Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Mnoge stvari mi nisu jasne, ali prelazni rok će reći svoje. Jako bi bilo bolno da Dekija potrošimo ovako jeftino. Aj kao što kaže da nije njegova titula jer je došao pred kraj neka bude i da nije ovaj kup njegova krivica.
Deki krećeš sada od nule!

Link to comment
Share on other sites

Tomane je sasvim siguno najgori igrač koji je tokom istorije obukao naš dres.

 

Neverovatna je činjenica da od kako je ušao u igru nije uspeo da dobije ni jedan jedini duel.

Edited by Laki21
Link to comment
Share on other sites

treba napraviti kompilaciju od ovih napucavanja na kraju, nismo bili ni blizu nijedne lopte, igraci ko muve bez glave, niko da stane na loptu i podeli pas, samo je degaziraj napred, uticaj trenera jasan

 

ovo jednostavno mora da se napise bez eufemizama - kakav je ovo skup pickica i bezkarakternih likova. ja ne znam odakle nama ovakav kompleks od Partizana, ali prisutan je, tu nema sta da se prica

 

u svaki derbi ulaze sa vecom zeljom i svaki put im se to vrati, i treba da se vrati. ovamo u prvenstvu satro 15 bodova razlike, a u kupu ne mozemo na gol da sutnemo. razni mediokriteti pune jsl boraniju, ali zato kad dodje derbi niko da se ponudi i uzme loptu i preuzme bar neku odgovornost. prvi medju njima Njegos Petrovic kojem je zadatak da otvara napade, a decko se krije od lopte u svakoj iole jacoj utakmici. moze on da bude mlad, ali dobar igrac nikad. za njega mi je sve bilo jasno nakon Totenhema ili Bajerna i blamaze na Marakani i izjave "ovo je bilo veliko iskustvo". tu ga vidis da li ima ili nema ono sto je potrebno. sad cemo da vidimo i Stankovica po izjavi, mada mi po njegovoj gestikulaciji pored terena deluje da ce da sere kako nije produzeno dovoljno i sto Stojkovic nije dobio crveni

 

gomila ispodprosecnih ljudi u svom poslu, bar da imaju herca

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mister taktičar dokazuje da nije bio problem u Miloju. Samo Miloje je mogao i napravio od govana pitu. Već 5+ derbija se nadam da je zadnji derbi za 5,6 igrača. Meni kao laiku je bilo jasno koliko mogu a da Misteru nije.. Ili su ipak menadžeri i don janičar ti koji kroje kapu i tim. Samo mi to nikada neće biti jasno da guraš igrača da pokaže koliko ne zna. Zato i ne možemo da prodamo nikoga. A tek Sanogo, koji je to kriminal..

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Del Piero said:

treba napraviti kompilaciju od ovih napucavanja na kraju, nismo bili ni blizu nijedne lopte, igraci ko muve bez glave, niko da stane na loptu i podeli pas, samo je degaziraj napred, uticaj trenera jasan

 

ovo jednostavno mora da se napise bez eufemizama - kakav je ovo skup pickica i bezkarakternih likova. ja ne znam odakle nama ovakav kompleks od Partizana, ali prisutan je, tu nema sta da se prica

 

u svaki derbi ulaze sa vecom zeljom i svaki put im se to vrati, i treba da se vrati. ovamo u prvenstvu satro 15 bodova razlike, a u kupu ne mozemo na gol da sutnemo. razni mediokriteti pune jsl boraniju, ali zato kad dodje derbi niko da se ponudi i uzme loptu i preuzme bar neku odgovornost. prvi medju njima Njegos Petrovic kojem je zadatak da otvara napade, a decko se krije od lopte u svakoj iole jacoj utakmici. moze on da bude mlad, ali dobar igrac nikad. za njega mi je sve bilo jasno nakon Totenhema ili Bajerna i blamaze na Marakani i izjave "ovo je bilo veliko iskustvo". tu ga vidis da li ima ili nema ono sto je potrebno. sad cemo da vidimo i Stankovica po izjavi, mada mi po njegovoj gestikulaciji pored terena deluje da ce da sere kako nije produzeno dovoljno i sto Stojkovic nije dobio crveni

 

gomila ispodprosecnih ljudi u svom poslu, bar da imaju herca

Njegos Petrovic je Racic broj 2, morace burek novinari vise da zapnu sa hvalospevima. Taj ce u lige petice kao Terzic u Lids.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stojkovic je zasluzio cist crveni, nije isao na loptu vec na nogu igraca, van 16. To je crveni.

 

Dalje, bilo bi zanimljivo videti koliko se zapravo igralo posle gola Partizana. Ne kazem, i nasi bi radili skoro pa isto da je rezultat kontra, ali mislim da se od nekog 70. minuta prakticno nije ni igralo. Sve je bila sabotaza igre.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ajde mi fino recite ko je zaista iznenađen ovakvom našom partijom?

 

Ko to jebeno nije znao da će Milun da luta po terenu? Ko to nije znao da je Njegoš jedna prevaretina od igrača? Ko to nije znao da je Vukanović trut koji nema tehniku? Ko to nije znao da je Boaći bivši igrač koji se sam sapliće? Ko to nije znao da će Mirko biti nevidljiv?

 

 

Ama jebi se Dejane, jebite se i ti i Vladan zajedno sa Terzicem i Mrkelom. Sram da vas bude.

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Laki John Terry said:

Stojkovic je zasluzio cist crveni, nije isao na loptu vec na nogu igraca, van 16. To je crveni.

 

Dalje, bilo bi zanimljivo videti koliko se zapravo igralo posle gola Partizana. Ne kazem, i nasi bi radili skoro pa isto da je rezultat kontra, ali mislim da se od nekog 70. minuta prakticno nije ni igralo. Sve je bila sabotaza igre.

Ajde da ne trazimo izgovore.Previse je derbija proslo da bi bilo slucajna ova nasa igra.Prvo da pogledamo sebe i svoj klub pa onda da seremo kako zadrzavaju vreme ili sta sudija sudi.Da smo mi pravi bilo bi nas bas briga za sve ovo.To bi bio najmanji problem i kod nas i komsija.

Edited by 12Laki
  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...