Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

40 minutes ago, Manoly said:

Titula nije i ne moze biti lazna. Ona je produkt odredjenog kvaliteta rada prethodnog trenera,  a price o laznoj tituli mogu da budu samo one bedne posalice i frustracije sa druge strane brda, gde sad teku med i mleko jelte...

Zvezda je sve sto se desavalo prethodne tri godine i postigla zahvaljujuci sistemu trenera i njegovog staba, kamen na kamenu nece ostati posle Milojevica,  a uz ostanak Terze i ekipizze...

Ajmo ovako, daj mi pet utakmica u kojima je Zvezda izgledala dobro na terenu, govorim za Superligu, da vidimo kakav je to produkt kvaliteta proslog trenera. Vidi samo da ne bude pobeda iz penala ili dva penala.

Necemo mi Cigani da gledamo stvari iz realnog ugla nikad.

Edited by Igor028
Link to comment
Share on other sites

dokle god ne placaju iz svog dzepa za govnaluke koje rade zvezda ce sluziti za podsmeh. 

voleo bih da vidim kako dzaja skida sa racuna 450k evrica za onjila ili lukic za reljica i gomilu kvazi kanturina koje je doslepao u klub. doktor mi je misterija. ojadio ofk, pobegao u arizonu da diktatorira i dosao posle ponoci, na mala vrata bez izbora. garant se jebucka sa duhom sa marakane kad mu se toliko moze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Inace, titula bi bila stvarna da je osvojio Partizan koji ne moze prvenstvo da zavrsi sa jednocifrenim zaostatkom za nama.

 

Vrlo je prosto, rezultati su bili odlicni, igra jako losa. Milojevic je znao da pobedjuje sa poluigracima, Stankovic verovatno ne zna.

 

Vrlo je pogubno za nas da se okrecemo protiv svog kluba samo zato sto nam se ne svidja igra.

 

Crvena Zvezda je zasluzila titulu, ko god osvoji kup, zasluzio je. Sve ostalo su spinovi zajdljivih ljudi.

 

Ono sto je cinjenica, medjutim, je da mi nikako necemo moci u evropsko takmicenje sa ovakvim timom i ovakvom igrom, a vremena pitanje je da li uopste ima. Deki bi verovatno vec sutra trebalo da podnese ostavku da bi se nesto uradilo, ali znajuci Terzu, bolje je da Dejan ostane jer naslednik bi bio verovatno jos veca rupa.

 

Spominjao se neki lik da ce biti zapravo trener Zvezde, a da ce Deki biti malte ne paravan. Nista od toga?

Link to comment
Share on other sites

Jako mi je drago da se ogolila cela ova lazna slika oko fudbalskog kluba, sirila se neka laz kako smo mi uspesni, igramo Ligu Sampiona i osvajamo titule. Smesni smo kao cirkus. Da je Partizan zaradio 100 miliona u tri godine oni bi takav tim napravili da bi mi mogli samo da ugasimo klub. Mrkela i Terizc moraju da odu, pogotovo Mrkela.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, StephenBob said:

na silu su usli u Superligu, a sad na silu moraju i u Evropu

Ne znam koliko si ispratio naše prvenstvo, ali možda su igrali i najlepši fudbal od ekipa van kruga Zvezda/Partizan. Jeste Orban uložio u njih, ali su to što su postigli, postigli su na terenu.

Edited by Don Laki Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Igor028 said:

Ajmo ovako, daj mi pet utakmica u kojima je Zvezda izgledala dobro na terenu, govorim za Superligu, da vidimo kakav je to produkt kvaliteta proslog trenera. Vidi samo da ne bude pobeda iz penala ili dva penala.

Necemo mi Cigani da gledamo stvari iz realnog ugla nikad.

Necu uopste da ulazim u tu vrstu price, da dajem utakmice u kojima smo igrali dobro ili odlicno, cinjenica je da u poslednjih godinu dana Milojevog mandata igra nije bila dobra, ali Zvezda je odradjivala posao po srpskim livadamajer konkurenciju na istim nije ni imala.

