Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

1 minute ago, K.Dot said:

Kako je nama partizan dao samo jedan gol? 

TSC je jako opasna ekipa, totalno imaju različiti mentalitet od svih naših superligaša, borbeni su, hrabri su i teško je sa njima izaći na kraj. Partizan i ako ima kvalitetnije igrače, ima puno mana, tako da i u derbiju je opasnost dolazila od samo dva igraća. Za nas je zato TSC opasnija ekipa, što rezultat i govori.

Elem, Babić je do sada trebao da leri napolje, dva stata za žuti nisu sankcionisana.

 

Link to comment
Share on other sites

Kad ti igraci kao picke odigraju derbi, onda ih kaznis tako sto im ne das da igraju ovu danas utakmicu i ne das im da se vade i nagradis one koji se nisu blamirali u sredu (dakle, one sa tribina). Uz to ubacis klinca, dva, samo da pokazes da nema nedodirljivih i da kako god da se zoves, ako igras kao kurac, onda ce neki Blagojevic i Babic da te zamene.

 

E posto nista od toga nije uradjeno, zato i igramo ko kurac i zato sam cim sam video sastav znao da cemo izgubiti. 

 

Veliki minus za Stankovica. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Lazni mister nastavlja da se bruka a prava propast ce biti u QLS kada nas bude isamarao neki Deportivo

Jedini krivac za ovu situaciju je dr Terzic.Kakav crni Mrkela taj se isto pita kao i Cabarkapa u KK

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Markoss said:

Kad ti igraci kao picke odigraju derbi, onda ih kaznis tako sto im ne das da igraju ovu danas utakmicu i ne das im da se vade i nagradis one koji se nisu blamirali u sredu (dakle, one sa tribina). Uz to ubacis klinca, dva, samo da pokazes da nema nedodirljivih i da kako god da se zoves, ako igras kao kurac, onda ce neki Blagojevic i Babic da te zamene.

 

E posto nista od toga nije uradjeno, zato i igramo ko kurac i zato sam cim sam video sastav znao da cemo izgubiti. 

 

Veliki minus za Stankovica. 

Pa on izjavio da bi izveo opet isti sastav.. sta dalje da se prica.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...