Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

23 minutes ago, Perkos2 said:

Milojević je imao ponude i nagovore da svog sina dovede da igra u Zvezdu ali je gospodski to eskivirao i svaka mu čast na tome.

Ovo ja mogu da potvrdim iz prve ruke...od Milojevica juniora.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ne palite se ljudi , njegov sin je nedavno debitovao za prvi tim Intera i nije ni malo los golman , na stranu to sto nam nije potreban , pritom je produzio ugovor sa njima.

 

Mada ja bih pre njega hteo da vidim nego onog Filipovica iz Radnickog kojeg Maxbet povezuje sa nama.

 

Btw isti portal pise da smo zainteresovani , za Silju Pesica , Planica kao bek-ap-a posto izgleda da Babic odlazi , za levog beka iz Sampdorije neki Dodo , naravno za Kataija i onog Spiridonovica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Santoro said:

Ne palite se ljudi , njegov sin je nedavno debitovao za prvi tim Intera i nije ni malo los golman , na stranu to sto nam nije potreban , pritom je produzio ugovor sa njima.

 

Mada ja bih pre njega hteo da vidim nego onog Filipovica iz Radnickog kojeg Maxbet povezuje sa nama.

 

Btw isti portal pise da smo zainteresovani , za Silju Pesica , Planica kao bek-ap-a posto izgleda da Babic odlazi , za levog beka iz Sampdorije neki Dodo , naravno za Kataija i onog Spiridonovica.

 

 

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Santoro said:

Ne palite se ljudi , njegov sin je nedavno debitovao za prvi tim Intera i nije ni malo los golman , na stranu to sto nam nije potreban , pritom je produzio ugovor sa njima.

 

Mada ja bih pre njega hteo da vidim nego onog Filipovica iz Radnickog kojeg Maxbet povezuje sa nama.

 

Btw isti portal pise da smo zainteresovani , za Silju Pesica , Planica kao bek-ap-a posto izgleda da Babic odlazi , za levog beka iz Sampdorije neki Dodo , naravno za Kataija i onog Spiridonovica.

Banes sa upisom bez da procitas bilo sta. Vi portali su naveli da Dekijev sin dolazi nakon potpisanog ugovora sa Interom, i da ce kod nas biti na pozajmici, gde ce njegov napredak pratiti onaj italijan sto je trener sad.

 

A sto se tice Spiridonovica toliko je dobar da nikad nisam cuo za njega.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Santoro said:

Spiridonovic isto nije los igrac ali problem je sto je teska dijabola u glavi , to ga je omelo napravi nesto vise u karijeri.

 

Ono što sam ja video od njega, jako tanko. Meni je recimo slabiji od Jevtovica, koji je kod nas odigrao 5 utakmica sve skupa. Jednostavno nema kvalitet da bude bitan faktor kao recimo Ben. A sad da ga dovodimo pa da malo igra malo ne igra kao Garcia, to isto ne vodi ničemu.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Igor028 said:

Banes sa upisom bez da procitas bilo sta. Vi portali su naveli da Dekijev sin dolazi nakon potpisanog ugovora sa Interom, i da ce kod nas biti na pozajmici, gde ce njegov napredak pratiti onaj italijan sto je trener sad.

 

 

 

https://www.maxbetsport.rs/kupovina-na-veliko-zvezda-tokom-leta-menja-pola-tima-pominje-se-deset-novih-igraca-maxbet-sport-otkriva-ko-je-na-radaru-217148/

 

Tu je povremeni reprezentativac Srbije Nikola Vasiljević koji se vraća sa pozajmice iz surduličkog Radnika. MaxBet sport nezvanično saznaje da bi crveno-bele mogao da pojača šurak kapitena Milana Borjana – Nenad Filipović kom ugovor sa TSC ističe 1. jula. Spekuliše se i o dolasku mladog Filipa Stankovića iz Intera na pozajmicu, ali to deluje kao nerealna opcija.

 

Link to comment
Share on other sites

Lako se razjebe sistem koji je provereno i dokazano doneo rezultate i finans korist klubu, a sto su oberucke prihvatili vladaoci sa svake strane.

Sad kamen na kamenu nema da bude, na leto ce u 1.kolu da nam zapadne neko gostovanje i cao, zdravo. Deki ce biti glavni okrivljeni, dok cemo se sa setom secati Milojevih letnjih kvalif i fudbala koji u takvim okolnostima vise necemo gledati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako je neko raz*ebao sistem,to su ucinila gospoda iz uprave, koja su svakim narednim prelaznim rokom dodatno slabila umesto da ojacavaju tim. Marinov dolazak je bio eksces,izuzetak od pravila,jedna slucajnost i tako ga treba posmatrati.

@L' Imperatorebukvalno sam istog misljenja. Jevtovic je Azar licno za Spiridonatm

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Crni Bombarder said:

Ako je neko raz*ebao sistem,to su ucinila gospoda iz uprave, koja su svakim narednim prelaznim rokom dodatno slabila umesto da ojacavaju tim. Marinov dolazak je bio eksces,izuzetak od pravila,jedna slucajnost i tako ga treba posmatrati.
 

To je jasna stvar, uz sistem koji je Milojevic razvio i uspevao da Zvezdu dovede do tri grupna evrotakmicenja, Marin je bio jedan od retkih izuzetaka sto se kvaliteta pojacanja tice.

Nije Milojevic bio po strani po tim pitanjima, ali je jasno ko je vodio kolo, uz silne lazi i mazanje ociju pricama o stvaranju evro Zvezde za buducnost.

