Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

2 minutes ago, Dzistrou said:

Da sam video golove, a da ne znam ko igra, pomislio bih da je utakmica Engleske Konferencije. Nula kvaliteta na obe strane, samo dobra borba i zalaganje. Svaki dobar potez se anulira sa dva losa i tako unedogled. 

 

Iz ovog je jedino bitno da Erakovic na leto konacno prelazi u prvi tim CZ. 

 

Ostali sem Odade svakako nisu taj kalibar, a i njemu treba bar jos sest meseci da se pegla sa seniorima da bi pre svega takticki mogao da bude spreman da igra zadnjeg veznog kod nas. Pantovic na dugom stapu. Ok su i Cvetkovic i Cupic golman, ali tesko za CZ. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Sve se više priča da je Don Terza privoleo Ivanovića da dođe kod nas i odigra sezonu ili možda čak i dve. U slučaju da ga dovedemo pod hitno prebaciti Erakovića u prvi tim i staviti ga pod tutorstvo Baneta Ivanovića, dečko ima tehničke sposobnosti da postane moderan štoper. Čovek bi pomislio da je zbog visine inferioran u vazduhu, ali pozicioniranje mu je fenomenalno uz dobar odraz. On da bude rezerva Degeneku i Bantetu, pa bog da nas vidi.

 

Gledao sam Krstičića u atinskom derbiju, i dalje je britka sablja, stiže na sve strane. Gledati da ga vrnemo, kako znamo i umemo.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Liska Manjina said:

Sve se više priča da je Don Terza privoleo Ivanovića da dođe kod nas i odigra sezonu ili možda čak i dve. U slučaju da ga dovedemo pod hitno prebaciti Erakovića u prvi tim i staviti ga pod tutorstvo Baneta Ivanovića, dečko ima tehničke sposobnosti da postane moderan štoper. Čovek bi pomislio da je zbog visine inferioran u vazduhu, ali pozicioniranje mu je fenomenalno uz dobar odraz. On da bude rezerva Degeneku i Bantetu, pa bog da nas vidi.

 

Gledao sam Krstičića u atinskom derbiju, i dalje je britka sablja, stiže na sve strane. Gledati da ga vrnemo, kako znamo i umemo.

Sto se Basneta tice mislim da je zaista na zalasku karijere, ali je ujedno fudbaler koji nije kuburio sa ozbiljnim povredama i koji bi iskustvom pre svega mnogo mogao da da upravo mladjim igracima, u kombinaciji sa motivatorom kakav je Deki evidentno

Sto se Krsticica tice, onog trenutka kada je stigao u Zvezdu znao sam da slicnog veznjaka na toj poziciji, pritom da je domaci igrac, nismo mogli da dovedemo.
I danas tvrdim da je njegov odlazak zbog sake dolara i slabe komunikacije sa ljudima u klubu bio greska u rangu prodaje Marina po dolasku Stankovica na klupu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Liska Manjina said:

Sve se više priča da je Don Terza privoleo Ivanovića da dođe kod nas i odigra sezonu ili možda čak i dve. U slučaju da ga dovedemo pod hitno prebaciti Erakovića u prvi tim i staviti ga pod tutorstvo Baneta Ivanovića, dečko ima tehničke sposobnosti da postane moderan štoper. Čovek bi pomislio da je zbog visine inferioran u vazduhu, ali pozicioniranje mu je fenomenalno uz dobar odraz. On da bude rezerva Degeneku i Bantetu, pa bog da nas vidi.

 

Gledao sam Krstičića u atinskom derbiju, i dalje je britka sablja, stiže na sve strane. Gledati da ga vrnemo, kako znamo i umemo.

 

Erakovic svakako prelazi u prvi tim sad. Imao je sastanak sa ljudima iz kluba kad je ukinuto vanredno stanje i receno mu je to. On u CZ, a Lukic u Graf. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Izgleda opet Milunovic u prvih 11. Vec se osjecam lose.

Limun konstantno šalje upotrebljivi lopte ka navali komšija, a Sadik viteški odbija da primi poklon. Sudar titana!

 

@Markoss Nisam znao za taj podatak, fina vest. Nadam se da će dobiti prostora, biće veliki broj utakmica sa protivicima slabijeg kvaliteta. Iskreno se nadam da će biti starter u 15-20 utakmica (računajući ligu i kup)

Link to comment
Share on other sites

Nisam prokomentarisao,a moram..

