Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

4 hours ago, Venger said:

Ne znam kako ste zakljucili da je Deki los trener na osnovu jedne utakmice koja nije bila nista losija nego derbiji pod Milojevicem?

 

Da. Bilo je jos gore

 

A sastav za danasnji mec samo potvrdjuje da  nije nista bolji. Nikolic ozdraveo, Gavric startuje, Psiholjub 2.0 nije u sastavu. 

 

Dovoljno je da se procita koga nam serviraju u prelaznom roku pa da znamo ko je vec kaparisan. kad je vec mister na sve to pristao  nije nista bolji od svog prethodnika koji je vazio za pikslu.

 

Svakom je smetalo sta Miloje radi sa rotacijom, prvih 11 niko nije mogao da predvidi i zato smo licili na amatere da bi posle mesec dva imali dan mrmota sa drugim likom na klupi. 

 

Da se razumemo, Deki je faca, nema ko njega ne voli sa ove ili one strane brda ali ovo sad je sramota za njega sto je pristao da radi sa prevarantima i matrapazima. Nema sanse da ovo on sam sastavljao i jos manje da je on onih 14-15 coveka motivisao.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Don Laki Juan said:

Zanimljiv sastav za Bačku Topolu.

 

3 minutes ago, Igor028 said:

Bas i ne znam sta da kazem na ovu postavu. Ako Tsc odigra kao sto ume, uvaljace nam makar jedan.

 

Več potvrđena ili nagađanje mozzarta?

 

Ako možete, podelite molim. Ja ne umem da pronadjem

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, L' Imperatore said:

 

 

Več potvrđena ili nagađanje mozzarta?

 

Ako možete, podelite molim. Ja ne umem da pronadjem

Borjan, Babić, Pankov,Degenek,Gajić, Jovičić, Nikolić,Ivanić, Vukanović, Gavrić,Tomane

Ja sad ne znam da li je ovo 3-5-2 ili Gajić ide levo, Pankov/Degenek desno.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

Dajemo TSC-u šansu da se domognu Evrope. Ako pobede u Nišu, a Partizan izgubi od Čuke i Vojvodine ili ima jedan remi max + izgubi u finalu kupa, TSC u kvalifikacije, a komšije produženi odmor 😄

Oni su već izborili Evropu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da verujem da Stanković i dalje forsira Ivanića. Dečko toliko greši da je to skandalozno.
TSC da se pojača malo, tri-četiri igrača, i biće opasan sledeće sezone.
Sve sam mogao da verujem ali da će Dekiju Terza diktirati sastav.. Reče još Dejo Savićević onomad da ga je zvao Terza i molio da ne zove Ivanića, to je veliki projekat, puno su uložili, čekali ga.. Sve je tu jasno. Ali najteže je priznati koliko su promašili.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...