Sad imamo priliku da vidimo kako ce stajati stvari kada je ucinjena rokada na klupi koju ne vredi dalje komentarisati, a ekipa apsolutno oslabljena posle tolikih uspeha i naravno kradje para koje su se slile u kasu tj u razne dzepove.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Manoly said:

Sad imamo priliku da vidimo kako ce stajati stvari kada je ucinjena rokada na klupi koju ne vredi dalje komentarisati,

Deki je,po mom misljenju naravno,pomalo naivno i lakoverno uleteo u pricu,ali i iz ljubavi. Ja tako to vidim. Finansijski je obezbedjen i odbijam da poverujem da mu je motiv bila neka ugradnja sa ovim lopurdama.

Veliki je zvezdas,voli Zvezdu i verovatno su ga malo i "povukli" uspesi na medjunarodnoj sceni. Sto je rekao jedan nas bivsi trener: "kad se pobedjuje,najlepse je biti trener u Zvezdi". Izazov je izvesti momke pred punu "Maru". S druge strane,Zvezdina klupa je teska..Zvezdu nije lako voditi kao pocetnik. Deki je imao veliku igracku karijeru u Italiji. Trenirala su ga velika imena i dobri treneri poput Eriksona,Mancinija ili Murinja. Imao je od koga da uci,ali Zvezda nije idealno mesto da se neko uci trenerskom zanatu.

Meni se ne dopada sastav njegovog strucnog staba..tanak je tu kadar..mozda @ZiS@Markossmogu da kazu vise o ovoj temi? Nece mu biti lako sigurno i kvalifikacije ce mu odrediti dalju sudbinu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Crni Bombarder said:

Deki je,po mom misljenju naravno,pomalo naivno i lakoverno uleteo u pricu,ali i iz ljubavi. Ja tako to vidim. Finansijski je obezbedjen i odbijam da poverujem da mu je motiv bila neka ugradnja sa ovim lopurdama.

Veliki je zvezdas,voli Zvezdu i verovatno su ga malo i "povukli" uspesi na medjunarodnoj sceni. Sto je rekao jedan nas bivsi trener: "kad se pobedjuje,najlepse je biti trener u Zvezdi". Izazov je izvesti momke pred punu "Maru". S druge strane,Zvezdina klupa je teska..Zvezdu nije lako voditi kao pocetnik. Deki je imao veliku igracku karijeru u Italiji. Trenirala su ga velika imena i dobri treneri poput Eriksona,Mancinija ili Murinja. Imao je od koga da uci,ali Zvezda nije idealno mesto da se neko uci trenerskom zanatu.

Meni se ne dopada sastav njegovog strucnog staba..tanak je tu kadar..mozda @ZiS@Markossmogu da kazu vise o ovoj temi? Nece mu biti lako sigurno i kvalifikacije ce mu odrediti dalju sudbinu.

Recimo da Dekija i ja tako vidim, ali kako si rekao - prevelik zalogaj je za njega klupa u ovom trenutku, pre svega ako je cista srca dosao u klub koji ga je digao u visine,  a onda i zbog onoga sto je njegov prethodnik rezultatski radio sa ekipom. 

Tesko je to breme i zato po meni on nema sanse u Zvezdi, niti ce doneti dobro kao pocetnik, niti ce umeti u ovoj ulozi i uz ociglednu pogubljenost da se suprotstavi na bilo koji navin kolovodji. Ovaj ga je opasno iskoristio i ceri se sa strane.

I da, stab nimalo ne uliva poverenje, samo pogledati koliko je Miloju znacio Kosanovic i gorko se nasmejati na ove tipove uz Milijasa koji, takodje, veze s vezom nema u trenerskom poslu.

Edited by Manoly
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, maXa88 said:

Srdacno gostovanje "pakija" kod mistera. Jako autoratitivno moram da primetim. Pakija bilo blam ako sam dobro primetio

paki je delovao kao da cita proglas neke teroristicke organizacije. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

I da je postojao taj sukob i da nije. Šta sad oni tu imaju da sazivaju konferencije i demantuju. Samo ispadaju glupi.

 

Demanti o rezovima u rosteru posle sezone je tek užas. Pa nečeš valjda da napadneš Iigu šampiona sa ovim lopatama? Naravno, mora se dodati da se zna iz "čije kuhinje dolaze te maliciozne dezonformacije". Pa iz čije? Ko god misli da su promene neophodne, želi Crvenoj Zvezdi samo dobro

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iskreno, ne poznajem ljude koji su u Dekijevom strucnom stabu, sem ovog Milojevica po toj uspesnoj epizodi u Svedskoj...o Milosevicu nisam cuo bas lepe stvari ali to nije nista cudno, treneri su sujetna sorta, retko ces cuti neku pohvalu od kolega...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Perkos2 said:

Milojević je imao ponude i nagovore da svog sina dovede da igra u Zvezdu ali je gospodski to eskivirao i svaka mu čast na tome.

 

Ovo je tacno. Uz to je Milojev mali sasvim korektan igrac, samo su mu u Vosi masili poziciju pa nije nista spec igrao. 

 

Tanak je Kupusovic za CZ. 

 

Golmana inace imamo kao pleve. Cak trojicu na pozajmici u SL, malog Katica i Cupica u Graficaru. Dakle imamo petoricu golmana uz Borjana, al ajde jos jednog da dovedemo.

 

A Spiridonovic da je neki igrac ne bi svaki prelazni rok imao placene tekstove da treba da dodje u vecite. Uz to je lik valjda i debil u glavi koji odbija da igra za svoju ekipu iz nekog razloga. Bas nam takav fali, vapimo za jos jednim nebitnim krilom.

Edited by Markoss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...