Price o namestanjima stoje kao sto su stajale i ranije, na kraju sve je stvar ciklusa i kada se ko vise gura, a jasno je da i Zvezdu i Pfk pljackaju - svakoga na svoj nacin. Verovatno si mlad ali se zato sigurno secas svih onih titula sa komsijske strane, koje su bile zasluzene upravo jer su bili kvalitetniji za ta guranja i kombinacije, davanje bodova svojim satelitima kada im je potrebno i slicno, sa onoliko sezona kada nisu pobedili Zvezdu u ligi a osvajali titule...

 

Ono sto je Zvezdu krasilo u Milojevicevo vreme bila je organizacija tima i pravi sistem takmicarskog tipa kada je to bilo i najvazije, u vreme letnjih kvalif, kada koliko god je bilo i srece (i to zasluzene) Zvezda je uspevala da se nosi i izbacuje bolje ekipe od sebe. To nije polazilo za rukom bilo kom prethodniku, a nece ni Dekiju koji ne zna gde bije sto smo mogli da vidimo prethodnih dana.

Svakako nam sledi ozbiljan pad, za to nije kriv Deki, naravno da nije ni Miloje ciji amanet nije mali ali ce brzo biti procerdan, zna se ko vedri i oblaci, a za to nece odgovarati ni na koji naicn.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Manoly said:

Svakako nam sledi ozbiljan pad, za to nije kriv Deki, naravno da nije ni Miloje ciji amanet nije mali ali ce brzo biti procerdan, zna se ko vedri i oblaci, a za to nece odgovarati ni na koji naicn.

Nije katastrofa ako nam sledi pad, to je normalno u sportu. Ne bi bilo dobro da to ne iskoristimo da obnovimo ekipu i napravimo sistem za dalje. Ako nastavimo po starom, vratićemo se na neku 2015/16, makar što se tiče Evrope.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Laki Juan said:

Nije katastrofa ako nam sledi pad, to je normalno u sportu. Ne bi bilo dobro da to ne iskoristimo da obnovimo ekipu i napravimo sistem za dalje. Ako nastavimo po starom, vratićemo se na neku 2015/16, makar što se tiče Evrope.

Evropa je na dugom stapu vec sad, za naredne kvalif koje ce biti drugacije nego pre kako stvari stoje.

Poenta pada je apsolutna pljacka u reziji onih koji su na krilima Milojevicevih rezultata i uspeha u Jevropi zgrnuli jos i jos kinte, ostavljajuci na cedilu klub i za neverovatno kratak period upropascavanjem tima koji je ipak stvaran kroz nekoliko sezona, koji je trebalo nadograditi i ojacati i za sta bi u normalnim okolnostima bilo i uslova.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, StephenBob said:

I ovo sa Backom Topolom je dosta providno, na silu su usli u Superligu, a sad na silu moraju i u Evropu. Verovatno zbog dobrosusedskih odnosa sa Orbanom.

 

Kako na silu kad su bili ubedljivo prvi u PLS?

 

Liga je sprdnja, nebitno ko je osvojio. Vojvodina pobedjuje nekoliko kola zaredom, pa kad moze da ugrozi Partizan odmah izgube u Indjiji, jer se zna ko mora biti 2. Ne moze se ovde ni posmatrati realno ko je zasluzio da bude na kom mestu, kad klubovi precutno znaju ko gde treba da bude. Lalatovic u intervjuu najavljuje da je mec vazan jer se bore za 3. mesto, 2. mesto ni ne spominje.

 

Imali smo Radnicki koji nije bio nista posebno kvalitetan, a ostvario istorijsku seriju bez poraza koje bi se postideli i Partizan i Crvena zvezda.

