Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

5 minutes ago, vepar said:

Nista zena nije pogresila, samo je ispljuvala ljude koji pljackaju i koriste protest za kradju i nasilje

 

Bitno da su vam demonstranti za Kosovo bili losi, a ovi su dobri

 

Na stranu sto je Amerika sila i ne treba da trpi takvo divljastvo, znaci, sve po kratkom postupku

 

Ali je generalno debil jer se mesala u celu pricu

 

A Katai fizicki ne moze vise da igra fudbal, bar ne na evropskom nivou. Za nase livade nam i ne treba uopste

EZxKS3vX0AEETwY?format=jpg&name=small

  • Like 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Barkley#34 said:

Sreća ili "sreća" je bila što je uopšte došlo do penala. Očekivala se lagana pobeda FKP, koji je odigrao jako loše. Penali su bili veliko iznenađenje a posle su se provlačili razni izgovori, uključujući i famozne jagode. Ovo je i za mene novost.

Zajebavaj se ti ali kronos ima ozbiljan skalp u kolekciji. :classic_biggrin:

 

Brt, ne znaš ti koliko su zajebani huligani Heroja ( i @Kronostime kao vodja) i koliko je teško igrati na njihovom bunjistu podno Avale 😴

 

14 hours ago, Don Laki Juan said:

Nezvanično kruže glasine da je Katai rekao "da", ja iskreno ne verujem mnogo glasinama, ali nada poslednja umire 😁

 

Još samo da zence aminuje 😄

 

6 hours ago, Liska Manjina said:

Erik Jirka juče dao dva gola Lehiji iz Gdanjska. Inače i sad je spremniji od svih naših igrača, grehota bi bila da ga se lako odreknemo.

 

Imamo mi odličnog , maltene najboljeg igrača tima, na toj poziciji, fenomenalnih Mirka, koji će nam Jirka 😴

 

6 hours ago, vepar said:

Nista zena nije pogresila, samo je ispljuvala ljude koji pljackaju i koriste protest za kradju i nasilje

 

Bitno da su vam demonstranti za Kosovo bili losi, a ovi su dobri

 

Na stranu sto je Amerika sila i ne treba da trpi takvo divljastvo, znaci, sve po kratkom postupku

 

Ali je generalno debil jer se mesala u celu pricu

 

A Katai fizicki ne moze vise da igra fudbal, bar ne na evropskom nivou. Za nase livade nam i ne treba uopste

 

Ne S#RI!!!

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Sector said:

Sta je Katai bogu skrivio da ozeni ono? Sjecam se prije godinu dana kad mi je sestra pokazivala njen instagram. Svaki dan voznja kroz USA otvorenih prozora a jala brat do daske. Da je makar lijepa pa da ga shvatis. 

 

Katai je verovatno jedini covek u Srbiji koji je hteo Teu Crnkovic da ozeni. Ne pita se on nista kod kuce, tako da ce i sledeci klub zena da mu izabere. 

Link to comment
Share on other sites

Rotira fino stankovic celo prolece, sem sto je dao manje minuta Vulicu nemam kritika.

napadaci su nam svi van forme to ce biti najveci problem letos za kvalifikacije.

ako nista prekidi su nam opasni oba stopera dala gol. 
sto se tice korone disticiranje ne postoji

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

Zajebani smo iz prekida skroz, na tome se, izgleda najviše radilo. Zato iz pozicionog napada po jedan šut Gajića i Boaćija vab okvira i bez izgledne šanse za gol.

 

Što se tiče socijalnog distanciranja na tribini, što pomenu @LayupFromTheMidget, jedino se na istoku poštuje, na zapadu donekle.

Link to comment
Share on other sites

Gavrić ima strašnu desnu nogu, čovek je odličan izvođač prekida, uz sve ostale vrline. Malom Raduloviću mimentalno dati priliku na desnom krilu, odlična tehnika šuta. Penal savršeno izveden, tehnički perfenktno, sakrio nameru. Veliki broj prvotimaca bi slomilo nogu da su pokušali na sličan način izvesti penal.

 

Mali Konotar drven, trebaju mu dva dodira samo da smiri loptu. Za modernog beka, baš slabo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Debitovace i Ilija Babic do kraja sezone. Njih dvojica bi trebalo da budu u prvom timu sledece sezone, osim naravno ako ih ne prodaju pre toga. 

 

Naravno, Radulovic za 45 minuta pkoazao vise fudbala nego neka nasa krila za godinu dana. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 6/5/2020 at 8:36 PM, Sector said:

Sta je Katai bogu skrivio da ozeni ono? Sjecam se prije godinu dana kad mi je sestra pokazivala njen instagram. Svaki dan voznja kroz USA otvorenih prozora a jala brat do daske. Da je makar lijepa pa da ga shvatis. 

 

8 hours ago, Markoss said:

 

Katai je verovatno jedini covek u Srbiji koji je hteo Teu Crnkovic da ozeni. Ne pita se on nista kod kuce, tako da ce i sledeci klub zena da mu izabere. 

 

Ne znam sta ocekujete od fudbalera.

 

Nagradno pitanje bi bilo - postoji li fudbaler koji je u kasnim dvadesetim ili ranim tridesetim, a da se nikada nije zenio?

Link to comment
Share on other sites

Želudac mi se okrene kad vidim da mi za derbi odmaramo Petrovića, Vukanovića, Gobeljića, Milunovića i Jovančića. Ne zna se ko je veća olupina, jedino od ovih što nisu igrali protv Radnika Rodić i Ben daju neki doprinos. Inače, vreme je da u sredu Boaći dobije, verovali ili ne, prvi derbi na kojem će nastupati. Trenutno je na cifri od 3 pogotka protiv Partizana. Nikako pre njega Tomane ili Pavkov, samo da izdrži da se ne povredi.

Edited by Boaće
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ако су се Вукановић, Милуновић и Јованчић одмарали за дерби онда само једно велико:lol_2:

Колико само играча у ростеру а она сподоба од СД потписује нови и то трогодишњи уговор:classic_laugh:

Онај падавичар Симић могао је да метне још 2х али осим брзине нема ништа, не зна. Код продора са стране на 10 метара од шпица не зна центрирати, тј. није у стању да га погоди, па јбш таквог фудбалера. Дунстер као и многа дрвна грађа која се плаћа као златне полуге.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, K.Dot said:

 

FKCZ je pravo mesto za udomljavanje lopova. Što više kradeš više možeš da napreduješ.

Nemoj tako o Duletu Saviću. Ja se sa njime ne slažem ni malo po mnogim pitanjima, ali da je to što si napisao nije. Ne znam kako tako nešto može da ti padne na pamet?

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Don Laki Juan said:

Nemoj tako o Duletu Saviću. Ja se sa njime ne slažem ni malo po mnogim pitanjima, ali da je to što si napisao nije. Ne znam kako tako nešto može da ti padne na pamet?

 

Ma čim sam video Diku tu mi je pala roletna. Za Duleta ne znam ništa ali pun mi je kofer više tih zaslužnih pijavica koji su propili, prokockali zarađeno pa onda mešetare u i oko kluba zbog najsitnijih interesa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...