojkotovan i "oteran" Branko Stanković, ili kako je Piksi hteo da napusti klub pošto je po kazni dobio broj 7....ništa od toga sa ove daljine nije važno, neće biti ni ono što sada zluradi jezici pričaju o Milojeviću, pošto je napravio rezultat.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Problem je sto Mita ne zna da iskopa novog Kangu , posto ih ima koliko hoces , samo je potrebno biti dovoljno strucan i pronaci igraca istog kalibra ili cak veceg znalca od Kange ali...

 

Eventualni Kangin dolazak bi bio slika i prilika ko nam vodi klub , odnosno da nam je sportski sektor dno dna.

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Santoro said:

Problem je sto Mita ne zna da iskopa novog Kangu , posto ih ima koliko hoces , samo je potrebno biti dovoljno strucan i pronaci igraca istog kalibra ili cak veceg znalca od Kange ali...

Pa gdje ih ima koliko hoces,navedi neki primjer,Kanga je u poslednjih dvadeset godina medju pet igraca po kvalitetu koji su igrali za Zvezdu i takve igrace je bas tesko naci,posebno za novac koji mozemo i koji izdvajamo za pojacanja.Kanga da ima bolju glavu po znanju moze igrati u bilo kojoj ekipi iz liga petice izuzimajuci ove najvece.Trenutno nemamo u ekipi igraca pribliznih kvaliteta u odnosu na njega,sasvim drugi problem je sto kod nas klubom rukovodi ekipa koja gleda samo kako sto vise para da stavi sebi i svojim poslusnicima u dzep a u javnosti prosipa neku djeciiju pricu o ljubavi,patriotizmu i tim stvarima.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Jerotije Pantic said:

Pa gdje ih ima koliko hoces,navedi neki primjer,Kanga je u poslednjih dvadeset godina medju pet igraca po kvalitetu koji su igrali za Zvezdu i takve igrace je bas tesko naci,posebno za novac koji mozemo i koji izdvajamo za pojacanja.Kanga da ima bolju glavu po znanju moze igrati u bilo kojoj ekipi iz liga petice izuzimajuci ove najvece.Trenutno nemamo u ekipi igraca pribliznih kvaliteta u odnosu na njega,sasvim drugi problem je sto kod nas klubom rukovodi ekipa koja gleda samo kako sto vise para da stavi sebi i svojim poslusnicima u dzep a u javnosti prosipa neku djeciiju pricu o ljubavi,patriotizmu i tim stvarima.

 

:roflmao:

 

Колико ми издвајамо на "појачања" могао би да доведеш каква хоћеш појачања!

Од 40+ ростера код нас су трансфере иницирали и Терза и Мита и Милоје и менаЂери и разни пробисвјети који су на овај или онај начин имали утицај у клубу.

Како сијеш тако и жањеш па послије 100 милки прихода дођосмо до тога да да су више од пола ростера фудбалски дунстери који ће уствари највећу зараду у животу имати управо у овом нашем опљачканом клубу...

Edited by Константин
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mozda sam lud ali ja bih pre video Kangu u ovom timu nego Kataija.

 

Prvo zato sto krila imamo za pola ling longa, a malo i zbog toga sto veznog reda nemamo. Sto se videlo sad na derbiju.

 

A za sve to je kriv Mrkela koji ne moze da nadje nikog osim povratnika ili nekog klinca iz mlade reprezentacije pa ako ubode ubode.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/zvezda-nudi-400000-evra-rumunu/359674

 

Komedija. 400k za jednog običnog razbijača na sredini terena od 28 godina je ustvari baš što i očekujem od ove uprave da dovede. Po mom mišljenju Cretu nije neka prevaga ni u slovenačkoj ligi. Visoki razbijač na sredini terena. Malo drven sa pokretima, ne nudi mnogo prema napred. Neka slabija verzija Le Taleca, po mom mišljenju. Možda bi i njega najpametnije bilo prekomandovati na štopera.

 

Ne kažem ja da se u Sloveniji neda nači igrač. Ima boljih i logičnijih opcija od ovog Rumuna. Sandi Ogrinec ili Luka Bobičanec recimo. Mada ovaj drugi nema pravi pasoš nažalost.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kad se setim da me je kod Kange nekad nerviralo sto mora da pipne loptu u svakom napadu, sto je umeo da je carini, ljuti se kad mu ne dodas. Pa kad se zagradi dvojica ne mogu da mu je uzmu. A sad u veznom redu imamo igrace koji bukvalno beze od lopte i kriju se iza losih uglova da je ne bi dobili, a kad je dobiju saplicu se o nju i vracaju nazad. 2017. izgleda kao '91 u odnosu na ovo danas.

Edited by Del Piero
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Del Piero said:

Kad se setim da me je kod Kange nekad nerviralo sto mora da pipne loptu u svakom napadu, sto je umeo da je carini, ljuti se kad mu ne dodas. Pa kad se zagradi dvojica ne mogu da mu je uzmu. A sad u veznom redu imamo igrace koji bukvalno beze od lopte i kriju se iza losih uglova da je ne bi dobili, a kad je dobiju saplicu se o nju i vracaju nazad. 2017. izgleda kao '91 u odnosu na ovo danas.

Mi stariji smo se nervirali i kad veliki Žuti "davi" loptu i znali i da ga opsujemo ali posle kad smo videli ko sve igra veznog došlo nam da se bacimo u bunar.

 

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...