 

Pa Lalatovic ciji klubovi uvek moraju da se nadju nekako u vrhu, pa Cukaricki koji je sasvim druga ekipa nego u prvom delu jer znaju da nece igrati kvalifikacije. Liga ne treba vise ni da se igra, odnosno najjaci timovi treba da napuste ligu i igraju neko regionalno takmicenje. Koliko je liga besmislena najbolje se vidi kad navijaci Partizana misle da bi Partizan sigurno bio sampion da Zvezda ima 15-20 bodova manje, a Partizan ima samo 5 bodova vise od 4. na tabeli i to samo zbog smesno dosudjenog penala. Pa se postavlja pitanje, da li Vojvodina i TSC nemaju ambicije da osvoje titulu ili nemaju nikakve sanse da osvoje titulu (da nema Crvene zvezde u jednacini). Ovo drugo znamo da nije po tabeli, ovo prvo je mozda i tacno, ali to samo potvrdjuje besmislenost igranja ovakve lige.

Edited by goldberg
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, HAMMER said:

zvanicno zvezda ima najvise sviranih penala u poslednje 3 godine u evropi (odigrane utakmice/penali).

cestitam svima koji slave! naravno da je slucajnost.

 

Izvor?

 

Takođe, da bi taj podatak imao ikakvog smisla, trebalo bi da uzmemo u obzir i odnos ulazaka u protivnički kazneni prostor VS dosuđenih penala, a s obzirom na tvoje insinuacije, i procenat penala dosuđenih prilikom nerešenog, negativnog i pozitivnog rezultata i td... 

 

Ovo je kao kad objave da Zvezda ima najveći niz pobeda u Evropi. I šta to treba da dokaže, da smo najbolji tim? Ili tada jeste slučajnost?

 

Ne znam zašto se tolerišu ovakvi upisi. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, HAMMER said:

zvanicno zvezda ima najvise sviranih penala u poslednje 3 godine u evropi (odigrane utakmice/penali).

cestitam svima koji slave! naravno da je slucajnost.

Nema potrebe da imitiras onog frustriranog sa druge strane brda, realno podatak je cisto sranjce i klikbajt. Sta se time dokazuje, da su sve utakmice namestene u korist Zvezde?

Realan navijac zna koliko je sati u srpskom fudbalu, sve je ozbiljan rolerkoster lopovluka, a to je bio i u vreme vozdizanja Pfk ankon raspada one drzave. Penali u neciju korist ne pokazuju nista, bar ne sto se tice tih ciklusa.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, HAMMER said:

 

Kakav analitičan, argumentovan odgovor. Bravo, povlačim se. 

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ponovo od mene za vas...

 

Cestitam nam titulu, Ligu Sampiona, pobedu u istoj... i Dekija Stankovica.

 

Sto se tice TSC-a, ocekivano je to kad se udje lose u utakmicu, pa se prime 2 gola, jedan slucajno jedan iz dobre akcije gde odbrana spava.

Onda mucenje, pritisak, pa promasene sanse... sve je to ocekivano. No Ben no football 😄

 

Sto se tice Kupa..ponavlja se stara prica, milion puta ispricana, mi imamo neku blokadu u glavama kad igramo sa Partizanom i to hitno mora da se izmeni! Osim Bena i Borjana, svi ostali su velika 0, a neki i razocarenja.

 

Dekijeva krivica je los vezni red i kasnjenje sa zamenama.

U svakom slucaju, odradili su sta treba, u subotu je proslava titule, opet dzabe ulaz. Nadam se zbog zdravlja da nece bit krcat stadion.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Zvezdas sa Istoka said:

 

U svakom slucaju, odradili su sta treba, u subotu je proslava titule, opet dzabe ulaz. Nadam se zbog zdravlja da nece bit krcat stadion.

 

Ja se nadam krcatom severu, da nema gde igla da padne

 

edit: isto zbog zdravlja, naravno

Edited by Železničko gnomče
Link to comment
Share on other sites

Erakovica i Krstovica prebacujemo iz Graficara. Jug ide, Cvele takodje, Odada ostaje tamo jos godinu dana bar.

 

Iz omladinaca jos uvek nije sigurno ko ce gde. Lukic ce u Graf, Martin, Matic i Burmaz isto, verovatno i Mitrovic i Piplica.

 

Blagojevic je blizi prvom timu za sl sezonu u odnosu na Konatara, a i Katic i Babic bi trebalo da ostanu. Pa da budu na raspolaganju i za Youth CL, dok ce prvenstvo samo 03 da nam igra.

Edited by Markoss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...