Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Gledao sam Erakovica juce, mali je spreman za prvi tim. Isto sam i za Gavrica pisao jesenas. Bas vidno odskace Erakovic od konkurencije. Mislim i da Odadu treba razmotriti, mada ne bi bilo lose ni da ostane jos malo u Grafu, cisto zbog neke rutine i iskustva. Ostalo tanko, Jug, Krstovic i Marong su miljama daleko od CZ. 

Edited by Markoss
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Markoss said:

Gledao sam Erakovica juce, mali je spreman za prvi tim. Isto sam i za Gavrica pisao jesenas. Bas vidno odskace Erakovic od konkurencije. Mislim i da Odadu treba razmotriti, mada ne bi bilo lose ni da ostane jos malo u Grafu, cisto zbog neke rutine i iskustva. Ostalo tanko, Jug, Krstovic i Marong su miljama daleko od CZ. 

 

Ono malo što sa gledo Maronga mi se čini kao da ima tu nekog materiala za obradu, ali nikako u sredini. Pravi veznjak (prednji, zadnji, nebitno) mora da ima osječaj kad da stane na loptu, kad da odigra nazad, kad da povuče, itd. Dok mi se za njega čini da konstantno igra u šestoj brzini. Možda bi mu više odgovaralo neko mjesto uz liniju

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Ono malo što sa gledo Maronga mi se čini kao da ima tu nekog materiala za obradu, ali nikako u sredini. Pravi veznjak (prednji, zadnji, nebitno) mora da ima osječaj kad da stane na loptu, kad da odigra nazad, kad da povuče, itd. Dok mi se za njega čini da konstantno igra u šestoj brzini. Možda bi mu više odgovaralo neko mjesto uz liniju

 

Ma kakvi. Marong je meni upitan i za Graficar. Sem te energije nema nista, ni tehniku, ni mozak, ni pas, ni sut. Bas divlji igrac i to u onom najgorem obliku, fino su nas navukli Gasici da ga uzmemo. 

 

Mada vidis, mozda imas pravo, on je najbolje igrao na pocetku sezone, a tad je bio levo krilo. Posle su ga zbog Gavrica pomerili u sredinu. Svakako, ne deluje mi ko neki materijal za bilo sta ozbiljno. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Vjerujem ti na reč, pošto znam da si ga ti sigurno dosta puta gledao. Ja ga iskreno nisam gledao u Grafičaru, nego kad se je pričalo da postoji mogučnost da iz onog Trayala dodje u Zvezdu, rekoh da vidim malo na highlightsima valja li ičemu. I po onome što sam video, mi se njegov skillset nikako nije uklapao u poziciju veznog igrača.

Link to comment
Share on other sites

Nedjic i definitivno vodi omladince sledece sezone, ekipa ce biti sastavljena od igraca rodjenih 2003. godine. Radi se o najtalentovanijoj generaciji u klubu od ko zna kad, uz to igraju vrlo dopadljiv i lep fudbal za gledanje. Videcemo kako ce sve to izgledati u Evropi. Zanimljiva je i formacija pod kojom igraju, bukvalno bez krila, sa tri desetke koje deluju svuda u zavrsinici napada. Inace, tehnicki strasno dobra ekipa. 

 

Copic- Despotovski, Djuric, Petrovic, Ikanovic- Miletic, Stankovic, Bacanin- Brankovic, N.Mituljikic, Lazetic

 

Uz to ce verovatno spustati i klince 02 koji ostanu u prvom timu, za sad se ne zna koliko ce ih biti, ali verovatno dvojica. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Perkos2 said:

Može li malo više o tom novom treneru Neđiću?

 

Gde je igrao? od kad je trener? i gde je sve radio sem u Zvezdi 

 

Pa nije novi trener, tu je vec tri godine u klubu. Od selektiranja te generacije 2003. 

 

Mlad je relativno, 90 godiste, radio je u BASK-u i Cuki, fudbal isto igrao u Cuki, bio i omladinski reprezentativac. 

 

Pokazao se dobro u granicama Srbije, ekipa mu mnogo atraktivno igra, ali zanima me kako ce to da izgleda u Evropi i dal ce nastaviti da igraju svoju igru ili ce da odstupaju i da se kao Slavoljubove ekipe brane. Svakako i ima talentovaniju generaciju u odnosu na Slavoljuba. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=lB78Md6CwuM&list=PLkY3hI48QWrun59-VTZK-gD7OhSvw_Q_F&index=18

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Perkos2 said:

Malo mi čudan podatak da je neko sa 26-27 godina dobio selekciju u Zvezdi ali eto da ne mračim ostaje da nam momak pokaže koliko vredi.

Ima zanimljivih igrača ali stvaranje istih je strašno mukotrpan posao 

 

Ne znam sto te to cudi, kad su gotovo svi treneri u OS kod nas mladi, da ne kazem klinci. Slavoljub je tu bio ubedljivo najstariji, svi ostali su oko 90og godista. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Markoss said:

 

Ne znam sto te to cudi, kad su gotovo svi treneri u OS kod nas mladi, da ne kazem klinci. Slavoljub je tu bio ubedljivo najstariji, svi ostali su oko 90og godista. 

Pa sve to me čudi da ti pravo kažem, kako se i na koji način selektuju ti mladi treneri?  Ko to odlučuje? Mladenović ili neko drugi?

Link to comment
Share on other sites

Kako sad Petrovic nije dobio zuti karton, pa ovo je sramotno. Posle se cude kad dobijaju crvene kartone u Evropi. Koliko god da nam je fudbal los, sudije su i dalje najslabija karika.

 

Postavka nam je potpuno bezvezna, Pavkov i Vukanovic nista ne rade, a Ivanic standardno ne radi nista, ja ne znam koliko ce jos tog decka u prazno da hvale nadajuci se nekoj reakciji i promeni. Svaki minut koji ovi igraci uzimaju Gavricu i Nikolicu je greh prema fudbalu, a naravno i losa klupska politika.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Dzistrou said:

Zapeli Indijanci iz sve snage, nece moci da hodaju u drugom poluvremenu. 

Jedna od najspremnijih ekipa u sl...Imaju odlicnog kondicionog...e sad, pitanje sta i koliko su mogli da rade tokom ove pauze.

Edited by ZiS
Link to comment
Share on other sites

Steta sto u ligi nema vise ovakvih domacinskih ekipa poput Indjije koji izriljaju teren da uzmu bodove bilo kome. 

 

Mi igramo mnogo lepsi fudbal nego sto smo igrali jesenas. Bukvalno za koplje, a kao sto vidimo, osvajamo i bodove, imamo i klince uz to. Tako da sve moze kad se hoce, pogotovo kad vodis najbolji tim u drzavi. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Mozzartsport: "Ivanic postaje Zvezdin gazda" 

E tesko nama ostade ovaj kod nas i za sledecu sezonu.

Inace kakav mindfuck momenat kad sam video 4tu izmene, nisam znao da su dozvolili zbog ove situacije po pet izmena, tek posle videh da smo protiv Rada napravili svih pet.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...