Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

3 hours ago, Markoss said:

Erakovica i Krstovica prebacujemo iz Graficara. Jug ide, Cvele takodje, Odada ostaje tamo jos godinu dana bar.

 

Iz omladinaca jos uvek nije sigurno ko ce gde. Lukic ce u Graf, Martin, Matic i Burmaz isto, verovatno i Mitrovic i Piplica.

 

Blagojevic je blizi prvom timu za sl sezonu u odnosu na Konatara, a i Katic i Babic bi trebalo da ostanu. Pa da budu na raspolaganju i za Youth CL, dok ce prvenstvo samo 03 da nam igra.

Mislim da  grese sto Odadu ne prebacuju u prvi tim! Ite kako zasluzuje makar pripreme sa prvim timom. Za nas kompletan srednji red je Pogba vec sad,

Edited by Gannicus
Link to comment
Share on other sites

Svako ko napiše da je titula lažna taj je Kuper. Mi smo titulu osvojili pošteno, mora se reći nije bilo dominantno, kako su nas inače generacije zvezdinih fudbalera navikle usput prašeći guzice crno belima. Derbi odavno više nije utakmica umeća i veštine, već opstrukcije i snalažljivosti. Više se fudbala videlo u ovom porazu od TSC-a nego u zadnja dva derbija. 

Što se tiče Dejana, delovao je ok na početku, što se tiče igre i rotacija, šta mu se onda desilo to mislim da niko osim njega i Terzića ne zna. Da vidimo da li može da se izdigne iz ove situacije, ja mu iskreno to želim a vremena za pljuvanje imamo na pretek tamo kad krenu kvalifikacije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Markoss said:

Erakovica i Krstovica prebacujemo iz Graficara. Jug ide, Cvele takodje, Odada ostaje tamo jos godinu dana bar.

 

Iz omladinaca jos uvek nije sigurno ko ce gde. Lukic ce u Graf, Martin, Matic i Burmaz isto, verovatno i Mitrovic i Piplica.

 

Blagojevic je blizi prvom timu za sl sezonu u odnosu na Konatara, a i Katic i Babic bi trebalo da ostanu. Pa da budu na raspolaganju i za Youth CL, dok ce prvenstvo samo 03 da nam igra.

Sta bi na kraju, jel Graficar ulazi u Ling long ili ne?

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Dragan Mićić said:

Sjajno.

Ovo još nije sigurno. Radi se na tome, ali zadnja će biti na upravi Grafičara. 

edit. već sam pisao da ukoliiko odbiju da idu rang više, po automatizmu se sele u niži rang, kao što je bio slučaj sa BASK-om pre par godina kada je Novi Pazar ušao umesto njih.

Edited by Don Laki Juan
Link to comment
Share on other sites

Koliko je ukupno para dato za Zandera, VLP, Kanjasa, Garsiju, Tomanea i Ivanica?  Garsija ga munuo kada je trebalo, ali nista vise. Na robiju da idu oni koji su ih doveli. Metiljavost Ivanica je ista kao kod ovog idiota od Mrkele. Preslikane picketine.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, berti said:

Zandera, VLP, Kanjasa, Garsiju, Tomanea i Ivanica

Žander je bio relativno jeftin oko par stonina hiljada. Za ovih 5 - preko 6 miliona je plaćeno, od toga samo Garcia - 1.9, Ivanić - 1.2, VLP  je mislim isto bio nešto oko 1.2...

U svakom slučaju bolje da smo kupili dva za 3 miliona i ostatak popunili klincima, nego ovo....Ali imamo vizonare u upravi.

Edited by Don Laki Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/15/2020 at 6:00 AM, StephenBob said:

Jako mi je drago da se ogolila cela ova lazna slika oko fudbalskog kluba, sirila se neka laz kako smo mi uspesni, igramo Ligu Sampiona i osvajamo titule. Smesni smo kao cirkus. Da je Partizan zaradio 100 miliona u tri godine oni bi takav tim napravili da bi mi mogli samo da ugasimo klub. Mrkela i Terizc moraju da odu, pogotovo Mrkela.

 

Partizan je imao par sezona kad je igrao redovno Evropu, prodavali su igrace za velike pare, Zoran Tosic, Ljajic, Jovetic, Stefan Savic, itd. pa opet nisu napravili neki tim 

 

Jednostavno, drzava Srbija i mafijasi

 

Mada je svakako uspeh da posle tri ovakve godine, imamo duplo slabiji tim nego Partizan

 

 

Link to comment
Share on other sites

Borjan je jedini koji ima kvalitet za Evropu. Degenek, Ben pa cak i nesrecni Rodic mogu da igraju na tom nivou ako se dovedu u red. Gavric ima potencijal, Gajic i Vulic su ok. Gobeljic je jedino drvo koje bi ostavio u timu, pa cak i Jovicica koji je iako ogranicen jedno 10 puta bolji igrac od Njegosa kojeg su forumski tviterasi proglasili za novog Pogbu. Ovo ostalo bukvalno ne vredi ni da popunjava broj. Mozda Pankov i Babic da dobiju vecu minutazu i da se vidi sta sa Garsijom koji je za razliku od ostalih pojacanja bar imao dva dobra poteza otkako je u klubu. 

 

To je max 12-13 igraca od kojih vecina ima kvalitet samo za klupu. Dakle, fali nam 6-7 ozbiljnih igraca. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...