Dragan Dzajic je nekada razmenjivao dresove sa Peleom,Euzebijom,Bekenbauerom..danas dres poklanja smrdljivom kapetanu Draganu..bukvalno,postajemo profasisticki klub..najverniji podrzavaju svakog jebenog zlocinca u ovoj bednoj zemlji.. libo me racku za tog ratnog zlikovca! Ima li neko da zaustavi potpuni sunovrat kluba? Da li mozemo sacuvati bar malo dostojanstva i nekadasnjeg sjaja? Ili previse ocekujem?

Nikako ne mogu da svarim dodeljivanje dresa ovom nepismenom olosu sto bi Legiju i Zvezdana proglasio nacionalnim herojima..pogodilo me mucki ovo u zvezdaski ponos i prkos.

Tako da..vaistinu - majku vam jebem!
 

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da necemo izaci u 4-4-2 formaciji. Vezni red dobija derbije, bilo i bice, mi i sa sve tri igraca u srcu sredine ne bi mogli da isibamo Zdjelara i Scekica. 

 

Borjan- Gobeljic, Degenek, Babic, Rodic- Petrovic, Nikolic, Ivanic- Ben, Gavric, Vukanovic.

 

Popovic, Gajic, Pankov, Sanogo, Garsija, Tomane, Pavkov.

 

Ja bih ovako izasao sutra. Sustinski, ovo su nam igraci koji su u najboljoj formi. Opet sa klupe imamo nekoliko B planova, ako ne krene kako smo zamislili sa Vukanovicem i sa dva klinca u sredini. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Markose, pratis Zvezdu i fudbal uopste, ali da li zaista mislis da Deki sutra nece poceti sa Jovancicem pored Njegosa?

Koliko god to apsolutno neprihvatljivo bilo, videli smo da je Jovancic u 11, priprema se to od kako je krenuo nastavak lige, uz to"odradio je posao" u proslom nula derbiju...

Jbg, mozda je dobar decko, mozda mu se sprema neki jeftin transfer, sta god... on ce po meni poceti derbi, potpuno neopravdano i nepotrebno. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ma igrace Milunovic i Jovancic u prvih 11. Ne zna se ko je veca stetocinja od njih dvojice. Na sta smo spali kad je Vukanovic prva opcija u napadu. Covjek na proslom derbiju promasio cijeli fudbal u nekoliko navrata, i sad treba od njega da ocekujemo da rijesi utakmicu.

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

Katastrofalna postava koja se očekuje sutra. Više poverenja bih imao u ekipu gde su igrali Kadu, Kaluđerović, Bajković i ostali, koji su bili miljama daleko od grupne faze nekog takmičenja, nego u ove koji su igrali LŠ.

 

Bruka i sramota da smo mi na papiru slabiji od Partizana posle 100 i više miliona prihoda za par godina, 3 krštena igrača nemamo, ne možemo nikoga da prodamo. Na sve to Mrkela dobio nov ugovor.

 

Koliko god smešno da zvuči, sutra se najviše uzdam u Stankovića, da će bar psihološki da ih spremi, pošto nekog primetnog kvaliteta nema.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Boaće said:

Katastrofalna postava koja se očekuje sutra. Više poverenja bih imao u ekipu gde su igrali Kadu, Kaluđerović, Bajković i ostali, koji su bili miljama daleko od grupne faze nekog takmičenja, nego u ove koji su igrali LŠ.

 

Bruka i sramota da smo mi na papiru slabiji od Partizana posle 100 i više miliona prihoda za par godina, 3 krštena igrača nemamo, ne možemo nikoga da prodamo. Na sve to Mrkela dobio nov ugovor.

 

Koliko god smešno da zvuči, sutra se najviše uzdam u Stankovića, da će bar psihološki da ih spremi, pošto nekog primetnog kvaliteta nema.

 

Буде ли психа окможемо бити дјелимично задовољни јер ни то нисмо имали задњих година на дербијима, али је то само један сегмент у сутрашњем мечу. Из најављеног састава барем 3 играча немају шта да траже на стадиону а камоли да почну дерби, тј. таквих има по Србији колико хоћеш. Врло брзо ћемо видјети шта нови тренер хоће, надам  се да не клизи ка "ић" ростеру по сваку цијену иако и поред криминала од селекције у ери највећих буџета има шта пробрати барем за 11.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Константин said:

 

Буде ли психа окможемо бити дјелимично задовољни јер ни то нисмо имали задњих година на дербијима, али је то само један сегмент у сутрашњем мечу. Из најављеног састава барем 3 играча немају шта да траже на стадиону а камоли да почну дерби, тј. таквих има по Србији колико хоћеш. Врло брзо ћемо видјети шта нови тренер хоће, надам  се да не клизи ка "ић" ростеру по сваку цијену иако и поред криминала од селекције у ери највећих буџета има шта пробрати барем за 11.


Slažem se, sad je aktuelna ta mantra da mora više domaćih igrača da bude, jer zli stranci ne znaju šta je Zveda. Priča za lobotirane mase jer su sva strana pojačanja promašaji. Za sutra se zna da će svaki kontakt sa loptom Petrovića, Jovančića i Milunovića biti na ivici kiksa. Ben je trebao fantomku da stavi na nedavnom produženju ugovora, pošto je odnos cene/kvaliteta čista pljačka. Tačno se vidi koliko ne znamo gde bijemo kad jurimo povratnike unazad nekoliko prelaznih rokova. Očekuje nas muka i preznojavanje već od prvog kola u Evropi.

Edited by Boaće
Link to comment
Share on other sites

Verujem da ćemo se povući, njima prepustiti loptu, te preko Vukanovića pokušati da ugrozimo njihovu sporu zadnju liniju. Nije Aleksa za jedinog špica, nemamo mi tako dobru pas igru pa da brzo iznesemo loptu i serviramo je u for špicu. Oni će biti opasni zbog lucidnosti Natha, obzirom da ima strašan zadnji pas, ako je bliže golu onda je opasniji. Trebali bi udariti visok presing, Natha oterati od gola, a ostali će se pogubiti u svojoj nepovezanosti. Ne očekujete valjda upotrebljivu loptu od Sadika ili Asana? Njihovi zadnji vezni su upotrebljivi ako se mi spustimo nisko pa oni imaju prostora da loptu prime i predaju, a u defanzivi da naprave "taktički faul", ali sa loptom u nogama i na malom prostoru oni su neupotrebljivi pa čak i kontraproduktivni (naročito Šćekić). Miletić kao desni bek je jako trom i tehnički limitiran, ako bi ih pritisnuli on bi se bukvalno povukao na mesto trećeg štopera, a desno krilo bi glumilo desnog beka. Miletić ne bi imao snage za napad, a nije ni lako sa pozicije štopera otići do protivničkog desnog kornera.

 

Na sve to treba pomenuti da imaju golmana koji ima velike probleme sa bočnim loptama i šutevima sa distance. Jednom će zaplivati ili će jednu pogrešno proceniti, to vam ja garantujem.

 

Milion puta se potvrdlo da komšije imaju problem sa ekipama koje ih pritisnu i izađu visoko, ali sa druge strane i mi imamo slične probleme. Upravo zbog toga se nadam da će Velja Nikolić zaigrati od starta obzirom da momak ima strašan radius kretanja, a ne mrtvi/krepali Jovanča koji je pokretljiv kao moja baba. Ta priča da on donosi neku "čvrstinu" u vezi je toliko glupa da niko više u nju i ne veruje. Na njihovog neupotrebljivog Šćekića mi odgovaramo raspalim Jovančom, tako da na njihov minus mi udaramo isti takav minus, baš moraš biti mazohista da bi uživao u tom tangu smrti. Nama treba kreator koji će doći po loptu i distribuirati je, a to nisu ni Njegoš ni Jovanča. Njegoš je agresivac sa  topom u nozi i kao takav on treba biti korišten u defanzivi  sa par ofanzivnih izleta, dok Velja treba da stoji dosta niže i da se svojim kretanjem nudi zadnjoj liniji kao opcija. Momak ima savršen prijem, lucidan pas i dobar radius kretnja. Em će da iznese loptu, em će da pokrije protivničke igrače.

 

edit: Sve ovo je palamuđenje, obzirom da u zadnjon liniji imamo super Miluna, a od starta će zaigrati Jovanča aka dizelaš u zimskim uslovima.

 

 

Edited by Liska Manjina
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...